Kategorie: / Pozostałe

Cardsplitter.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.80
opinie o Cardsplitter.pl
1 / 5 2022-08-05

Karta Cameleon NC+

Mimo opłacenia karty na rok, przestała działać po czterech miesiącach. Udzielana odpowiedź na moje pytania trwa już ponad miesiąc, a cały czas słyszę tylko obietnice, deklaracje i oskarżenia w moją stronę, że jestem nieuprzejmy. Jednakże, sytuacja jest taka, że po drugiej stronie stoi wyraźny złodziej, który dawno temu powinien być wyeliminowany z polskiego rynku. Gdy odbierają telefon, to odzywają się obrażeni na samo "dzień dobry" i robią łaskę, że słuchają, co się do nich mówi. Muszę to powtórzyć jeszcze raz - ta firma to złodzieje. Żąmą pieniądze, których nie chcą zwrócić. Rozumiem, że dla wielu osób mogą to być dużo pieniędzy, ale wystarczy powiedzieć ludzko, że nie mają już funduszy na rachunek za prąd, zamiast oszukiwać. Z drugiej strony, jeśli nie starczy na rachunki domowe, to najlepiej byłoby tę firmę zlikwidować, a nie zakładać kolejne konta na Allegro.

5 / 5 2022-06-04

Uważaj, nigdy niu kupuj w Cardsplitter.pl

Złożyłam zamówienie 8 marca 2022 roku, ale musiałam je zwrócić 14 marca 2022 ze względu na niezgodność z ofertą. Dopiero po mojej interwencji, 4 kwietnia 2022, otrzymałam paragon za produkt. Sprzedawca oddał mi pieniądze razem z kosztami zwrotnej przesyłki dopiero 30 maja 2022 po interwencji Rzecznika Praw Konsumenta. Firma sprzedaje stare karty NC+ jako nowe, a ich korespondencja pozostawia wiele do życzenia. Właściciel używa obraźliwych słów, a nawet stwierdza, że klient oskarżający ich o oszustwo jest podobny do roszczeniowych klientów z serwisu aukcyjnego. Jestem zdeterminowana, aby zwalczać każde oszustwo razem z jego korzeniami. Radzę tym, którzy również zostali poszkodowani: nie poddawajcie się, zawsze możecie wygrać!

5 / 5 2022-02-05

Nabyłem dwie karty Cameleon, zapłaciłem za nie po 300 zł każda. Mimo to, po nieco mniej niż trzech miesiącach, przestały one działać. Skorzystałem z prawa do reklamacji, jednakże personel sklepu powiedział mi, że karty powinny się same aktywować. Niestety to się nie wydarzyło, wobec czego postanowiłem zrezygnować i nabyć dwie karty w Wielkiej Brytanii, które działają sprawnie. Z niedawna dostałem e-maila z prośbą o przedłużenie ważności nieczynnych kart. W odpowiedzi stwierdziłem, iż karty są nieaktywne, jednakże po kilku godzinach okazało się, że stały się aktywne. Firma powiedziała mi, że muszę opłacić 300 zł za kolejny rok lub oddać karty. Miałem dowód zakupu, lecz sklep nie wydał mi paragonu, więc otrzymałem coś na kształt rachunku z pieczątką sklepu. Teraz zamierzam sprawdzić w Stanach Zjednoczonych, czy transakcja została zarejestrowana, aby się upewnić, że jestem legalnym właścicielem kart. Choć z początku nie chciałem z tym walczyć, to ostatecznie postanowiłem ostrzec innych przed firmą, która okazała się nieuczciwa.

1 / 5 2022-02-05

Zakupiłem dwa Cameleony w sklepie za po 300 zł każdy. Po trzech miesiącach przestały działać, ale po reklamacji powiedziano mi, że sama się aktywują. Niestety tak się nie stało, więc postanowiłem kupić dwie inne karty w UK, które działają bez problemów. Otrzymałem e-mail, w którym proszono mnie o przedłużenie ważności kart. Poinformowałem sprzedawcę, że karty nie są aktywne, ale po kilku godzinach niespodziewanie stały się aktywne. Poproszono mnie o zapłatę kolejnych 300 zł za rok lub zwrot kart. Sprzedawca nie chciał dać mi paragonu, ale udało mi się uzyskać rachunek z pieczątką sklepu. Teraz zdecydowałem się zwrócić się do US w celu weryfikacji transakcji i potwierdzenia legalności mojego posiadania kart. Chcę uświadomić innych klientów o nieuczciwości tej firmy.

2 / 5 2019-02-21

Zachęcam każdego do unikania zamawiania produktów od tej firmy. Kupiłam pakiet Comfort na 12 miesięcy. Niestety, po miesiącu zostałam pozbawiona telewizji... Musiałam dzwonić codziennie i prosić o ponowne włączenie usługi, co trwało tydzień! A teraz posiadam pakiet Start zamiast Comfort, ale sekretarka i główny szef twierdzą, że wszystko jest w porządku... Wysłałam zdjęcia programów, które powinny być związane z pakietem Comfort, ale kazano mi całą noc oglądać TVP1. Żart! Zapłaciłam 360 złotych za usługę, której nie mam. Nie zwracają pieniędzy i traktują ludzi w sposób nieuprzejmy. Nie polecam, uważajcie na nich, nie warto pozostać bez telewizji.

5 / 5 2019-01-23

Gorąco polecam sklep Cardsplitter! Można tam negocjować ceny, obsługa jest szybka i profesjonalna, a pracownicy są bardzo uprzejmi wobec klientów. Dodatkowo, sklep oferuje wiele rabatów i promocji, które zdecydowanie warto wykorzystać! :)

5 / 5 2019-01-23

Serdecznie polecam sklep Cardsplitter! Tutaj masz możliwość negocjowania cen i otrzymasz szybką i fachową obsługę. Pracownicy są bardzo sympatyczni i zawsze mili wobec klientów. Dodatkowo, sklep oferuje wiele rabatów i promocji, które warto wykorzystać! :)

5 / 5 2019-01-08

Bardzo miła i fachowa obsługa - bez jakichkolwiek zastrzeżeń polecam każdemu :)

0 / 5 2018-10-31

W sklepie zamówiłem paczkę z 10 antenami satelitarnymi, co było moim drugim już zamówieniem u nich. Jednakże, za pierwszym razem, zauważyłem, że wszystkie anteny miały rysy na obwodzie, jakby zostały wcześniej położone na kamieniach. Za drugim razem, z kolei, zauważyłem, że połowa anten ma zagięte brzegi w różnych miejscach obwodu. Było to widoczne, ponieważ te anteny położone na końcu były proste. Po rozmowie telefonicznej z nimi, wysłałem zdjęcia uszkodzeń, ale po otrzymaniu informacji, że mogę odesłać je na swój koszt, ostatecznie się nie zgodziłem, ponieważ wg. regulaminu, do 7 dni od otrzymania zamówienia, zwrot powinien być na ich koszt. Mimo tego, że dotrzymałem terminu i wysłałem kilka maili, żadna odpowiedź od szefowej firmy nie nadeszła. Chciałbym ostrzec innych klientów przed tą firmą.

3 / 5 2018-08-17

Wielu sklepów dba o swoich klientów, ale Cardsplitter na tym polu przegórowuje. Kiedy chciałem pilnie otrzymać zamówiony produkt, nie sprawdzili czy przelew dotarł, przez co dostawa opóźniła się. Dodatkowo, mimo że zapłaciłem więcej za dostawę kurierem DPD, to otrzymałem przesyłkę od In Post, które ma problemy z terminowością. Poprosiłem o zwrot różnicy za dostawę, ale sklep próbował mnie oszukać zmieniając cenę w cenniku. Co gorsza, gdy wystawiłem negatywną opinię, zostałem zastraszony sądem. Brak profesjonalizmu, brak szacunku dla klienta - Cardsplitter wydaje się mieć taki styl działania. Na pewno go nie polecam.

2 / 5 2018-06-26

Sklep ten jest niegodny polecenia ze względu na nieprzyjemne doświadczenia i nieprofesjonalne podejście do klienta, jak również brak reakcji na zgłoszone reklamacje. Zamówiłem moduł 4K NC+ Cayman z kartą na doładowania oraz pakiet 12-miesięczny START, a także doładowanie na 12-miesięcy pakietu 9 kanałów Canal+. Niestety, aktywacja Canal+ została wykonana tylko na 6 miesięcy, pomimo że zapłaciłem za pełny rok. Teraz nie mam dostępu do kanału Canal+ 4K Ultra HD, a moja próba kontaktu z obsługą sklepu telefonicznie została zakończona przez rzucenie słuchawki.

0 / 5 2018-06-21

Obsługa była dramatyczna. Zakup został dokonany w niedzielę, a sklep otrzymał przelew w poniedziałek przed południem. Zgodnie z opisem, towar miał być dostarczony kurierem we wtorek, a z uwagi na moją zaplanowaną delegację, była to dla mnie sprawa pilna. Jednakże, do końca tygodnia żaden towar nie został dostarczony. Po mojej interwencji, otrzymałam jedynie maila z informacją, że to pracownik zawinił. W rezultacie, zdecydowałam się zrezygnować z zakupu, jednak sklep anulował go bezczelnie, twierdząc, że towaru nie było. To wszystko jest nie do przyjęcia! Zdecydowanie nie polecam tego sklepu! Lepiej oszczędzić sobie stresu i nerwów!

0 / 5 2018-06-11

Kupiłem Cyfrowy Polsat przez platformę eBay od sklepu cardsplitter.pl. Niestety, przesyłka nie dotarła w ustalonym terminie, czyli tydzień później, ponieważ w tym czasie byłem na wakacjach i nie było nikogo, kto mógłby ją odebrać. Przesyłka została odesłana do nadawcy. Niestety, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, więc sprzedawca ma zarówno produkt, jak i moje pieniądze. Nie mogę skontaktować się z nim. Platforma eBay nie zamierza mi pomóc, dlatego wciąż walczę o swoje prawa.

3 / 5 2018-04-26

Widać że ten sklep nie uczestniczy w programie "słucham swoich klientow" ani w żadnym innym. Wybierzcie INNY SKLEP !! Odradzam zdecydowanie

5 / 5 2018-03-25

Polecam w 100%. Szybko, tanio i profesjonalnie. Świetny sklep i przemiła obsługa :)

5 / 5 2018-03-05

Szybka i sprawna wysyłka, jestem bardzo zadowolony:)

5 / 5 2017-11-20

zamawiałam dekoder i wszystko przebiegło bez kłopotu, polecam miła Pani z biura odpowiadała na moje pytania i wszystko tłumaczyła dokładnie

0 / 5 2017-11-11

Ten sklep traktuje klientów w sposób bardzo nieuprzejmy i obraźliwy! Oczywiście, że odmówili zwrotu towaru za 279zł, ale na dodatek dowiedziałem się, że jestem chamem i "polaczkiem mieszkającym za granicą". Jak można tak mówić w XXI wieku w Polsce? Ciekawe, jak taki sklep może jeszcze działać na rynku. Na końcu rozmowy zostawił mnie z takiego odczucia, że ja mam wyjść z Polski. W aukcji wyraźnie napisali, że karty lub zestawy prepaid nie podlegają zwrotowi, ponieważ są to przedpłacone usługi. Sklep musiał o tym poinformować.

2017-07-01

Banda złodzieji

5 / 5 2017-05-25

Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie szybkość wysyłki - zamówienie dotarło już na drugi dzień. Gorąco polecam ten sklep - zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, a obsługa musiała poświęcić wiele czasu i cierpliwości na odpowiadanie na moje liczne pytania. Osoby tam pracujące są bardzo kompetentne i wykazują ogromną cierpliwość, co jest godne podziwu.

Rzetelne opinie o Cardsplitter.pl

Cardsplitter.pl

Siedziba
Polkowice

WWW
http://www.cardsplitter.pl

Email
[email protected]

Telefon
662521744

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie