Kategorie: / Pozostałe

Ctbike.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.73
opinie o Ctbike.pl
1 / 5 2019-03-15

Jestem oszukiwany i oszukany przez kogoś, kto wystawił towar na stronie, ale go nie mogę zdobyć! Zaproponowano mi alternatywę, ale opony były w strasznej kondycji - nowe, ale wygięte w różne strony. Ze względu na zmianę towaru, straciłem pieniądze, których nie mogę odzyskać. To koszmar! Nie mogę się skontaktować z sprzedającym, nie odpowiada na moje e-maile i wiadomości tekstowe.

1 / 5 2018-12-21

Podzielam zdanie innych osób, które twierdzą, że są to oszuści. Kupiłem kask, który wciąż był widoczny na stronie jako dostępny, ale okazało się, że nie był dostępny na magazynie. Mimo anulowania zamówienia, nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Od kilku dni próbuję skontaktować się z nimi, ale telefon stacjonarny jest wyłączony, a numery komórkowe nie odbierają. Wysłanie e-maili i groźby zgłoszeniem sprawy na policję nie dają rezultatu. Zgłosiłem sprawę oszustwa na policję w Bydgoszczy. Niestety, prawdopodobnie nie odzyskam pieniędzy, nawet jeśli złożę zawiadomienie zgodnie z artykułem 286 K.K.

1 / 5 2018-12-07

W sklepie oferują przedmioty, które w rzeczywistości nie istnieją. Mimo oczekiwania przez dwa tygodnie oraz składania telefonem reklamacji, otrzymałem tylko dwa spośród trzech zamówionych produktów. Minął już prawie miesiąc, a nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za brakującą część zamówienia. Jestem na skraju wytrzymałości i zamierzam zgłosić sprawę na policję. Obsługa sklepu nie odpowiada na maile, a zdobycie ich przez telefon jest bardzo trudne.

0 / 5 2018-11-19

Myślę, że kontakt z nimi jest bardzo słaby, a tak naprawdę go nie ma. Nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na moje maile. Zwróciłem towar, ale nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Według mnie są to oszuści.

0 / 5 2018-09-08

Na stronie internetowej CTbike.pl zamówiłem towar, ale niestety nie został on wysłany, a moje pieniądze nie zostały mi zwrócone. Dodatkowo, nie odbierają moich telefonów. Chciałbym przypomnieć, że mój numer zamówienia to 34467.

0 / 5 2018-09-08

CTbike.pl, którym kieruje Michał Czajka i znajduje się pod adresem ul. Igrzyskowa 6/99, 85-796 Bydgoszcz, okazało się oszustwem. Zamówiony towar nie został wysłany, nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy, a dodatkowo nie odbierają naszych telefonów. Wszystko dotyczy zamówienia o numerze 34467.

0 / 5 2018-07-25

Zamówiłem produkt, otrzymałem potwierdzenie, telefonicznie skorygowano zamówienie i potwierdzono, że wysyłka będzie natychmiastowa. I na tym kończy się moje pozytywne doświadczenie. Od trzech dni nie mogę skontaktować się ze sklepem. Nie polecam!!!!!

0 / 5 2018-07-25

Złożyłem zamówienie, otrzymałem potwierdzenie, dokonano korekty zamówienia przez telefon i potwierdzono, że wysyłka będzie natychmiastowa. I to wszystko. Od trzech dni nie możemy skontaktować się ze sklepem. Nie polecam!

1 / 5 2018-06-11

Tak jak piszą pozostali, to oszust. Może ktoś uniknie mojego błędu, dlatego wystawiam dodatkową negatywną opinię temu sklepowi.

5 / 5 2018-04-24

Trzeba uważać na ten sklep internetowy! Towar, który jest wystawiony na ich stronie, jest całkowicie fikcyjny. Kiedy próbowałem dowiedzieć się, co stało się z moim zamówieniem, okazało się, że sklep nie był w stanie zaoferować mi żadnych informacji. Na szczęście złożyłem zamówienie za pobraniem i szybko zorientowałem się, że sprzedawca jest oszustem, który próbuje sprzedawać produkty, których nie ma w magazynie. Co gorsza, jak już wspominałem, nie ma możliwości skontaktowania się ze sprzedawcą. Chcę ostrzec innych przed kupowaniem w ctbike.pl!

1 / 5 2018-03-18

Ten gość to jakiś oszust. Złożyłem zamówienie i po jakimś czasie otrzymałem wiadomość, że niestety nie mają tego produktu na stanie i mogę wybrać coś innego. On jednak zwleka z zwróceniem moich pieniędzy. Chciałbym zaznaczyć, że w momencie składania zamówienia już zapłaciłem. Nie chcę niczego innego. To jest oszustwo!

2017-09-29

Bym powiedział że słaby kontakt, ale jego praktycznie nie ma. Na emaile zero odpowiedzi. Czasem odbiorą telefon. Masakra.

3 / 5 2017-09-03

Bardzo odradzam tego sklepu! Pomimo prób skontaktowania się z nimi za pomocą trzech różnych numerów telefonów, oraz wysłania maila, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zamówiłam kurtkę Rogelli o numerze zamówienia 33690. W końcu otrzymałam kurtkę, niestety musiałam ją zwrócić. Przeszło już 14 dni od momentu zwrotu, a nie otrzymałam ani zwrotu pieniędzy, ani też informacji o dalszych postępowaniach. Nikt nie odbiera telefonów, a skrzynka głosowa jest pełna. Wygląda na to, że nie tylko ja padłam ofiarą oszustwa w tym sklepie!

1 / 5 2017-08-07

Postanowiłem zakupić kask narciarski przez internetowy sklep CTbike. Nieoczekiwanie, po otrzymaniu towaru, okazało się, że rozmiar jest za mały. Z powodu tego problemu zdecydowałem się na poproszenie o wymianę kasku. Odesłałem produkt, jednak od tego momentu nie otrzymałem ani wymienionego produktu, ani zwrotu pieniędzy. Dodatkowo, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje e-maile. Po upływie kolejnego tygodnia postanowiłem zgłosić tę sprawę na policję.

2017-07-25

Oszukali mnie na 400 zł - towar niezgodny z opisem, po odesłaniu towaru brak zwrotu pieniedzy na konto.

1 / 5 2017-06-12

W poniedziałek 14.01 złożyłam zamówienie i zapłaciłam z tego samego banku, co sklep, ale nie dostałam żadnych informacji od nich. Dniem później skontaktowałam się z nimi, ponieważ wciąż widziałam status "nieopłacone" pomimo dokonania przelewu i przyłączyłam do maila potwierdzenie płatności. Odpowiedzieli mi, że wpłata została zaksięgowana. 16.01 napisałam ponownie, pytałam co dalej z zamówieniem i wyraziłam chęć otrzymania zwrotu, jeśli towar nie zostanie wysłany do piątku. 17.01 status zamówienia zmienił się na "wysłane", ale ciągle nie było wysłane fizycznie. 18.01 ponownie się skontaktowałam, podkreślając, że mimo wygenerowania numeru listu przewozowego nie dostałam przesyłki. Powiedziałam także, że jeśli nie dostanę przesyłki lub zwrotu, zgłoszę to do prokuratury. Sklep odpowiedział, że nie rozumie mojego tonu i poradził, żebym sprawdziła losy przesyłki na stronie DHL. W końcu paczka została wysłana minutę przed wysłaniem mojego maila. 21.01 kurier przyniósł mi zamówienie, ale moje doświadczenie ze sklepem było nieprzyjemne i nie zamówię tam nic w przyszłości.

2 / 5 2017-05-17

Nie mogę zalecić tego! Powinno się unikać tego sprzedawcy. Oferta sprzedaży towaru, którego tak naprawdę nie ma i nigdy nie będzie. Sprzedawca zwleka z zwróceniem pieniędzy za zamówienie, które nie zostało zrealizowane.

2 / 5 2017-05-17

Nie zalecam w żadnym wypadku! (unikaj tego). Sprzedawca proponuje sprzedaż produktu, którego tak naprawdę nie ma i nie będzie dostępny. Opóźnia zwrot pieniędzy za zamówienie, które nie zostało zrealizowane.

Rzetelne opinie o Ctbike.pl

Ctbike.pl

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.ctbike.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie