Kategorie: / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

INTЕRNЕTICA ŁUKASZ IWANЕK

4.91/5.00 - ilość ocen: 54
5 / 5 2020-07-07

Coś okropnego NIE POLECAM PRZEZ DUŻE NIE od 8 mies minie pozycjonują i jedyne efekty to comiesięczna faktura. Za co nie wiem. Koordynator tylko co telefon to jeszcze czasu potrzebujemy więcej czasu - a faktury lecą - przez 8 mies nawet 1 nowy klient nie zadzwonił - to chyba mówi samo za siebie. zgadzam się z przedmówcami - też czuje się oszukany. pozytywy to chyba tylko pracownicy wystawiają. Pól roku mówił na podpisaniu umowy max pół roku i będę w top 10 - po 8 - 9 miesiącach jestem 57 - 95 zależy od frazy . I mówią że idziemy do góry przecież - pytanie co za różnica czy jestem 57 czy 157 żadna. Pani koordynator krzyczy tylko - choć mam w umowie ze po pół roku przy braku efektów mogę zrezygnować - od lipca miała być możliwość płatności tylko za efekt - jest 7 VII możliwości nie ma - uciekajcie jak najdalej od tych ludzi

5 / 5 2020-05-24

Trudno się odnieść do usług bo nie korzystałem, ale dzwoniłem w imieniu mojego kolegi który korzystał i został oszukany. Koledze mówiłem że ze wszystkimi można się dogadać. O zgrozo myliłem się, gdy tylko powiedziałem w czyim imieniu mówiłem, gość zaczął na mnie warczeć i obrażać. Nie dał dojść do słowa. Dobrze że nie mam nic wspólnego z tą firmą, bo gdybym chciał złożyć reklamację to by że mnie zrobili wroga nr 1. Nie polecam.

5 / 5 2020-05-22

Przestrzegam przed tą firmą i zdecydowanie nie polecam. Nie wykonali umowy na pozycjonowanie strony internetowej, nie poprawiła się widoczność a pomimo to bezpodstawnie wystawiają faktury i żądają zapłaty za nie wykonane prace, próbują wyłudzić pieniądze. Przegrali już kolejne sprawy sądowe a zakładają następne. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą , nie pomogą a raczej zaszkodzą.

5 / 5 2019-03-24

Jakieś pół roku temu nawiązałem współpracę z firmą Internetica, nie będę ukrywał że brałem pod uwagę również opinie z tego serwisu. Na początku podszedłem do tego sceptycznie z myślą "no niech spróbują" wcześniejsza firma nie dała sobie rady z moją stroną, a tutaj pełne zaskoczenie. 90% fraz już w TOP od 3 miesięcy, nad resztą trwają prace, a zwiększony ruch na stronie już dawno zauważyłem :) Firma jest na pewno godna polecenia.

5 / 5 2019-01-23

Firma Internetica okazała się solidnym partnerem w zakresie prowadzenia kampanii linkiem sponsorowanym.

5 / 5 2019-01-05

Polecam wszystkim tę firmę pozycjonującą, bardzo dobry kontakt, szybkie efekty, duże zainteresowanie, umowa jasna, czytelna, i możliwa na pół roku, co jest rzadkością, jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2018-12-29

Polecamy firmę INTERNETICA jako fachowego i rzetelnego partnera. Oferowane usługi stoją na wysokim poziomie, a profesjonalizm i terminowość pracowników nie budzi żadnych zastrzeżeń. Nasza pozytywna opinia znalazła niedawno potwierdzenie w istotnym poszerzeniu współpracy z wiarygodnym wykonawcą naszych zleceń, jakim jest firma Internetica.

5 / 5 2018-12-21

Firma "INTERNETICA ŁUKASZ IWANEK" dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi "INTERNETICA ŁUKASZ IWANEK" jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

5 / 5 2018-12-03

Niniejszym pragnę poinformować, że wieloletnia współpraca z firmą Internetica w zakresie reklamy w wyszukiwarkach i osiągane w tym czasie wyniki są dla mnie w pełni satysfakcjonujące

5 / 5 2018-12-02

Bardzo kompetentni pracownicy, kontakt przed podpisaniem umowy jak i po rewelacyjny, efekty pracy rewelacyjne mimo, że inne firmy bały się podjąć zlecenia

INTЕRNЕTICA ŁUKASZ IWANЕK

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.internetica.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48228360540

Komórka
-

Infolinia
22 300 18 18

Logowanie