Kategorie: / Dom

Dobry-wybor.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o Dobry-wybor.pl
2019-02-11

Bardzo miła obsługa. Mebelki śliczne i tanie . Na koniec karta stałego klienta. Tak w skrocie: NAPEWNO BEDE POLECAC.

3 / 5 2019-01-23

Witam. Bardzo odradzam korzystania z usług tej firmy. Sam szef Krzysztof na początku miły, potem jak się okazało, że popełnił błąd za błędem zamiast przeprosić starał się zwalić winę na mnie i męża za swoją niekompetencje. My chcielismy tylko kilka półek do samodzielnego montażu robione na wymiar, niestety dla pana Krzysztofa, który sam sobie brał wszystkie wymiary, było to zbyt trudne i 3 razy jego pracownicy musieli przewozić i odwozić nieszczęsne półki. Poza tym z terminów też się nie wywiazywał. Najpierw musiałam się do niego telefonicznie dobijaç bo okazalo się że zapomniał o moim zamówieniu a potem najpierw się umawiał na jakiś dzień i to odwoływał. Jezeli ktoś chce sobie zaoszczędzić nerwów to szczerze odradzam współpracę z Panem Krzysztofem. Ponawiam wątek. Nadal odradzam sklep jednak Pan Krzysztof przeprosił i obiecał satysfakcjonujące rozwiązanie. Lepiej późno niż wcale.

2019-01-05

szok robią sobie kpiny z klijenta.już jest tydzień od daty na umowie kiedy miały być meble ,zero inicjatywy od strony sklepu o spóżnieniu dopiero jak sama zadzwoniłam i się przypomniałam Pani w sklepie odp że nic o tym nie wie a pan zadzwonił że czekają na płytę do mebli i za parę dni będą te meble ,niestety ani mebli ani inicjatywy z str sprzedającego.porażka,jeśli wiedza że są takie opóżnienia to dlaczego na umowie dają taki krótki czas oczekiwania zero szacunku dla ludzi.Najważniejsze że mają zlecenia a ludzi w butelkę tak można nabijać.

5 / 5 2019-01-01

Bardzo dobry kontakt. Towar pierwsza klasa. Polecam sklep w 100%.

5 / 5 2018-12-13

Z ogromną przyjemnością polecam sprzedającego, zamawiając meble po ustaleniu zasad dostawy i przedpłaty poinformowano mnie o czasie oczekiwania, nawet do 5 tyg. ze względu na okres urlopowy. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu meble otrzymaliśmy wcześniej niż było ustalone, za co bardzo dziękujemy. Jeszcze raz polecam

5 / 5 2018-10-12

Meble kuchenne na wymiar - wykonane bardzo starannie, terminowo i profesjonalnie. Najpierw przyjechał projektant wymierzył, zrobił projekt, wycenę. Po akceptacji na 2 tygodnie przed realizacją zlecenia przyjechał sprawdzić wszystko jeszcze raz, czy nic się w trakcie remontu nie zmieniło. Dostawa i montaż wykonana w 1 DNIU!!! Po wszystkim właściciel przyjecał zobaczyć czy wszystko jest w porządku, zapytać czy jesteśmy zadowoleni i zrobić zdjęcia.Rewelacja! , już poleciłam 2 koleżanką usługi w tej firmie.

5 / 5 2018-10-06

Polecam sklep.Wszystko bez zastrzeżeń.Bardzo miły i pomocny kierowca rozwożący meble.

2 / 5 2018-06-26

Nie polecam.Minęło już 25 dni od momentu przesłania pieniędzy na konto, żadnych informacji ze strony sprzedającego. Nie polecam a wręcz przestrzegam przed zakupamiw tym sklepie.

5 / 5 2018-05-27

Miły kontakt ze Sprzedawcą - profesjonalne podejście do klienta.

2 / 5 2018-05-03

Porażka. Czekam na meble już 3 tygodnie. Żadnej fatygi by mnie poinformować o przypuszczalnym choć terminie dostawy. Gdy spytałam (wielokrotnie) otrzymałam w odpowiedzi e-maila automatycznego, że....w trakcie realizacji. Nawet nie wysilą się na nic więcej. Wpłaciłam im na konto 100% żądanej kwoty, a nie - jak żądają- 10%. Niestety deklaracje telefoniczne na wstępie, że wysłanie dowodu wpłaty przyspieszy realizację....to kpiny. W życiu nie czekałam tak długo na realizację zamówienia. Zaczynam się martwić bo za 2 stulecia to ten model pewnie nie będzie już modny. Nie polecam! Radzę trzymać się od tego sklepu z daleka!

2018-04-18

Po 3 miesiącach od złożenia zamówienia i wpłaty zaliczki dowiedziałem się, że nie mogą zrealizować mojego zlecenia dlatego otrzymam zwrot wpłaconych pieniędzy. Przez kolejne 3 miesiące telefonicznie i mailowo bezskutecznie próbowałem odzyskać wpłacone pieniądze. Następnie prywatnie, później za pośrednictwem kancelarii prawniczej został wysłany list polecony z ostatecznym terminem zapłaty. I tym razem sprawa skończyła się fiaskiem. Ostatecznie złożyłem pozew do sądu dzięki czemu otrzymałem wpłaconą gotówkę wraz z odsetkami po mniej więcej roku czasu od daty złożenia zamówienia! Radzę się poważnie zastanowić nad wyborem niniejszego kontrahenta.

5 / 5 2018-01-09

Jestem zadowolona, profesjonalne podejście do klienta, szybka reakcja na maile, transakcja przeprowadzona sprawnie.

2017-09-29

spóźniona reklamacja nie dostarczyli na czas mebli w zamian wadliwych

5 / 5 2017-09-07

Świetny kontakt, miła obsługa. Wykonałem jeden telefon, zamówiłem meble przez internet i przelałem zaliczkę- to wszystko. Czas oczekiwania 3,5 tygodnia - bardzo dobry wynik! Meble przywieziono mi do domu GRATIS, bardzo uprzejmy kierowca pomógł we wniesieniu. W porównaniu ze sklepem firmowym, na całym zestawie zaoszczędziłem prawie 1000 zł.!!! Naprawdę polecam!

2017-08-02

Czekałem na dostawę ponad miesiąc. Nikt nie pofatygował się aby mnie powiadomić pocztą elektr.lub na str. firmy jak równierz telefonicznie o problemach z produktem który zamówiłem.

Rzetelne opinie o Dobry-wybor.pl

Dobry-wybor.pl

Siedziba
Pakość

WWW
http://www.dobry-wybor.pl

Email
[email protected]

Telefon
52 3518 796

Komórka
666 509 273

Infolinia
-

Logowanie