Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / AGD / Telefony / Biuro / Gry

Domsary.eu

4.39/5.00 - ilość ocen: 28
5 / 5 2019-03-14

Polecam sklep w 100%. Kupuje na internecie od kilku dobrych lat, nieraz kilka razy w miesiącu. I na prawdę rzadko zdarza się tak świetny sprzedawca. Moja przesyłka zabłądziła i nie było już szans na jej dostarczenie po telefonach do firmy kurierskiej miałam jechać na Sylwestra bez aparatu. Napisałam maila do Pana po czym w przeciągu 15 minut poinformował mnie, że dzisiaj kurier przyjedzie. Nie wiem jak to zrobił ale to pierwszy sprzedawca, który interesuje się paczką od początku do końca. Oczywiście aparat jest już w moich rękach. Polecam w 100% i dziękuję :)

5 / 5 2019-02-07

Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Bardzo polecam. Towar dotarł w ciągu 24 h, został już zamontowany i wszystko działa jak należy W przyszłości ponownie zajrzę do tego sklepu.

3 / 5 2019-02-06

jednym słowem tragedia... Zaplacilem za towar przedpłatą przesyłka kurierska... Przyszło pocztą... po 2 tygodniach! Odradzam

5 / 5 2018-12-28

Wszystko super, bardzo miła obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia, polecam

5 / 5 2018-12-14

Gorąco polecam. Wszystkie tranzakcje dokonywane w bardzo miłej atmosferze i wysokiej kulturze osobistej. W takim sklepie zakupy to przyjemność.

5 / 5 2018-10-15

Piszę tę opinię dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby dokonać zakupu w sklepie Domsary.eu Czas realizacji zamówienia był bardzo szybki. Dnia 13.05.2013r. zamówiłam okap Akpo WK-4 Neva 60 Eco, a już dwa dni później miałam go w domu. Na uwagę zasługuje szybka komunikacja sklepu z klientem. Pracownicy Domusary bardzo szybko odpowiadają na wysyłane e-maile. Wszystkim kupującym polecam ten sklep.

3 / 5 2018-10-05

Zamówienie i dostawa całkiem sprawnie, ale schodki zaczęły się w momencie awarii myszki. Zadzwoniłem do nich, pan poprosił abym myszkę wysłał, oczywiście na własny koszt z dopiskiem na paczce "reklamacja". Po trzech tygodniach paczka wróciła, nie odebrali jej a za drogę powrotną musiałem zapłacić kolejne 10zł(koszt myszki 70zł). Dzwonie, pan mi tłumaczy,że napis "reklamacja" powinien być na liście przewozowym, a nie paczce co się ma nijak do tego co mówił wcześniej i prosi mnie o ponowne wysłanie paczki oczywiście znowu ma mój koszt. Grzecznie wytłumaczyłem panu,że nie mam zamiaru narażać się na kolejne koszty, a w necie znalazłem dużo opinii o nieodbieraniu przez nich paczek z reklamacjami, gdzie w odpowiedzi tłumaczą się, że to oni wysyłają kuriera po zepsuty sprzęt (nijak się ma do mojej sytuacji) pan troszkę zmięk i obiecał że porozmawia z szefem i może wyślą kuriera. Na odpowiedz czekałem dwa tygodnie po kilku mailach i telefonach dowiedziałem się, że jednak nie wyślą kuriera! Nie chcę ryzykować kolejnej nieodebranej wysyłki i kosztów przekraczających wartość sprzętu. Myszkę wyrzucam do śmietnika, a zakupy w tym sklepie stanowczo odradzam.

5 / 5 2018-09-29

Super. Błyskawiczna przesyłka, mimo braku obowiązku logowania i posiadania konta. Dosłownie z dnia na dzień! Zapewne pomogło to, że mam konto w tym samym banku, ale rodzaj zakupu już nie... Ponieważ kupiłem dość egzotyczny produkt (podstawka pod monitor Zalman DS1000 x2) spodziewałem się najgorszego, tj.: braku w magazynie, zmian cen, anulacji transakcji, etc. A tu tymczasem, nie dość że najtaniej, to jeszcze nadspodziewanie szybko! Oczywiście produkt zgodny z opisem i sprawny... Brawo! Polecam wszystkim, jeśli oczywiście będą trzymać poziom mojego przypadku... ;) Aha... Świetny system mailowego powiadamiania o statusie przesyłki. I zgodny z rzeczywistością...

2 / 5 2018-08-23

O ile paczka doszła dość szybko tak wymiana towaru to istny koszmar... Minął ponad miesiąc, pieniędzy nadal nie mam na koncie. Jeżeli jesteście pewni swoich zakupów to śmiało można coś kupić, jeżeli w grę wchodzi wymiana to NIE POLECAM!!!

5 / 5 2018-07-29

Wielki pozytyw, tak można to najkrócej określić. Miły kontakt telefoniczny oraz szybka dostawa (16h od momentu zamówienia) masakra byłem wielce zaskoczony :)

Domsary.eu

Siedziba
Giżycko

WWW
http://www.domsary.eu

Email
[email protected]

Telefon
0 665 019 995

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie