Polkurier.pl Opinie Klientów

Maciej
ocena 5/5
do nich z każdym pytaniem można zadzwonić to zawsze pomogą, bardzo mi się to podoba
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Antek
super współpraca z pol-kurier
wysyłałem różnymi firmami kurierskimi, ale takiej obsługi jak tutaj nigdzie nie było, wszystko jest super!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Rafał
opinia
jestem zadowolony, nie ma sie do czego przyzcepić, wszystko jest na czas
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Jacek
profesjonalnie
czytelne informacje, i konkretna pomoc ze strony pracownikow
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ryszard

Anna
Wszystko O.K.
Polecam, wszystko działa bardzo sprawnie, strona jest czytelna a pracownicy zawsze pomagają, łątwo sie dodzwonic
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Malwina

Marcin

Łukasz
dobra firma
Polecam, dobra jakość usług, zawsze wszystko jest na czas, działamy prze POlkuriera już ponad rok
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Adam Szawczyk
Negatyw-Obsługa negatyw Dopłaty
Jest to firma, która działa nieuczciwie i oszukuje swoich klientów. Zarządzają oni pośrednictwem handlowym, a nie usługami transportowymi. Nie reagują na problemy związane z opóźnieniami w dostawie i odbiorze przesyłek, a zamiast tego kierują klientów do przewoźników. Firma pobiera także wysokie opłaty za dodatkowe usługi, które są naliczane bezpodstawnie i niesprawiedliwie. Przykładowo, przy paczce, którą nadanie kosztowało 90 zł, pobrali dodatkowo 500 zł! Firma odmawia uznania reklamacji i nie pomaga w kontaktach z przewoźnikami. Ich praktyki są nieetyczne i naruszają prawa klientów. Powinno się unikać zawierania z nimi umów, ponieważ firma ta już oszukała wiele osób, wliczając mnie, na kwotę około 1000 zł.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Karolina
polecam
bardzo dobra obsługa, zawsze pomagają w sprawach u przewoźnika
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Emil Kuzynowski
Porażka , co za kradzież ??
Ich regulamin to złodziejstwo.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Mateusz

Kazimierz

Kasia

Wojtek

Janina

Marian
wysylam przez nich paczki od dawna i zawsze wszystko gra
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Marta

Karol
Rzetelne opinie o Polkurier.pl
Polkurier.pl
Siedziba
Ostrów Wielkopolski
Email
[email protected]
Telefon
(62) 591-72-72
Komórka
-
Infolinia
(62) 591-72-72