Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Usługi

DERKON SYSTEMY INSTALACYJNE DERLATKA KONRAD Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DERKON SYSTEMY INSTALACYJNE DERLATKA KONRAD
5 / 5 2021-09-13

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat używanych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma prawie tylko niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-08-23

Zanim nacisnę „kup teraz”, wcześniej wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-06-28

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Uważam też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2020-11-30

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny pojawiają się niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o DERKON SYSTEMY INSTALACYJNE DERLATKA KONRAD

DERKON SYSTEMY INSTALACYJNE DERLATKA KONRAD

Siedziba
Wrocław

WWW
http://www.derkon.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
603454567

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie