
Jan
Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się kupić samochód nie od dealerów, ale od brokera takim jak SUPERAUTO24. Teraz, kiedy już skończyliśmy ten proces, jestem pewna, że była to świetna decyzja! Gorąco polecam ze względu na atrakcyjne ceny samochodów oraz profesjonalizm i pomoc na każdym kroku zakupu. Przy współpracy z Panem Michałem Dziecicem zakup pojazdu okazał się prawdziwym przyjemnością!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Zyta
Polecam 5 dni po pierwszej wizycie odebrałem samochód z salonu
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Gwidon

Eugenia
Nieoczekiwanie otrzymałem wiadomość e-mail po podpisaniu umowy przedwstępnej, w której została przedstawiona możliwość reklamacji, mimo że nic złego jeszcze się nie wydarzyło. Wydawało się, że taki komunikat sugeruje, że w przyszłości mogą pojawić się problemy.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Eugenia
Byłem zaskoczony otrzymaniem e-maila natychmiast po podpisaniu umowy przedwstępnej, informującego o możliwości złożenia reklamacji, chociaż jeszcze nic złego się nie wydarzyło. To sugerowało, że mogą pojawić się problemy w przyszłości.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Helena
Towar nie spełnia w pełni zamówienia. W samochodzie brakuje holownika i poduszki powietrznej dla pasażera, które powinny być dostępne. Mimo próby kontaktu, nic nie dzieje się w tej sprawie.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Helena
Towar, który otrzymałem, nie spełnia w pełni mojego zamówienia. W moim samochodzie miało być zainstalowane urządzenie holownicze oraz poduszka powietrzna dla pasażera, ale jej brak. Mimo wielokrotnego kontaktu w tej sprawie, nie dzieje się nic.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Konstantyn
To jest drugi raz, kiedy nasza firma kupuje samochód od superauta. Jakość, profesjonalizm i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności są na najwyższym poziomie. Mam pełne zaufanie do tej firmy.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Konstantyn
To jest nasza druga transakcja zakupu samochodu od firmy superauto. Ich poziom jakości, profesjonalizmu i wsparcia w załatwianiu wszystkich formalności jest niezrównany. Mam pełne zaufanie do tej firmy.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Elwira

Lilla
Niezwykle przydatne i profesjonalne wsparcie zostało udzielone przez Michała Dziedzica i Mateusza Kawika podczas zakupu samochodu Dacia Duster. Jako klient, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Piotr Wolski.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Lilla
Michał Dziedzic i Mateusz Kawik zapewnili mi niezwykle pomocne i profesjonalne wsparcie przy zakupie samochodu marki Dacia Duster. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Piotr Wolski.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Manfreda

Zachariasz

Gabriela
Firma SuperAuto jest bardzo niekompetentna, nie dotrzymuje terminów i nie realizuje obietnic. W umowie na leasing auta na czas 2 tygodni przedstawiła mi propozycję pożyczki oprocentowanej na 47%, twierdząc, że jest bardziej opłacalna niż leasing oprocentowany na 18%. W kolejnym tygodniu firma zaczęła działać, ale nie była w stanie spełnić umowy, obwiniając bank i urzędy za swoje błędy. Ich działania wpłynęły na moje plany zawodowe na kolejne 2 tygodnie. Musiałem nawet wyjaśniać specjaliście od leasingu różnice między leasingiem a amortyzacją, a wieczorem samemu robiłem symulacje leasingu w Excelu, ponieważ oni nie byli w stanie mi ich dostarczyć. Obiecali mi tańszy leasing, ale nie uwzględnili ukrytych opłat. Żeby odzyskać kaucję, musiałem prosić ich o to przez 10 dni po terminie zwrotu. Mimo że zachęcali mnie do przekazywania uwag, gdy zgłosiłem reklamację, odpowiedzieli, że moje zażalenie jest nieuzasadnione i że wykazali wszelkie starania, ale nic nie zrobili. Ta firma to zmarnowany czas i źródło irytacji.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sylwia
Firma, którą napotkałam i skorzystałam z usług, jest absolutnie wspaniała. Pełna profesjonalizmu, z doskonałym podejściem do klienta, prawdziwie oddana swojej pracy. Jestem pod wrażeniem 24-godzinnej pomocy, jaką oferują w realizacji naszych marzeń. Gorąco POLECAM !!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sylwia
Ta firma, którą miałam okazję zobaczyć i skorzystać z ich usług, jest absolutnie najlepsza. Wszyscy pracownicy są wyjątkowo profesjonalni, a podejście do klienta jest niesamowite. Poczułam, że mają autentyczną pasję i oddanie w tym, co robią. Co więcej, byli dostępni 24 godziny na dobę, gotowi pomóc w spełnianiu moich marzeń. Gorąco polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sławomira
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, doskonałe relacje, doskonała korespondencja mailowa, bardzo szybka. Wszystko jest w porządku. To już drugi raz w ciągu 3 lat, kiedy kupuję samochód, i podobnie jak poprzednio, wszystko odbyło się bez żadnych trudności. Gorąco polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Diana
Zdecydowanie polecam wszystkim akwizycję nowego samochodu poprzez serwis superauto24!!! Cała procedura przebiegła szybko i sprawnie. Ocena kontaktu z pracownikami jest bardzo dobra... Doskonale wiedziałem, co się dzieje i na jakim etapie znajduje się moja sprawa, ponieważ byłem na bieżąco informowany przez pracowników. Dodatkowo, miła niespodzianka - zostałem odebrany przez pracownika, co jest również dużym plusem. Gorąco polecam wszystkim!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Sylwana
Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez Superauto24. Miałem świetny kontakt z pracownikami, którzy zawsze byli dostępni przez telefon, gdy miałem pytania i wątpliwości. Wszystkie sprawy zostały załatwione zgodnie z ustalonym terminem. Szczerze polecam zakup samochodu z Superauto24 ;)
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij
Rzetelne opinie o Superauto24.com sp. z o o.
Superauto24.com sp. z o o.
Siedziba
Chorzów
Email
[email protected]
Telefon
660753155
Komórka
-
Infolinia
32 72 99 476