Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / Telefony / Biuro

Emarket.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.75
opinie o Emarket.pl
5 / 5 2019-03-10

W piątek (13.11) po południu kupiłem u nich monitor. Dziś rano już go dostałem. Zazwyczaj robię wiele zakupów online, ale to był pierwszy raz, kiedy dostawa była tak szybka. Polecam ten sklep i mam nadzieję, że będzie więcej podobnych w sieci.

5 / 5 2019-03-10

W piątek po południu zakupiłem u nich monitor, a dziś rano już go dostałem. To był mój pierwszy raz, kiedy zakupy w sieci doszły tak szybko. Bardzo polecam ten sklep i życzę, aby było więcej takich w sieci.

5 / 5 2019-03-10

Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, towar zgodny z opisem w atrakcyjnej cenie - jedyny taki sklep w internecie. Polecam!

5 / 5 2019-03-09

Polecam wszystkim! Szybka przesyłka i bezproblemowy kontakt. Widać wyraźnie, że zależy im na każdym kliencie.

0 / 5 2019-03-08

Strona ma czytelny i przejrzysty układ, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie to, czego potrzebuje. Działa także możliwość porównania poszukiwanych towarów. Można liczyć na fachową i rzetelną pomoc konsultantów dostępnych online. Ponadto, oferowane są konkurencyjne ceny.

5 / 5 2019-02-21

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i niedrogo.

2019-02-14

spox

0 / 5 2019-02-11

To było moje pierwsze kupowanie w tym sklepie. Byli pierwszymi w Polsce, którzy oferowali fizycznie dysk Seagate Archive 8TB, a nie tylko wirtualnie. Na ich stronie internetowej można było zobaczyć stan dostępności towaru, a także zamówić go za pobraniem i otrzymać już następnego dnia. Spełnili swoje zobowiązania wspaniale, ponieważ dostałem dysk dokładnie na drugi dzień, skrzętnie zapakowany w kartonie wraz z prawidłową fakturą zawierającą informacje o rękojmi i formularzem do rozwiązania umowy, jeśli kiedykolwiek będzie taka potrzeba.

3 / 5 2019-02-09

Opinia o sklepie jest bardzo negatywna, ponieważ stosują w nim zasadę sprzedać i zapomnieć. Użytkownik zgłosił prostej reklamacji do ramki cyfrowej, która przestała działać, ale od 2 miesięcy jest wciąż nierozwiązana. Pierwsze zgłoszenie mailowe nie zostało odpowiedziane, a drugie zostało przekierowane na inny adres mailowy, który także nie odpowiadał na prośbę. Pracownik sklepu również nie był zainteresowany przyjęciem reklamacji, co skłoniło użytkownika do wysłania informacji na wszystkie możliwe adresy. Mimo tego, że sprawa jest wciąż nierozwiązana, ramka cyfrowa jest niesprawna, a poziom obsługi w sklepie jest bardzo niski. Zdecydowanie odradza się robienie zakupów w tym sklepie, ponieważ nikt nie będzie zainteresowany rozwiązaniem problemów klientów.

5 / 5 2019-02-07

Dobre ceny, szybka przesylka, bardzo dobry kontakt. Towar zgodny z opisem. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.

2019-01-24

Towar zgodny z opisem bezproblemowe złożenie zamówienia i dobry kontakt z obsługą przez chat i telefon. Napewno wrócę.

5 / 5 2018-12-19

Sprawdziliśmy e-market i jesteśmy zadowoleni z procesu zamawiania. Doświadczyliśmy małego problemu z jednym ze składników zamówienia, ale kontakt z Biurem Obsługi Klienta pozostawił wiele do życzenia, ponieważ nie mieli (nie mają) wystarczającej wiedzy na temat procedur zwrotów. Jednak komunikacja mailowa była znacznie lepsza. Otrzymaliśmy zwrot pieniędzy bez żadnych trudności. Ogólnie rzecz biorąc, polecamy ten sklep i przyznajemy mu ocenę 4,5 gwiazdki.

3 / 5 2018-12-04

Pracownicy sklepu traktują klientów bardzo źle, co jest bardzo kłopotliwe. Kiedy otrzymałem produkt, okazał się być niesprawny, ale nie jest to rzadkie zdarzenie. Skorzystałem z prawa zwrotu przez dziesięć dni, ale to był koszmar. Praktycznie natychmiast odesłałem towar, który zamówiłem 11 stycznia. Po wielu telefonach i poinformowaniu, że chcę wytoczyć proces, dopiero jutro dostanę zwrot. Nie było żadnych przeprosin ani refleksji, a tylko niekończące się obietnice. Zdecydowanie nie polecam robienia zakupów w eMarket.

5 / 5 2018-12-01

Parę razy nabyłem części do komputera w tym sklepie. Mają dużo różnorodnych produktów na składzie i przystępne ceny. Powiadomienie, że towar jest gotowy do odebrania (za pomocą odbioru osobistego), jest wysyłane najpóźniej po 48 godzinach od zamówienia. Kontakt telefoniczny jest bardzo miły i personel jest w tym temacie kompetentny. Polecam!

5 / 5 2018-11-23

Cóż dużo pisać. Szybko, sprawnie, rzetelnie - pozostaje tylko polecać dalej!

5 / 5 2018-11-21

Ten sklep internetowy jest bardzo godny zaufania, zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Ja osobiście dokonuję tu zakupów i wiem, że zawsze otrzymam to, czego potrzebuję. Dodatkowo, obsługa klienta jest niezwykle uprzejma i doskonale zaznajomiona z wszystkimi produktami dostępnymi w sklepie. Gorąco polecam go wszystkim.

5 / 5 2018-11-21

Ten sklep internetowy jest bardzo godny zaufania, zarówno dla osób, które już tu kupują, jak i dla nowych klientów. Mam pewność, że dostanę tu zawsze to, czego potrzebuję, a obsługa jest niezwykle przyjazna i dobrze poinformowana o wszystkich produktach oferowanych w sklepie. Gorąco polecam go wszystkim.

5 / 5 2018-10-31

Z powodu mieszkania za granicą, miałem wątpliwości co do kupowania laptopa przez internet bez bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Okazało się jednak, że moje obawy były niepotrzebne, ponieważ kontakt z kompetentną osobą w sklepie był miłym zaskoczeniem. Przed zakupem tego samego laptopa, szukałem go w innych sklepach i nie był zadowolony z podejścia do klientów. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie traktowanie mnie jako klienta ze strony "emarketu", dbanie o to, abym był zadowolony z zakupów przez cały proces i idealne zabezpieczenie laptopa podczas wysyłki. Bez wahania, polecam ten sklep innym, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenia z innymi sklepami.

2018-09-06

Wszystko tak jak być powinno w dobrym sklepie internetowym.

2018-09-04

Bardzo sprawny sposób załatwiania spraw, dogodny punkt odbioru przesylki

Rzetelne opinie o Emarket.pl

Emarket.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.emarket.pl

Email
[email protected]

Telefon
(61) 85 80 333

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie