
Elżbieta
Nie polecam tego sklepu - 2 dni po złożeniu zamówienia i natychmiastowym opłaceniu otrzymałam maila, w którym pytano mnie, czy miałam problem z płatnością. Po wysłaniu potwierdzenia zapłaty, otrzymałam informację, że produkt jest niedostępny. Zauważyłam to dopiero po rozmowie telefonicznej z pracownicą, ponieważ nadal był on dostępny na stronie internetowej. Szybka dostawa była dla mnie istotna, a brak informacji o niedostępności produktu stworzył mi problemy.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Natalia
Nie radzę nikomu korzystać z tego sklepu! Wszystkie przedmioty, które oferują w sklepie, są tak naprawdę z aliexpress, ale z podwójną ceną i trzeba na nie czekać aż 69 dni roboczych. Dodatkowo, gdy ktoś zostawi negatywną opinię, sklep usuwa ją i blokuje klienta. Nie warto nawet próbować uzyskać zwrotu pieniędzy, ponieważ prawdopodobnie otrzymamy go dopiero po prawie trzech miesiącach, gdy towar zostanie zwrócony na nasz koszt.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Dominika
Klient jest traktowany bez szacunku w tym sklepie!!! Sklep usuwa negatywne komentarze i blokuje nierzetelnych krytyków. Towar pochodzi z Chin, ale klienci nie są o tym informowani podczas składania zamówienia. Od 9 marca czekam na moje zamówienie, a jest już 26 maja. Kontakt z działem obsługi klienta niemalże nie istnieje i otrzymuję tylko formułkowe odpowiedzi, że zamówienie jest w trakcie realizacji. To bardzo haniebne...
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anna
Firma nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę ale niestety zera się nie da dać. Czekam na paczkę 2,5 miesiąca i śladu po niej nie ma. Oszustwo i tyle.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Aleksandra
Nie rozumiem, dlaczego mają tu tak dobrą opinię. Wydaje mi się, że to oszuści. Zastanawiam się, czy powinnam zgłosić sprawę na policję, ponieważ w momencie składania zamówienia nie zostało wspomniane, że czas oczekiwania na produkty może wynieść nawet 56 dni! Dopiero po otrzymaniu maila z potwierdzeniem zamówienia dowiaduję się o tym. Wydaje mi się, że celowo prowadzą swoich klientów w błąd, a na to są przepisy. Zamówiłam paczkę pod koniec kwietnia, a teraz koniec maja i nadal nic. Radzę unikać tego sklepu!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anna
Zdecydowanie nie polecam wysyłki paczki z Sosnowca, zwłaszcza jeśli istnieje ryzyko, że zawartość nie będzie zgodna z zamówieniem. Jeśli chcemy dokonać zwrotu, będziemy musieli to zrobić na własny koszt, wysyłając paczkę z powrotem do Chin. To naprawdę niezadowalające i nieodpowiednie postępowanie ze strony sprzedawcy. Totalna porażka!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anna
Czekam na koszulkę od 10.02 Pisałam na e-maila zerowy odzew, brak kontaktu
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anita
Zamawiam ubrania dla dzieci z różnych firm, ale sytuacja z tą konkretną firmą jest nie do przyjęcia. Czekałam już półtora miesiąca i wciąż nic. Jestem kompletnie rozczarowana. Na pewno więcej nie zamówię u was, zwłaszcza że zima już się skończyła, a paczki wciąż nie dotarły. To naprawdę okropne.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anita
Kiedy zamawiam ubrania dla dzieci z różnych firm, nie przewidziałam, że z tą konkretną firmą będę miała takie problemy. Czekam już półtora miesiąca i wciąż nie otrzymałam zamówienia. Jestem bardzo rozczarowana i obiecuję sobie, że to będzie ostatni raz, gdy coś kupuję od was. Zima już się skończyła, a paczki wciąż nie ma. To totalna masakra.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Dominika
Złożyłam zamówienie na sukienkę i po dokonaniu płatności dowiedziałam się, że sukienka zostanie wysłana z Chin. Czas oczekiwania na dostawę wynosi aż 7 tygodni. Nikt wcześniej nie poinformował mnie o tym. Dodatkowo produkt nie wygląda tak jak na zdjęciu. Nie polecam go.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Dominika
Kiedy złożyłam zamówienie na sukienkę i dokonałam płatności, dowiedziałam się, że sukienka będzie wysłana z Chin. Przewidywany czas dostawy wynosi aż 7 tygodni. Nikt wcześniej nie poinformował mnie o tym. Ponadto, produkt nie odpowiadał zdjęciu prezentacyjnemu. Nie polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kasia
Manipulują klientami, podając im fałszywe informacje o dostawie i krótkim czasie oczekiwania. Jednak po pewnym czasie klient dowiaduje się, że faktyczny czas oczekiwania może wynosić nawet 3 miesiące. To sprawia, że już nigdy więcej nie zamówię od nich niczego!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kasia
Oni oszukują ludzi, podając fałszywą informację o dostawie, twierdząc że czas oczekiwania jest krótki, a potem wysyłają wiadomość na pocztę mówiącą, że może to trwać nawet 3 miesiące. Nigdy więcej nie zamówię nic od nich!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Agnieszka
Przestrzegam! Szkoda czasu i nerwów ! Nie zamawiajcie nic z tego sklepu,, nie warto
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Monika:((((((
Nie warto! Jest to absolutna katastrofa, lepiej trzymać się z dala od tego sklepu. Jeśli chcecie czekać dwa do trzech miesięcy na niskiej jakości produkty z Chin i nie zawsze otrzymać zamówiony towar, to polecam zamawiać samemu z AliExpress.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Monika:((((((
Nie mogę zalecić tego sklepu! To prawdziwa tragedia, lepiej trzymać się z daleka. Jeśli jesteście gotowi czekać 2-3 miesiące na tandetę z Chin i nie zawsze dostać zamówiony towar, to polecam każdemu, aby samodzielnie zamówił z AliExpress.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ewa.J
Z tej złości nie zmieniłam gwiazdek! Szkoda ze nie można dać mniej niż 00000 A to by była jeszcze za wysoka ocena dla tego sklepu
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ewa.J

Iga
Nie polecam tego sklepu! Nie warto tu kupować! W pełni zgadzam się z wszystkimi opiniami, szkoda tylko że użytkownicy nie zmniejszają liczby gwiazdek, co zbytnio podnosi ocenę tego beznadziejnego sklepu. To oszuści i oszustwo!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Iwona
Witam, jestem bardzo nieusatysfakcjonowana! Nie polecam tego sklepu! Pierwsze, informacja o dostawie jest mylna - na stronie podano 2-4 dni, jednak w mailu potwierdzającym można przeczytać, że dostawa może trwać aż 49 do 59 dni, wliczając w to weekendy. To wprowadzanie klientów w błąd. Chociaż pomyślałam, że poczekam i wszystko się ułoży. Zamówiłam ubranko dla dziecka, ale minęło już 56 dni, a paczki wciąż nie ma! Moje dziecko wyrosło z tego ubranka, które zamówiłam 3 miesiące temu. To tragedia, czuję się oszukana i nie polecam tego sklepu. Co z tego, że oddadzą mi pieniądze? Wolę zamawiać przez Ali, robiłam to już wiele razy i nigdy nie musiałam czekać dłużej niż 3 tygodnie. Okazało się, że rzeczy z tego sklepu także pochodzą stamtąd. Odradzam i nie polecam!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij