Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Dla Dzieci / Film i Muzyka

Merlin.pl

3.59/5.00 - ilość ocen: 108
2017-04-12

Dramat! Zamówiłem towary w poniedziałek - potrzebowałem na sobotę na prezent urodzinowy. Przelew online. Towary dostępność 24h. Dzwonie w środę bo paczka powinna wyjść we wtorek... Pana towary są przygotowane do wysyłki. Finalnie brak wysyłki w środę. Dzwonie w czwartek bo na maile nie odpisują. "Podczas pakowania Pana towar został uszkodzony i czekamy na dostawę nowego". Za pytanie czy da się zamienić produkt - nie da się zamienić czegoś w zamówieniu. Prośba o anulowanie pozycji i wysłanie paczki.. ANULUJĄ CAŁE ZAMÓWIENIE. Strata czasu. Blokada pieniędzy. A w dodatku zakupiony produkt ciągle DOSTĘPNY do kupienia w sklepie! DRAMAT!

1 / 5 2017-04-11

Uwaga! Problem z terminami. Nie wyslylaja na czas. Nigdy! Zalezalo mi na czasie. Szkoda, ze nie przeczytalam opinii o sklepie. Tragedia!

2017-04-05

15.08 zamówiłem 3 książki,które zostały wysłane dopiero po 2 tygodniach,mimo że były rzekomo dostępne od razu.przez tydzień czekałem na paczkę w ruchu i nie doczekałem się.dopiero po 2 tel. monitach łaskawie mnie poinformowano,że przesyłka wróciła z niewiadomych powodów.jest to przykład żałosnego poziomu obsługi klienta i teraz muszę jeszcze oczekiwać na zwrot pieniędzy.zaznaczam.iż nie po raz pierwszy firma nie wywiązuje się z zamówienia

5 / 5 2017-04-01

Poziom obsługi, szybkość i jakość zapakowania jest OK, natomiast problem jest w tym, że książka którą zakupiłem : Praktyczny przewodnik GRECJA nie spełnił zupełnie moich oczekiwań. Myślę, że problem leży w okładce, która całkowicie wprowadza w błąd potencjalnego klienta. Dlatego pretensję mam właściwie do autora okładki Pana Andrzeja Macury. Ale jakby nie było, wykonał on ją na zlecenie Merlin.pl Sztuczka, na którą się nabrałem, kryje się w tym, że na okładce znajdują się wyszczególnione miejsca : 1) Sekrety Meteorów ; 2) Karpathos - raj dla fotografów ; 3) Lefkada, czyli najpiękniejsze plaże. Uważałem, podobnie zresztą jak kilku moich przyjaciół, że ogólny nagłówkowy tytuł Przewodnika GRECJA jest tytułem ogólnym, natomiast umieszczenie na środku okładki tych trzech elementów jasno i wyraźnie wskazuje, że ten Przewodnik, nie będzie dotyczył całej Grecji, ale tylko tych trzech obszarów. Kupiłem tę książkę, TYLKO i wyłącznie z powodu wyspy Karpathos. A cóż się okazało ? O wyspie Karpathos nie ma ani jednego zdania !!! Natomiast informacje dotyczą wszystkich innych wysp. w wymiarze zdawkowym i mikroskopijnym. Podejrzewam, że to manewr świadomy, żeby przyciągnąć klienta. Co więcej, słowa Karpathos nie ma nawet w skorowidzu rzeczowym, a ja nastawiłem się, że otrzymam wskazówki dotyczące tej wyspy ! Reasumując. OKŁADKA WPROWADZA W BŁĄD klienta !!!

5 / 5 2017-04-01

Jak zwykle transakcja przebiegła bez zastrzeżeń. Polecam Sklep !!!

2 / 5 2017-03-29

Brak informacji, że danego produktu nie ma w magazynie. Po kilku dniach mail, że zamowienie zostanie wysłane o wiele później niż było planowane od początku. Na maile nikt nie odpisywał, telefonów nikt nie odbierał (wykonałam 4 połączenia - czekałam na infolini po 5-10minut i udowodniłam to screenem wideo) dopiero jak napisałam na Facebooku to coś się ruszyło - cudem. Wcale nie było tak łatwo. W ostateczności poprosiłam o zwrot pieniędzy. Nie polecam. Zaraz i tak będzie odpowiedz sklepu ’robiliśmy co w naszej mocy’...

Merlin.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.merlin.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 222 62 62 62

Komórka
-

Infolinia
+48 222 62 62 62

Logowanie