Kategorie: / RTV

Eminet.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.55
opinie o Eminet.pl
5 / 5 2019-03-21

Szybka wysyłka i bardzo tania. Towar super. Kontakt ze sklepem elegancki. Zakupiłem kuchnie i lodówkę wszystko działa super. POLECAM SKLEP EMINET

5 / 5 2019-03-15

Bardzo chciałabym polecić ten sklep. Dopiero co zakupiłam telewizor i jestem bardzo zadowolona. Obsługa była bardzo miła! Jestem zachwycona tym sklepem, zwłaszcza że wcześniej próbowałam robić zakupy w innym sklepie, który w porównaniu do tego wypada znacznie gorzej.

5 / 5 2019-03-08

SUPER WZOROWO

5 / 5 2019-01-31

Otrzymałem robot kuchenny, wydawało się być wszystko w porządku. Jednakże opakowanie, w którym był zapakowany (oryginalne), było porozrywane i pozaklejane taśmą. Obawiam się, że produkt stał na wystawie, a opakowanie było przechowywane w magazynie. Nie chcę się wypowiadać na temat procesu wysyłki. Otrzymałem potwierdzenie i numer listu, ale towar był wciąż na sklepowym magazynie. Obsługa klienta była miła i przyjazna. Nie zamierzam wystawić negatywnej opinii, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe, ale również nie zamierzam wystawić pozytywnej opinii.

5 / 5 2019-01-30

Jestem bardzo beeindruckt i serdecznie polecam ten sklep wszystkim. Obsługa jest bardzo miła, zwłaszcza pan odbierający telefon, który jest niezwykle kompetentny i przyjazny. Był to mój pierwszy raz tutaj i na pewno nie ostatni.

5 / 5 2019-01-30

Jestem bardzo zadowolony/a i gorąco polecam ten sklep wszystkim osobom. Obsługa jest niezwykle przyjemna, a pan, który odbierał telefon, okazał się być bardzo kompetentny i życzliwy. To mój pierwszy raz tutaj i na pewno nie będzie ostatni.

0 / 5 2019-01-24

Mam straszne wrażenia! Gdy skorzystałem z formularza na stronie, nie dostałem odpowiedzi na moją wiadomość. Postanowiłem złożyć zamówienie, ponieważ towar był oznaczony jako "dostępny". Po trzech dniach oczekiwania na przygotowanie paczki lub ignorowanie mojego zamówienia, otrzymałem informację, że zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru w magazynie. Muszę samodzielnie wyciągnąć wnioski z tej sytuacji...

2 / 5 2019-01-19

NIE POLECAM Beznadziejny sklep wszędzie reklama "jako najtańszy produkt" natomiast po dwóch dniach informacja o zmianie statusu zamówienia na ANULOWANO.

5 / 5 2019-01-08

Sklep dostarczył pralkę w stosunkowo krótkim czasie. Niestety, nie otrzymałem dowodu sprzedaży ani gwarancji. Nie mam żadnych dokumentów, które umożliwiłyby mi zgłoszenie reklamacji, jeżeli sprzęt ulegnie awarii. Obiecano mi, że faktury zostaną wysłane później, ale minęło już przynajmniej 10 dni odkąd to powiedziano, więc szanse na ich otrzymanie maleją.

1 / 5 2019-01-05

Opinia o sklepie jest bardzo negatywna. Produkty są prezentowane w sposób całkowicie nieprawdziwy - nie istnieją w rzeczywistości w takiej cenie, która jest podana. Sprzedawcy próbują przyciągnąć klienta niską ceną, a potem mówią, że towar jest dostępny, ale droższy.

1 / 5 2019-01-05

Moja opinia na temat tego sklepu jest bardzo negatywna. Towar, który jest wystawiony w sklepie, nie istnieje w rzeczywistości - cena podana jest całkowicie fałszywa. Pracownicy sklepu próbują przyciągnąć klienta niską ceną, a potem mówią, że towar jest dostępny, ale tylko za wyższą cenę.

5 / 5 2018-12-24

Sklep godny polecenia miła obsługa. Przesyłkę otrzymałem na drugi dzień po zmówieniu. Gorąco polecam

2018-12-22

Zamówiłem - otrzymałem - sprawdziłem, sprzęt w porządku - sklep również.

5 / 5 2018-12-16

Aktualnie oczekuję na złożone zamówienie! Obsługa jest bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomocna. Jak na razie wszystko jest w porządku! Jestem zadowolona... Czekam teraz na dostawę zamówionych towarów. Pozdrawiam.

5 / 5 2018-12-16

Aktualnie oczekuję na zrealizowane zamówienie! Obsługa jest niezwykle przyjemna, kompetentna i zdecydowanie pomocna. Póki co jestem zadowolona... Czekam na dostawę zamówionych produktów. Pozdrawiam!

5 / 5 2018-12-10

Obsługa w tym sklepie jest szybka i fachowa. Otrzymałem potwierdzenie zakupu od razu po jego złożeniu, a przesyłka dotarła już następnego dnia, pomimo że mieszkam w innym mieście niż sklep. Ceny są naprawdę konkurencyjne! Zdecydowanie polecam ten sklep! Już wybrałem kolejny produkt, który chcę zakupić.

5 / 5 2018-11-24

Zakupiłem sprzęt do zabudowy Amca ,wszystko w najlepszym porządku.Szybka dostawa,dobry kontakt tel.i meilowy no i ceny najniższe.Polecam

5 / 5 2018-11-06

Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie. Miła obsługa. Pełna informacja o stanie zamówienia.Ekspresowa wysyłka.Cóż więcej. Aby tak zawsze.

5 / 5 2018-11-01

Ten sklep to naprawdę fantastyczne miejsce, gdzie znajdziesz bardzo pomocną i przyjazną obsługę. Gorąco polecam tych sprzedawców, ponieważ oferują towar zgodny z opisem w niesamowicie niskich cenach. Co więcej, dostarczą go do Ciebie, wniosą i podłączą. Dbają o każdy szczegół! Naprawdę gorąco polecam tego sprzedawcę.

5 / 5 2018-11-01

To świetny sklep, gdzie pracownicy są bardzo uprzejmi, fachowi i mili. Bardzo polecam tego sprzedawcę, ponieważ sądzę, że ich produkty są zgodne z opisem, a ceny są niesamowicie niskie. Dodatkowo, zamówiony towar został dostarczony do miejsca przeznaczenia, wniesiony i podłączony. Polecam tego sprzedawcę z całego serca.

5 / 5 2018-10-14

Kupiłem Solaris odkurzacz i otrzymałem miłą obsługę przez telefon. Zawsze odbierano każdy telefon i szybko potwierdzono przyjęcie mojego zamówienia, przekazując informacje o wysyłce n-ru przesyłki i telefonu do kuriera, aby był z nim łatwy kontakt. Dokładnie tak jak obiecano, otrzymałem swój towar na drugi dzień. Jednak odkurzacz miał drobny uszkodzony plastikowy element. Po zgłoszeniu problemu, pracownicy sklepu sami do mnie zadzwonili, aby ustalić sposób przekazania mi tego drobiazgu. Chociaż nie będę oceniać samego produktu, ponieważ sam go wybrałem i jest to świetny sprzęt, chciałbym powiedzieć, że ten sklep zasługuje na polecenie, a sprzedawcy wykazują szczególne zainteresowanie łaską i jakością dostarczanego towaru.

3 / 5 2018-09-20

Kupiłam telewizor przez internetowy sklep eminet. Przed zakupem dzwoniłam i upewniłam się, czy telewizor jest dostępny oraz czy zostanie dostarczony do mnie do piątku za obiecana cenę. Dzięki Bogu, wybrałam opcję z płatnością przy odbiorze, ponieważ po dwóch dniach dowiedziałam się, że moje zamówienie zostało odrzucone. Na stronie internetowej nadal jest dostępny, ale za cenę prawie 200 złotych wyższą. Wygląda na to, że eminet zaniżył cenę, aby pojawić się jako jeden z najtańszych na Ceneo, ale niestety nie dotrzymał umowy ani nie poinformował mnie o anulowaniu zamówienia. Nie polecam, nigdy więcej.

2018-09-12

UWAGA PRZYSŁALI USZKODZONĄ - OBITĄ LODÓWKĘ A PO ODSTĄPIENIU OD UMOWY I ODESŁANIU LODÓWKI NIE ODDALI PIENIĘDZY

2018-08-22

Nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy za produkt,który nie był dostępny w magazynie. Pracownicy nie odpowiadają na zapytania.

5 / 5 2018-08-08

SKLEP SUPER MIŁA FACHOWA OBSŁUGA OBY TAK DALEJ

5 / 5 2018-08-06

Wprowadziłam zakupy w tej jednostce handlowej aż trzy razy. Przesyłka dotarła w ustalonym przez mnie terminie bez opóźnień. Komunikacja z pracownikami była doskonała, byli niezwykle uprzejmi i rzeczowi. Gorąco polecam robić zakupy w tym sklepie wszystkim.

5 / 5 2018-08-06

W tym sklepie dokonałam 3 zakupów. Towar został dostarczony w umówionym przeze mnie czasie. Komunikacja z sprzedawcami była doskonała, byli bardzo uprzejmi i konkretni. Gorąco polecam wszystkim robienie zakupów w tym sklepie.

5 / 5 2018-08-02

Polecam sklep! Fachowi, terminowi, dobrze pakują przesyłki

5 / 5 2018-07-13

Bardzo polecam, transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

0 / 5 2018-06-11

Lepiej unikajcie tego sklepu, ponieważ jest bardzo niegodny zaufania i nieodpowiedzialny. W żadnym innym sklepie nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i nieuprzejmością. Zamówiłem towar 9 listopada i natychmiast zapłaciłem za przesyłkę. Pomimo wielu telefonów i próśb, dopiero 27 listopada dostarczono mi zamówienie.

5 / 5 2018-05-15

Obsługa telefoniczna była miła, a odpowiedź na złożone przez email zamówienie była szybka. Otrzymaliśmy potwierdzenie stanu magazynowego przez telefon. Niestety, nastąpiła kompletna dezinformacja klienta, ponieważ nie posiadaliśmy wiedzy na temat stanu magazynowego i informacje na stronie internetowej sklepu były niejednoznaczne. Nie mieliśmy również regulaminu dotyczącego postępowania w takich przypadkach, nie otrzymaliśmy propozycji rozwiązania problemu, a na wysłane emaile poza zamówieniem nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Skutkiem tego był tygodniowy okres dzwonienia i pytania o zamówienie oraz zwrot pieniędzy.

5 / 5 2018-04-22

Miła obsługa, szybko zrealizowane zamówienie, dobrze zapakowana przesyłka. Polecam!

5 / 5 2018-03-26

szybko potwierdzili posiadanie zamówionego sprzętu. Systematycznie informowali emailem o każdym kroku poczynionym z ich strony. Żadnych negatywów.

0 / 5 2018-03-12

Jest to opis osoby, która ma bardzo chaotyczną organizację, a nikt nie ma władzy nad kontrolowaniem tego. Pan, który odbiera telefony, stara się być miły, lecz jest niekompetentny i arogancki w swoich działaniach. Niestety, mimo zapewnienia, nie oddzwania.

0 / 5 2018-03-12

Nikt nie jest w stanie uporać się z chaosem i brakiem organizacji. Pracownik, który odbiera telefony, stara się być uprzejmy, ale jest niezdolny i zarozumiały. Nie odbiera telefonów, mimo zapewnień.

5 / 5 2018-03-05

Jak dla mnie sklep rewelacja! W niedziele zakupiłam towar, zapłaciłam przelewem, a we wtorek sprzęt był już u mnie. Polecam.

1 / 5 2018-03-03

Firma KRZAK to oszuści, którzy traktują swoich klientów bezczelnie i kłamią na każdym etapie. Zdarza się, że towar nie zostaje wysłany, nie ma zwrotu pieniędzy, a kontakt z obsługą jest bardzo trudny do nawiązania. Telefony nie działają, maile są przekierowywane od osoby do osoby, a gdy uda się skontaktować z osobą odpowiedzialną za sprzedaż internetową - panem Patrykiem, to okazuje się, że mówi on kłamstwa. Na przykład, stwierdza, że towar został uszkodzony podczas pakowania lub że pieniądze zostały już zwrócone na konto, choć jest to oczywiście bezczelne kłamstwo. KRZAK to najgorszy sklep, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia i ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy.

3 / 5 2018-02-21

Cześć wszystkim! Chciałbym ostrzec przed kupowaniem w tym sklepie, który jest nieprofesjonalny i żałosny. Zamówiłem 4 rzeczy, ale otrzymałem tylko 2 po długiej walce telefonicznej. Za każdym razem powtarzano mi, że przesyłka zostanie wysłana dzisiaj, ale faktycznie wysyłka nastąpiła 2 tygodnie później! Nie było możliwości skontaktowania się z nimi telefonicznie ani mailowo, więc musiałem sam dzwonić, aby wyjaśnić całą sprawę. Raz nie mieli produktu na stanie, ale obiecali go na następny dzień, a drugi raz był jeszcze nieodbiór towaru z TIR-a, i tak w kółko. Osoba odbierająca telefon była bardzo pomysłowa. Po tym, jak zagroziłem, że zrezygnuję z zakupów, w końcu wysłali paczkę, która dotarła po kolejnym tygodniu. Cała ta historia trwała 3 tygodnie, a ja dodatkowo przepłaciłem, gdyż u konkurencji było taniej (ale to już mój problem).

0 / 5 2018-01-23

Ten sklep oferuje szeroki wybór produktów po bardzo konkurencyjnych cenach. Obsługa klienta jest przyjazna i kompetentna. Dodatkowo, dokładnie porównują różne modele, tak abyśmy mogli dokonać najlepszego wyboru. Warto zaznaczyć, że zamówienia są realizowane bardzo szybko.

0 / 5 2018-01-23

Ten sklep oferuje bogaty wybór produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Personel jest przyjazny i kompetentny. Można dokładnie porównać kilka modeli i najlepsze jest to, że zamówienia są realizowane bardzo szybko.

5 / 5 2018-01-19

Szczerze polecam ten sklep. Szybka i profesjonalna obsługa. Towar ekspresowo dostarczony i bardzo dobrze zapakowany.

0 / 5 2018-01-03

Produkt był dostępny, więc złożyłem zamówienie, ponieważ było to najtańsze źródło. Wysłałem maila, prosząc o potwierdzenie i podanie numeru konta. Otrzymałem potwierdzenie i dokonałem przelewu, ale po 6 dniach nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wysłałem kolejnego maila i czekałem 3 dni. Kiedy skontaktowałem się ze sklepem, powiedzieli, że produkt nie jest na stanie i czekają na dostawę hurtownika. Zmuszony byłem czekać jeszcze kilka dni. Po dwóch tygodniach sklep powiedział, że nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia. Teraz prosiłem o zwrot pieniędzy przez 8 dni, ale mimo że według nich pieniądze zostały już wysłane trzy razy, do mnie jeszcze nie dotarły. To całkowita porażka - nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2018-01-02

Ten sklep jest naprawdę świetny! Obsługa jest bardzo miła, a także nie ma żadnych problemów. Możemy odebrać nasze zamówienie osobiście, co jest dużym plusem w porównaniu do innych sklepów internetowych, gdzie musimy czekać na dostawę. Co więcej, ceny są naprawdę atrakcyjne! Gorąco polecam ten sklep i jestem pewien, że będziemy w pełni zadowoleni z naszych zakupów.

5 / 5 2018-01-02

Ten sklep jest naprawdę świetny, obsługa jest bardzo przyjazna, nie ma żadnych problemów. Możemy odebrać zakupiony towar osobiście, w przeciwieństwie do innych sklepów internetowych, gdzie musimy tylko wpłacić pieniądze i czekać na przesyłkę. Ponadto, ceny są naprawdę dobre! Gorąco polecam, bo gwarantuje 1000% zadowolenia.

2 / 5 2018-01-01

Osoby odwiedzające są wprowadzane w błąd, gdyż goście wystawiają na sprzedaż produkty, które w rzeczywistości nie istnieją. Nie jestem pewien, czy oferowanie niskich cen i późne informowanie, że produkty nie są już dostępne, ma na celu jedynie skusić ludzi do odwiedzenia ich strony w nadziei na to, że kupią cokolwiek od nich? Jest to nieuczciwa praktyka i nie polecam!

2 / 5 2018-01-01

Osoby, które przychodzą jako goście wystawiają towar, który w rzeczywistości nie istnieje. Nie wiem, czy celowo oferując niskie ceny i informując później, że nic już nie ma, próbują tylko przyciągnąć ludzi na swoją stronę, aby cokolwiek od nich kupili? Jest to nieuczciwa praktyka. Nie polecam!

0 / 5 2017-12-23

Mimo natychmiastowej wpłaty za zamówienie, sklep opóźnił wysyłkę towaru o dwa tygodnie. Bez nieustannego dzwonienia na niewłaściwy numer telefonu (niesłynny: ciągle zajęty/nieosiągalny) i niezwykłego szczęścia z połączeniem, nie byłoby żadnej wysyłki - jedyna odpowiedź ze sklepu brzmiała: "Tak, na pewno zostało wysłane". Ten sklep jest beznadziejny. Jeśli nie można wywiązać się z zamówień, lepiej sprzedawać produkty na targu niż zabawiać się w sklep internetowy.

1 / 5 2017-12-19

Za parę dni zamierzam udać się do prokuratury, aby zgłosić przypadek wyłudzenia pieniędzy. Obecnie mamy 13 listopada 2007 roku, czyli minęło już 18 dni od momentu, kiedy zapłaciłem za zamówiony odkurzacz. Niestety, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na wysłane emaile ani nie mogłem skontaktować się telefonicznie z firmą. Czuję się oszukany i oszukana, pozwala się takim nieuczciwym i nieodpowiedzialnym osobom prowadzić sklepy internetowe?

3 / 5 2017-12-14

Moja opinia jest bardzo negatywna! Musiałem czekać dwa tygodnie i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje pisma. Po kilku telefonach otrzymałem obietnicę zwrotu pieniędzy, ale do tej pory ich nie otrzymałem. Szczerze odradzam korzystanie z oferty tego sklepu. Może byłoby warto skierować tę sprawę do właściwych instytucji?

0 / 5 2017-12-04

Sklep, z którym miałem do czynienia, był najgorszy. Składałem zamówienie 18 grudnia i otrzymałem zapewnienie, że przesyłka dotrze przed Wigilią. Jednak 23 grudnia dostałem e-maila, że towar został wysłany, chociaż nadal był na magazynie. Dostarczono mi fałszywy numer przewozowy. Po interwencji okazało się, że przesyłka opuściła sklep dopiero 27 grudnia. Wziąłem wówczas na siebie odpowiedzialność i zdecydowałem, że osobiście odejmę ją na sortowni kuriera. Sklep wyznaczył dniem następnym jako termin odbioru, ale pojechałem 30 km, a tam okazało się, że nikogo z tym nie ustalano. Na szczęście pracownicy sortowni pomogli mi w tej sytuacji. Próby skontaktowania się ze sklepem były trudne. To było naprawdę katastrofalne doświadczenie i ostrzegam innych przed tym sklepem!

5 / 5 2017-12-04

super oby tak dalej

5 / 5 2017-12-03

Mogę polecić ten sklep, ponieważ bardzo szybko otrzymałam odpowiedź od sklepu, a pracownicy są fachowi i sympatyczni. Tylko ten sklep udzielił mi odpowiedzi na pytania dotyczące specyfikacji konstrukcji oraz montażu zmywarki, podczas gdy inne sklepy internetowe odsyłały mnie na stronę producenta. Niestety, kurier Masterlink jest niezbyt szybki i musiałam się z nim skontaktować, aby otrzymać sprzęt, ale cena dostawy może być tańsza niż u innych przewoźników.

5 / 5 2017-11-29

Zakupiony towar otrzymałam w ciągu 3 dni. Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Sprzęt ok. Jestem zadowolona z usługi. Polecam

5 / 5 2017-11-26

Profesjonalna obsługa, dostępność towaru w super atrakcyjnych cenach.

5 / 5 2017-11-24

To wspaniałe! Zamówienie zostało złożone w czwartek po południu, a dostarczone w sobotę przed południem, co zajęło mniej niż 48 godzin. Ceny produktów były bardzo konkurencyjne, a także były one łatwo dostępne. Ze względu na pośpiech bardzo mi zależało na czasie, więc sklep zasłużył na ocenę 5+ za swoją szybkość i efektywność.

5 / 5 2017-11-24

Rewelacyjnie! Zamówienie zostało złożone w czwartek po południu i dostarczone w sobotę przed południem (w niecałe 48 godzin). Ceny są bardzo konkurencyjne, a produkty są łatwo dostępne. Bardzo mi zależało na czasie i sklep zasłużył na najwyższą ocenę, czyli 5+.

5 / 5 2017-11-11

bardzo gorąco polecam, towar, który zakupiłem jest w porządku. Przesyłka miała niewielkie opóźnienie kilku dni, ale nie było to nic poważnego. Chciałbym szczególnie pochwalić młodą Panią, która odbierała telefony. Jest ona niezwykle miła, uczciwa i bardzo sympatyczna. Kiedy będziecie dzwonić, poproście o nią, ponieważ z mężczyznami może być nieco trudniej się dogadać.

2017-11-07

...no i dostalam przesylke. termin realizacji nie byl zawrotny ale ogólnie nie najgorzej (weekend i 1 dzien roboczy czekania)

5 / 5 2017-11-06

zakupilem zmywarke i piekarnik marki Elektrolux platne przelewem wszystko w miare szybko i sprawnie polecam

5 / 5 2017-10-27

Profesjonalna obsługa

5 / 5 2017-10-16

Transakcja przeprowadzona wzorowo. Szybka, wysyłka.Dziękuję i pozdrawiam.

5 / 5 2017-10-08

Sklep Eminet oferuje profesjonalną obsługę! Wszystko jest załatwiane szybko i sprawnie! Lodówka Indesit NBAA 13 V NX została dostarczona w doskonałym stanie, oprócz tego jest bardzo ładna i funkcjonalna. Kurier był bardzo dobry. Gorąco polecam robienie zakupów w tym sklepie!

5 / 5 2017-10-08

Mamy tutaj idealny przykład doskonałej obsługi w sklepie Eminet! Wszystko zostało zorganizowane perfekcyjnie i dostarczone na czas! Lodówka Indesit NBAA 13 V NX została dostarczona w idealnym stanie, a poza tym jest bardzo ładna i funkcjonalna. Kurier również zasługuje na pochwałę. Całkowicie polecam robienie zakupów w tym sklepie!

5 / 5 2017-10-03

Kupiłam w waszym sklepie internetowym lodówkie i zmywarkie Zostałam szybko iprofesjonalnie obslużona.

5 / 5 2017-09-26

Obsługa była szybka, skuteczna i przyjemna. Przed złożeniem zamówienia skonsultowałam się z nimi, aby upewnić się, czy dostarczą mi sprzęt w krótkim terminie. Otrzymałam natychmiastową odpowiedź potwierdzającą, a faktycznie już w sobotę miałam go w domu, mimo że zamówiłam go w czwartek późnym wieczorem. Informowano mnie też o dodatkowych kosztach dostawy w weekendy. To moje pierwsze zakupy przez internet i jestem bardzo zadowolona z obsługi.

5 / 5 2017-09-23

Bardzo serdecznie polecam ten sklep! Zakupiłam tu zmywarkę AEG, płytę gazową oraz piekarnik Amica. Nie znałam się na tych urządzeniach, ale miła i kompetentna obsługa pomogła mi w wyborze. Pracownik sklepu dokładnie wytłumaczył mi zalety każdego z produktów i pomógł dobrać sprzęt odpowiedni do moich potrzeb. Zamówienie złożyłam w piątek, a już w poniedziałek dostałam wszystko do domu. Była to moja pierwsza większa transakcja internetowa, lecz wiem, że nie ostatnia w tym sklepie. Oferta jest konkurencyjna, a obsługa profesjonalna i uczynna. Gorąco polecam ten sklep i pozdrawiam pracowników!

5 / 5 2017-09-21

Dobry kontakt mailowy, szybka dostawa towaru.

0 / 5 2017-09-05

Nabyłem pralkę jako upominek, lecz po przejściu 4 dni roboczych nie została dostarczona. Po złożeniu telefonem reklamacji dowiedziałem się, że w ogóle nie ma jej na magazynie i oczekują dopiero na dostawę. Jest to żałosne traktowanie klienta!

0 / 5 2017-09-05

Zakupiłem pralkę jako prezent, jednak po upływie 4 dni roboczych jeszcze nie dotarła. Po zadzwonieniu do sklepu okazało się, że w ogóle nie posiadają jej na stanie i jeszcze czekają na dostawę. To nieodpowiednie traktowanie klienta!

5 / 5 2017-09-03

Przed złożeniem zamówienia przez telefon, potwierdziłem, że produkt jest dostępny. Następnie złożyłem zamówienie i przelałem pieniądze. Kolejnym razem, dzwoniąc w celu sprawdzenia informacji o przesyłce, dowiedziałem się, że produkt nie jest już dostępny. Choć pieniądze zostały zwrócone dość szybko, sklep nie zwrócił mi czasu tracącego się od momentu złożenia zamówienia do momentu zwrotu pieniędzy. W przypadku, gdy ktoś chętnie kupuje nieistniejące produkty za rzeczywiste pieniądze, ten sklep na pewno spełni ich oczekiwania. Pozdrawiam obsługę.

5 / 5 2017-08-26

ten sklep ma szeroką gamę produktów, nie tylko dostępnych online. Znaleźliśmy tam wszystkie modele, których potrzebowaliśmy, czego nie można powiedzieć o innych sklepach. Towary są w atrakcyjnej cenie, gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-08-26

W tym sklepie znajduje się nie tylko wirtualny wybór produktów, ale również posiadają wszystko, czego potrzebowałam, z wybranych modeli. W przeciwieństwie do innego sklepu, towar jest dostępny w dobrej cenie. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-08-13

Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar pierwsza klasa, kontakt i obsługa ok, błyskawiczna wysyłka. DZIĘKUJĘ I POLECAM

5 / 5 2017-08-07

Jestem bardzo zadowolony z lodówki Samsung RL41PCIH, którą zamówiłem przez telefon. Moje zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, a ja osobiście odebrałem towar. Jestem bardzo zaskoczony przemiłą obsługą oraz fachowym doradztwem, które otrzymałem. Cena była niezmieniona i była najbardziej korzystna według strony Ceneoo. Na pewno polecam ten produkt w 100% :)

5 / 5 2017-08-07

Kupiłem lodówkę Samsung RL41PCIH przez telefon. Realizacja zamówienia odbyła się zgodnie z ustaleniami. Odbierałem ją osobiście i byłem mile zaskoczony przemiłą obsługą oraz fachowym doradztwem. Cena nie zmieniła się (była najkorzystniejsza według serwisu ceneoo)!! Na pewno polecam zakupy w 100% :)

2017-08-04

Zamówiłam mikrofalówkę w kolorze srebrnym. Przysłali białą. Na interwencję nawet nie raczyli odpowiedzieć.

5 / 5 2017-08-02

Bardzo szybka wysyłka i dobry kontakt z klientem

0 / 5 2017-07-27

Dostałam inny odkurzacz, niż zamówiłam. Mimo wielu prób kontaktowania się, zarówno telefonicznie, jak i mailowo, sklep nie odpowiada. Odpowiedzieli dopiero po moim zagrożeniu skontaktowaniem się z Biurem ds. Konsumenta. NIE POLECAM!!! Zdecydowałam się na ten zakup na podstawie oceny na CENEO, ale to był błąd!!!

0 / 5 2017-07-18

Ten sklep oszukuje klientów! Od roku trwa reklamacja drapaka dla kota. Pierwsza część była niekompletna, a druga (drabinka) została uszkodzona w transporcie i mimo wielokrotnych obietnic, nigdy nie otrzymałem żadnej z nich. Zgłosiłem sprawę do prawnika, który zajmie się nimi, ale zdecydowanie odradzam kupowanie w tym sklepie! Jeśli ktoś chce, mogę przesłać całą naszą korespondencję mailową jako dowód na poparcie moich słów. Mój adres to [email protected].

5 / 5 2017-07-16

Zachęcam do skorzystania - łatwo się skomunikować przez telefon lub e-mail, obsługa jest przyjemna, odbierałem zamówiony towar osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu (oczekiwałem na niego tylko 2 dni), miałem również możliwość sprawdzenia telewizora na miejscu w sklepie.

5 / 5 2017-07-16

Jestem zadowolony z usługi, ponieważ miałem łatwy kontakt telefoniczny i mailowy z obsługą, która była bardzo miła. Zamówiony towar odebrałem osobiście po wcześniejszym ustaleniu (musiałem czekać tylko 2 dni). Dodatkowo skorzystałem z możliwości sprawdzenia telewizora na miejscu w sklepie.

5 / 5 2017-07-11

Wszystko jak najbardziej OK! Polecam.

5 / 5 2017-06-30

Bardzo polecam, transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie.

2017-06-25

Bardzo miła obsługa, zamówienie zrealizowane w ekspresowym czasie. Serdecznie polecam ;)

5 / 5 2017-06-19

Dobra obsługa, dobry kontakt ze sprzedającym, towar otrzymałam w ciągu 24h. Jestem zadowolona z tego sklepu.

0 / 5 2017-06-13

Chcę ostrzec wszystkich przed zakupami w sklepie internetowym Eminet: www.eminet.pl. Zamówiłem tam kuchenkę Amica i czekałem na nią ponad tydzień, ale nikt nie poinformował mnie, kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie. Anulowałem zamówienie i kupiłem kuchenkę w innym sklepie, gdzie została dostarczona do mnie już następnego dnia. Obsługa sklepu Eminet była bardzo powolna, więc teraz będę wybierał bardziej sprawdzone sklepy.

5 / 5 2017-05-20

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi w tym sklepie oraz zaskoczona bardzo szybką realizacją zamówienia. W czwartek rano złożyłam zamówienie i przelałam pieniądze, a następnego dnia już otrzymałam towar. Chciałabym podkreślić, że sklep ten znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Szczerze polecam go wszystkim.

5 / 5 2017-05-05

OK

0 / 5 2017-04-15

Cześć wszystkim! Nie polecam kupowania w tym sklepie, ponieważ moje zamówienie złożone 7 września 2007 roku nadal nie zostało zrealizowane. Kontaktowałem się z nimi kilkukrotnie, ale otrzymałem różne wyjaśnienia dotyczące opóźnień w dostawie. Za każdym razem obiecują, że otrzymam swój telewizor LG za kilka dni, ale bezskutecznie. Co było gorsze, zostałem poinformowany, że mogę kupić ten sam model telewizora za 30% wyższą cenę, ponieważ seria tańsza nie była już dostępna. Na szczęście mogłem bez problemów anulować zamówienie i zacząć szukać ofert w innych sklepach. Pozdrawiam, Michał B.

0 / 5 2017-04-07

Zamówiłem towar 6 października 2007 roku, sugerując się dobrymi opiniami o sklepie. Wybrałem opcję przesyłki expresowej kurierem, jednakże do dnia dzisiejszego, czyli 30 października 2007 roku, mimo wpłaty na konto sklepu, nie otrzymałem zamówionego towaru. Byłem informowany przez sklep, że moja sprawa jest priorytetowa, jednakże po jakimś czasie zaniechano odpowiadania na moje prośby o pomoc w załatwieniu sprawy. Teraz zostaję z niczym i bez kasy, którą wpłaciłem. Dlatego chciałbym ostrzec potencjalnych kupujących...

5 / 5 2017-04-06

To niesamowicie szybka transakcja! Już w poniedziałek dokonałem przelewu na swoje konto, a w środę tego samego tygodnia otrzymałem zamówiony towar bezpośrednio do mojego domu. Obsługa była bardzo profesjonalna, dlatego gorąco polecam ten sklep w stu procentach.

Rzetelne opinie o Eminet.pl

Eminet.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.eminet.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie