Kategorie:

Elektrohouse.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.57
opinie o Elektrohouse.pl
5 / 5 2019-03-05

W dzień 2 września 2015 roku zawarłem telefonicznie umowę z "koordynatorem" sklepu Elektrohouse.pl na zakup telewizora i dokonałem zapłaty na drodze przelewu. Towar był dostępny i miał zostać dostarczony do mnie w ciągu dwóch dni. Następnego dnia odezwał się do mnie koordynator informując o pomyłce i żądając dopłaty około 2 tysięcy złotych. Odmówiłem, więc zaoferowano mi alternatywną ofertę lub zwrot pieniędzy. Po dokładnym rozważeniu wybrałem opcję zwrotu pieniędzy. W trakcie rozmowy telefonicznej zapewniano mnie, że pieniądze zostaną zwrócone na moje konto w ciągu dwóch dni. Niestety, nie otrzymałem żadnych środków na wskazany termin. Podczas kolejnych trzech tygodni dzwoniono do mnie wielokrotnie i zapewniano, że otrzymam pieniądze w ciągu kilku dni, jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ich (tłumaczono to awarią systemu, sobą koordynatora za granicą, zleconym przelewem, etc.). Kontakt telefoniczny z firmy ustał, a na moje e-maile nie otrzymuję odpowiedzi. Składałem zawiadomienie na policji.

5 / 5 2019-01-19

Fajny sklepik. Czas przesyłki fajny mniej. Produkt dotarł w jednym kawałku. Rozmowa z ziomkami ze sklepu w porzo. Polecam !

0 / 5 2018-09-07

W dacie 17 września 2015 roku, złożyłem zamówienie na skaner i dokonałem płatności. Jednakże po upływie czasu, a mianowicie 24 września, towar wciąż nie dotarł. Postanowiłem więc skontaktować się ze sklepem, jednak rozmowa była tak niekomfortowa, że zdecydowałem się zrezygnować z zamówienia. Niestety, do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-09-07

W dniu 17 września 2015 roku zakupiłem skaner oraz dokonałem płatności. Jednakże, 24 września, gdy towar nie został dostarczony, skontaktowałem się ze sklepem. Po bardzo niezadowalającej rozmowie, zdecydowałem się zrezygnować z zamówienia. Niestety, do dzisiaj nie odzyskałem wpłaconej kwoty.

0 / 5 2018-08-01

Po 13 dniach od dokonania płatności otrzymałem zamówiony produkt. ELEKTROHOUSE.PL ma swoją siedzibę w Polsce, zgodnie z informacją w sekcji "o nas" na ich stronie internetowej, znajdującej się pod adresem ul. Św. Marcina 29/8 w Poznaniu. Mimo tego, otrzymałem fakturę VAT z Czech, gdzie stawka wynosi 0%. Przy takim rozliczeniu, muszę doliczyć 23% VAT do ceny, co sprawia, że sklep jest dość drogi. Mimo twierdzeń pana z obsługi klienta, że sklep jest przeznaczony dla detalistów, formularz zamówienia oferuje wybór między fakturą VAT, a paragonem - to wprowadza klientów w błąd. W regulaminie sklepu widnieje informacja, że wszystkie ceny prezentowane na ELEKTROHOUSE.PL są cenami brutto i zawierają podatek VAT, ale okazuje się, że nie dotyczy to podatku obowiązującego w Polsce, co oznacza, że jako klienci musimy go zapłacić dodatkowo.

2 / 5 2018-05-04

Kupiłam pamięć SANDISK SDHC EXTREME III 8 GB (30MB/s) przez stronę sklepu SANDISK 8 października 2015 roku za pośrednictwem natychmiastowej wpłaty i przelewu internetowego. W ciągu tygodnia korzystałam z formularza, aby sprawdzić, czy wpłata została odebrana, ale bezskutecznie. Wysłałam e-mail do sklepu, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Po przeczytaniu opinii na temat sklepu, zdecydowałam, że nie warto i uznałam stratę pieniędzy. Niespodziewanie 6 października 2015 roku otrzymałam e-mail od sklepu, w którym proszono mnie o potwierdzenie wpłaty. Podałam dowód wpłaty i sklep potwierdził otrzymanie przelewu, ale stwierdził, że towar jest niedostępny na magazynie i dokonano zwrotu pieniędzy. Ostatecznie otrzymałam zwrot w dniu 14 października 2015 roku. Nie polecam tego sklepu z powodu braku komunikacji, kręcenia i sprzedaży towarów, których nie mają na magazynie. To strata czasu i kosztów przelewu.

5 / 5 2018-04-17

Profeska w każdym calu. TV dotarł w jednym kawałku. Kontakt tel. z obsługą za każdjym razem błysk. Polecam

2018-02-28

Wszystko w porządku

2018-01-29

Telewizor doszedł w 6 dni. Zgodny z opisem, nowiutki. Dobry kontakt, fajna obsługa. Mogę polecic.

5 / 5 2018-01-14

Transakcja przebiegła OK - miałem pewne obawy co do czasu realizacji zamówienia ale wszystko dotarło jak należy.

2017-10-27

Mógłby być szybszy termin realizacji zamówienia.

5 / 5 2017-10-14

Zakupiłam maszynę do parzenia kawy. Cała transakcja przebiegła gładko, bez problemów. Komunikacja telefoniczna i mailowa była doskonała. Jedyne, co można zarzucić, to trochę długotrwała dostawa, ale byłam o tym świadoma. Z czystym sumieniem mogę polecić tego sprzedawcę.

5 / 5 2017-05-25

Polecam ten sklep ze względu na dobry kontakt i wysoką jakość obsługi. Zakupiony monitor otrzymałem w ustalonym czasie.

Rzetelne opinie o Elektrohouse.pl

Elektrohouse.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.elektrohouse.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie