Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Uroda i zdrowie Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Uroda i zdrowie
5 / 5 2023-02-12

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-12-26

Opinie konsumentów o firmach i ich portfolio sprawdzałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Czasem recenzje są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-11-21

Fajnie, że można poczytać o różnych rozwiązaniach i swoje codzienne monotonne zajęcia upiększania siebie zmodyfikować, ulepszyć.

5 / 5 2022-07-03

Znajdują się tu opinie zarówno o globalnych firmach, jak i o niewielkich działalnościach z mojego regionu. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Super, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-03-11

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

Rzetelne opinie o Uroda i zdrowie

Uroda i zdrowie

Siedziba
-

WWW
http://www.bonita-salon-urody.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie