Kategorie: / Budownictwo / Dom i ogród / Ogród

Internetowy Ogród Opinie Klientów

średnia ocen: 2.02
opinie o Internetowy Ogród
1 / 5 2026-06-23

Nie polecam! Z daleka od tego sklepu! Wysyłają połamane kijki, nie drzewka. Celowo połamane. Wydałam 1400zł otrzymałam stertę kartonów a w środku połamane kijki z listkami! Najgorszy sklep internetowy!

1 / 5 2026-06-17

podobnie jak poprzednicy złożyłem reklamację i do tej pory brak odzewu. Kontakt telefoniczny też nie możliwe. Omijać sklep szerokim łukiem

3 / 5 2026-05-31

Zamówienie: sadzonki. Stan dostawy: martwe, nienadające się do użytku. Reklamacja złożona mailowo – brak odpowiedzi przez kilka tygodni. Kontakt telefoniczny – również bezskuteczny. Sklep nie realizuje obowiązku odpowiedzi na reklamację. Nie polecam.

1 / 5 2026-05-31

Odradzam zakupy w tym sklepie. Dostałam martwe sadzonki – kompletnie uschnięte, bez szans na uratowanie. Zamiast pomocy: cisza. Kilka tygodni mailuję i dzwonię, zero odzewu. Sklep bierze pieniądze i znika. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Omijajcie z daleka.

5 / 5 2026-05-27

Sadzonki choinek piękne.

5 / 5 2026-05-27

Rośliny zgodne z opisem, solidnie zapakowane, nie ma się do czego przyczepić.

5 / 5 2026-05-27

Wszystko w jak najlepszy porządku, POLECAM !!

3 / 5 2026-05-17

Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!!! Zamówiłam floksy brunnere i hortensję, brunnera i floksy przyszły w opłakanym stanie, hortensją marna, mała, połamane chyba w 20 miejscach, źle zabezpieczona przesyłka, jak odbierałam paczkę, to doniczki w srodku latały luzem i Pani się tłumaczy że kurierzy różnie się obchodzą z paczkami i nie mają na to wpływu. Haha!! Trzeba odpowiednio zabezpieczyć doniczki droga Pani! Kiedyś zamówiłam różę w innym sklepie, była pięknie zabezpieczona, ani drgnęła i rośnie teraz pięknie. Mało tego, przesyłka szła chyba 2 tygodnie. No masakra!! Nigdy więcej!!!

1 / 5 2026-05-16

Zamówiłam w sklepie 6 sadzonek pierisa japońskiego 'mountain fire', niestety otrzymałam zupełnie inne rośliny. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim a kupuję dużo roślin przez internet. Odradzam zakupy.

1 / 5 2026-05-05

Dzis dostałam przsylke.Maliny sa suche zdrobniale łodygi chyba sie nie przyjmą. Korzenie też suche gołe raczej wszystko do wyrzucenia .Nie ma nic zielonego.wrzucone pieniądze.zdecydowanie nie polecam tej firmy !!!!

1 / 5 2026-04-19

Nie polecam również, żadna sadzonka nie przyjęła się. Wyrzucone na marne ponad 200 zł. Nie polecam.

5 / 5 2026-04-17

Oceniam sklep bardzo pozytywnie. Wiciokrzewy jak w opisie, duże, konary grube ładne. W zamówieniu brakowało jednej roślinki. Trochę niekomfortowa sytuacja, dla obu stron. Po upływie doby, zamówienie uzupełnione już dotarlo. Przyznam, że czytając opinie o sklepie trochę żałowałam, że zamówilam u nich, ale skupiałam się wtedy tylko na rozmiarze i gatunkach. Obawy były nieuzasadnione. Daje 5 gwiazdek.

1 / 5 2026-04-16

Wczoraj odebrałam paczkę, wcześniej kontaktowałam się z panią telefonicznie o stan roślin pytałam ,inne zdjęcie wysłane inne rośliny przyszły w sensie wysokości, ogólnego stanu.Rośinki suche powypadały z doniczek.Jestem bardzo niezadowolona ,często kupuje przez internet rośliny,ale to jest przegięcie.Nie polecam zakupów w tym sklepie.

3 / 5 2026-04-15

Dziś dostałam paczkę, niestety krzaczki suche powypadały z doniczek ,malutkie ogólnie nie polecam więcej nie kupię ????

1 / 5 2026-04-05

Bardzo żałuje, że nie widziałam tych wszystkich opinii przed zakupem. Dołączam niestety do grona oszukanych osób. Zamówione dwa drzewka na pniu Hibiscus chiffon trio oraz Przetacznik różowy . Dostałam jedno drzewko oraz niewiadomą doniczkę bez paszportu z napisem flamastrem White Perfection. Zero odpowiedzi na reklamacje już ponad 3 tygodnie

1 / 5 2026-04-03

Zamiast roślin przesłane korzenie. Pani informuje, że to bylina i tak ma być. W ogłoszeniu informacja, że roślina ma 10-15 cm a w rzeczywistości przesłane 2 listki na około 5 mm. Trawy w ogłoszeniu mają 40 cm w rzeczywistości otrzymane 5 cm. Transport zupełnie niezabezpieczony. Rośliny wrzucone jedno na drugim. Doniczki roztrzaskane i wszystko w pudle zmielone.

1 / 5 2026-03-15

Cześć roślin dostarczona w połamanych doniczkach. Na złożoną reklamacje - brak odzewu......

1 / 5 2026-03-10

Omijać ten sklep szerokim łukiem ! W 2021 roku zakupiłem u nich 3 drzewka czereśni (różne odmiany, każde z etykietką podpisaną nazwą zamawianej odmiany). Po 4 latach drzewka te wydały na jesieni piękne fioletowe owoce - do złudzenia przypominające śliwkę węgierkę...

1 / 5 2026-02-18

Z zamówionych drzewek połowa była martwa. Przesyłka w ogóle nie zabezpieczona. Na początku po zgłoszeniu reklamacji odpowiadali na maile,sugerują żeby jeszcze trochę poczekać, że może rośliny ruszą. Potem przestali. Po zgłoszeniu sprawy po pół roku do allegro odezwali się żądając aktualnych zdjęć roślin. Pytanie kto trzyma martwe rośliny w gruncie?. Nie dajcie się nabrać. Zero rzetelności i uczciwości.

2 / 5 2026-01-13

Jakość drzewek owocowych mocno przeciętna. Z 14 zamówionych 2 przyszły już przemarznięte/uschnięte i w ogóle nie wystartowały. U 2 śliw kora na przewodnikach w 80% popękana i góra roślin zaschnięta. Musiałem ściąć je do 30-40cm nad szczepieniem i powoli rosną. 3 z 5 jabłoni zaowocowało w drugim roku i żadna z nich nie zgadza się z odmianą jaką zamawiałem. Odradzam zakupy, szkoda kasy i przede wszystkim czasu.

Rzetelne opinie o Internetowy Ogród

Internetowy Ogród

Siedziba
Dębica

WWW
https://internetowyogrod.pl

Email
[email protected]

Telefon
604 337 851

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie