Kategorie: / Pozostałe

Deltaoptical.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Deltaoptical.pl
0 / 5 2019-02-23

Dowiedziałem się od kuriera, że przesyłka nie dotrze w ustalonym telefonicznie terminie. Dlaczego mówiono mi wcześniej, że będzie inaczej? Miało to być warunkiem składania zamówienia.

0 / 5 2019-02-23

To było dopiero wtedy, gdy kurier mi powiedział, że przesyłka nie dotrze w ustalonym terminie, dowiedziałem się o tym fakcie. Zastanawiam się, po co mi wcześniej zapewniali, że będzie inaczej. Był to warunek, na podstawie którego złożyłem zamówienie.

5 / 5 2018-12-18

Kupiłem lornetkę w tym sklepie. Przedtem przeszukiwałem różne strony, ale w końcu zdecydowałem się złożyć zamówienie w tej firmie. Miałem pewne obawy, ponieważ lornetka to urządzenie bardzo delikatne i wrażliwe na wstrząsy. Okazało się jednak, że były one nieuzasadnione. Sprzęt został dostarczony szybko przez kuriera, a Delta bardzo dobrze go odpowiednio zabezpieczyła. Był spakowany w taki sposób, że podczas transportu nie miał szansy ulec uszkodzeniu. Jestem zadowolony z mojego zakupu.

0 / 5 2018-08-19

Na początku listopada złożyłam zamówienie na okulary w sklepie w Katowicach z umówionym odbiorem osobistym. Po kilku dniach skontaktowałam się z nimi telefonicznie, aby upewnić się, że okulary będą dostępne do odbioru w umówionym terminie. Podczas rozmowy z pracownikiem sklepu, rozmawialiśmy dłużej niż planowano o astronomii. Pracownik zapewnił mnie, że okulary nie są dostępne w obecnym stanie, ale jeszcze przed umówionym terminem zamówią je i będą gotowe do odbioru w ciągu dwóch dni. Jednak, kiedy skontaktowałam się z nimi 17 listopada, aby odebrać zamówienie, poinformowano mnie, że nie ma takiego zamówienia ani okularów na stanie. Wstyd, żeby sklep miał taką obsługę klienta.

0 / 5 2018-04-14

Przesyłka dotarła po nieco ponad 24 godzinach i zawierała wszystko, co było zamówione, wraz z dodatkowymi gratisami. Była bardzo dobrze zabezpieczona i zapakowana. Niestety, obsługa mailowa w tym sklepie pozostawiała trochę do życzenia.

5 / 5 2018-04-10

Firma na rewelacyjnym poziomie. Profesjonalne podejście do klienta, a sprzęt najwyższej jakości. Gorąco polecam!

2018-02-24

Wszystko w najlepszym porzadku

0 / 5 2017-11-05

Produkt, który otrzymałem, jest zgodny z tym, co zostało opisane, działa prawidłowo i został dostarczony bardzo szybko (w ciągu nieco ponad dni od złożenia zamówienia). Został odpowiednio zapakowany, co świadczy o solidnej ochronie podczas transportu. Zaraz po rozpoczęciu używania zauważyłem małą usterkę, która mogła się pojawić w czasie przewożenia - jednak sklep natychmiast wymienił ten drobny element bez żadnych niepotrzebnych dyskusji i przysłał go na własny koszt. Ogólna ocena jest bardzo pozytywna. (numer zamówienia 33418)

0 / 5 2017-09-12

Starałem się zebrać więcej informacji na temat mikroskopu USB sprzedawanego przez daną firmę. Niestety, obsługa klienta była tragiczna, a odpowiedzi, na które otrzymywałem, często nie były na temat. Kiedy prosiłem o doprecyzowanie, otrzymywałem bezwartościowe odpowiedzi lub zostawałem odesłany do poprzedniej wiadomości. Co gorsza, odpowiedzi pochodziły od samego kierownika w firmie. Nie polecam tej firmy, jeśli szukasz rzetelnych informacji i konkretnych odpowiedzi na pytania dotyczące produktu.

5 / 5 2017-06-25

Zdecydowaliśmy się na zakup lornetki na stronie deltaoptica.pl, choć była to dość kosztowna inwestycja. Jednak obsługa była bardzo dobra i lornetka została dostarczona przez firmę kurierską w solidnym i bezpiecznym opakowaniu już po jednym dniu roboczym. Cały proces odbył się profesjonalnie. Dodatkowo, ceny były niskie, a wysyłka została wykonana za darmo.

5 / 5 2017-06-25

Zdecydowaliśmy się na zakup lornetki na stronie deltaoptica.pl, która była dość kosztowna. Obsługa była bardzo dobra, a lornetka została dostarczona przez firmę kurierską w solidnym i bezpiecznym opakowaniu już po jednym dniu roboczym. Całość przebiegła w pełnym profesjonalizmie. Ceny były niskie, a wysyłka była darmowa.

Rzetelne opinie o Deltaoptical.pl

Deltaoptical.pl

Siedziba
Mińsk Mazowiecki

WWW
http://www.deltaoptical.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie