Kategorie: / Dom

Dobry-wybor.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Dobry-wybor.pl
2019-02-11

Bardzo miła obsługa. Mebelki śliczne i tanie . Na koniec karta stałego klienta. Tak w skrocie: NAPEWNO BEDE POLECAC.

3 / 5 2019-01-23

Nie polecam korzystania z usług firmy, ponieważ szef Krzysztof okazał się niekompetentny i nieprzyjemny w kontakcie. Miałam problemy z zamówieniem kilku półek na wymiar, które Krzysztof sam sobie miał zrobić, ale ciągle popełniał błędy i zrzucał winę na nas. Terminy też nie były dotrzymywane. W końcu musiałam sama do niego dzwonić, bo zapomniał o moim zamówieniu. Nie polecam tego sklepu ze względu na problemy komunikacyjne i brak profesjonalizmu. Ostatecznie, choć sklep jest dalej niegodny polecenia, Pan Krzysztof przeprosił i zapewnił odpowiednie rozwiązanie - choć wcześniejsza współpraca z nim pozostawiła wiele do życzenia.

0 / 5 2019-01-05

Klient jest zszokowany i oburzony na sprzedającego, którzy nie dotrzymują umowy. Mija już tydzień od terminu dostarczenia mebli, ale sklep nie poczynił żadnych kroków w celu poprawienia sytuacji. Dopiero gdy klient dzwoni i przypomina o umowie, sprzedawca informuje o opóźnieniu z powodu braku płyty meblowej. Mimo to, przez kilka dni nie ma żadnej informacji ani inicjatywy ze strony sprzedawcy. Klient czuje się porażony tym, że na umowie został wpisany tak krótki czas oczekiwania, a sprzedawca nie okazuje szacunku dla ludzi. Wydaje się, że zlecenia są dla nich ważniejsze niż zadowolenie ich klientów.

5 / 5 2019-01-01

Bardzo dobry kontakt. Towar pierwsza klasa. Polecam sklep w 100%.

5 / 5 2018-12-13

Z radością polecam tego sprzedawcę, gdyż ustaliliśmy zasady dostawy i przedpłaty przed zamówieniem mebli, a także powiedziano nam, że będziemy musieli poczekać nawet do pięciu tygodni ze względu na okres urlopowy. Jednakże, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, otrzymaliśmy meble wcześniej niż się spodziewaliśmy i za to bardzo im dziękujemy. Jeszcze raz gorąco polecam.

5 / 5 2018-10-12

Firma zajmuje się robieniem mebli kuchennych na zamówienie. Są one wykonane bardzo dokładnie i w pełni profesjonalnie. Najpierw przyjechał projektant, który zmierzył, wykonał projekt i przedstawił wycenę. Gdy zostaliśmy z nim zgodni, dwie tygodnie przed rozpoczęciem pracy ponownie odwiedził nas, aby upewnić się, że nic się nie zmieniło podczas remontu. Montaż i dostawa mebli zostały wykonane w ciągu jednego dnia. Właściciel osobiście po zakończeniu pracy sprawdził, czy wszystko jest w porządku, zadał nam pytania dotyczące satysfakcji z wykonanej usługi i zrobił zdjęcia. Byliśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i już poleciliśmy usługi tej firmy dwóm koleżankom.

5 / 5 2018-10-06

Polecam sklep.Wszystko bez zastrzeżeń.Bardzo miły i pomocny kierowca rozwożący meble.

2 / 5 2018-06-26

Nie mogę polecić tego. Już minęło 25 dni od momentu, gdy przesłałem pieniądze na konto, ale nie otrzymałem żadnych informacji od sprzedającego. Nie polecam tego sklepu i wręcz ostrzegam przed robieniem zakupów w nim.

2 / 5 2018-06-26

Nie mogę zalecić. Od upływu 25 dni od przesłania pieniędzy na konto, nie otrzymałem żadnych informacji od sprzedawcy. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie i ostrzegam przed nim.

5 / 5 2018-05-27

Miły kontakt ze Sprzedawcą - profesjonalne podejście do klienta.

2 / 5 2018-05-03

Czekam na zamówione meble od trzech tygodni, nie otrzymałam żadnej informacji na temat przypuszczalnego terminu dostawy. Pytając o to kilkakrotnie, otrzymuję tylko automatyczne odpowiedzi e-mailowe, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Nie wysilają się na nic więcej. Wpłaciłam już na ich konto pełną kwotę, gdyż taka była wymagana, a nie tylko 10%. Niestety, informacje, że wysłanie dowodu wpłaty przyspieszy realizację okazały się nieprawdziwe. Jest to najdłuższy czas oczekiwania na realizację zamówienia w moim życiu. Zaczynam się martwić, że za jakiś czas zamówione meble będą przestarzałe. Nie polecam tego sklepu i radzę trzymać się od niego z daleka.

0 / 5 2018-04-18

Po 3 miesiącach od złożenia zamówienia i wpłaty zaliczki dowiedziałem się, że zlecenie nie zostanie zrealizowane i otrzymam zwrot pieniędzy. Bezskutecznie próbowałem odzyskać pieniądze przez kolejne 3 miesiące przez telefon i pocztę elektroniczną. Następnie skorzystałem z usług kancelarii prawniczej, która wysłała list polecony z ostatecznym terminem zapłaty, jednak również bez skutku. Ostatecznie zdecydowałem się złożyć pozew do sądu, co po około roku czasu od złożenia zamówienia pozwoliło mi odzyskać pieniądze wraz z odsetkami. Radzę zastanowić się dwa razy przed podjęciem współpracy z tym kontrahentem.

5 / 5 2018-01-09

Jestem zadowolona, profesjonalne podejście do klienta, szybka reakcja na maile, transakcja przeprowadzona sprawnie.

2017-09-29

spóźniona reklamacja nie dostarczyli na czas mebli w zamian wadliwych

5 / 5 2017-09-07

Bardzo dobry kontakt i obsługa. Zadzwoniłem tylko raz, zamówiłem meble przez internet i przelałem zaliczkę - to wszystko. Czas oczekiwania wynosił 3,5 tygodnia, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Meble zostały dostarczone do mojego domu za darmo, a uprzejmy kierowca pomógł mi wnieść je do środka. W porównaniu z zakupem w sklepie stacjonarnym zaoszczędziłem prawie 1000 złotych na całym zestawie! Naprawdę gorąco polecam!

0 / 5 2017-08-02

Długo oczekiwałem na dostawę przez ponad miesiąc. Nikt nie zajął się nawet tym, aby poinformować mnie drogą elektroniczną lub na stronie firmy, a także telefonicznie, o problemach z zamówionym produktem.

0 / 5 2017-08-02

Czekałem na dostarczenie przez ponad miesiąc. Nikt nie zdecydował się poinformować mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej, strony internetowej firmy ani telefonicznie o problemach z produktem, który zamówiłem.

Rzetelne opinie o Dobry-wybor.pl

Dobry-wybor.pl

Siedziba
Pakość

WWW
http://www.dobry-wybor.pl

Email
[email protected]

Telefon
52 3518 796

Komórka
666 509 273

Infolinia
-

Logowanie