Kategorie: / Foto / RTV / AGD

E-mixnet.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o E-mixnet.pl
2 / 5 2018-05-13

Nie radzę korzystać ze sklepu e-mixnet. Zakupiłam u nich nowy telefon Sony Xperia Z3, lecz od samego początku miał on problem z NFC. Po tygodniu użytkowania, zauważyłam pęknięcie tylnej szybki. Po skontaktowaniu się ze sklepem, zostałam poinformowana, że koszt wymiany szybki nie będzie pokryty przez gwarancję. Musiałam zapłacić 90 zł za wymianę szybki w serwisie. Po pewnym czasie odkryłam, że wymieniona szyba była nieoryginalna i mocowana do telefonu za pomocą kleju. Interweniując u obsługi klienta, spotkałam się z brakiem zrozumienia. Ostatecznie wybrałam opcję wymiany na nowy telefon, ale mimo upływu kilku tygodni, wciąż na niego czekam. Kontakt z obsługą klienta pozostawia wiele do życzenia, a ja czuję się ignorowana przez sklep. Jakość produktu jest niska, a obsługa klienta na poziomie bardzo słabym. Odradzam.

2 / 5 2017-09-25

Nie warto kupować w tym sklepie. W listopadzie 2015 złożyłem zamówienie z prośbą o odbiór osobisty, ale ostatecznie poprosiłem o wysyłkę za pobraniem. Mimo że prosiłem o dostarczenie na inny adres, zamówienie zostało wysłane na adres, który był już w systemie. Po otrzymaniu telefonu w grudniu 2015 okazało się, że produkt nie odpowiadał opisowi na stronie - nie było informacji, że marka to Orange. Poprosiłem o wymianę, ale rozmowa z obsługą klienta była nieporozumieniem - konsultant twierdził, że rozmawiam przez nowy telefon, co nie było prawdą. Nie jestem w stanie zwrócić telefonu, ponieważ opakowanie zostało już naruszone. Przedstawiciel nie potrafił mi wyjaśnić, jak sprawdzić telefon bez otwierania pudełka. Dostawa trwała ponad 2,5 tygodnia. Nie polecam tego sklepu, nawet jeśli nie przeszkadza Ci długi czas oczekiwania i produkt niezgodny z opisem.

5 / 5 2017-08-14

Złożyłem zamówienie na produkt u firmy, który był opisany jako nowy i niepoukładany. W rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że produkt był oznaczony jako soft orange (Xperia Z1 Compact) dla sklepu OLX, co wywnioskowałem z listu przewozowego kuriera. Mimo że dostawa była tylko z jednodniowym opóźnieniem, po otrzymaniu produktu miałem kilka problemów. Brak faktury i karty gwarancyjnej oraz niezgodność numeru IMEI telefonu z numerem IMEI na opakowaniu wskazują, że produkt nie jest całkowicie nowy. Brak kartki z numerem IMEI, wadliwa tylna klapka telefonu, która skrzypi pod naciskiem i lekko wyszczerbiona folia na ekranie to dowody, że produkt nie był fabrycznie nowy. Wydaje mi się, że musiał on upaść, nawet jeśli był wyjęty z opakowania. Planuję skontaktować się ze sprzedawcą, aby omówić te problemy i dokonać zwrotu. Będę zadowolony, jeśli rozwiązanie sprawy okaże się satysfakcjonujące i nie będę musiał skarżyć się na firmę.

5 / 5 2017-07-02

W sklepie nabyłem telefon Sony Xperia Z2, jednak odebrałem go z opóźnieniem 2,5 tygodni oraz tylko fakturę w formie elektronicznej bez podpisu. Właściwości aparatu wydawały się użyte z rysami i uszkodzeniami na obudowie, a ekran przycinał się. Skontaktowałem się z salonem, który zaproponował mi zwrot części kosztów. Po weekendzie testów, okazało się, że aparat został zniszczony przez wodę pomimo swojej wodoszczelności. Zgodziłem się na wymianę na nowy Z3, ale urządzenie to również okazało się uszkodzone, z zadrapaniami i uszkodzonym złączem USB. Zażądałem zwrotu pełnych kosztów, ale sprzedawca oskarżył mnie o fałszerstwo. Po konsultacji z prawnikiem zwróciłem urządzenie z wnioskiem o zwrot pieniędzy. W końcu, po wielu mailach, udało mi się odzyskać pieniądze. Radzę unikać tego sklepu i ostrzegam przed nim.

Rzetelne opinie o E-mixnet.pl

E-mixnet.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://e-mixnet.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie