Kategorie: / Książki

Expans.pl Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 4
opinie o Expans.pl
5 / 5 2019-03-23

Do tej pory miałam dobrą opinię o tym sklepie. Nieważne, że ostatnie 2 zakupy dotarły z przygodami. Ale tym razem miałam osobisty kontakt z firmą i jej (kto to jest?)przedstawicielką. Po otrzymaniu maila z firmy, poszłam odebrać zamówione książki.W księgarni dowiedziałam się,że książek nie ma,że pomylono księgarnie i ponoć są w innej.Ale to nic pewnego.Już w domu zadzwoniłam do firmy,było ok. 17.30. Telefon stacjonarny milczał, komórkowy odebrała jakaś pani.Ledwo zaczęłam mówić w jakiej sprawie dzwonię, już mi przerwała, mówiąc,że o tej porze już nie pracuje,że można napisać maila,że sprawą zajmie się jutro.I odłożyła telefon... Cóż,może firma poda,w jakich godzinach mogą do nich dzwonić klienci, zwłaszcza ci niezadowoleni.

5 / 5 2018-04-26

Do tej pory zamówiłem kilka pozycji książkowych (w bardzo dobrej cenie). Za każdym razem, w przeciągu kilku dni otrzymywałem maila z info o gotowej przesyłce do odbioru (sklep w Rzeszowie). Gorąco polecam.

5 / 5 2018-01-08

Zamówiłem 3 książki z opcją odbioru osobistego w księgarni w Katowicach. Po 5 dniach roboczych dostałem maila, że książki są już gotowe do odbioru. Polecam tą księgarnie.

5 / 5 2017-12-06

Złożyłem zamówienie na jakieś romansidło dla mamy. W sklepie można dokonać zapłaty przez płatności.pl więc tak zrobiłem. Niestety okazało się że tej pozycji tak na prawdę nie mają w sklepie. Na plus należy jednak policzyć to że o fakcie zostałem poinformowany zaraz następnego dnia i to że zaraz po proszono mnie o numer konta bankowego w celu zwrotu pieniędzy. Pieniądze trafiły do mnie również szybko:).

2017-06-11

Ceny przystępne, ale problem jest z kontaktem, bo nie ma informacji, czy książki zostały wysłane, na e-maile nie odpisują, jedynie kontakt telefoniczny istnieje.

Rzetelne opinie o Expans.pl

Expans.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://expans.pl

Email
[email protected]

Telefon
(22) 423-07-99

Komórka
501-361-759

Infolinia
-

Logowanie