Kategorie: / Foto / RTV / AGD

E-mixnet.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.50
opinie o E-mixnet.pl
2 / 5 2018-05-13

NIE POLECAM!!!! CHAMSTWO i tyle. Kupiłam z tego sklepu jak mnie zapewniali nowy podkreślam NOWY telefon Sony Xperia Z3. Od początku nie działało przesyłanie danych przez NFC. Po tygodniu podczas ładowania z przegrzania pękła tylna szyba. Zadzwoniłam do sklepu, gdzie pan powiedział mi, że to jest tylko i wyłącznie moja wina i muszę sobie ją wymienić na własny koszt, bo taka usterka nie podlega gwarancji. Ponieważ nie miałam ochoty się z nim kłócić, a telefon kruszył się w rękach, poszłam do serwisu gdzie wymiana kosztowała mnie 90 zł. W serwisie panu zeszło ponad 5 min nad samym zdjęciem, a raczej oderwaniem szyby, bo jak się później okazało - była NIEORYGINALNA. Co jeszcze śmieszniejsze została PRZYKLEJONA NA SUPER-GLUE do telefonu i jego baterii, ponieważ nie trzymała się telefonu jak oryginalna szybka. Zadzwoniłam do "obsługi klienta" pan jak zwykle swoim głupkowatym tonem udawał wielce zaskoczonego i nadal twierdził, że jest to niemożliwe. Po kłótni, napisał do mnie sms-a, żebym mu wysłała zdjęcia klapki tak też zrobiłam był to dzień 13.11.15. Następnego dnia dostałam maila z trzema opcjami zwrotu pieniędzy, wymiany na nowy telefon lub zwrócenia 300 zł. Wybrałam opcję wymiany na nowy telefon i nic. Dzwoniłam, odsyłano mnie do działu zwrotów, który co tu dużo mówić nie istnieje... 24h/h jest zajęty telefon. Wreszcie po kilku tygodniach pan z obsługi klienta powiedział, że wysyłają mi kuriera z telefonem, tak się nie stało. Gdy zadzwoniłam czemu kuriera nie ma już 2 tydzień, pan znowu był w szoku, że nie dostałam numeru paczki na maila, bo telefon jak twierdzi został wysłany. Tak nasza bitwa toczy się już od prawie 2 miesięcy dzisiaj mamy 28.12.15, a nowego telefonu jak nie było nie ma. Dzisiaj rano ponownie zadzwoniłam, kierownik miał od razu oddzwonić co oczywiście się nie stało i po 16 zadzwoniłam ponownie, pan już krzycząc oznajmił mi, że on nie wie co się dzieje, nie mogą mi wysłać nowego telefonu, bo nie widzieli tego jak to powiedział "z niby nieoryginalną klapką". Na to ja zaproponowałam, że wyślę im ten telefon, żeby rzeczoznawca się tym zajął. Otrzymałam jedynie odpowiedź "jak pani wyśle nam ten telefon, my tej paczki nie odbierzemy", na zapytanie dlaczego powiedział "bo nie". Powiem tak... w życiu nie byłam tak zlewana na każdym kroku i traktowana z takim chamstwem. NIE POLECAM ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE. Jakość sprzętu - dno, poziom obsługi klienta DNO!!! Przez złe opinie zakończyli również współpracę z ceneo, gdzie negatywów również było niemało. Już lepiej kupić podróbkę na straganie, bo tam chociaż będą traktować was z szacunkiem, nie to co w e-mixnet.

2 / 5 2017-09-25

Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie, zamówienie złożone 16 listopada 2015r z zapytanie czy jest możliwość odbioru osobistego, potwierdzone telefonicznie dnia następnego z prośbą o wysyłkę za pobraniem, zamówienie zostało wysłane po ponad 2,5 tygodniach, na podstawowy adres który podałem w systemie, mimo iż mailowo prosiłem o wysyłkę na inny adres, dostałem odpowiedź potwierdzającą, telefon odebrałem 4 grudnia 2015r, otworzyłem opakowanie, uruchomiłem telefon i okazało się że nie jest zgodny z opisem na stronie, nie ma informacji o tym że telefon ma brand firmy Orange, (zależało mi na kupnie telefonu niebrandowanego) prośba o wymianę telefonu na zgodny z opisem poskutkowała rozmową telefoniczną gdzie usłyszałem że cały czas rozmawiam przez telefon, więc jest używany (rozmwiałem przez inny telefon a pan "słyszał że rozmawiam przez nowy i podsumował że kłamie, nie chciałp połaczyć się na rozmowie wideo bo nie miałoby to sensu on wie że przez niego rozmawiam), dodatkowo nie mogę go zwrócić ponieważ została przerwana plomba samsunga na pudełku "do not accept if seal is broken" więc nie mogą go sprzedać jako nowy ale pan nie raczył mi wytłumaczyć jak sprawdzić czy wszystko z telefonem jest ok bez otwierania pudełka. pan przez telefon próbował mi wytłumaczyć że jest na stronie napisane że telefon posiada logo operatora ale nie chciał mi powiedzieć gdzie dokładnie bo nie ma czasu teraz, jeżeli chcecie czekać potwornie długo na dostawę i nie przeszkadza wam że towar jest niezgodny z opisem to i tak nie polecam

5 / 5 2017-08-14

Witam, Zamówiłem towar na firmę, według opisu nowy, fabrycznie zapakowany, nigdy nieuruchamiany itd., w rozmowie zostałem poinformowany, że jest brandowany soft oragne (Xperia Z1 Compact) w tym sklepie przez OLX (po liście przewozowym od kuriera wydedukowałem, że to ten). Na czas dostawy narzekać nie mogę, doszedł dzień później niż powinien, więc jest ok. ALE: 1. Nie otrzymałem faktury 2. Nie otrzymałem karty gwarancyjnej 3.Nr IMEI telefonu jest niezgodny z nr IMEI na opakowaniu 4. UWAGA: W miejscu gdzie w każdym egzemplarzu telefonu powinna być wysuwana karteczka z nr IMEI (pokazuje to nawet dołączona do produktu instrukcja producenta) nie ma tej karteczki 5. Telefon ma niespasowaną tylną klapkę, która poddaje się na 1mm pod bardzo lekkim naciskiem i skrzypi 6. W górnym lewym rogu telefon jest lekko wyszczerbiony zarówno folia na ekranie i możliwe, że ekran jak i fragment obudowy przy ekranie ma małe dziurki widoczne gołym okiem i wyczuwalne pod palcem. 7. Na tylnej klapce folia jest zadarta przy krawędzi Wszystko to sprawia, że mam wrażenie, że nawet jeśli ten telefon faktycznie jest nowy, to musiał komuś upaść (na zdjęciach w ogłoszeniu był wyjęty z opakowania). Jutro kontaktuje się ze sprzedawcą i liczę, że sprawę rozwiążemy polubownie i dokonamy zwrotu. Jeśli nie będzie problemów to uznam to za pomyłkę i złego słowa na sklep nie powiem.

5 / 5 2017-07-02

Kupiłem w tym sklepie telefon Sony Xperia Z2. Dostałem go z 2,5 tygodniowym opóźnieniem, oczywiście bez faktury papierowej, tylko wysłano mi ją w formie elektronicznej, gdzie nie ma podpisu. Telefon od razu wydał mi się używany, o czym świadczyły rysy i obicia na obudowie, dodatkowo dotyk potrafił się przyciąć. Poinformowałem sklep o sytuacji i dostałem propozycję zwrotu części pieniędzy. Powiedzieli też abym dobrze przetestował przez weekend telefon, więc po moich testach weekendu niestety nie przetrwał. Sony miał być wodoodporny, natomiast po zanurzeniu go w wodzie, wciągnął wodę jak gąbka i ekran zrobił się czarny. Po kontakcie ze sklepem doszliśmy do porozumienia, że wymienią mi na nowy, z tym że chciałem dopłacić do Z3. Dosyć szybko kurier zabrał uszkodzony tel a przywiózł nowy... Nowy Z3 okazał się taką samą wtopą jak Z2. Otarcia na obudowie i uszkodzona uszczelka od USB, przez co klapka nie chciała się zamykać. Od razu napisałem o zwrot pieniędzy i zaczęło się zwodzenie i kłamanie ze strony sprzedawcy. Dostałem kilka maili, że przelew "już" został wykonany i że wyślą kuriera po tel. Oczywiście ani telefonu, ani kuriera nie zobaczyłem. Odesłałem tel na własną rękę po czym sprzedawca zadzwonił do mnie i zwyzywał od kłamcy i oszusta. Zarzucił mi, że włożyłem telefon do wody (co nie miało miejsca) i przez klapkę USB dostała się woda (tą o której im pisałem, że jest uszkodzona) oraz że ma protokół z SONY Center z dokładną datą i godziną kiedy to się stało o_O... Gorszych bredni nie słyszałem... Protokołu oczywiście na maila nie chciał mi przesłać, tylko miał dołączyć do zwrotnej przesyłki, ponieważ odesłał mi tel z powrotem. Standardowo nie było go tam. Miałem dosyć przepychanek i po konsultacji z prawnikiem, odesłałem kolejny raz telefon wraz z "Przedsądowym wezwaniem do zapłaty" gdzie wyznaczyłem termin zwrotu pieniędzy. Pod koniec stycznia dostałem maila (w ostatni dzień wyznaczonego terminu), że dostanę pieniądze. Oczywiście maila dostałem jeszcze 3 razy że już wpłacono i w końcu, po tygodniu doczekałem się zwrotu pieniędzy! Ogólnie DNO, Radzę unikać zakupów w tym sklepie!!!

Rzetelne opinie o E-mixnet.pl

E-mixnet.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://e-mixnet.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie