Kategorie: / Dom

Alekafelki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.65
opinie o Alekafelki.pl
5 / 5 2022-06-10

Kretacz

Stanowczo odradzam

1 / 5 2022-02-07

W początku roku 2019 złożyłam zamówienie na płytki, lecz otrzymałam zupełnie inny kolor. Złożyłam reklamację, ale została odrzucona. Dopiero po jej ponownym rozpatrzeniu, zwróciłam zamówienie, a 27.05.2019 otrzymałam korektę faktury na pełną kwotę, czyli 3323,10zł. Niestety, nie dostałam pieniędzy z powrotem, mimo iż miały zostać zwrócone najpóźniej następnego dnia. Próby skontaktowania się telefonicznie były bezskuteczne, a ostatecznie sprawa trafiła do sądu. Pan Krzysztof Trochim został zobowiązany do zwrotu pieniędzy za płytki, koszty sądowe i odsetki. Niestety, po ponad dwóch latach, nic się nie zmieniło i komornik nie może odzyskać wierzytelności.

3 / 5 2021-09-24

Po długim oczekiwaniu zwrócili mi środki .

5 / 5 2021-09-23

mi oddali kasę po prawie roku

5 / 5 2021-07-25

Ja też nie dostałem ani płytek, ani pieniędzy! Zgłosiłem ten problem na policję, skonsultowałem się z rzecznikiem praw konsumenta i wygrałem sprawę w sądzie, ale nadal nic się nie dzieje! To niesprawiedliwe, że w tym kraju można jedynie kraść! Straciłem zarówno pieniądze, jak i zdrowie!

5 / 5 2021-07-25

Również ja nie otrzymałam ani płytek, ani pieniędzy! Zgłosiłam tę sprawę na policję oraz do rzecznika praw konsumenta, następnie odniosłam zwycięstwo w sądzie, ale to nic nie dało! Jak można tylko kraść w tym kraju! Skutkiem tego straciłam zarówno pieniądze, jak i zdrowie!

5 / 5 2021-07-24

nie polecam

5 / 5 2021-06-24

Nie polecam

5 / 5 2021-04-29

Uwaga oszuści

1 / 5 2021-04-20

#tematdlauwagi, zgłaszajcie oszustów do mediów, do rzecznika praw konsumentów.

1 / 5 2021-04-19

Zgłaszajcie sprawę mediom #sprawadlauwagi trzeba ukrócić ten bandycki proceder

1 / 5 2021-04-19

To ciekawe, reagują na negatywne opinie, zamiast na maile od poszkodowanych. A jeśli już odpowiedzą, kolejną wymówką. Walczcie, #sprawadlauwagi

5 / 5 2021-04-08

witam złodzieje z alekafelki czyli joannna i krzysztof trochim obecnie oszukami ludzi jako dekorados, prosze sprawdzic temat o tym na opiniak.com

3 / 5 2021-04-02

Po długim Czasie oddali kasę. Lepiej to niż wcale.

5 / 5 2021-02-23

Jestem oszukana podobnie jak Państwo i nie będę opisywać mojej historii, ponieważ jest to dokładna kopia tego, co już opisaliście. Od sierpnia 2020 roku staram się odzyskać moje pieniądze. Sytuacja była bardzo stresująca, kiedy usłyszałam po raz kolejny, że towar nie został załadowany w Hiszpanii i opóźnia się dostawa. Niestety, towar nigdy nie dotarł do nas, a pieniądze zniknęły. Sugeruję, abyśmy wspólnie złożyli zbiorową skargę na nieuczciwe praktyki firmy. To oszustwo na jasnym świetle! Firma unika odebrania telefonów, a kiedy dzwonię ponownie, informują mnie, żebym sprawdziła, czy uregulowałam opłatę za płatności. Zachęcam Was do podjęcia wspólnych działań i zgłoszenia nadużyć. Pozdrawiam Joanna.

5 / 5 2021-02-19

Ostatnio podobnie jak wielu innych klientów, także zostałem oszukany, zapłaciłem i nie otrzymałem ani towaru, ani płytek. Na pewno nie pozostanę obojętny wobec tego incydentu. Jest mnóstwo opinii na temat tego sklepu na stronie https://www.opineo.pl/opinie/alekafelki-pl. Należy uważać na nich, ponieważ są oszustami! Nie mogę uwierzyć, jak można postępować w taki sposób! Przeznaczyłem tam ciężko zarobione pieniądze!!!!!!

5 / 5 2021-02-19

Zdecydowałem się na zakup kafelków w tym sklepie bez wcześniejszego sprawdzenia opinii innych klientów, ponieważ tylko tam miałem możliwość nabycia konkretnego modelu płytek Keros dostępnego od ręki. Na moją radość, już po dwóch dniach od złożenia zamówienia, płytki znajdowały się u mnie. Nawet pomimo problemów z działającymi telefonami, kontakt z obsługą był bardzo sprawnym i odpowiedzi na moje pytania otrzymywałem szybko drogą mailową. Moje całkowicie pozytywne doświadczenia z zakupów w tym sklepie pozwalają mi śmiało polecić go innym.

5 / 5 2021-02-06

Witam, zrobiłam zamówienie w listopadzie i przed świętami miałam dostać zamówione kafelki. Kafelki przyjechały ... w lutym. Niestety nie polecam.

5 / 5 2021-01-21

Chciałbym poinformować wszystkich, którzy czują się oszukani i nie odzyskali swoich pieniędzy, że Komisariat Policji w Szczecinie Pogodno prowadzi śledztwo zgodnie z artykułem 286 Kodeksu Karnego. Możecie zgłaszać się do nich pod numerem telefonu 477819103.

5 / 5 2021-01-21

Pragnę poinformować wszystkie osoby, które czują się oszukane i nie odzyskały swoich pieniędzy, że komisariat policji Szczecin Pogodno prowadzi postępowanie zgodnie z artykułem 286kk. Jeśli macie takie doświadczenia, zachęcam was do kontaktu z nimi pod numerem telefonu 477819103.

1 / 5 2020-12-06

Nie polecam w żadnym wypadku sklepu AleKafelki.pl. W końcu czerwca złożyłam tam zamówienie na kafelki, ale do dzisiaj, czyli 6 grudnia, nie dostałam ani kafelków, ani zwrotu pieniędzy. W tej chwili prowadzę już przeciwko nim proces. Przez cały ten czas ciągle kłamali mi, że kafelki są już w drodze, ale to tylko było wymówką z powodu problemów z transportem, kierowcą lub połową zamówienia. Choć oficjalnie zrezygnowałam z zamówienia na początku października, nadal nie otrzymałam zwrotu środków, więc będziemy musieli się spotkać w sądzie.

1 / 5 2020-12-03

Od sierpnia czekałam na moje zamówienie, jednak zawsze coś przeszkadzało w jego dostarczeniu. Po wielu nieudanych próbach otrzymania mojego zamówienia, zrezygnowałam z niego 9 października i otrzymałam fakturę korekcyjną. Do dzisiaj nie otrzymałam jednak zwrotu pieniędzy, ponieważ firma, od której zamawiałam, poinformowała mnie, że ma problemy finansowe. Postanowiłam zgłosić tę sprawę do sądu. Okazało się, że firma ma już wyrok dotyczący nie wypłacania należności klientom.

1 / 5 2020-12-01

Do tej pory nie dostaliśmy towaru, który zamówiliśmy we wrześniu. Chociaż poprawiliśmy fakturę i przekazaliśmy pieniądze do księgowej, nadal go nie otrzymaliśmy. Zgłosiliśmy to już na policję.

1 / 5 2020-12-01

Do tej pory nie otrzymaliśmy towaru, który zamówiliśmy we wrześniu. Mimo że poprosiliśmy o poprawienie faktury i przekazaliśmy pieniądze, to wciąż nie otrzymaliśmy zamówionego produktu. Zgłosiliśmy już tę sprawę na policję.

1 / 5 2020-11-25

Zamówienia brak, pieniędzy nie oddają. Omijać szerokim łukiem.

1 / 5 2020-11-23

Podobnie jak niektórzy z moich wcześniejszych recenzentów, również doświadczyłem na własnej skórze braku uczciwości wspomnianego sklepu. Oczekiwany towar nie został dostarczony, a po uzyskaniu poprawek faktury, czekałem już ponad miesiąc (mimo że w regulaminie napisano, że powinno to nastąpić w ciągu 10 dni - co zostało mi powiedziane, gdy zwróciłem uwagę po raz pierwszy). W Polsce nazywa się takie zachowanie kradzieżą, ale nie jestem w stanie nacieszyć się więcej wiedzą na ten temat. Radzę unikać tego sklepu w każdy możliwy sposób.

5 / 5 2020-11-23

Kilka osób, w tym ja, doświadczyło nieuczciwości sklepu, o którym mowa. Nie otrzymałem zamówionego towaru i mimo żądania poprawienia faktury, od ponad miesiąca czekam na zwrot pieniędzy, którego powinni dokonać w ciągu 10 dni zgodnie z regulaminem. Uważam, że postępowanie sklepu można nazwać kradzieżą, ale nie jestem pewien. Radzę unikać tego sklepu jak ognia.

1 / 5 2020-11-20

Potwierdzam, że klientom nie podoba się produkt dostępny w internecie. Sklep prawdopodobnie się zamknie, ale wciąż można dokonać zamówienia i zapłacić za nie. Jednakże, towar nie jest zamawiany u producenta, a pieniądze nie są zwracane. Miałem zamówione kafle, ale po 21 dniach nie było ich. Sklep przekładał terminy, tłumacząc to brakiem towaru. Zachęcano do wyboru innych kafli, ale nie oferowano zwrotu pieniędzy. Jeśli sklep nie zwróci pieniędzy, zgłoszę to policji lub do sądu.

5 / 5 2020-11-17

Ostrzegam przed Alekafelkami, którzy okazali się oszustami. Nie polecam dokonywania u nich jakichkolwiek zakupów. Dokonałam standardowego zamówienia i musiałam czekać miesiąc, po czym poinformowano mnie, że producent nie wykonuje już tych płyt, a faktura została zwrócona tylko za pomocą maila. Nie ma zwrotu pieniędzy, nie odbierają telefonów, a gdy dzwonisz z numeru innego niż ich własny, mówią, że księgowość jest na urlopie albo, że przelew zostanie zrobiony dopiero za tydzień. Złożyłam sprawę na policję i ostrzegam wszystkich przed tą fałszywą firmą! Lepiej jej unikać!

5 / 5 2020-11-07

Potwierdzam zgadzanie się z wszelkimi opiniami. Zgłosiłam przestępstwo na policję, która jednak umorzyła sprawę bez wyjaśnienia, twierdząc, że czyn nie wskazuje na popełnienie czynu zabronionego. Wniosek jest taki, aby złożyć zgłoszenie zbiorowe, jak wcześniej sugerowano.

5 / 5 2020-11-07

Potwierdzam, że zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Odniosłam się do mojego zgłoszenia przestępstwa na policję, która nie podjęła żadnych działań, argumentując to brakiem elementów przestępstwa. Proponuję teraz złożenie zbiorowego doniesienia, tak jak wcześniej sugerowano!

1 / 5 2020-11-03

Szanowni Państwo, Dodaję opinie, jako ostrzeżenie dla nas wszystkich. Ostrzeżenie przed nieuczciwym działaniem sklepu Alekafelki pl., Panów: właściciela K.T., kierownika sklepu w Szczecinie M.G. oraz pozostałych pracowników firmy. Wszystkie negatywne opinie sią wyrazem żalu osób pokrzywdzonych przez w/w osoby. Wystarczy spojrzeć, jak wiele opinii jest blokowanych w trakcie OpiConnect. Pozytywne opinie są natomiast dziełem wszystkich pracowników firmy, którzy to w godzinach pracy zamiast odbierać telefon od klientów, wyciszają go a swój czas poświęcają na tworzenie fikcyjnych kont i pisanie pozytywnych komentarzy. Można zadać pytanie, w jakim celu? W celu pozyskania jak najwięcej naiwnych osób, które dokonają 100% przedpłaty zaliczki na zakup płytek, które nie zostaną zamówione przez firmę. Po wielu emailach, gdyż kontakt telefoniczny z firmą w 100% jest bezskuteczny, otrzymają Państwo fakturę korygującą, ale przelew nie zostanie zrealizowany. Panie Kierowniku, kariery zawodowej na rynku pracy nie zbuduje Pan na krzywdzie ludzkiej, oszustwie i wyłudzeniu. Co więcej nadal firma nadal promuje i pozycjonuje się w szeroko pojętym świecie Internetu. Firma działa łamiąc wszelkie przepisy prawa. Nie boją się odpowiedzialności cywilnej, w mojej ocenie są niewypłacalni. Mam nadzieję, że wszystkie osoby pracujące w firmie poniosą odpowiedzialność karną. Nie omieszkam zgłosić swojej sytuacji do wszystkich instytucji - z wnioskiem o przeprowadzenie niezwłocznych kontroli prowadzenia działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, organów ścigania – w celu zgłoszenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z zamiarem oszustwa, Urzędu skarbowego w celu zgłoszenia zawiadomienia o podejrzeniu prowadzenia działalności pod kątem bezpodstawnego wzbogacenia - oraz Google i serwisu Opineo.pl - w celu zaprzestania promowania sklepu AleKafelki. Przedstawiam, zatem swoją sytuację. Zamówiłam płytki w lipcu, towaru nie otrzymałam. W mojej opinii nigdy nie zostały zamówione u producenta. Sklep wystawił korektę, środki pieniężne nie wpłynęły na mój rachunek bankowy. W pierwszym etapie, po zapytaniu o zwrot otrzymywałam wiadomość z informacją o procedurze firmy i dokonywanych zwrotach w ciągu 10 dni roboczych, inne pytanie dotyczące zwrotu miało analogiczną odpowiedź. Chwilami odczuwałam wrażenie, że koresponduję z botem. Po 10 dniach środki pieniężne nie zostały mi zwrócone a kontakt emaliowy z firmą się urwał. Wiele osób, które znalazły się w tej samej sytuacji, co ja, zadają w opiniach pytanie, czy sklep stacjonarny AleKafelki funkcjonuje. Otóż w Warszawie już nie, sklep został zamknięty. W Szczecinie jeszcze tak, ale jest w trakcie likwidacji, co wnioskuję, bo bilbordzie na sklepie. Wewnątrz sklepu zastałam 3 pracowników i żadnego klienta. Spytałam, dlaczego Panowie nie odbierają telefonu, otrzymałam odpowiedź, że nie odbierają w sytuacji, kiedy mają klientów. W ukryciu wykonałam połączenie, byłam sama w sklepie, ale połączenia nadal nikt nie odebrał – sygnał został celowo wyciszony. W mojej opinii, firma szykuje się na najgorsze. Podejrzewam, że zamierzają złożyć, albo już złożyli wniosek o upadłość. Co więcej, podważę w każdym sądzie przesłanki upadłości tej firmy i wniosę, aby sąd zbadał zawinienie dłużnika w doprowadzeniu do stanu niewypłacalności.

1 / 5 2020-11-02

Od lipca brak realizacji zamówienia i zwrotu pieniędzy. Sprawa będzie zgłoszona do prokuratury.

5 / 5 2020-10-30

Moim zdaniem należy unikać korzystania z usług sklepu alekafelki.pl. Mam negatywne doświadczenia z tym sklepem - złożyłem zamówienie na kafelki w czerwcu 2020 roku, ale sklep nie zrealizował go i nie zwrócił mi wpłaconej zaliczki, mimo że anulowałem zamówienie we wrześniu tego samego roku. Sklep wielokrotnie przekładał termin dostarczenia towaru i wymieniał różne powody, jednak kafelki nigdy nie dotarły. Nawet po złożeniu korekty faktury, kolejne terminy zwrotu zaliczki były przekładane. Po wysłaniu maila informującego o wniosku o sąd, sklep nie odpowiadał na moje wiadomości. Sądzę, że właściciel może mieć problemy finansowe i oszukuje klientów, zatrzymując wpłacone zaliczki. To zmusiło mnie do zmiany planów związanych z wykończeniem mieszkania, co bardzo mnie rozczarowało. Wygląda na to, że będę musiał skorzystać z usług sądu, ponieważ nie przestaję walczyć o swoje prawa.

1 / 5 2020-10-29

Nigdy tam nic nie zamawiajcie. Mnóstwo oszukanych osób bez kafelków i bez zwrotu.

1 / 5 2020-10-29

Złodzieje, oszuści

1 / 5 2020-10-20

Jeżeli nie zamierzasz widzieć swoich kafelków ani otrzymywać żadnych informacji wcześniej, to po zapłaceniu połowy ceny, wybierz alekafelki!

1 / 5 2020-10-20

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia drogą elektroniczną o problemach z zamówieniem płytek, takich jak brakujące kafle, opóźnienie w dostawie, pomyłka w zamówieniu lub niepowodzenie w realizacji, a także otrzymywać informacje, że firma pracuje nad rozwiązaniem problemu i zapewnia, że sytuacja nie powtórzy się w przyszłości, to polecamy wybrać firmę alekafelki.

1 / 5 2020-10-20

Najgorszy wybór, jaki mógł paść jeśli chodzi o płytki. Chyba, że chcesz zapłacić kilka tysięcy za płytki, których nie dostaniesz.

1 / 5 2020-10-20

Najgorszy wybór, jaki mógł paść jeśli chodzi o płytki. Chyba, że chcesz zapłacić kilka tysięcy za płytki, których nie dostaniesz.

1 / 5 2020-10-20

Najgorszy wybór, jaki mógł paść jeśli chodzi o płytki. Chyba, że chcesz zapłacić kilka tysięcy za płytki, których nie dostaniesz.

5 / 5 2020-10-20

Najgorszy wybór, jaki mógł paść jeśli chodzi o płytki. Chyba, że chcesz zapłacić kilka tysięcy za płytki, których nie dostaniesz.

5 / 5 2020-10-20

Najgorszy wybór, jaki mógł paść jeśli chodzi o płytki. Chyba, że chcesz zapłacić kilka tysięcy za płytki, których nie dostaniesz.

1 / 5 2020-10-19

Szybko odpowiadają mailowo, że nie dostaniesz zamówienia ani kasy z powrotem. Tylko ładnie to ubrane w profesjonalne zwroty.

1 / 5 2020-10-18

Oszuści praktykują manipulacje, twierdząc, że nadal współpracują z producentami, u których dawno przestali zamawiać produkty. Wprowadzają też fałszywe informacje, sugerując, że nie mogą dostarczyć zamówionych samochodów, lub że producent nałożył zbyt wiele załadunków jednocześnie. To skandaliczne, że takie działania mają miejsce!

1 / 5 2020-10-18

Oszuści sądzą producentów, z którymi nie mają już dawno żadnej współpracy, sugerując, że realizują zamówienia. Zmyślają, że nie było możliwości dostarczenia pojazdu lub twierdzą, że producent umówił zbyt wiele załadunków naraz. Jest to skandal, że takie działania mają miejsce.

1 / 5 2020-10-18

Uwaga, należy uważać na oszustów! Mimo wpłaty pieniędzy, nasze zamówienie nie zostało zrealizowane. Przez całe 2,5 miesiąca sklep regularnie przepraszał za opóźnienia i obiecywał nam, że towar zostanie dostarczony w konkretnym terminie. W końcu zdecydowaliśmy się zerwać umowę i poprosić o zwrot pieniędzy, ale do tej pory nie otrzymaliśmy niczego z powrotem. Takie sytuacje niestety zdarzają się często i w tym przypadku sklep nadal funkcjonuje, sprzedając produkty, które nie ma w swoim asortymencie. Nie bądźcie ofiarą oszustów i unikajcie tego sklepu!

5 / 5 2020-10-18

Uważajcie na oszustów!! Pomimo wpłaty pieniędzy, nasze zamówienie nie zostało zrealizowane. Sklep regularnie przepraszał za opóźnienia i obiecywał, że płytki zostaną dostarczone, podając kolejne daty, które miały być już gwarantowane. To całe zamieszanie trwało aż 2,5 miesiąca. Niestety, zdecydowaliśmy się zerwać umowę i poprosić o zwrot pieniędzy, ale do tej pory nie otrzymaliśmy nic. W internecie są inne osoby, które również skorzystały z tej usługi i zostały oszukane. Sklep wciąż działa i nadal próbuje sprzedawać towar, którego nie ma. Ostrzegamy przed tym sklepem i zdecydowanie zachęcamy do unikania!

1 / 5 2020-10-18

Oszuści którzy kradną tylko pieniądze! zgłaszać na policję i do rzecznika. Proponuje składać pozew zbiorowy

1 / 5 2020-10-18

Nie czytajcie opinii z opineo z pażdziernika - to fałszywe. Spójrzcie na ilość reklamacji do rozpatrzenia. To mówi wszystko.

1 / 5 2020-10-17

Zdecydowanie nie polecam korzystania z tej firmy. Nie dotrzymują terminów, ciągle szukają winy po stronie producenta i żądają aż 50% zaliczki. Mimo natychmiastowego złożenia zamówienia, po 7 tygodniach nadal nie otrzymałem swoich produktów. Zawsze mają gotowe wymówki i przepraszają za usterki. Nie są w stanie utrzymać kontaktu z klientami, a gdy ja się do nich zgłaszam w dniu umówionego kontaktu, twierdzą, że kafle są już załadowane, choć następnego dnia okazuje się, że tak naprawdę nie ma potwierdzenia załadunku, ponieważ jest sobota i kierowca nie może się skontaktować. To wszystko jest naprawdę godne pośmiania, zwłaszcza że wiele osób już zostało oszukanych przez tę firmę. Jeśli nie otrzymam zwrotu w ciągu obiecanych 10 dni, będę musiał złożyć skargę do prokuratury.

5 / 5 2020-10-13

Niepolecam robienia zakupów w tym sklepie. Zamówiłem kafelki, zapłaciłem za nie, ale po 4 tygodniach próbowałem skontaktować się z nimi mailowo, ponieważ nie odbierali telefonów. Dowiedziałem się, że zamiast zamówionych kafelków otrzymali kafelki, których nie zamawiali od producenta, i muszę jeszcze poczekać. Poprosiłem o częściowe odesłanie zamówienia, ale od 3 miesięcy nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za kafelki, których nie dostałem. Nie polecam tego sklepu, ponieważ oszukują.

1 / 5 2020-10-12

Nie polecamy tego sklepu! Złożyliśmy zamówienie i opłaciliśmy je w lipcu, ale towar nigdy do nas nie dotarł, mimo że sklep zapewniał, że część z niego jest dostępna w magazynie. Pozostałe płytki, które mieliśmy otrzymać ze Hiszpanii, prawdopodobnie nigdy nie zostały zamówione - co tydzień dostawaliśmy informację, że nie zostały zapakowane z powodu producenta. W końcu zdecydowaliśmy się zamówić je w innym sklepie i dotarły w ciągu dwóch tygodni, bez żadnych problemów. Sklep również zgłosił trudności z zwróceniem pieniędzy, a wiele osób zostało oszukanych w ten sposób. Złożyliśmy już skargę na policji i ostrzegamy innych przed korzystaniem z usług tego sklepu.

1 / 5 2020-10-09

Moja decyzja jest stanowcza - nie polecam kupowania w tym sklepie. To oszuści, którzy manipulują datami dostaw i ostatecznie nie spełniają zamówień ani nie zwracają pieniędzy. Sklep powinien być natychmiast zablokowany i usunięty, aby inni klienci nie zostali oszukani. Zalecam przeczytanie innych opinii o sklepie przed złożeniem zamówienia. Właściciel ma teraz problemy finansowe, a oszukanych klientów już zgłosiło sprawę do policji. Sprawa jest w toku...

5 / 5 2020-10-06

Jakaś fałszywa firma oszukuje ludzi i wszelkie negatywne opinie dokładnie to potwierdzają. Co się stało z moim zamówieniem jest wydłużony czas realizacji, więc postanowiłem anulować przesyłkę. Otrzymałem korektę faktury, ale ktoś mnie poinformował, że mam 10 dni na zwrot, a dzisiaj mija już 14 dni. Nie otrzymałem odpowiedzi na e-maila, a telefony są odrzucane. Wszystkie pozytywne opinie muszą zostać wystawione przez pracowników tej "firmy", którzy czerpią zyski z nieszczęścia innych ludzi, kradnąc ich pieniądze. Takie podejście spotykam się pierwszy raz. P. Krzysztof Trochim oraz pozostali, którzy nie odważają się podpisać nawet swojego imienia lub nazwiska, są już dłużnikami. Te informacje są łatwe do znalezienia w internecie, podając podstawowe dane. Sprawa zostanie teraz przekazana do odpowiednich organów. Proszę nie podważać tej opinii i nie prowadzić zdyskutować, bo to tylko pogorszy Waszą sytuację.

5 / 5 2020-10-05

Od 29.07 nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy, mimo że obiecano mi kilkukrotnie, że przekaz zostanie zrealizowany. Sklep całkowicie zaprzestał kontaktu ze mną i nie odbierają moje telefonów. Zdecydowanie nie polecam korzystania z ich usług! Dzisiaj musiałam złożyć zeznanie na policji w związku z tą sprawą i gorąco zachęcam wszystkich poszkodowanych do zrobienia tego samego.

1 / 5 2020-10-05

Od 29.07 nie dostałam zwrotu moich pieniędzy, mimo że usłyszałam kilka razy, że zostanie wykonany przelew. Sklep całkowicie przestał ze mną współpracować i nie odbiera moich telefonów. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca! Dzisiaj złożyłam doniesienie na policji w tej sprawie i zachęcam wszystkich poszkodowanych do zrobienia tego samego.

5 / 5 2020-10-02

Firma nie była w stanie zrealizować mojego zamówienia, ponieważ twierdzą, że mają problemy z długimi czasami dostawy. Po zrezygnowaniu z zakupu oczekiwałem zwrotu pieniędzy. Jednak minął już miesiąc, a pieniądze nadal nie zostały zwrócone. Nie mogę skontaktować się z nimi telefonicznie, otrzymuję tylko niewiele znaczące maile, w których obiecują, że zwrot już nastąpił lub że popełnili pomyłkę. Moim zdaniem są to oszuści i odradzam wszystkim dokonywanie u nich zamówień.

5 / 5 2020-10-01

Klient złożył zamówienie na produkty potrzebne do remontu jego łazienki w końcu lipca, jednakże do dzisiaj nie zostało ono w pełni wykonane. Pomimo braków w magazynie, sprzedawca przyjął zamówienie, co spowodowało, że okres oczekiwania wydłużył się z kilku dni do ponad dwóch miesięcy. Klient ostatecznie zrezygnował z usług firmy i wynajął inną, ponieważ nie mógł dłużej czekać. Kontakt z firmą był utrudniony, ponieważ numer telefonu nie działał, a komunikacja odbywała się wyłącznie przez mail. Mimo zwrotu pieniędzy za produkty, które nie zostały dostarczone, klient był przez długi czas kłamany przez sprzedawcę, który ciągle odkładał termin dostawy. Takie podejście do klienta jest absolutnie nieakceptowalne, a firma nie zasługuje na pozytywną opinię.

1 / 5 2020-09-29

Przestrzegam przed zakupami w alekafelki. Oszuści. Od 3 miesięcy nie mam pieniędzy ani towaru. Krętactwo. Wielka ściema

1 / 5 2020-09-24

UWAGA OSZUŚCI! NIE ODDAJĄ PIENIĘDZY ZA NIEZREALIZOWANE ZAMÓWIENIE!

1 / 5 2020-09-18

Mimo że złożyłam zamówienie i ustalono termin jego realizacji, to już miesiąc minął, a ja wciąż nie otrzymałam produktów. Musiałam dzisiaj zrezygnować z tego zamówienia i prosić o zwrot pieniędzy, ponieważ personel salonu nie był w stanie udzielić mi konstruktywnej odpowiedzi na moje pytania. Przez ostatnie trzy tygodnie, próbowałam uzyskać informacje na temat mojego zamówienia, ale byliśmy zwodzeni przez salon, który najpierw sprzedawał nasze płytki innemu klientowi i nie dotrzymywał ustalonych terminów. Następnie zdecydowaliśmy się skorzystać z usług innego salonu, jednak również nie otrzymaliśmy naszego zamówienia. Niestety, kontakt z pracownikami salonu jest bardzo trudny, ponieważ nie odbierają ani telefonów stacjonarnych, ani komórkowych. Po wielokrotnych próbach, udało mi się połączyć z jednym z pracowników tylko kilka razy, ale zawsze byliśmy informowani, że nie jesteśmy w stanie otrzymać oczekiwanej przesyłki. Nie polecam tego salonu.

5 / 5 2020-09-17

Ostrzeżenie dla osób będących ofiarami oszustów! Ci ludzie pobierają pełną wartość zamówienia i nie dostarczają towaru, oraz nie zwracają pieniędzy. Są oni odpowiedzialni za wiele podobnych przypadków, nieustannie okradając kolejne osoby i uniemożliwiając wystawienie negatywnych opinii w internecie. Gorąco ostrzegam przed współpracą z tą firmą!

5 / 5 2020-09-17

Zwracam uwagę na oszustów, którzy pobierają pełną wartość zamówienia, ale nie dostarczają towaru i nie zwracają pieniędzy. Istnieje wiele takich przypadków, gdzie oszuści blokują wystawiane opinie online i nieustannie okradają kolejne osoby! Ostrzegam przed tą firmą!

1 / 5 2020-09-15

Pragnę uzyskać zwrot pieniędzy, na które czekam od maja 2020 roku. Zakup został dokonany w marcu, jednak nie doszło do realizacji zamówienia i zdecydowałem się odstąpić od umowy. Osoby, z którymi miałem do czynienia, okazały się być oszustami. Wszystkie pozytywne opinie na ich temat okazały się być fałszywe. Dodatkowo nie mogę nawiązać z nimi kontaktu.

1 / 5 2020-09-15

Odkąd dokonałem zakupu w marcu 2020 roku, nie otrzymałem zamówienia i zdecydowałem się odstąpić od umowy. Teraz czekam na zwrot moich kosztów. Jestem przekonany, że te osoby, które udzielają pozytywnych opinii o tej firmie, są oszustami. Nie mogę skontaktować się z nikim w tej sprawie.

5 / 5 2020-06-22

Mój zakup w AleKafelki.pl zakończył się dzisiaj. Niestety, producent nie był w stanie dostarczyć zamówionego produktu na czas, więc musiałam odwołać zamówienie i zwróciłam pieniądze. Jednakże właściciel sklepu osobiście zaangażował się w moją sprawę i zapewnił mnie, że wszystko zostanie rozwiązane pozytywnie. Bardzo cenimy sobie takie podejście w biznesie, szczególnie dzisiaj, gdy wiarygodność sklepów internetowych jest tak ważna. Dlatego trzymam kciuki za dalszy rozwój AleKafelki.pl i dziękuję za indywidualne podejście do klienta.

5 / 5 2020-06-19

Mój kontakt zespołowy z tym sklepem był katastrofalny! Mimo ich zapewnień, że mają płytki na magazynie, nie zrealizowali mojego zamówienia. Co gorsza, teraz nie mogę się z nimi skontaktować, a także nie otrzymałem zwrotu pieniędzy! Wygląda na to, że padłem ofiarą oszustwa! Czekam na zwrot od ponad dwóch tygodni, ale nic się nie dzieje. Nie ma żadnego kontaktu z nimi i ignorują moje zgłoszenia! Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2020-06-19

Współpraca między mną a sklepem była okropna! Mimo obietnic, że płytki są dostępne w magazynie, zamówienie nie zostało zrealizowane. Teraz nie mogę skontaktować się ze sklepem, a zwrot pieniędzy nie został jeszcze przeprowadzony! Cała sytuacja zaczyna wyglądać na oszustwo! Czekam na zwrot już od ponad dwóch tygodni i brak jakiegokolwiek kontaktu czy zainteresowania ze strony sklepu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług!

1 / 5 2020-05-27

Uwaga, zwracam uwagę na osoby, które nieuczciwie działają! Nie dotrzymują obietnic dotyczących realizacji zamówień i nie zwracają pieniędzy! Wiele osób padło ofiarą tej nieuczciwej praktyki, dlatego polecam sprawdzić opinie w internecie. Nasze zamówienie, złożone na początku roku, nie zostało zrealizowane, mimo licznych próśb o zwrot pieniędzy. Zgłosiliśmy sprawę na policję. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług!

5 / 5 2020-05-27

Zdecydowanie nie polecam. Kontakt ze sklepem praktycznie niemożliwy. Od marca czekam na zwrot pieniędzy za niezrealizowane zamówienie.

1 / 5 2020-05-08

Nie polecam kupowania w tym sklepie. Zamówiłem w połowie listopada 2019 płytki, które miały dotrzeć w ciągu 3 tygodni, ale tak się nie stało. Po wielu próbach kontaktu ze sklepem dowiedziałem się, że płytki będą dostępne dopiero pod koniec stycznia. Ponieważ nie mogłem na to czekać ze względu na ekipę remontową, zdecydowałem się na rezygnację z zamówienia. Do dziś nie udało mi się odzyskać swoich pieniędzy, mimo szeregu próśb i kontaktów z sklepem. Alekafelki to oszuści i nie powinno się w nim robić zakupów.

1 / 5 2020-03-29

Jeżeli ktoś poszukuje godnej zaufania i sprawdzonej firmy do zakupu płytek, to zdecydowanie nie polecam Alekafelki.pl. Od połowy grudnia 2019 roku oczekujemy na zwrot pieniędzy za produkt, który nam nie został dostarczony. Firma nie reaguje na nasze maile i telefony, a na Facebooku blokują nasze komentarze i wiadomości, aby uniemożliwić kontakt.

0 / 5 2020-02-14

Sugeruję uniknąć tej firmy - przez 90 dni nie są w stanie dostarczyć zamówienia, personel obsługi nie posiada żadnej wiedzy i obiecuje oddzwonić w przeciągu 15 minut oraz przesyłki będą w ciągu 2 dni - są to oszuści wprowadzający nas w błąd!

0 / 5 2020-02-14

Sugeruję unikać tej firmy - przez 90 dni nie są w stanie dokonać dostawy zamówienia, obsługa nie posiada wiedzy na ten temat. Twierdzą, że oddzwonią w ciągu 15 minut i że towar będzie gotowy w ciągu 48 godzin - to tylko próba oszustwa!

1 / 5 2020-02-11

Moje zamówienie zostało złożone 29 listopada 2019 roku, ale do tej pory nie otrzymałem ani zamówienia, ani zwrotu gotówki. Dlatego nie polecam sklepu. Kontaktowałem się wielokrotnie drogą mailową, jednak za każdym razem otrzymywałem jedynie potwierdzenia o realizacji zwrotów, informacje o rozmowach z księgowością lub wysłane potwierdzenia zwrotów drogą mailową, ale niczego konkretne nie otrzymałem. Ponadto, próbując skontaktować się za pomocą podanych numerów telefonu na stronie, nie udało mi się dodzwonić.

0 / 5 2020-02-11

Zamówiłem coś 29 listopada 2019 roku, ale do dziś nie dostałem mojego zamówienia ani zwrotu pieniędzy. Nie polecam tej firmy. Wysyłałem wiele maili i za każdym razem otrzymywałem potwierdzenie, że zwrot został zrealizowany, kontaktowałem się z księgowością i otrzymywałem potwierdzenie mailowe. Niestety, nic ostatecznie nie otrzymałem. Próbowalem też dzwonić pod podane numery telefonów na stronie, ale nie udało mi się dodzwonić.

1 / 5 2020-01-17

To jest naprawdę przykre. Zamówiłem płytki i dwukrotnie nie dotarły w umówionym terminie. Próbowałem dzwonić, ale nie odbierają telefonów, co utrudnia kontakt. Nikt nie poinformował mnie, że dostawa będzie przesunięta o kolejny miesiąc. Dopiero po moich upomnieniach przez e-mail, że termin dostawy upłynął, dostaję łaskawą informację o przesunięciu dostawy. Niestety, nadal nie dostałem płytek.

1 / 5 2020-01-16

Ostrzegam przed kupowaniem w tym konkretnym sklepie. Miałam zamówione płytki, ale niestety nie otrzymałam ich, więc moje zamówienie zostało anulowane. Czekam już od 2 miesięcy na zwrot pieniędzy i muszę teraz skorzystać z pomocy sądu, żeby je odzyskać. Nie jestem jedyną osobą, której przydarzyła się ta sytuacja. To samo się dzieje innym. To jak kradzież w biały dzień, tylko z maską profesjonalnej firmy. To jest dramat!

1 / 5 2020-01-03

Nie polecam. Zamówienie nie zrealizowane, pieniądze nie oddane.

1 / 5 2019-12-27

Ostrzeżenie: Nieuczciwa firma - wielokrotna zwłoka w dostawie + niezrealizowane zamówienie na jedną grupę płyt. Ta sytuacja trwa od października - do tej pory nie otrzymałam zwrotu środków, a także odmówiono mi rozwiązania umowy, powołując się na własną interpretację obowiązujących przepisów.

1 / 5 2019-11-26

Sklep nie zrealizował mojego zamówienia i nie zwrócił mi pieniędzy, mimo że żądają pełnej zapłaty za zamówienie. Nie odbierają moich telefonów i odwlekają sprawę za pomocą maili. Będę musiał rozwiązać tę sytuację w sądzie. Nie polecam tego sklepu!

1 / 5 2019-11-26

Sklep nie zrealizował mojego zamówienia i nie zwrócił mi pieniędzy (a żądają całej kwoty za zamówienie). Nie odbierają telefonów i odpisują tylko listami elektronicznymi. Będę musiał skierować sprawę do sądu. Nie polecam tego sklepu!

1 / 5 2019-11-12

Firma i jej pracownicy postępują nieodpowiednio. W sierpniu 2019 roku złożyłam zamówienie na standardowe płytki do swojego domu, ale sklep przesuwał termin dostawy, co opóźniło proces o pięć tygodni. Gdy chciałam zrezygnować z umowy, pracownik powiedział, że jest to niemożliwe, mimo że płytki nie miały specjalnych wzorów. Firma dostarczyła tylko połowę zamówienia, a każda dostawa była niekompletna. Dowiedziałam się, że nie będą w stanie dodać pozostałych płytek i że firma nie zwróciła mi pieniędzy. Musiałem ponieść koszty związane z przestojem prac budowlanych. Brakujące płytki udało mi się zamówić w innym sklepie bardzo szybko. Praktyki firmy alekafelki.pl są niewłaściwe, a opinie w internecie nie są godne zaufania. Wszyscy przyszli klienci powinni wiedzieć o tych problemach przed dokonaniem zakupu.

4 / 5 2019-03-20

Przyzwoite ceny i termin realizacji .Obsługa zna się bardzo dobrze na towarze który sprzedaje .Polecam w 100 %

4 / 5 2019-02-07

Jestem niezwykle zadowolony z przeprowadzonej transakcji, ponieważ mieliśmy bardzo dobry kontakt, zamówienie zostało szybko i bez żadnych trudności zrealizowane. Przesyłka została starannie zabezpieczona, więc nie było żadnego ryzyka uszkodzenia. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2019-02-03

Kupiłem kafelki (Aparici Carpet). Towar dotarł do mnie idealnie zapakowany i w stanie nienaruszonym. Polecam ten sklep.

4 / 5 2019-01-09

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować ten sklep. Musiałem trochę poczekać na dostawę włoskich kafelków, ale zostały one dostarczone w ustalonym przez nich terminie. Obsługa sklepu była efektywna i miła.

4 / 5 2019-01-09

Mam pełne przekonanie, że mogę zarekomendować ten sklep. Musiałem trochę poczekać na kafelki, które zostały sprowadzone z Włoch, ale dostarczono je w ustalonym przez sklep terminie. Obsługa w sklepie była sprawna i uprzejma.

1 / 5 2018-12-31

Nie będę polecać tej firmy, ponieważ towar opóźnił się o 5 tygodni zamiast przewidywanych 14 dni, a obsługa klienta ciągle kłamała mówiąc, że towar już jest lub że zostanie dostarczony za kilka dni. Nikt też nie powiadomił mnie wcześniej, że kafelki będą opóźnione. Nie polecam tej firmy, nie przeszkadza mi nawet opóźnienie z towarem, ale nieakceptowalne jest kłamanie w e-mailach i przez telefon.

5 / 5 2018-12-25

Super obsluga, piekne kafelki, szybka dostawa. Polecam

1 / 5 2018-12-22

Towar zgodny z opisem, lecz towar zamiast "iść" 10-14 dni jak deklaruje sprzedawca szedł 29 dni. Nie polecam

5 / 5 2018-12-12

Transakcja przebiegła sprawnie, sklep utrzymywał dobry kontakt, paczka została dostarczona szybko, otrzymałem telefon od kuriera przed dostawą, zamówiony towar był zgodny z moimi oczekiwaniami, a przede wszystkim wszystko to było dostępne po rozsądnej cenie. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-12-12

Doskonałe przeprowadzenie transakcji, utrzymanie dobrego kontaktu ze sklepem, ekspresowa dostawa, otrzymanie telefonu od kuriera przed dostawą, produkt zgodny z zamówieniem, a przede wszystkim wszystko za rozsądną cenę. Gorąco polecam!

2 / 5 2018-12-10

Nie polecam tej firmy, ponieważ musiałam domówić u nich jedną paczkę płytek, a zamówienie złożyłam prawie miesiąc wcześniej i obiecali mi, że towar dotrze na koniec sierpnia. Zaufałam im i zamówiłam fachowca, który zaczął kłaść płytki już od 16 sierpnia, myśląc, że reszta płytek dotrze szybko. Jednak po wielu mailowych monitach, płytki dotarły dopiero 28 sierpnia, co spowodowało komentarze mojego fachowca i dwa tygodnie przeszkód w przedpokoju. Poprzednie zamówienie też było opóźnione, ale nie było to tak ważne jak teraz.

4 / 5 2018-12-08

Obsługa na wysokim poziomie, tak samo jak płytki. Serdecznie polecam

5 / 5 2018-12-06

Ten sklep jest absolutnie znakomity. Moje zamówienie zostało dostarczone do mnie już po 8 dniach od złożenia, pomimo mojego przypuszczenia, że realizacja może trwać dłużej. Panowie pracujący tam udzielili mi fachowych porad i pomogli mi w wyborze odpowiednich kafli do przedpokoju. Bardzo im dziękuję.

5 / 5 2018-12-06

Ten sklep jest naprawdę świetny. Paczka dotarła do mnie po 8 dniach od złożenia zamówienia, mimo że spodziewałem się, że zajmie to dużo dłużej. Pracownicy byli bardzo pomocni i profesjonalni, doradzając mi w wyborze właściwych kafli do przedpokoju. Chciałbym serdecznie podziękować.

5 / 5 2018-11-27

Świetny sklep. Piękne płytki, szybka wysyłka. Polecam

5 / 5 2018-11-27

Jestem bardzo zadowolony, zamówienie przyszło szybko i dostałem produkt, którego w innych sklepach dostać nie mogłem :) POLECAM UŻYTKOWNIKA

4 / 5 2018-11-21

Bardzo szeroki wybór produktów, strona przyjemna w obsłudze. Polecam zakupy w tym sklepie.

5 / 5 2018-11-17

Jestem bardzo zadowolony/a. Moje zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane, a kontakt ze sprzedawcą był świetny. Obsługa sklepu była bardzo pomocna - musiałem dokupić płytki z konkretnej partii i serii, i takie właśnie płytki zostały dodane przez sklep.

5 / 5 2018-11-17

Polecam, ponieważ zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane, a kontakt ze sprzedawcą był dobry. Obsługa sklepu była bardzo pomocna - musiałem dokupić płytki z konkretnej partii i serii, i zostały one dosłane przez sklep.

5 / 5 2018-11-14

Skorzystałam już dwukrotnie z usług tego sklepu i po raz drugi jestem bardzo zadowolona z sposobu obsługi i wykonania zamówienia. Zdecydowanie polecam go moim znajomym ze względu na szybkość realizacji, niższe ceny w porównaniu do innych salonów i przede wszystkim zaufaną obsługę! Serdecznie dziękuję za świetne podejście do klienta i za darmową wysyłkę.

4 / 5 2018-11-04

Towar zgodny z zamówieniem. Jak najbardziej polecam ten sklep internetowy.

5 / 5 2018-10-29

Serdecznie polecam towar zgodny z opisem

1 / 5 2018-10-28

Sporadycznie wyrażam swoją opinię, ale będę starał(a) się, aby na wszystkich możliwych portalach do wystawienia opinii o tym sklepie umieścić właśnie taką opinię. Złożyłem(a) zamówienie 6.06 i do dzisiaj, tj. 25.06 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ze strony sklepu. Minęło 19 dni, podczas gdy przy zamówieniu została podana informacja o wysyłce w ciągu 10-14 dni. Dodatkowo, na stronie internetowej podano, że produkt - kafelki - są dostępne. Nawet gdyby 10-dniowy okres realizacji zamówienia został dotrzymany, byłby zbyt długi. Kontakt telefoniczny z sklepem jest niemożliwy. Próbuję dzwonić, ale nikt nie odbiera. Poza tym, dnia 8.06 otrzymałem(a) informację o opłaceniu zamówienia, chociaż opłaciłem(a) je już od razu. Zakładając nawet ten dzień, minęło już 17 dni. Niemniej jednak, sklep nie zasługuje na moją rekomendację.

4 / 5 2018-10-26

Bardzo profesjonalna i miła obsługa .Już planuję nastęny zakup.Polecam wszystkim.

5 / 5 2018-10-24

Polecam zakupy w tym sklepie,bardzo miła obsługa, szybki kontakt i ekspres wysyłka, towar zabezpieczony, jakość zgodna z opisem.

5 / 5 2018-10-17

Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami + szybka dostawa. Polecam

4 / 5 2018-10-12

Alekafelki.pl jest godne polecenia miejsce do zakupów. Obsługa jest świetna. Czas oczekiwania na zamówione płytki z Hiszpanii jest akceptowalny. Na pewno skorzystam z tego sklepu ponownie przy remoncie kolejnego pomieszczenia.

4 / 5 2018-10-12

Serdecznie rekomenduję dokonywanie zakupów na stronie Alekafelki.pl. Obsługa jest doskonała, a czas oczekiwania na zamówione płytki z Hiszpanii jest znośny. Bez wątpienia ponownie skorzystam z tego sklepu przy remoncie kolejnego pomieszczenia.

4 / 5 2018-10-05

Super sklep, polecam.

5 / 5 2018-10-04

Chciałbym zarekomendować sklep internetowy Alekafelki.pl. Zamówienie zostało dostarczone zgodnie z terminem, a płytki pochodzące z Włoch prezentują się imponująco. Jakość ich wykonania jest imponująca i jestem naprawdę pod wrażeniem. Jeśli za 15 lat sklep będzie nadal istnieć, na pewno skorzystam z niego ponownie. Szczerze polecam.

5 / 5 2018-10-03

W sklepie można znaleźć dużo różnorodnych produktów. Zdecydowałam się na zamówienie mozaiki łazienkowej, którą wcześniej nie mogłam znaleźć w żadnym tradycyjnym lub internetowym sklepie. Cała transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-10-03

W sklepie dostępne jest duże różnorodność produktów. Zamówiłam mozaikę łazienkową, której wcześniej nie mogłam znaleźć ani w sklepach stacjonarnych, ani w internecie. Cała transakcja przebiegła bardzo dobrze i sprawnie. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-10-03

Nasz zakupiony zestaw płytek marki Vives został dostarczony do nas w nieprawdopodobnie krótkim czasie zaledwie dwóch dni (pomimo tego, że zamówiliśmy je w niedzielę!). Bardzo uprzejmy pracownik salonu alekafelki pomógł nam w profesjonalny sposób zorganizować dostawę. Gorąco polecamy! A co do samej jakości płytek... są one absolutnie przepiękne i charakteryzują się najwyższym standardem.

5 / 5 2018-09-30

Szybko i profesjonalnie. Polecam

5 / 5 2018-08-27

Transakcja przebiegła bezproblemowo, pierwszy raz zamawialam kafelki przez Internet

5 / 5 2018-08-25

Wszystko ok, towar zgodny z opisem, jestem zadowolony. Ze spokojem mogę polecić :)

5 / 5 2018-08-04

dobry wieczór, polecam asortyment sklepu alekafelki, wszytko gra

5 / 5 2018-08-02

Bardzo polecam ten sklep, ponieważ warunki kontaktu ze sprzedającym są doskonałe. Zamówiłam niebieskie płytki Equipe Scale Benzene i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Płytki dotarły do mnie w ciągu dwóch dni roboczych i były zgodne z opisem. Decydujące dla mnie było przede wszystkim konkurencyjne ceny w sklepie alekafelki oraz dostępność produktów od ręki.

5 / 5 2018-07-22

Polecam sklep jak i towar który u nich zakupiłam - płytki Keros !

5 / 5 2018-07-18

Nigdy nie sądziłem, że kupie płytki przez internet, zaufałem zespołowi sklepu Alekafelki.pl i nie zwiodłem się!! :) Zdecydowanie polecam.

1 / 5 2018-07-14

Ponieważ musiałam czekać zbyt długo, zdecydowałam się anulować moje zamówienie, chociaż przesłałam wszystkie niezbędne informacje. Niestety, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Obecnie nie mogę nawiązać kontaktu ze sklepem - pracownicy nie odbierają telefonów ani nie odpisują na moje maile. Czekam już ponad miesiąc na zwrot pieniędzy.

5 / 5 2018-07-09

W sklepie można liczyć na profesjonalną obsługę. Pracownicy byli pomocni i ochoczo udzielali porad dotyczących wyboru odpowiednich płytek. Dostawa zgodnie z ustalonym terminem była doręczona. Jestem bardzo zadowolona z jakości zakupionych płytek.

5 / 5 2018-06-15

Jak najbardziej polecam - zamówienie przebiegło bez zarzutu. Szybko, sprawnie i - najważniejsze - bez wychodzenia z domu.

5 / 5 2018-06-12

Polecam sklep wszystkim kupującym. Nigdzie indziej nie spotkałam się z tak dużym wyborem kafli.

5 / 5 2018-06-10

Współpracowaliśmy już kilka razy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Płytki są praktycznie idealne pod względem jakości i wyglądu. Jeśli zdarzył się jakiś problem w trakcie realizacji projektu, zawsze był rozwiązany wspólnie, dzięki czemu moje klientki nie były pozostawione samym sobie. Bardzo dziękuję za zaufanie i pozdrawiam całą ekipę sklepu. Gorąco polecam zakupy w Alekafelki wszystkim uczciwym klientom.

5 / 5 2018-06-05

Transakcja przebiegła szybko i dość sprawnie. Kontakt z obsługą bez zarzutów.

5 / 5 2018-05-31

Wszystko ok polecam

4 / 5 2018-05-29

Witam, zamawiałam kafelki z Włoch, dojechaly po 2,5 tygodnia, są przepiękne, warto było czekać pozdrawiam

5 / 5 2018-05-23

Cześć, chciałbym podzielić się moimi pozytywnymi doświadczeniami związanych ze sklepem AleKafelki. Moja przesyłka dotarła w ustalonym terminie, jednakże niestety kurier niechcący uszkodził dwie kafelki. Na szczęście, otrzymałem nowe już po trzech dniach roboczych. Znaczny wybór i profesjonalna obsługa sprawiają, że gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2018-05-22

Towar zgodny z opisem szybka realizacja, polecam

5 / 5 2018-05-17

Polecam zakupy w tym sklepie. Szybka i bardzo miła obsługa.

5 / 5 2018-05-16

Płytki są niezwykle piękne i mają bardzo atrakcyjne ceny. Realizacja zamówienia jest niezwykle szybka. Niestety, dostawa przyjechała częściowo uszkodzona, kilka płytek było pękniętych, co wskazuje na to, że wózek widłowy nie trafił w palecę. Jednak reklamacja została załatwiona szybko i bez żadnych problemów. Nowe płytki dotarły do Łodzi z Szczecina już po zaledwie 3 dniach.

5 / 5 2018-04-29

Super obsługa, wszystko dostarczone w terminie, polecam

5 / 5 2018-04-27

Towar zgodny z zamówieniem. Szybka dostawa,polecam

1 / 5 2018-04-13

Kupiłem kafelki (Aparici Carpet). Towar dotarł do mnie idealnie zapakowany i w stanie nienaruszonym. Polecam ten sklep.

5 / 5 2018-03-30

Wszystko ok, polecam

5 / 5 2018-03-14

Z całą pewnością mogę polecić sklep alekafelki.pl swoim znajomym, a jeśli w przyszłości będę potrzebować, ponownie zamówię produkty tam, ze względu na atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówienia oraz profesjonalną obsługę klienta.

5 / 5 2018-03-14

Bez żadnych wyrzutów sumienia z przyjemnością będę rekomendował ten sklep moim przyjaciołom, a jeśli w przyszłości będę potrzebował, ponownie zdecyduję się na zakupy w alekafelki.pl ze względu na atrakcyjne ceny, szybkie dostawy i profesjonalne podejście do klienta.

5 / 5 2018-03-12

Szybko, tanio, pięknie. Fachowa obsługa, piękne płytki i wszystko na czas. Efekt na ścianie ŁAAŁ.

5 / 5 2018-03-11

Wszystko w porządku pozdrawiamm

5 / 5 2018-03-10

Super płytki, w przystępnej cenie. Dostawa w podanym czasie. Świetna obsługa. Polecam.

5 / 5 2018-03-04

obsluga perfekcyjna, jako towaru na najwyszym poziomie. polecam!!

5 / 5 2018-02-27

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Na bieżąco byliśmy informowani o postępach realizacji zamówienia. Polecam serdecznie

1 / 5 2018-02-19

Nie wiem, od którego punktu zacząć. Obsługa jest okropna - najgorsza, z jaką spotkałam się w życiu. Na początku wydawało się, że będzie dobrze, ale okazało się, że jest zupełnie inaczej. Żadne z moich trzech zamówień nie zostało dostarczone na czas i nie otrzymałam żadnej informacji o opóźnieniach. Musiałam sama dzwonić, aby dowiedzieć się, że zamówione rzeczy nie dojdą na czas. Najgorszy był jedna z pracowników - Pan Michał, który był bardzo arogancki i nieprofesjonalny. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem klientów. Co gorsza, firma nie chce w żaden sposób rozwiązać mojego problemu - poza przeprosinami nie oferują nic. Nawet nie zaoferowali mi wynajmu innej lokalizacji podczas remontu czy odszkodowania za miesięczne opóźnienie, mimo że deklarowali, że zamówienie dotrze w ciągu dwóch tygodni roboczych. To był koszmar. Niestety, sprawa prawdopodobnie zakończy się sądem, chociaż zazwyczaj nie jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Nie polecam tej firmy zdecydowanie.

5 / 5 2018-02-14

To był mój pierwszy raz, gdy kupowałem płytki przez internet. Było niesamowicie. Natychmiast otrzymałem towar, na który w normalnej hurtowni musiałbym czekać aż pięć tygodni. Dodatkowo, dostawa została dostarczona bezpośrednio pod moje drzwi. Serdecznie polecam!

5 / 5 2018-01-31

Zakupy w tym sklepie uznaję za bardzo udane. Bieżące informacje o stanie zamówienia, szybka wysyłka i dostawa, bezpieczne opakowanie. Polecam.

5 / 5 2018-01-28

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

5 / 5 2018-01-09

Super sprzedający, szybka dostawa. Polecam

4 / 5 2018-01-07

gorąco polecam sklep internetowy jak i towar który oferują . Przesyłka dojechała szybko a płytki są bardzo piekne .

5 / 5 2018-01-03

Musiałam długo czekać na płytki - około 1,5 miesiąca. To wynikało z braku towaru u producenta. Kontakty z pracownikami były miłe, regularnie informowali mnie o stanie mojego zamówienia, a łatwo było się dodzwonić do sklepu. Przed wysyłką zostaliśmy umówieni na szczegóły dostawy i w końcu płytki dotarły do mnie bez problemu, gdy tylko były dostępne u producenta. W końcu moje oczekiwanie opłaciło się. :)

5 / 5 2017-12-22

Super firma zawsze mogę na nich polegać szybko i fachowo załatwiają sprawę dziękuję

5 / 5 2017-12-22

Jestem bardzo zadowolona z zakupów.

5 / 5 2017-12-16

Profesjonalnie i rewelacyjne ceny, jak najbardziej polecam.

5 / 5 2017-12-06

Szybko i bezproblemowo. Nawet pomogli w doborze płytek :D Polecam

4 / 5 2017-11-02

Naprawdę gorąco polecam sklep. To, co wyróżnia go pozytywnie, to niezwykła szybkość, z jaką zrealizowano moje zamówienie. Wszystko zostało załatwione perfekcyjnie. Z całą pewnością polecam tę firmę każdemu :)

5 / 5 2017-10-01

Polecam, kafelki zgodne z opisem i dojechały nawet przed deklarowanym czasem. Jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2017-09-20

Piękna płytki, dostawa następnego dnia po złożeniu zamówienia.

4 / 5 2017-09-18

Obsługa zna się na całym asortymencie. Płytki jak najbardziej zgodne z zamówieniem, sklep godny polecenia.

1 / 5 2017-07-26

13 lipca 2018 roku złożyłem zamówienie, a potwierdzenie przelewu wysłano na adres biura tego samego dnia - potwierdził Pan. Dostawa miała odbyć się w dniach 26-27 lipca 2018 roku. Następnie, w kolejnym tygodniu czyli od 30 lipca do 2 sierpnia, zapewniono mnie, że dostawa będzie jutro. Jednak od 3 sierpnia 2018 roku do dzisiaj, czyli 8 sierpnia, nikt nie odbiera telefonu. Nie posiadam żadnych informacji i brak jakiegokolwiek kontaktu.

3 / 5 2017-07-25

Nie polecam Sprzedawcy. Jeśli płytki nie pasują i chce się zwrócić towar, Sprzedawca nie działa zgodnie z prawem - nie przyjmuje zwrotów, mimo że płytki pochodzą z ogólnie dostępnego katalogu na stronie. Jestem w kontakcie z Rzecznikiem Konsumenta odnośnie tej transakcji i nie odpuszczę, mimo że chodzi o niską wartość pieniężną. Sklep powinien zrozumieć, że musi działać zgodnie z prawem, ponieważ żyjemy w państwie prawa.

5 / 5 2017-07-14

Bardzo podobają mi się zakupione kafelki, czas oczekiwania znosny, wszystko odbyło się bez zarzutów

5 / 5 2017-07-01

Sklep bardzo fajny no i polecam, do zobaczenia przy nastepnych zakupach :))

4 / 5 2017-06-23

Jestem bardzo zadowolony z usług i towaru, jaki otrzymałem ze sklepu AleKafelki oby tak dalej

1 / 5 2017-06-18

Bądźcie ostrożni z oszustami. Po upływie 7 tygodni nadal nie otrzymałem zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Pomimo trzykrotnego przesunięcia terminu dostarczenia kafli i zerwania umowy, nie mogę się skontaktować pod dwoma numerami telefonu. Jedyne informacje, które otrzymuję drogą mailową, to że księgowa rzekomo już wysłała pieniądze, jednak po ponad 7 tygodniach od złożenia zamówienia, wciąż ich nie otrzymałem. Sprawa została zgłoszona na policję. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tych amatorów.

5 / 5 2017-06-17

Sprawnie, szybko, w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

4 / 5 2017-06-12

Bardzo duży asortyment, super obsługa. Gorąco polecam

1 / 5 2017-06-07

Jestem bardzo niezadowolony z obsługi w sklepie internetowym. Nie są w stanie dotrzymać obiecanych terminów i codziennie obiecują dostawę płytek od ponad tygodnia. To wymusiło dodatkowe koszta ekipy remontowej. Jest to skandaliczne i obsługa kłamie w żywe oczy. Nie polecam tego sklepu, ponieważ ceny i terminy nie są atrakcyjne. Gdybym wiedział wcześniej, z pewnością skorzystałbym z usług konkurencji.

4 / 5 2017-06-06

To jest godna rekomendacji firma, która działa profesjonalnie. Musiałem nieco poczekać na zamówione płytki, ale ostatecznie dotarły do mnie zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Nie można oczekiwać, że płytki z Hiszpanii przybędą tak samo szybko, jak te z miejscowego producenta w Opocznie.

4 / 5 2017-06-06

Ta firma jest bardzo profesjonalna i zasługuje na polecenie. Musiałem trochę poczekać na zamówione płytki, ale ostatecznie dotarły do mnie w ustalonym wcześniej terminie. W końcu to płytki importowane z Hiszpanii, a nie lokalne z Opoczna.

4 / 5 2017-05-31

Płytki, które zostały zamówione, zostały dostarczone z Hiszpanii punktualnie według ustalonego przez sprzedawcę terminu. Nie było żadnych kłopotów z komunikacją między sprzedawcą, a odbiorcą, podczas składania oraz realizacji zamówienia. Ja osobiście ułożyłem te płytki w łazience i kuchni, dlatego mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że płytki Equipe, Realonda i Rocera są wysokiej jakości. Wszyscy, którzy będą potrzebowali płytek i porad przy ich wyborze, będziemy polecać sklep.

5 / 5 2017-05-27

Jeśli jesteś zainteresowany hiszpańskimi lub włoskimi kafelkami, bardzo polecam. Wybór jest szeroki, obsługa szybka, a ceny są interesujące. Moja przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko. Ogólnie oceniam to doświadczenie na 10/10.

5 / 5 2017-05-27

Chciałbym polecić każdemu, kto jest zainteresowany hiszpańskimi i włoskimi kafelkami. Mają dużo różnych wzorów do wyboru, szybko załatwiają zamówienia, a ceny są bardzo atrakcyjne. Moja przesyłka dotarła do mnie w ekspresowym tempie. Ogólnie jestem w pełni zadowolony i oceniam ich jako perfekcyjnych - 10/10.

5 / 5 2017-05-24

polecam kazdemu sklep alekafelki. szybko i konkretnie

4 / 5 2017-05-19

Bardzo duży wybór płytek, każdy znajdzie coś dla siebie. Szybki czas realizacji zamówienia, polecam ten sklep. Pozdrawiam

5 / 5 2017-05-17

Komunikacja z sprzedającym jest bardzo dobra, mają szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny. Kupione kafelki przyszły w idealnym stanie, starannie zapakowane i nieuszkodzone. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Gorąco polecam.

5 / 5 2017-05-17

Sprzedawca utrzymuje świetny kontakt, oferując różnorodne produkty po atrakcyjnych cenach. Zamówione kafelki dotarły w doskonałym stanie, starannie zapakowane i bez uszkodzeń. Obsługa była błyskawiczna. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2017-05-12

Sklep opóźnił dostawę aż 5 razy, podając różne wymówki. Na przykład, kierowca musiał zrobić przerwę na 15 km przed magazynem, co nie pozwoliło zaplanować trasy w odpowiedni sposób. Mimo otrzymania numeru wysyłki, okazało się, że płytki nie dotarły z fabryki. Gdy w końcu płytki zostały dostarczone, okazało się, że ich ilość była mniejsza niż zamówiona - według informacji sklepu, producent zaczął pakować różne ilości płytek do poszczególnych pudełek. W mojej ocenie, takie zachowanie wskazuje na brak profesjonalizmu i generuje straty finansowe u klientów. Całe zamówienie dotarło do mnie dopiero po 52 dniach od zakupu.

5 / 5 2017-05-07

Polecam

4 / 5 2017-05-06

Bardzo serdecznie polecam. Obsługa klienta jest świetna, doradztwo niezwykle pomocne, a najważniejsze, że pracownicy są znający się na towarze, który sprzedają. Z całkowitym przekonaniem polecam kafelki z tej konkretnej firmy. Pozdrawiam.

4 / 5 2017-05-06

Bardzo gorąco polecam. Obsługa klienta jest doskonała, a doradztwo naprawdę wartościowe. Co najważniejsze, pracownicy są znawcami oferowanych produktów. Bez wątpienia mogę polecić kafelki z tej firmy. Serdecznie pozdrawiam.

5 / 5 2017-04-25

Serdecznie polecam

5 / 5 2017-04-07

Szybka realizacja zamówienia, doskonały kontakt. Polecam ten sklep!!!

5 / 5 2017-04-07

Profesjonalna obssługa, rzetelna firma. Serdecznie polecam.

5 / 5 2017-04-05

To jest już trzeci raz, kiedy robię zakupy w tym sklepie. Wysyłka była szybka, a otrzymany towar jest zgodny z tym, co zamówiłem. Wszystko było solidnie zapakowane, więc nic się nie uszkodziło. Chcę podziękować i prawdopodobnie będę tu jeszcze robił zakupy w przyszłości.

5 / 5 2017-04-05

Kupowałem tutaj już trzy razy i zawsze miałem szybką dostawę. Towar, który otrzymałem, był taki sam jak ten, który zamówiłem. Wszystko było solidnie zapakowane, więc nic nie zostało uszkodzone. Dziękuję i na pewno jeszcze będę robił zakupy w tym sklepie.

Rzetelne opinie o Alekafelki.pl

Alekafelki.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.alekafelki.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie