Kategorie: / Ogród / Dom / Pozostałe

Kreator-kwiatow.pl Opinie Klientów

4.35/5.00 - ilość ocen: 191
opinie o Kreator-kwiatow.pl
5 / 5 2021-10-26

Usługa ma polegać na dostarczeniu kwiatów. Na stronie znajduje się opcja preferowanej godziny dostarczenia, oczywiście obsługa cały czas informuje, że jest to tylko orientacyjna godzina. Kwiaty zamówione z doręczeniem w godzinach 9-12 wciąż nie dotarły. Rozumiem granicę błędu, jednak właśnie otrzymałam informację, że kwiaty dostarczone zostaną około godziny 17. Jak będzie w rzeczywistości, zobaczymy. Po opiniach widzę, że nie jest to jednostkowy przypadek. Jeśli ktoś korzysta z tego typu usługi, to właśnie po to by kwiaty pojawiły się w dogodnym momencie. Nie kiedykolwiek tego samego dnia. NIE POLECAM. KONTAKT Z KLIENTEM OPRYSKLIWY I BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZROZUMIENIA.

1 / 5 2021-10-13

OSTRZEGAM wszystkich zanim złożą zamówienie na bukiet kwiatów u tego przedsiębiorcy!!!! Firma dostarczyła kwiaty niezgodne z zamówieniem, do tego w bukiecie były łodygi bez pąków kwiatowych, co nadawało się jedynie do śmieci (szkoda, że nie można dołączyć zdjęć w tym miejscu). FIRMA NIE POCZUŁA SIĘ do zwrotu pieniędzy i przeprosin w stosunku do osoby której kwiaty dostarczyła. Dopiero interwencja u Rzecznika Konsumentów zmusiła sprzedawcę do zwrotu środków i przeprosin. Oczywiście nie obyło się od prób wykręcania się i żałosnego tłumaczenia. Żenada i totalna buta z oskarżeniami w moją stronę. Firmę nawet nie było stać na drobny gest od siebie, by kwiatami przeprosić osobę, której dostarczono ten ohydny bukiet. Jestem mocno zdegustowana tym, że takie firmy w ogóle działają w tej branży na rynku.

1 / 5 2021-10-08

SPRAWDZCIE ICH OPINIE NA OPINEO - PRZEFILTRUJCIE PO NEGATYWNYCH I UWAZAJCIE. UWAGA! PRZESTRZEGAM PRZED ZLOZENIEM ZAMOWIENIA, jeśli chcecie uniknąć kłopotów. Złożyłem zamówienie na duży bukiet- przyszedł średni. Reklamacja nie została uznana ponieważ nie dostarczyłem zdjęcia bukietu z góry. Firma prosi, aby wrócić do osoby obdarowanej i prosić o dodatkowe zdjęcia. Kilkugodzinna wymiana emaili. Kilka telefonów. Ogólna spychologia. Nie ma możliwości zalatwienia reklamacji telefonicznie. Przy każdym telefonie informacja: nie wiemy o co chodzi. Prosimy o emaila. W emailu ta sama formulka ala: nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi? Błędy w procesie reklamacji przerzucane są na Klienta. Lepiej złożyć zamówienie w innym miejscu. Oszczędzicie czas.

1 / 5 2021-07-15

Nie polecam tej patofirmy

5 / 5 2021-06-18

żadnej kreatury kwiatów już nie chcę oglądać to nieuczciwa firma

1 / 5 2021-06-18

Kwiaty zupełnie inneniż w ofercie.Nie polecam.

1 / 5 2021-06-17

Nigdy więcej.

5 / 5 2021-05-28

Super szybka dostawa ,piekny bukiet bardzo dziekuje

5 / 5 2021-05-28

Nigdy więcej. Cwaniakują.

1 / 5 2021-05-27

Kwiaty zamówione na Dzień Matki. W tym dniu ok. 16 został przysłany mail, że Kreator Kwiatów jednak nie da rady zrealizować zamówienia. No kurde, nie da rady w Dzień Matki! Co to za poczta kwiatowa, która nie jest przygotowana na święto, które w kalendarzu jest co roku??? Późna pora powiadomienia uniemożliwiła zamówienie kwiatów gdzie indziej z dostawą na ten dzień. Akurat w tym roku nie mogłam pojechać do mojej mamy, a dzięki firmie Kreator Kwiatów nie dostała nawet bukietu. Na pewno drugi raz nie powierzę zamówienia tej firmie.

Rzetelne opinie o Kreator-kwiatow.pl

Kreator-kwiatow.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.kreator-kwiatow.pl

Email
[email protected]

Telefon
222428797

Komórka
508601303

Infolinia
-

Logowanie