
Słoma
OSZUŚCI NIE KUPOWAĆ U NICH. Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Złożyłem zamówienie na podzespoły komputerowe 30.01.2020 (żadnych informacji na stronie że brak towaru..). Po zapłaceniu przelewu okazało się, że towaru NIE MAJĄ i czy chcę zaczekać na dostawę. Niestety oczekiwane moje trwało do 07.09.2020 !!! Na początku kilka bezsensownych e-maili w stylu "uprzejmie informujemy, iż zamówienie w dalszym ciągu nie zostało skompletowane.. Prosimy o informację zwrotna czy zamówienie jest nadal aktualne." . Ostatnie w kwietniu i dalej cisza, a kasa leży u nich na koncie. Dopiero po stanowczym moim telefonie raczyli zwrócić pieniądze. Ale też jeszcze chcieli przeciągnąć to do 2 tygodni. Wątpię, żeby ktoś to opublikował.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Seweryna
Jak dla mnie najlepszy sklep z elektroniką Fajne ceny, szybka wysyłka i profesjonalna obsługa Gorąco Polecam !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Grażyna
Genialnie szybka obsługa i przesyłka. Po raz kolejny jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi, który oferuje sklep x-kom.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Arletta

Zachariasz

Bohdan
To nie pierwszy mój zakup w x-kom i po raz kolejny jestem zadowolony. Jak najbardziej profesjonalna obsługa. Dzięki!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Samuel
Zamówienie ok. południa, odbiór popołudniu tego samego dnia w salonie. Obsługa zawsze kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania. Cena zakupionego sprzętu niższa jak gdziekolwiek w konkurencji. Polecam po raz kolejny
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Bernadeta

Laura
Profesjonalna i szybka obsługa na infolinii,szybka dostawa.Polecam sklep.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Albert
Mój ulubiony sklep, zawsze tutaj znajdę to czego potrzebuję. Polecam
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij