Kategorie: / Biuro / Pozostałe

ARTLY Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ARTLY
5 / 5 2023-02-05

Jestem zadowolony/a, że mogę wspierać użytkowników, pomagając im znaleźć odpowiednio dopasowany towar, zamówić najlepszą usługę lub wybrać naprawdę solidny sklep. Wyróżnikiem tego portalu jest dla mnie brak edycji komentarzy. Moja opinia jest zamieszczana na stronie praktycznie natychmiast i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-11

Przed złożeniem zamówienia na stronie internetowej, zawsze sprawdzam opinie innych osób na stronie oraz ich doświadczenia z danym sklepem i produktami, które chcę kupić. Robię to już od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam tę platformę każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze odprawianie zwrotów, reklamacji itp. lub unika konfliktów ze sprzedawcami.

5 / 5 2022-06-29

Tylko wtedy recenzuję i analizuję, kiedy jestem pewna, że moderator witryny nie zmieni i nie usunie moich opinii. Tutaj, od razu po wysłaniu, moje wpisy są publiczne, niezależnie od ich treści czy tematu. Nie pozwalam nastraszyć się i podziwiam was za to.

5 / 5 2022-03-18

Na tej stronie można znaleźć oceny zarówno znanych sieci, jak i nowych sklepów w moim mieście. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w jakimś nieznanym dla mnie sklepie i nigdy jeszcze się niezawiodłam. Jestem bardzo zadowolona, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-01-18

Całkiem dobre ceny

Rzetelne opinie o ARTLY

ARTLY

Siedziba
Leśniakowizna

WWW
https://artly.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 508194437

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie