Kategorie: / Pozostałe

Electronic-star.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 2.92
opinie o Electronic-star.pl
1 / 5 2019-03-16

Tragedia. Produkt przyjechał po 7 dniach od zamówienia, ale uszkodzony, po 14 dniach po wysłaniu zwrotu informacja, że produkt dotarł, po następnych 17 przyznano mi zwrot pieniędzy, na które już czekam 35 dni. Co tu więcej mówić.

2019-01-06

Zakupiłam w tej firmie robot kuchenny z wieloma funkcjami, m.in. z maszynką do mielenia mięsa. Wydałam na zakup blisko 600zł licząc na porządny sprzęt i dobrej jakości obsługę w przypadku problemów. W ub. tygodniu uszkodzeniu uległ element napędzający maszynkę do mielenia mięsa. Zadzwoniłam pod numer serwisowy i okazało się że: 1. z uwagi na to, że minął okres gwarancyjny (3 miesiące po 2letnim okresie gwarancyjnym) nie przyjmą ode mnie sprzętu do naprawy, bo minął okres gwarancji a oni nie udzielają wsparcia pogwarancyjnego nawet za odpłatnością 2. nie podadzą mi informacji nt. punktów, które mogą taką usługę oferować, bo nie mają takiej wiedzy (i pewnie chęci) 3. mam sobie poszukać firmy, która dokonuje napraw sprzętu agd i może tam mi ktoś pomoże 4. części zamiennych w sprzedaży też nie mają i nie oferują. Wychodzi na to, że najlepiej by było gdybym zakupiła sobie nowy sprzęt !! Jeśli nawet to zrobię, to z całą pewnością nigdy już nie będzie to Electronic Star. 600zł dla mnie drogą nie chodzi ! Takiemu dziadostwu podziękuję. NIE POLECAM !

2018-12-20

kupiłem towar, okazało się ze nie spełnia oczekiwań i zwróciłem , miało być bez kosztów ale okazało się, że firma przyjmuje wpłaty na konto w polskim banku ale zwrot realizuje z banku zagranicznego narażając na koszty przelewu zagranicznego. Mnie kosztowało to 10% wartości towaru, zadawałem pytania, konkretnie czy pokryją koszty przelewu, dostałem odpowiedź ze tak, jakby nie pokrywali kosztów to mogłem podać konto w innym banku lub nie zwracać towaru a sprzedać go w kraju bez straty. Nie chcieli też wymienić na inny produkt, nie było z kim rozmawiać. Teraz chciałem kupić inny towar ale poprosiłem o rekompensatę straconej prowizji - nie ma ze strony firmy chęci. Nie polecam, bo kupuje się w ciemno, opisy produktów są nie pełne, nie ma a potem traci się na zwrotach.

5 / 5 2018-12-12

Kilkakrotnie wczoraj prośiłem o informację co mam zrobić z uszkodzonym sprzętem,gdzie dostarczć celem wymiany na nowy lub naprawy.W odpowiedzi otrzymywałem polecenie przeprowadzenie różnych badań których nie mogłem wykonć.Po założeniu baterii następowało nadmierne rozładowanie na ekranie przez sekundę pokazywał się ,,Law batery,,. Odpowiedzi istotnej nie otrzymałem w podtekście straszono że mogłem stosowacć do urządzeń u nich nie zakupionych. Traktowanie OK,zawierzyłem w piękne w opisane idee służenia klientom,,,rzeczywistość poniżej krytyki !

5 / 5 2018-10-12

Zakupiłem bez najmniejszych problemów, zapłaciłem karta bez najmniejszych problemów, otrzymałem 2 dni później bez najmniejszych problemów. Każdy krok sklepu potwierdzany mailem. Wszystko tak jak powinno wyglądać. Z całego serca polecam.

2 / 5 2018-07-06

Nie polecam! Zamówiłam i opłaciłam towar, po czym po tygodniu oczekiwania sklep poinformował mnie, że nie ma towaru na stanie. Zamówienie anulowanie. Od tygodnia czekam aż sklep zwróci mi pieniądze, póki co nie są w stanie nawet określić kiedy to nastąpi! Trzymajcie się od tego sklepu JAK NAJDALEJ!

3 / 5 2018-06-10

Kupiłem poidełko dla ptaków. Towar uszkodzony, misa spękana, dziurawa. woda wycieka w okresie kilkunastu minut. kilkanaście prób kontaktu telefonicznego ze sklepem - nieskuteczne, muzyka grająca w nieskończoność lub komunikat - numer zajęty, proszę spróbować później. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.

5 / 5 2018-03-14

Przesyłka expresowa,towar zgodny z opisem(przyczepka do roweru duramaxx za pobraniem).Jjestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam zakupy w Electronic.star

5 / 5 2018-03-06

kontakt ze sklepem dobry aczkolwiek mail'owy bo dodzwonić się na infolinie to kombinacja alpejska. I na tym kończy się sielanka a zaczyna gehenna. Dopóki nie zapłaci się za wybrany sprzęt to lodzio miodzio "Dziękujemy, polecamy,pozdrawiamy itd.". Jeżeli sprzęt nadaje się tylko do zwrotu to zaczyna się kombinatoryka jak tu zwrócić pieniądze jak najpóźniej, jak najdłużej je przetrzymać. Kontak od tego momentu jest jedynie mail'owy z automatem który tylko zapewnia o jak najszybszej odpowiedzi w ciągu 24-48 godzin.!!!!!!!! W dobie internetu i światłowodów odpowiadać po dwóch dniach??? Nie kupujcie w tym sklepie. Będziecie zdrowsi i bogatsi o nie wydane u nich pieniądze.

2 / 5 2018-02-04

Zamówiłam towar, wpłaciłam pieniądze i po kilku dniach dostałam maila, że przelew dotarł, ale ich system nie zdołał zaksięgować zamówienia. Musiałam przesłać wypełniony formularz, w kolejnym mailu zażądali dowodu wpłaty. Przesyłka dotarła z dużym opóźnieniem. Stanowczo nie polecam.

1 / 5 2018-01-01

omijajcie z daleka to jest oszustwo do kwadratu zakupiłem urządzenie do sous vide zgrzewarka nowa o cylkulator używany , tłusty , śmierdzący .zardzewiały. telefon oczywiście zajety . zgłosiłem reklamacje , czekam na odzew

2 / 5 2017-10-03

NIE POLECAM! Warto najpierw poczytać opinie na temat tego sklepu. Są cwani i wiedzą co robić. Kupiłam towar tylko dlatego, że była opcja 'płatność za pobraniem' ale po około 2 dniach od zakupu dostałam maila, że nie mogą tak wysłać towaru i albo płace z góry (od razu podali nr konta) albo rezygnuje. Oczywiście zrezygnowałam, bo nie mam ochoty później się z nimi męczyć gdy towar byłby uszkodzony itd. Nie ma problemu z wysyłaniem jakiegokolwiek sprzętu dużych rozmiarów w innych sklepach - u nich oczywiście jest. Pani, która wysyła maile i odbiera telefony ma wyuczoną na pamięć formułkę i 'nic nie może zrobić'. UWAŻAJCIE bo po co później psuć sobie nerwy przy reklamacjach.

2 / 5 2017-07-27

Odesłałam im dwie rzeczy, zwrócili mi pieniądze za jedną, po ponad miesiącu oczekiwania i jeszcze musiałam się o to upominać. Kiedy napisałam, że należą mi się pieniądze za dwie rzeczy, napisali w mailu: proszę zapytać o drugi produkt kuriera, który odbierała od Pani paczkę nadawaną do nas. Ciekawe, bo paczka była tak spakowana, że nie sposób było z niej coś wyciągnąć, bez jej uszkodzenia. Poza tym, co to ma być? Kurier to złodziej? Absolutnie nie polecam zakupów w tym sklepie! Ponadto rzeczy, które zamówiłam, zwróciłam dlatego, że wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Po prostu były tandetne. Jestem teraz "w plecy" prawie 300,- plus koszty "odsyłki", bo oczywiście musiałam je pokryć (ponad 100,-)

2 / 5 2017-06-24

Zdecydowanie nie polecam!!!Otrzymałem zupełnie inny produkt.Totalne oszustwo.Z pełną premedytacją traktują klienta 'per noga;

2017-04-02

Omijajcie ten sklep z daleka! Miesiąc temu zamówiłem końcówkę do robota kuchennego. Przesyłka rzekomo zaginęła w firmie kurierskiej. Oczywiście nie mogę liczyć na zwrot pieniędzy ani wysłanie drugiej części, ponieważ nie pozwalają na to ich procedury. Kwota 120 zł niestety jest zbyt mała, żeby dochodzić swoich roszczeń na drodze prawnej. Siedziba firmy jest w Niemczech, więc tym bardziej nie interesują się losem klienta. Nigdy więcej zakupów w tym pseudosklepie.

Rzetelne opinie o Electronic-star.pl

Electronic-star.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.electronic-star.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie