Kategorie: / Dom

Domu.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.30
opinie o Domu.com.pl
0 / 5 2019-03-12

Absolutnie nic nie działa tak, jak powinno. Przez ostatnie 3 tygodnie otrzymuję ciągłe informacje, że płytki są dostępne, ale w rzeczywistości ich nie ma. Nie mogę się z nimi skontaktować i w końcu, gdy próbuje anulować zamówienie, nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. Lepiej trzymać się z nich z daleka!

0 / 5 2019-03-12

Całkowicie niezrozumiałe jest to, że od trzech tygodni ciągle otrzymuję informacje, że płytki są dostępne, podczas gdy tak naprawdę ich nie ma. Nie można się dodzwonić do nich, a kiedy w końcu chciałam anulować zamówienie, niemożliwe było odzyskanie moich pieniędzy. Lepiej trzymać się z daleka!

2019-01-10

UWAGA złodzieje i kanciarza zły kontakt naciagacze

3 / 5 2018-12-28

Zamówiłem produkt o numerze 2276, ale od tamtego dnia nie usłyszałem od sklepu ani słowa. Numer telefonu podany na ich stronie okazał się nieprawdziwy, a na moje trzy e-maile wysłane na adres [email protected] nie uzyskałem odpowiedzi. Ostatecznie zdecydowałem się skontaktować ze sklepem za pośrednictwem formularza internetowego, aby anulować moje zamówienie i podzielić się swoją opinią w Internecie, aby ostrzec innych. Na szczęście wybrałem opcję płatności przy odbiorze, mimo że zawsze płacę za towary przelewem. Podsumowując, nie polecam tego sklepu nikomu i sam nigdy więcej nie odwiedzę ich strony, nawet jeśli oferują darmowe produkty!

0 / 5 2018-12-09

Chciałbym ostrzec potencjalnych klientów przed nieodpowiedzialną firmą. W czerwcu 2009 roku (pięć miesięcy temu!) przelałem pieniądze za towar, który był oferowany do sprzedaży. Niestety, moje zamówienie nie zostało zrealizowane. Od tamtego czasu wielokrotnie dzwoniłem i wysłałem wiele e-maili w celu prośby o zwrot pieniędzy. Niestety, pieniądze nie zostały jeszcze zwrócone. Proszę uważać na tę niesolidną firmę.

0 / 5 2018-06-03

Okazuje się, że również inni ludzie są rozczarowani, co jest trochę szkoda, że nie odwiedziłam tej strony wcześniej zanim złożyłam zamówienie. Więc moja sytuacja wygląda tak, że zamówiłam pewną rzecz i natychmiast dokonałam płatności przelewem, a później okazało się, że nie ma tego towaru i od ponad miesiąca nie mogę uzyskać zwrotu pieniędzy, pomimo próśb.

1 / 5 2018-05-12

Minęło już ponad trzy tygodnie od zamówienia towaru i nadal go nie otrzymałam. Nikt nie odbiera telefonicznie, nie odpisuje na wiadomości i nie udaje się nawiązać żadnego kontaktu. Wydaje się, że to jakaś gra, a moje plany remontowe są w martwym punkcie.

0 / 5 2018-05-07

Potrzebowałem przyśpieszyć nabycie panelu prysznicowego do łazienki. Przeszukałem wiele sklepów online i w końcu skupiłem się na ofercie domu.com.pl, która zawierała wiele interesujących propozycji. Miałem sporo opcji do wyboru. Według publikacji, produkt miał być dostępny na magazynie, ale niestety okazało się, że to nieprawda. Mój zakup został opóźniony o około tydzień, co było dla mnie nieprzyjemnym zaskoczeniem.

5 / 5 2018-01-22

Mimo że słyszeliśmy negatywne opinie, postanowiliśmy zamówić umywalkę na domu.com.pl ze względu na niską cenę. Przyznajemy, że nasze zamówienie nie zostało potwierdzone od razu, ale otrzymaliśmy informację o możliwych opóźnieniach na stronie internetowej oraz w e-mailu z podsumowaniem zamówienia. Po 1,5 dnia zadzwoniliśmy, aby upewnić się, że nie doświadczymy podobnych problemów, ale z przyjemnością stwierdziliśmy, że udało nam się odebrać umywalkę jeszcze tego samego dnia. Wniosek jest taki, że polecamy sklep, szczególnie dla osób, które chcą odebrać towar na własną rękę i nie mają nagłej potrzeby. Ceny oferowane na domu.com.pl są naprawdę konkurencyjne.

1 / 5 2017-12-31

Proszę być ostrożnymi! Kupiłam fugę do płytek, zapłaciłam za nią, ale okazało się, że nie ma tego towaru. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, ale do dzisiaj ich nie otrzymałam. W poniedziałek zamierzam zgłosić tę sprawę na policję.

1 / 5 2017-12-31

Proszę być ostrożnymi! Zamówiłam specjalny fug do płytek, zapłaciłam za niego, ale okazało się, że go nie ma w magazynie. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, jednak do dzisiaj ich jeszcze nie otrzymałam. W najbliższy poniedziałek zamierzam zgłosić tę sprawę na policję.

0 / 5 2017-11-08

Ktoś, kogo znam, opowiadał mi ciekawie o zakupach w tym sklepie. Razem z moją żoną postanowiliśmy kupić przyjemny prezent dla naszego synka. Zdecydowaliśmy się na zakup brodzika z domu.com.pl. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę, ponieważ nasz maluch świetnie się bawi podczas kąpieli w tym brodziku. Jedynym minusem sklepu jest to, że trzeba było długo czekać na dostarczenie towaru.

0 / 5 2017-10-22

To jest kompletna porażka! Oczekuję na moje zamówienie od miesiąca i nikt nie ma pojęcia, czy i kiedy do mnie dotrze. Straciłem mnóstwo nerwów i czasu na dzwonienie i teraz będę zmuszony zrobić zakupy w innym sklepie.

0 / 5 2017-10-22

Całkowicie zawiodłem się! Przez miesiąc czekałem na dostawę, a nikomu nie wiadomo, czy zamówiony towar w ogóle dotrze. Straciłem mnóstwo nerwów, czasu na telefony i tak dalej, a teraz będę musiał skorzystać z innej sklepu.

2 / 5 2017-09-10

Sklep o nazwie Widmo jest zapełniony wieloma przedmiotami, jednak nie ma możliwości ich zakupu. Klient jest zupełnie ignorowany, brakuje jakiejkolwiek możliwości nawiązania kontaktu. Ponadto, większość towarów nie ma podanych cen, co przypomina mi atmosferę z lat 70-tych. W sumie, stanowczo odradzam ten sklep.

2 / 5 2017-09-10

Sklep o nazwie Widmo jest miejscem, w którym można zobaczyć wiele różnych produktów, ale niestety nie można ich tam kupić. Klienci są całkowicie ignorowani, nie ma z nimi żadnego kontaktu. Ceny większości towarów nie są podane, co jest bardzo niepraktyczne. Cały sklep przypomina mi atmosferę z lat 70-tych. Podsumowując, absolutnie nie polecam tego miejsca.

5 / 5 2017-08-15

Zamówienie o numerze 2369 było wykonane bardzo kiepsko. Przez prawie 3 tygodnie musiałem czekać na brakujący produkt, który musiał zostać sprowadzony z innego magazynu. Kontakt z pracownikami był niemal niemożliwy, ponieważ nikt nie odpowiadał na moje e-maile ani nie odbierał telefonów. Gdy udało mi się skontaktować, obiecane były mi informacje na temat statusu mojego zamówienia, ale nic się nie działo przez kolejne kilka dni. Jakość organizacji sklepu jest żałosna, a obsługa klienta budzi oburzenie. Mimo iż oferują atrakcyjne ceny promocyjne, to nie sposób tolerować sposobu, w jaki prowadzą swoją działalność i ignorują potrzeby swoich konsumentów. Jeśli natychmiast potrzebujesz produktów, to nie warto tracić czasu w tym sklepie, ponieważ czas dostawy pozostawia wiele do życzenia. Choć wiele razy kupowałem przez internet, nigdy nie spotkałem się z takim amatorskim podejściem. Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy myślą, że znaleźli korzystną ofertę - będą bardzo rozczarowani.

2 / 5 2017-06-16

Doświadczyłam całkowitej niepowodzenia w sklepie online domu.com.pl. Zainwestowałam tam moje pieniądze, wiele czasu i nerwów, jednak bezskutecznie. W połowie października złożyłam zamówienie na płytki, ale przez dwa tygodnie nie otrzymałam żadnej informacji. W końcu zadzwoniłam na infolinię po pięciu godzinach oczekiwania, aby dowiedzieć się od pracownicy, że towaru nie ma i nie wiedzą, kiedy go będą mieli. Kierownik na początku nie wiedział, co się dzieje, ale obiecał, że pieniądze zostaną natychmiast zwrócone. Niestety po kolejnym tygodniu ani nie otrzymałam płytek, ani pieniędzy. Kierownik powtarzał tę samą piosenkę, nie reagując na moje prośby ani groźby. W końcu zażądałam numeru telefonu prezesa i dałam im deadline na zwrot całej kwoty. Początkowo się zgodzili, przeprosili, ale pieniędzy nadal nie było po dwóch dniach, a prezes nie odbierał telefonów. Musiałam skontaktować się z adwokatem, aby rozwiązać tę sprawę. Sklep www.domu.com.pl to całkowita porażka i nie polecam go nikomu.

1 / 5 2017-03-26

TRAGEDIA. OS 10 LISTOPADA 2009 R CZEKAM NA ZWROT PIENIĘDZY ZA NIEDOSTARCZONY TOWAR. ZGŁOSIŁAM NA POLICJĘ.

Rzetelne opinie o Domu.com.pl

Domu.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.domu.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
0668 365 465

Komórka
-

Infolinia
0668 364 364

Logowanie