
Toma
Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez superauto.24. Wszystkie kwestie związane z zakupem samochodu zostały załatwione profesjonalnie, od formalności po odbiór auta ze salonu. Polecam wszystkim, którzy poszukują nowego samochodu w atrakcyjnej cenie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Toma
Jestem w pełni zadowolony z usług, które oferuje superauto.24. Wszystkie formalności związane z zakupem samochodu zostały załatwione, a do tego samochód mógł zostać odebrany prosto z salonu. Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują nowego auta w przystępnej cenie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Malina
Zostałem oszukany i teraz jestem sam w tej sytuacji, po tym jak zapłaciłem wszystkie możliwe zaliczki, zadatki, ubezpieczenia i faktury. Bez wątpienia ta sprawa będzie wymagać interwencji policji.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Irena
Polecam! bardzo sprawna obsługa i pomoc w załatwieniu formalności. Szybko i skutecznie. Proponowane oferty leasingu i ubezpieczenia atrakcyjne
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Adelajda
Polecam. Pierwszy raz kupowałem auto przez internet. Było troszkę obaw. Ale cały proces zakupu auta przebiegł bardzo sprawnie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Nastazja
To już 3 samochód zakupiony prze tą firmę. I kolejny raz wszystko przebiegało sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Jeremi

Marzena

Wilhelmina

Sawa

Ada

Cyprian

Jan
Witaj, Mimo że nie udało mi się kupić samochodu za pośrednictwem Superauto z powodu czynników niezależnych od nich, jestem bardzo zadowolony z ich obsługi, pomocy i komunikacji - byli profesjonalni. Zaliczka, którą wpłaciłem, została bezproblemowo zwrócona w ustalonym przez nich terminie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Apolonia
To jest moje drugie auto, które zakupiłem dzięki współpracy z SuperAuto24. Nawet gdy napotykam na trudności, wszystko jest załatwiane sprawnie i z ogromną uprzejmością ze strony Firmy. Szczerze polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Apolonia
To jest już drugi pojazd, który zakupiłem przy pomocy SuperAuto24. Nawet w trudnych sytuacjach wszystko jest załatwiane szybko i z dużym profesjonalizmem przez Firmę. Bardzo gorąco polecam ich usługi.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Radomiła
Trzeba zgodzić się, że obsługa klienta jest naprawdę świetna. Pracownik załatwił wszystko, a moim zadaniem było jedynie wysłanie dokumentów mailem, omówienie szczegółów telefonicznie z pracownikiem i na koniec ustalenie miejsca odbioru samochodu. To jest naprawdę profesjonalna obsługa.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Roger
Bardzo miła i rzetelna obsługa. Pracownicy firmy są zawsze dostępni i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Kupować auto - tylko tu.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Michał

Amadeusz

Laurenty
Rzetelne opinie o Superauto24.com sp. z o o.
Superauto24.com sp. z o o.
Siedziba
Chorzów
Email
[email protected]
Telefon
660753155
Komórka
-
Infolinia
32 72 99 476