meblemagnat.pl Opinie Klientów

Walerian
W dniu 2.11.2017 zdecydowałam się na zakup w internecie drewnianego łóżka z szufladą, które miało zostać dostarczone do mojego domu. Niestety, łóżko przyszło bez niezbędnych śrub, co uniemożliwiło nam skręcenie go. Z uwagi na to, że nie chcieliśmy czekać na śruby w ramach procesu reklamacyjnego, mój mąż postanowił tego samego wieczora pojechać do sklepu Castorama i zakupić je samodzielnie. Mimo że jakość wykonania łóżka była słaba i wyglądało rachitycznie, byliśmy dobrej myśli. Jednakże po trzech miesiącach użytkowania, pękła listwa podparta przez szczeble dna łóżka, a po pół roku kołki w zagłówku rozszczelniły się. Po upływie roku, ze sęków wydostała się żywica, a kółka od szuflady okazały się tak kiepsko wykonane, że rysowały podłogę podczas przesuwania. Zdecydowanie nie polecamy łóżek tej firmy żadnej osobie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Zbigniew
Nie polecam tego sklepu zdecydowanie. Moje doświadczenia z nim były fatalne - zamówione łóżko, które otrzymałam, okazało się uszkodzone i niekompletne. Elementy były niestarannie pomalowane i opakowanie było słabe, co mogło doprowadzić do uszkodzeń podczas transportu. Mimo wielu obietnic i przeprosin, sklep nie zrealizował wymiany, a ja musiałam po wielu tygodniach i wysłanych e-mailach zdecydować się na odstąpienie od umowy. Kontakt z zespołem sklepu odbywał się wyłącznie przez e-mail, a telefon był bezużyteczny. Dlatego bardzo odradzam korzystanie z usług tego sklepu.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kacper
Mebel, który zamówiłem, nie ma takiego samego koloru jak ten, który został podany na stronie. Biurko sosnowe, które miało być w jasnym kolorze dębu (tak jak sugeruje strona), jest raczej bardziej podobne do delikatnie jaśniejszego orzecha.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kacper
Meble, które zamówiłem, mają inny kolor niż ten, który jest podany na stronie. Biurko z sosny, które powinno być w jasnym kolorze dębu (zgodnie z informacjami na stronie), bardziej przypomina lekko jaśniejszego orzecha.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Wanda

Narcyza
Wysyłka szybka, wcześniej niż w opisie. Jakość zadowalająca biorąc pod uwagę cenę
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ursyn
Meble, które zamówiłem, mają inny kolor niż ten, który jest podany na stronie. Biurko sosnowe, które powinno być w jasnym kolorze dębu (według informacji na stronie), jest bardziej przypominające lekko jaśniejszy orzech.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ursyn
Zamówiony przeze mnie mebel ma inny kolor niż ten, który jest podany na stronie. Biurko sosnowe, które powinno być jasnym dębem (zgodnie z informacją na stronie), wygląda bardziej jak lekko jaśniejszy orzech.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kleopatra

Konrada

Wojciech
Transport nie był 24 godzinny jak głosiła reklama. Poza tym - wszystko ok!. Pokecam bo łóżko super!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Mieszko
Bardzo gorąco polecam ten sklep. Kupiłem łóżko dla mojej córki za naprawdę świetną cenę, porównując ją z konkurencją. Przesyłka została zrealizowana znacznie szybciej niż w ofercie. Jakość wykonania jest na naprawdę wysokim poziomie. Już kilku moich znajomych poleciłem ten sklep.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Matylda
Wszystko ok dostawa B szybka łóżko zgodne z zamówieniem i opisem
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Rafael
Zamówiłam telefonicznie łóżko w środę i zostało dostarczone do mnie w piątek rano. Wszystko odpowiadało mojej zamówionej specyfikacji, a jakość wykonania była wysoka i estetyczna. Dodatkowo, cena była przystępna. Polecam to łóżko.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Rafael
W tym tygodniu, we środę, złożyłam telefonicznie zamówienie na łóżko. Do mojego zaskoczenia, już w piątek przed południem dostarczono je do mnie. Wszystko spełniło moje oczekiwania zgodnie z zamówieniem - jest wysokiej jakości i ma estetyczne wykonanie. Dodatkowo, cena była bardzo przystępna. Gorąco polecam tego dostawcę.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Salezy

Kornel
Obsługa była bardzo profesjonalna i uprzejma. Pomimo problemów z przesyłką, które wynikały ze mnie, spotkałam się z wyrozumiałością i cierpliwością. Gorąco polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Wincenty
Zakupiłam stoliki nocne, są śliczne. Przesyłka powinna być jednak lepiej zabezpieczona,zabrało mi tu folii bąbelkowej.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ida
Ta firma jest kompletnie beznadziejna i nieudolna. Zamówiłem łóżko z barierką, upewniając się uprzednio, że maksymalnym czasem oczekiwania jest 14 dni roboczych. Otrzymałem potwierdzenie mailowe, że tak faktycznie jest. Postanowiłem złożyć zamówienie, a następnie dostałem maila, w którym zwracano się do mnie z prośbą o wyrozumiałość, ponieważ czasami może być z opóźnieniem w realizacji. Zadzwoniłem aby wyjaśnić sprawę, a ponownie usłyszałem, że 14 dni jest maksymalnym czasem oczekiwania na łóżko. Jednak, największym skandalem i porażką jest brak odpowiedzialności ze strony firmy, która w 13 dniu roboczym przesuwa termin realizacji i prosi o kolejne 10 dni roboczych. Informują z premedytacją tak późno, aby klienci, którzy zdecydują się anulować zamówienie i poszukać łóżka w innej firmie, również musieli poczekać dłużej. Firma ta jest kompletnie niegodna zaufania, czuję się oszukany, ponieważ zależało mi, żeby otrzymać łóżko na czas, a firma od samego początku mnie okłamywała. Nie polecam, lepiej trzymać się od tej firmy z dala.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ewelina
Szeroki wybór, dobre ceny i w zestawie wszystko co było potrzebne do skręcenia szafy. Dobrze wykonana i zabezpieczona przed upadkami podczas dostawy. Polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij