Kategorie: / Pozostałe

Calineczka.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o Calineczka.pl
5 / 5 2018-11-03

Polecam gorąco ten sklep. Komunikacja jest bardzo dobra, zawsze otrzymuje odpowiedzi na wszystkie pytania, a działania sklepu są zawsze na korzyść klienta. Dodatkowo, sklep cechuje się uczciwością i chęcią pomocy. Ceny są konkurencyjne, a firma kurierska jest godna zaufania. Ponadto, sklep ma ogromny wybór artykułów. Jedynym minusem jest to, że zawsze lepiej dopytać, czy dany artykuł jest dostępny, choć na stronie jest oznaczony jako dostępny.

5 / 5 2018-08-16

Polecam. Jestem zadowolona z zakupów. Szybka dostawa i miły kontakt.

5 / 5 2018-06-05

Szybka i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Szybka wysyłka zamówionego towaru. Konkurencyjne ceny.

5 / 5 2018-06-04

OK. Polecam

0 / 5 2018-05-16

Przed zakupem spoglądam na produkty online, jednak finalnie preferuję ich nabycie osobiście. W sklepie panuje przyjemny, prawie jak w rodzinie, nastrój, a pracownicy są zaangażowani i oferują pomocne rady, nie zadzierając zbytnio z wciskaniem towarów.

2 / 5 2017-10-25

Szczerze odradzam. Moje zamówienie zostało zrealizowane po wielu dniach i do tego w sposób niepoprawny. Chciałam kupić niebieską zabawkę, a otrzymałam czerwoną. Podobnie sytuacja była z drugą zabawką - nie otrzymałam tego, co zamówiłam. Sklep oferuje produkty, których nie ma aktualnie na magazynie. Napisałam do sklepu, ale niestety nie otrzymałam żadnego zainteresowania ani odpowiedzi.

5 / 5 2017-09-08

serdecznie sklep Calineczka, w którym znajdziesz liczne artykuły dla dzieci. Obsługa w tym miejscu cechuje się wyjątkową jakością. Dostawa jest niezwykle szybka - paczkę zamówioną w popołudniowych godzinach otrzymałam już następnego ranka. Nawet przy większych zamówieniach paczka dotarła równie szybko. Dodatkowo, na bieżąco byłem poinformowany o dostępności towarów. Gorąco polecam.

0 / 5 2017-07-03

Zamówiłam produkt, jednak nie otrzymałam odzewu. Po tygodniu skontaktowałam się z nimi, ponieważ powinni odpowiedzieć w ciągu dwóch dni roboczych. Otrzymałam telefon od kobiety, która powiedziała, że mieli problem z systemem. Przekażę mi również, że nie mają jednego z zamówionych produktów, ale oferują droższy, jako zamiennik, który mogę kupić, jeśli zgodzę się dopłacić. Zdecydowałam się na tę ofertę, przelałam pieniądze i czekałam na kuriera. Następnie mężczyzna się skontaktował ze mną po dwóch dniach, że nie posiadają kolejnego produktu i oferują droższy jako zamiennik, ale już nie muszę dodatkowo płacić. Zdecydowałam się zrezygnować z zamówienia. W mojej opinii przekroczenie terminu realizacji zamówienia, proponowanie towaru, który nie jest dostępny, a także twierdzenie, że paczka jest już spakowana, gdy to nie jest prawdą, to trzy zbyt dużo błędów. Aktualnie czekam na zwrot pieniędzy.

5 / 5 2017-06-17

Moje zamówienie zostało spełnione, jednakże w złej jakości. Zdecydowałam się oddać nieodpowiedni produkt i skontaktowałam się z obsługą sklepu, ponieważ było to prezent i zależało mi na szybkiej wymianie towaru. Zgodnie z umową, jeśli wyślę przedmiot dzisiaj, sklep wyśle paczkę jutro i zadzwoni. Niestety, sklep nie zadzwonił, ponieważ błędnie wysłałam paczkę. Zdecydowałam się na priorytetową przesyłkę, aby wszystko odbyło się szybciej i zgodnie z zasadami uczciwości. Otrzymałam nieprzyjemny telefon od nieuprzejmego pana, który mnie wypytywał i koniec końców zmusił mnie do pokrycia kosztów przesyłki. To ja musiałam zapłacić za pomyłkę sklepu.

5 / 5 2017-05-09

Komunikacja jest świetna, obsługa jest bardzo indywidualna i profesjonalna, wysyłka odbywa się ekspresowo (na następny dzień miałam wózek w domu), ceny są konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2017-05-09

Bardzo dobry kontakt, bardzo osobiste i profesjonalne podejście, bardzo szybka wysyłka (wózek został dostarczony do mojego domu następnego dnia), konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów. Zdecydowanie polecam!

Rzetelne opinie o Calineczka.pl

Calineczka.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.calineczka.pl

Email
-

Telefon
022-6100399

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie