Kategorie:

Elektrohouse.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.57
opinie o Elektrohouse.pl
5 / 5 2019-03-05

02.09.15r po telefonicznej rozmowie z "koordynatorem" sklepu Elektrohouse.pl zamówiłem telewizor i dokonałem przelewu. TV był dostępny i miał do mnie dotrzeć w ciągu 2 dni. Następnego dnia zadzwonił do mnie pan koordynator informując, że nastąpiła pomyłka i muszę dopłacić ok. 2tys. Nie zgodziłem się na to,więc zaproponowano mi ofertę zastępczą bądź zwrot pieniędzy. Po przeanalizowaniu oferty poprosiłem o zwrot pieniędzy. W rozmowie tel. zapewniano mnie że pieniądze będą na moim koncie w ciągu 2 dni. Oczywiście nie miałem tych pieniędzy po ustalonym terminie. Przez kolejne 3 tygodnie w wielu rozmowach tel. byłem zapewniany że odzyskam pieniądze w ciągu najbliższych dni, nic takiego jednak do tej pory się nie wydarzyło (tłumaczenia-koordynator był za granicą, awaria systemy, przelew został zlecony itp). Kontakt tel się urwał, na maile nie dostaję odpowiedzi, sprawę zgłosiłem na policję.

5 / 5 2019-01-19

Fajny sklepik. Czas przesyłki fajny mniej. Produkt dotarł w jednym kawałku. Rozmowa z ziomkami ze sklepu w porzo. Polecam !

2018-09-07

17 września 2015 zamówiłem i zapłaciłem za skaner, 24 września ponieważ towar nie przychodził, zadzwoniłem do sklepu, po żenującej rozmowie zrezygnowałem z zamówienia, kasy nie mam do dziś...

2018-08-01

Towar otrzymałem po 13 dniach od zapłaty. Sklep podaje w regulaminie "o nas" polska siedzibę ELEKTROHOUSE.PL ul. Św. Marcina 29/8 61-806 Poznań Fakturę VAT, jaka do nas dotarła wystawiona jest w czechach. Stawka podatku VAT 0%. Efekt jest taki, że musze do cen podanych przez sklep doliczyć 23% VAT. W efekcie jest to drogi sklep. Pan twierdzi że to sklep dla detalistów, ale w formularzu jest do wyboru, zarówno faktura VAT jak i paragon. To wprowadzanie w błąd. W regulaminie podaje że: Ceny wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego ELEKTROHOUSE.PL towarów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w złotych polskich. Ale okazuje się że interpretacja jest tak, że nie zawiera VAT obowiązującego w Polsce, tylko trzeba ten vat zapłacić.

2 / 5 2018-05-04

Dnia 8.10.2015r na stronie sklepu został zakupiony przeze mnie: * SANDISK SANDISK SDHC EXTREME III 8 GB (30MB/s)- wpłata natychmiastowa poprzez strone banku i przelew internetowy. Przez tydzien poprzez speclanym formularz sprawdzałam czy wpłata została przekazana-cały czas była informacja, ze nie. Wysyłałam @ z zapytaniem dot. wpłaty i wysłania towaru-bez odzewu. Po internetowej lekturze na temat sklepu; [dane teleadresowe] i wiele innych...:( stwierdziłam, ze nie ma to sensu-"moja strata", nieznaczna-bo tylko kilkadziesiąt złotych. Az tu nagle 6.10.2015 dostałam info od sklepu tersci:"uprzejmie prosimy o informację czy dokonywała Pani wpłaty przez sytem transferuj.pl czy tez zwyklym przelewem bankowym, W systemie transferuj nie zostala odnotowana Pani wplata"-co było bzdura, bo pieniązki były na koncie od 8.10-na co przesłałam dowód wpłaty w systemie pdf, i jakims cudem sklep napisał kolejnego maila tresci: "dziękujemy za pomoc, ksiegowość odnalazla przelew lecz powodu braku na magazynie natychmiast dokonalismy zwrotu wplaconej kwoty,za zaistniala sytuacje bardzo przepraszamy"-i dostałam zwrot pieniędzy dn.14.10.2015- pewnie tylko dlatego,ze to mała kwota... Skepu nie polecam, za brak kontaktu, kręcenie, i przede wszystkim za sprzedaz towaru którego nie posiadaja. Strata czasu i pieniedzy-bo przelew tez kosztuje.

5 / 5 2018-04-17

Profeska w każdym calu. TV dotarł w jednym kawałku. Kontakt tel. z obsługą za każdjym razem błysk. Polecam

2018-02-28

Wszystko w porządku

2018-01-29

Telewizor doszedł w 6 dni. Zgodny z opisem, nowiutki. Dobry kontakt, fajna obsługa. Mogę polecic.

5 / 5 2018-01-14

Transakcja przebiegła OK - miałem pewne obawy co do czasu realizacji zamówienia ale wszystko dotarło jak należy.

2017-10-27

Mógłby być szybszy termin realizacji zamówienia.

5 / 5 2017-10-14

kupiłam ekspres do kawy. Transakcja przebiegła bez zarzutu. kontakt tel. i mail super. Trochę długi czas dostawy ale wiedziałam o tym. Polecam z czystym sumieniem.

5 / 5 2017-05-25

Polecam ten sklep ze względu na dobry kontakt i wysoką jakość obsługi. Zakupiony monitor otrzymałem w ustalonym czasie.

Rzetelne opinie o Elektrohouse.pl

Elektrohouse.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elektrohouse.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie