Kategorie: / Dom

Alekafelki.pl

3.99/5.00 - ilość ocen: 111
1 / 5 2020-03-29

Jeśli ktoś szuka zaufanej, sprawdzonej firmy odnośnie zakupy płytek, to NIE POLECAM Alekafelki.pl. Od połowy grudnia 2019r. czekamy na zwrot kasy za niedostarczony produkt. Nie reagują na maile, telefony, na Fb blokują żeby uniemożliwić komentarze i pisanie wiadomości.

2020-02-14

Proponuję trzymać się z dal od tej firmy - przez 3 miesiące nie są w stanie zrealizować zamówienia, obsługa nic nie wie, twierdzi, że "oddzwoni w ciągu 15 minut", "płytki będą w ciągu 2 dni", - ściemniający oszuści!!!!

1 / 5 2020-02-11

Zamówienie złożone 29 listopada 2019 roku. Do tej pory nie otrzymałem zamówienia ani zwrotu gotówki. Nie polecam. Po wielokrotnym kontakcie mailowym za kazdym razem otrzymałem poświadczenie o realizacji zwrotu, kontakcie z księgowością czy wysłaniu potwierdzenia zwrotu mailowo. Nie otrzymałem nic. Pod wskazane numery telefonu na stronie też nie można się dodzwonić.

2020-02-11

Zamówienie złożone 29 listopada 2019 roku. Do tej pory nie otrzymałem zamówienia ani zwrotu gotówki. Nie polecam. Po wielokrotnym kontakcie mailowym za kazdym razem otrzymałem poświadczenie o realizacji zwrotu, kontakcie z księgowością czy wysłaniu potwierdzenia zwrotu mailowo. Nie otrzymałem nic. Pod wskazane numery telefonu na stronie też nie można się dodzwonić.

1 / 5 2020-01-17

Tragedia, zamówiłem płytki i dwa razy nie dotarły w wyznaczonym terminie, nie odbierają telefonów, utrudniony kontakt, nikt nie informuje że dostawa będzie przesunięta o kolejny miesiąc, po mailowych upomnieniach że termin dostawy minął to łaskawie informują że dostawa przesunięta, dalej nie otrzymałem płytek

1 / 5 2020-01-16

Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Zamówiłam płytki, towaru się nie doczekałam więc zamówienie zostało anulowane. Na zwrot pieniędzy czekam już 2 miesiące i jest zmuszona dochodzić zwrotu sądownie. Takich osób jak ja jest więcej. Ten sam scenariusz. Złodziejstwo w biały dzień oprawione otoczką profesjonalnej firmy. Dramat!

1 / 5 2020-01-03

Nie polecam. Zamówienie nie zrealizowane, pieniądze nie oddane.

1 / 5 2019-12-27

Uwaga: NIEUCZCIWA FIRMA - wielotyg, zwłoka dostawie + niezrealizowane zamówienie na jedną kategorię płyek. Historia ciągnie się od października - dotychczas nie otrzymałam zwrotu środków, jak też odmówiono mi wycopfania się z umowy powołując się na własną interpretację obowiązujących przepisów

1 / 5 2019-11-26

Sklep nie sfinalizowal mojego zamówienia i NIE ZWROCIŁ PIENIĘDZY (a wymagaja wplaty 100% wartosci zamówienia). Nie odbieraja telefonow, zbywaja mailami. Sprawa skonczy sie w sądzie. Nie polecam!

1 / 5 2019-11-12

Działanie tej firmy i jej pracowników jest skandaliczne. 26.08.2019 zamówiłam dużą partię płytek do całego domy. Po złożeniu zamówienia sklep kilkukrotnie przesuwał termin dostawy (najpierw o 2 tygodnie, później o kolejne 3 tygodnie) - w ten sposób minęło 5 tygodni. Po drugiej zmianie terminu postanowiłam odstąpić od umowy, żeby nie stracić ekipy układającej płytki (która ostatecznie musiała pójść na inną budowę). Pracownik alekafelki.pl poinformował mnie, że nie ma możliwości odstąpienia od umowy w związku z faktem że płytki są produkowane na indywidualne zamówienie (Powołał się na zapis w regulaminie sklepu, co oczywiście jest bzdurą i jawnym łamaniem obowiązujących w Polsce przepisów. Dodam, że płytki były standardowe, produkowane seryjnie, nie wybierałam żadnej indywidualnej specyfikacji i wzorów). Po wielu trudnościach z kontaktem (pracownik nie odbiera telefonu, a na wiadomości mailowe odpisują po kilku dniach) firma dostarczyła połowę zamówionego towaru. Ta połowa była dostarczona w 3 transportach. Za każdym razem zapominano o jakimś elemencie zamówienia. Mimo wysłania przez sklep pisemnego oświadczenia, że płytki otrzymam w nieprzekraczalnym terminie 8.10.2019 - płytki nie dotarły i otrzymałam informację, że tych płytek nie są w stanie dostarczyć. Po kolejnym tygodniu i wielu prośbach telefonicznych i mailowych otrzymałam 15.10.2019 korektę faktury. Mimo wystawienia korekty do dziś do dnia 12.11.2019 nie otrzymałam zwrotu kilku tysięcy złotych, które sklep jest mi winny.Dodatkowo poniosłam koszty związanym z postojem prac na budowie. Dodam jeszcze, że brakujące płytki zamówiłam w konkurencyjnym sklepie i otrzymałam je w ciągu 48 h od zamówienia. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak rażącą niekompetencją, krętactwem i zwykłym oszustwem. PRZYSZŁY KLIENCIE ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY ZANIM ZŁOŻYSZ ZAMÓWIENIE W ALEKAFELKI.PL - moją czujność zwiodły pozytywne opinie w internecie.

Alekafelki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.alekafelki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie