Kategorie: / Pozostałe

1002.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o 1002.pl
3 / 5 2018-11-18

Ten sklep jest okropny! Nie polecam robienia tam zakupów. Przez pierwsze 6 tygodni towar był już w dostawie, a teraz od 3 tygodni czekam na zwrot pieniędzy. Obawiam się, że to się nie skończy szybko. Jedyne, co słyszę, to obietnice ponaglenia księgowej.

0 / 5 2018-10-28

To jest okropne! Sprzedają rzeczy, których nie posiadają na magazynie, a potem nieustannie wykręcają się i usprawiedliwiają, a na koniec otrzymuje się produkty, które nie są zgodne z zamówieniem!

5 / 5 2018-10-04

Jestem niezwykle zadowolona z mojego zakupu w tym sklepie. Produkt został dostarczony w idealnym stanie, starannie zabezpieczony i jest zupełnie nowy. Dodatkowo, kontakt z sprzedawcą był doskonały! Najbardziej przypadła mi do gustu opcja darmowej wysyłki. Mam nadzieję, że spotkam więcej takich wspaniałych sprzedawców :)

5 / 5 2018-10-04

Jestem niezwykle zadowolona z mojego zakupu w tym sklepie. Produkt dotarł w doskonałym stanie, starannie zapakowany i nowy. Ponadto, komunikacja z sprzedawcą była fantastyczna! Szczególnie podoba mi się możliwość darmowej wysyłki. Mam nadzieję, że spotkam więcej takich sprzedawców :)

2 / 5 2018-08-24

Nie polecam tego sklepu, ponieważ mimo że jego strona internetowa wydaje się dobrze zaopatrzona, kontakt z nim jest fatalny. Z mojego zamówienia czterech rzeczy, po upływie dwóch tygodni od jego złożenia, okazało się, że dwie z nich nie są dostępne. Zgodziłam się na zmianę jednej z pozycji na inny model, ale nie było możliwości zamiany drugiej (kawiarki). Zgodziłam się na odesłanie dostępnych rzeczy i zwrot pieniędzy za kawiarkę, jednak już od dwóch tygodni (czyli przez ponad miesiąc) czekam na zwrot pieniędzy. Mimo czterech wysłanych maili w tej sprawie, otrzymuję tylko automatyczne odpowiedzi, że odpowiedzą w ciągu 24 godzin, ale nic się nie dzieje.

0 / 5 2018-08-06

Doskonałe rozliczenie. Zamówiony produkt został dostarczony do mnie z uszkodzeniami, jednak niezawodnie został wysłany nowy. Przesyłka była ekspresowa, a kontakt zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną, był bardzo dobry.

0 / 5 2018-08-06

Transakcja była doskonała. Towar, który zamówiłem, dotarł do mnie uszkodzony, ale bez problemu otrzymałem nowy. Wysyłka była szybka, a kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny, był świetny.

2018-06-21

Wszystko w porządku, towar zgodny z opisem, sklep solidny i godny polecenia.

2018-02-20

U mnie wszystko przebiegło poprawnie, towar w dobrym stanie został dostarczony w ciągu 3 dni od chwili złożenia zamówienia.

1 / 5 2018-01-05

W sklepie mieliśmy do czynienia z niezadowalającą obsługą. Zamówiłam filiżanki, mlecznik, cukiernicę i termos przed miesiącem, wybierając opcję płatności przy odbiorze. Po dwóch tygodniach nie było żadnej informacji na temat zamówienia, więc skontaktowałam się z nimi. Okazało się, że mlecznik i cukiernica są niedostępne, ale sklep nie podał mi dokładnych informacji na ten temat. Poprosiłam o przysłanie tylko filiżanek i termosu. Po kolejnych 2 tygodniach ciszy, dowiedziałam się, że filiżanki są, ale były pakowane pojedynczo, a nie po dwie jak wybrałam. Ostatecznie sklep poinformował mnie, że mlecznik i cukiernica się znalazły i całe zamówienie zostanie przysłane. Jednak w paczce brakowało części zamówionych przedmiotów lub były one w nieodpowiedniej ilości. Wartość paczki wyniosła tylko 140 zł, a moje zamówienie kosztowało 306 zł. Nie jestem w stanie skontaktować się ze sklepem, ponieważ nie odbierają telefonu. Nie jestem zadowolona z obsługi i już tam nie zamawiam. Jestem również rozczarowana, że nie mogę znaleźć filiżanek nigdzie indziej, aby uzupełnić swoją kolekcję.

5 / 5 2017-10-21

wszystko w jak najlepszym porządku, szybka dostawa, Polecam!

3 / 5 2017-10-19

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Zamówiłem produkt, ale po 15 dniach nie dotarł. Gdy zadzwoniłem, okazało się, że zamówienie jeszcze nie zostało wysłane, ponieważ wciąż kompletują brakujące pozycje. Zaproponowano mi inny produkt zamiast brakującego, na co się zgodziłem. Jednak i tak musiałem czekać na kolejną dostawę, która również się opóźniła. Niestety, nie udało mi się skontaktować ze sklepem przez trzy godziny dzwonienia. Poprosiłem o dowód nadania lub zwrot pieniędzy, a po 31 dniach od zamówienia otrzymałem zwrot. Obsługa klienta jest również okropna. Nie informują o problemach z zamówieniem i trudno się z nimi skontaktować. Ich odpowiedzi na maile są pokrótce i trudne do zrozumienia. Złożyłem skargę do UOKiK.

5 / 5 2017-09-05

Najważniejsze to firma bardzo solidna i uczciwa, którą zdecydowanie polecam wszystkim. Zadają sobie wiele trudu, aby klient był naprawdę zadowolony. Moje zamówienie dotarło błyskawicznie. Produkt jest zgodny z opisem, w pełni kompletny, piękny i nienaruszony. Chętnie polecam 1002 Drobiazgi.

5 / 5 2017-08-18

Ja osobiście polecam robienie zakupów w tym sklepie. Pracownicy są bardzo sympatyczni i zawsze gotowi do udzielenia pomocy. Obsługa klienta jest profesjonalna i godna pochwały. Produkty są świetnie zabezpieczone, a przesyłka dociera niesamowicie szybko.

5 / 5 2017-08-18

Szczerze polecam robienie zakupów w tym sklepie. Obsługa jest niezwykle przyjazna i zawsze gotowa do udzielenia pomocy. Mają profesjonalne podejście do klientów. Produkty są doskonale zabezpieczone, a przesyłka przychodzi bardzo szybko.

2017-07-10

Zamówiłem młynek który przyszedł tak porysowany jakby ktoś go używał.

2 / 5 2017-05-31

Nie polecam tego sklepu ze względu na bardzo słaby kontakt. Mimo zadawania pytań, na większość z nich nie otrzymałem odpowiedzi, a gdy zadałem pytanie ponownie, usłyszałem, że mogły zostać odrzucone jako spam. Moje doświadczenie zakupowe zaczęło się od początku września, kiedy to kupiłem kilka rzeczy w tym komplet kuchenny w cenie 40 zł. Niestety okazało się, że jest źle wykonany, a jedno z uchwytów lata. W związku z tym skontaktowałem się ze sprzedawcą, zwróciłem komplet, a następnie sam zwrócono mi pieniądze, ale po przelewie z mojego konta na początku października bank odrzucił przelew ze względu na błędne dane. Postanowiłem zwrócić uwagę na sprawę zwrotu już 2 grudnia, ale do dzisiaj nie otrzymałem jeszcze zwrotu. Dodatkowo, moje pytania odnośnie paragonu zostały zignorowane i firma każe sobie płacić 15 zł za znalezienie paragonu w archiwum. Ogólnie nie polecam tego sklepu i radzę unikać zakupów w nim, chyba że nie masz żadnych pytań lub obaw.

3 / 5 2017-05-21

Nie polecam. Lepiej trzymać się z daleka od tej firmy. Zamówiłam u nich półki meblowe w wysokim połysku, jednak gdy przyszły, były porysowane. Jedna z nich miała również nadpalony róg, co wyglądało na wadę fabryczną. To sugeruje, że firma nie sprawdza towarów przed wysyłką, tak jak piszą na swojej stronie. Jakość towaru była niska, więc postanowiłam odesłać go zgodnie z informacją zawartą w potwierdzeniu zamówienia i odstąpić od umowy. To miało miejsce 2 lutego 2016 roku. Niemniej jednak, sprzedawca odmówił przyjęcia zwrotu i twierdził, że nie mam na to prawa, mimo że byłam poinformowana o swoim prawie do odstąpienia od umowy. Wymiana korespondencji mailowej trwała około 3 tygodni. Teraz jest 17 marca, a firma nadal nie zwróciła mi pieniędzy. Zgłosiłam tę sprawę do Miejskiego Rzecznika Konsumentów, który już wysłał do firmy pismo w celu wyjaśnienia sytuacji.

Rzetelne opinie o 1002.pl

1002.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.1002.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie