Kategorie: / Biuro / Dom

BIRD Meble Opinie Klientów

średnia ocen: 4.45
opinie o BIRD Meble
1 / 5 2024-02-02

Numer zamówienia: 55466 Data złożenia: 2023-11-25 16:02:18 Termin dostawy: do 11.12.2023 - zapłaciłam więc w listopadzie, zapewniono mnie: Planujemy zrealizować Twoje zamówienie do dnia: 11.12.2023 Pamiętaj, że jest to maksymalny czas realizacji, a Twoje zamówienie może przyjść wcześniej. Poinformujemy Cię o terminie dostawy oraz przedziale godzinowym dostawy. Szybko otrzymałam efektowne maile "staramy się dla Ciebie", "trudnosci" itd. zero prognoz realnych; okrągłe zdania; ostatecznie miesiąc po wyżej określonym terminie dojechała kanapa, bez nóżek - leżała więc na podłodze, aż 31 stycznia doszły nóżki. Firma w ramach rekompensaty zapewniła składanie mebla, panowie wsunęli więc boczne ścianki w szyny skrzyni sofy; oczywiście, by wkręcić 8 nózek trzeba było je wysunąć, przykręcić nóżki i jeszcze raz wsuwać boki. To tyle "rekompensaty" i "składania". Maie pisze może nie automat, ale osoba, która przekleja nic nie mówiąc infiormacje "staramy się" "jak tylko będzie możliwe" - itd, zero realnych info; na szczescie przy telefonie kompetentne osoby. Także w ramach dostawy - nie, wcale nie podali przedziału czasowego, należało czekać od rana do skutku, na szczęscie miłe osoby przy telefonie podały telefon do kuriera i dało się coś ustalić. Kolor ładny, nitki wiszące odcinam i doszywam, foteli już nie zamówię, bo nie mam pewności, czy dojdą na Wielkanoc, - zamówiłam juz gdzie indziej, ps. jesli firma ma uwagi i uznaje powyższe za nieprawdziwe, jestem gotowa przekleić całą korespondencję tutaj, w stylu "Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Obecnie zamówienie jest na etapie produkcji. Ze względu na początkowe problemy z dostępnością surowców do produkcji mebli, a obecnie z licznymi zachorowaniami naszych pracowników działamy w bardzo osłabionym składzie..". "Jak tylko zamówienie zostanie skompletowane,.... "Ciekaw,e, że mebel mial być do 11 grudnia, a 8 stycznia dostałam "Po konsultacji z działem produkcyjnym otrzymałam informację, że opóźnienie szacujemy na ok. 2 tygodnie" -

5 / 5 2022-06-10

Ok

Sofa jest ok, trochę twarda, ale ok.

5 / 5 2022-05-23

Ok

Wszystko szło zgodnie z planem. Dostarczyli nam krzesła i stół. Niestety, stół miał uszkodzony róg, ale zdecydowałem się zadzwonić do firmy, która zgodziła się wymienić go po przesłaniu zdjęć. Po wymianie blatu, wszystko jest w porządku. Szczerze polecam.

5 / 5 2022-05-23

Ok

Wszystko układało się zgodnie z planem. Meble, czyli krzesła i stół, zostały dostarczone. Niestety, stół miał uszkodzony róg, ale skontaktowałem się z firmą, która poprosiła mnie o przesłanie zdjęć. Bez żadnych trudności dokonali wymiany mebla. Po zamontowaniu nowego blatu wszystko jest w porządku. Zdecydowanie polecam tę firmę.

5 / 5 2022-05-02

Fotel

Zakupiłam fotel w stylu uszaka. Przesyłka dotarła na czas. Jeśli chodzi o montaż, to praktycznie nie ma żadnych trudności, wystarczy jedynie przykręcić nóżki. Radziłam sobie sama. Fotel prezentuje się estetycznie. Wybrałam kolor turkusowy.

4 / 5 2022-05-02

Sofa

Ogólnie rzecz biorąc, produkt jest w porządku, ale należałoby poprawić kwestie dotyczące dostawy. Chociaż mają zapisane w ofercie, że termin i godzinę ustala przewoźnik, myślałam, że mogą dokonać drobnych korekt. Nie oczekuję, że dostosują się do moich wymagań, ale zmiana godziny dostawy o 2-3 godziny później powinna być prostsza do wykonania. Pomijając to, jestem zadowolona z kanapy - jest ładna i wygodna, dokładnie taka jak chciałam. Tak więc, wszystko jest w porządku, tylko problemem jest dostawa.

5 / 5 2022-04-30

Tedi

Zakupiłam fotel Tedi 1, który można rozkładać. Ogólnie rzecz biorąc, trudno się do niego przyczepić. Jest twardy i tył mógłby być lepiej wykonany, ale nie spodziewałam się cudów za kwotę 600 złotych. Jeśli ktoś szuka taniego łóżka, to gorąco polecam ten produkt, biorąc pod uwagę jakość w porównaniu do ceny.

5 / 5 2022-04-26

Regał Karol

Moja przesyłka dotarła do mnie w pełni nieuszkodzona. Montaż regału był łatwy, chociaż przydało się mieć dwie osoby do składania. W sumie zakup okazał się bardzo udany.

5 / 5 2022-04-26

Regał Karol

Dostałem przesyłkę w pełni nieuszkodzoną i kompletną. Złożenie regału było bardzo łatwe, choć polecam skorzystanie z pomocy dwóch osób. Ogólnie zakup można ocenić bardzo pozytywnie.

5 / 5 2022-04-24

Merida

Dostałam piękna turkusową sofę. Jest prześliczna

5 / 5 2022-04-23

ok

5

5 / 5 2022-04-22

Adi

Zamówiony narożnik przyszedł zgodnie z terminem. Montaż był bardzo łatwy. Polecam

5 / 5 2022-04-21

Piąteczka

Piąteczka za fajne krzesła

3 / 5 2022-04-20

Ok

ogólnie jest ok.

5 / 5 2022-04-20

moge polecic

zamowilem komode, troche za nia czekalem, dotarla zmontowałem w jeden wieczór, ogólnie bardzo łanda i podświetlenie led tez robi robote - jestem zadowolony

5 / 5 2022-04-20

Było ok

Kupiłem od nich regał na książki. Wszystko przyszło ok i w terminie. Ogólnie pozytyw

5 / 5 2022-04-19

Naroznik

W krótkim czasie otrzymałem dostawę naroznika. Chciałem upewnić się, czy dostarczą go w ciągu dwóch tygodni, więc zadzwoniłem do sprzedawcy. Zapewnił mnie, że tak się stanie i przyjął moje zamówienie. Dostawa była na czas, co było dla mnie ważne, ponieważ zależy mi na terminowości. Panowie, którzy dostarczyli naroznik byli mili i pomogli wnieść go do domu oraz złożyć. Montaż zabrali im tylko 15-20 minut, co było bardzo szybkie. Byłem zadowolony z faktu, że mogłem zapłacić przy odbiorze, dlatego że nie lubię płacić z góry za coś, czego jeszcze nie widziałem. Naroznik nie tylko wyglądał ładnie, ale był również bardzo wygodny. Jedyne, co mi się nie podobało, to ubogi wybór kolorów, ale jestem zadowolony z zakupu i daję 5 gwiazdek.

5 / 5 2021-05-08

Sofa została dostarczona po 42 dniach od zamówienia, jednak jej jakość jest bardzo słaba. Jest bardzo twarda i trudno ją rozłożyć. Panowie, którzy ją montowali, zostawili małą dziurkę w jednym z paneli podłogowych, najwyraźniej jako przypomnienie, żeby nie zamawiać już nic więcej od Bird Medble. Koszty dostawy są wysokie. Jako jedyny plus można wymienić przystępną cenę produktu.

1 / 5 2020-09-03

Zamówiłam komodę KOMODA SLIMLINE 15 i zapłaciłam za nią 14 czerwca 2020 roku. Otrzymałam zwrot pieniędzy dopiero 3 września 2020 roku. Niestety, nie udało mi się kupić tej konkretnie komody, na której bardzo mi zależało. W połowie lipca otrzymałam trzy paczki, ale jedna z nich okazała się błędna i nie pasowała do komody. Złożyłam reklamację, ale kierowca, który odebrał błędną paczkę przywiózł mi inną komodę zamiast prawidłowej paczki. Po drugiej reklamacji firma nie odpowiedziała na moje zgłoszenie. Po jednym tygodniu dowiedziałam się, że firma nadal szuka prawidłowej paczki w magazynie. Firma nie zaoferowała mi rekompensaty za nieporozumienia. Chociaż komoda była wciąż dostępna do sprzedaży na stronie firmy, nie udało mi się jej zakupić przez 2,5 miesiąca. Jestem rozczarowana postawą firmy i nie kupię u nich niczego ponownie, ani nie polecam jej nikomu. Chciałam pochwalić się nowym wnętrzem podczas przyjęcia we wrześniu, ale niestety nie było to możliwe. Teraz trudno jest znaleźć coś podobnego i łatwo dostępnego.

5 / 5 2019-10-17

Zakupy tutaj to prawdziwa przyjemność

Rzetelne opinie o BIRD Meble

BIRD Meble

Siedziba
Wieruszów

WWW
https://birdmeble.pl/

Email
[email protected]

Telefon
33 870 0000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie