Kategorie: / Książki / Gry / Pozostałe

Cdp.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.75
opinie o Cdp.pl
3 / 5 2019-02-03

Jestem zgodny z zdaniem Dawida z 28.10.2017. Zamówiłem grę w preorderze na dwie miesiące przed premierą i zapłaciłem z góry. Jednakże, gra nie dotarła do mnie w dniu premiery, a dopiero 3 dni później. Gdybym wiedział, że tak się stanie, poszedłbym do Media Markt i bez problemu otrzymałbym swoją kopię. Rozumiem, gdyby zamówienie zostało złożone tydzień przed premierą, ale w moim przypadku zamówienie zostało złożone już 17.08.2017. Czy to za mało czasu na zaplanowanie wysyłki do klienta? To był mój ostatni zakup w tym sklepie i będę każdemu odradzał zakup cokolwiek z tego sklepu. ODRADZAM!!!

5 / 5 2019-01-06

wszystko ok

2 / 5 2018-12-18

W dniu 14.06 złożyłem i opłaciłem zamówienie. Spodziewałem się otrzymać informację na temat statusu zamówienia 16.06, ale pomimo upływu pięciu dni nie dostałem żadnych wiadomości. W końcu 18.06 napisałem maila z zapytaniem o status przesyłki i dowiedziałem się, że zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu błędu technicznego. Ostatecznie problem został rozwiązany i zamówienie pojawiło się w systemie magazynu, jednak brakowało mi informacji na temat jego dalszego postępu. Wysłałem kilka maili z prośbą o informacje, ale nie otrzymałem odpowiedzi aż do 24.06. Opinia na temat tej firmy jest negatywna z powodu zaniedbywania klientów i braku organizacji.

0 / 5 2018-10-13

Zrobiłem skomplikowane zamówienie, ale popełniłem drobny błąd i chciałem go poprawić. Zadzwoniłem do infolinii pięć minut po złożeniu zamówienia, ale powiedziano mi, że już nie można wprowadzać zmian, ponieważ paczka została wysłana z magazynu. Po 6,5 godziny otrzymałem informację o wysłaniu paczki. W związku z tym opóźnieniem paczka dotrze do mnie jutro, a nie dzisiaj, jak pierwotnie planowałem.

0 / 5 2018-09-15

Gra została zamówiona z wyprzedzeniem półtora miesiąca. Przed premierą wydawca wysłał paczkę w ciągu kilku godzin po południu. Niestety, mimo że minęło sporo czasu, to wciąż jej nie otrzymałem. Będę musiał najprawdopodobniej jeszcze poczekać około tygodnia, jeśli dzisiaj nie dotrze. Zakup pre-ordera miał na celu uniknięcie czekania kilku dni na grę, która powinna być dostępna do "preloadu" kilka dni przed światową premierą, jak to ma miejsce u innych dystrybutorów. Kontakt z obsługą klienta był bardzo nieprzyjemny i niezbyt pomocny. Będę odradzał innym korzystanie z usług tego sklepu online.

5 / 5 2018-08-15

Sklep oferuje niskie ceny, szybka wysyłka, bezpłatny odbiór paczki w kiosku ruchu. Polecam zakup gier w tym sklepie.

3 / 5 2018-08-04

W sklepie popełniono kilka błędów w moim zamówieniu. Przede wszystkim przedłużono termin realizacji bez wcześniejszego powiadomienia, a następnie dostarczono inny produkt niż ten, który zamówiłem. Zestaw gier na stronie internetowej zawierał Uncharted 4, ale gra ta nie została uwzględniona w potwierdzeniu zamówienia. Po skontaktowaniu się z obsługą, zostałem zapewniony, że gra znajduje się w zestawie, jednak po otrzymaniu faktury stwierdziłem, że brakuje jej w zamówieniu. Obsługa była bardzo niemiła i nieodpowiedzialna. Zdecydowałem się na zwrot towaru, ale nie zostałem poinformowany o ograniczeniach dotyczących rozmiaru paczki. Okazało się, że zwrot kosztów będzie realizowany 14 dni od momentu zgłoszenia zwrotu, a nie od dostarczenia paczki, jak zakładał regulamin. Proces zakończył się po prawie miesiącu, a obsługa klienta była cały czas problematyczna. Nie polecam tego sklepu.

5 / 5 2018-07-17

Paczka dotarła do mnie bardzo szybko, a wysyłka została doskonale zabezpieczona: solidny karton, w którym zawartość była owinięta w folię bąbelkową - co było dla mnie ważne. Dodatkowo, świetna cena, szybka transakcja i możliwość darmowego odbioru w punkcie RUCHu. Wszystko było dla mnie pozytywne. To był mój debiutowy zakup w tym sklepie.

2018-06-03

Zamówiłem książkę noż w lodzie w przedsprzedaży, w dniu premiery, czekała na mnie jeszcze ciepła w kiosku ruchu za 0 zł!!!

1 / 5 2018-05-10

Hearts of Iron 4 jest dla mnie w porządku, jednak w przypadku zamówienia R115950793/1 otrzymałem nie działającą grę Medal of Honor, z nieprawidłowym kluczem i brakiem instrukcji. Uważam, że firma CD Projekt mnie oszukała, gdyż miałem nadzieję na uzyskanie pomocy przy zakupie, ale zostałem zignorowany przez obsługę klienta - grożono mi tylko sądem i odsyłano do EA Electronic Arts, które również odmówiło pomocy. Nie polecam cdp.pl, ponieważ sprawa nie została wyjaśniona, a ja oszukałem się na wadliwym kluczu do gry. Sklep internetowy ten to oszuści, którzy sprzedali mi celowo niesprawny produkt. W mojej opinii, lepiej unikać zakupów w tym sklepie, chyba że ktoś chce doświadczyć oszustwa.

2 / 5 2018-04-22

Nie polecam tego sklepu, ponieważ traktują klientów wrogowo. Kupiłem grę Wiedźmin 3, która miała uszkodzoną płytę spośród czterech. Poinformowałem sklep i oczekiwałem przeprosin oraz wysłania zamiennika natychmiastowo. Niestety, cdp.pl odmówił wysłania nowej płyty, dopóki nie odesłałem wszystkich nośników, co było absurdalnym żądaniem. Dodatkowo, zażądali ode mnie opłaty za wysyłkę, co było nieuzasadnione, ponieważ to była ich wina. W innych sklepach, takich jak Amazon czy Newegg, gdy produkt jest uszkodzony, sprzedawca natychmiast wysyła zamiennik i pokrywa koszty wysyłki. W tym przypadku, gdy uszkodzona płyta nie nadawała się do naprawy, żądanie jej zwrotu było bezsensowne. Jeśli sklep nie zapewni właściwej obsługi klienta, może to prowadzić do utraty klientów.

2 / 5 2018-01-11

Czekam na cyfrowy produkt od ponad trzech godzin, co jest dla mnie nowością. Zwykle otrzymuję go po kilku lub kilkunastu minutach, więc jestem niepokojony. Kupiłem większą ilość książek na urlop i martwię się o to, że nie dostanę ich na czas, chociaż są w ciągu 24 godzin. Nie jestem zadowolony z tej sytuacji i zdecydowanie nie polecam kupowania u tego sprzedawcy.

5 / 5 2017-12-16

Otrzymasz darmową dostawę Paczki w Ruchu i powiadomienie SMS o jej dostępności. Paczka jest dobrze zabezpieczona, a strona wygląda przejrzyście i estetycznie. Jest wiele metod płatności zamówień, w tym korzystanie z bitcoina, co jest duży plusem. Zadzwoniłem na infolinię i w ciągu dwóch minut otrzymałem informacje na temat mojej paczki. Bardzo dziękuję i polecam!

5 / 5 2017-12-16

super sklep!

5 / 5 2017-11-18

W niedzielny wieczór złożyłem zamówienie na grę, a już następnego dnia rano otrzymałem e-mail potwierdzający wysyłkę. We wtorek rano mogłem odebrać paczkę. Bardzo polecam tę usługę!

5 / 5 2017-11-18

W niedzielny wieczór złożyłem zamówienie na grę. Już następnego dnia rano otrzymałem wiadomość e-mail, że paczka została wysłana. A we wtorek rano, o godzinie porannej, paczka była już gotowa do odebrania. Szczerze polecam tę usługę!

0 / 5 2017-11-04

Zamówiłem książkę o kodzie R420430143/1, i wybrałem opcję przesyłki paczką w ruchu. Sklep zapewnił mnie, że książka jest na stanie i wysyłka będzie przeprowadzona w ciągu 24 godzin. W niedzielę opłaciłem zamówienie, a paczka opuściła sklep we wtorek, chociaż z powodu opóźnienia faktycznie ruszyła w środę. Ostatecznie, przesyłka dotarła do mnie po 4 dniach. Wtorek przed dostawą skontaktowałem się z pracownikiem sklepu, który po 5 minutach dźwięków muzyki, oświadczył, że zapyta kogoś bardziej doświadczonego i następnego dnia napisze maila. Jednak po upływie 6 dni nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Sklep również nie odpowiada na moje telefony oraz wiadomości na ich fanpage na Facebooku. Uważam, że sklep sprzedaje towar, którego nie ma na stanie, a ich brak kontaktu z klientem jest bardzo mało profesjonalny.

2 / 5 2017-09-22

Produkt zakupiony w przedsprzedaży miał zostać dostarczony 5 maja, jednak zgodnie z informacją przekazaną przez osobę z infolinii, przesyłka zostanie dostarczona około 8-9 maja. Zdecydowanie nie polecam!

5 / 5 2017-06-02

Ten serwis jest naprawdę świetny. Dostawa jest błyskawiczna, zamówienie składane jest w mgnieniu oka (wręcz niebezpiecznie szybko :D), a mailing zawiera jasne informacje o każdym szczególe zamówienia. Najbardziej imponujące jest to, że dostawa zajmuje tylko 8 godzin. Zamówiłem grę Wiedźmin rano, a wieczorem już się nią bawiłem :3

5 / 5 2017-06-02

Ten serwis jest naprawdę świetny. Zamówienie zostało złożone błyskawicznie (wręcz niebezpiecznie szybko :D ), a dostawa była ekspresowa. Otrzymałem przejrzysty e-mail zawierający wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia. Najlepsze jednak było to, że w ciągu 8 godzin od rana, kiedy zamówiłem grę "Wiedźmin", już mogłem w nią grać wieczorem :3

Rzetelne opinie o Cdp.pl

Cdp.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://cdp.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie