Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Żywność

Dietaoxy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dietaoxy.pl
5 / 5 2022-07-24

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu internetowego i interesującego mnie produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-06-18

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-04-21

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem w przeszłości tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-03-23

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale gdy widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie kupuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Dietaoxy.pl

Dietaoxy.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://dietaoxy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie