Kategorie: / Dom i ogród / Motoryzacja / Pozostałe

Electro Garden Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o Electro Garden
5 / 5 2022-12-20

99bd5031-10a2-11ec-baae-5b7289842ccb Mój nr zamówienia z allegro. Kupiłam laptopa lenovo we wrześniu 2021. Miał zasilacz z przejściówką przejściówką z gniazdka brytyjskiego na nasze standardowe. Wydało mi się to trochę dziwne. W opisie aukcji nie było nic na temat sprzętu z outletu.No, ale działał. Dzisiaj gdy tylko próbowałam go otworzyć pękł zawias. Laptop nie spadł, był użytkowany tylko przeze mnie. Zadzwoniłam do firmy. Bardzo niemiły Pan poinformował mnie, że gwarancja już minęła. Powiedziałam, że chcę skorzystać z prawa rękojmi. Na co Pan do mnie, że muszę udowodnić, iż sprzęt był wadliwy. Pan zaproponował mi, żebym sobie go skleiła albo obudowę wymieniła. Śmiech na sali. Jak otwierałam laptopa i to się stało, widzieli to moi uczniowie. Wszyscy byli w szoku. Usłyszałam tylko zgrzyt i zawias pękł. Ta firma to żart. Nie kupujcie nic od nich.

5 / 5 2021-12-29

Firma jest oszustem podaje nieprawdziwe dane o produkcie, Produkty są zleżałe nawet z 2017 r. . Firma kłamie ,ze wysyła w oryginalnym opakowaniu na zdjęciu opakowanie jest ze znakiem INTEI przesyłane bez tego logo. Zwrot zamówienia w bez opłat. Zwrot gotówki w ciągu 7 dni , nie póżniej niż 14 dni., co wykorzystuje bez skrupułów ., nie polecam robienia w tym sklepie zakupów . To jest firma kant i nie solidna. Na w/w produktach zarabiają duże pieniądze.

5 / 5 2021-11-03

Firma niekompetentna, laptop wyslany po 3tygodniach (ciaglym dzwonieniu zeby wyslali laptopa za ktorego zaplacilem) dostarl po 3 tygodniach i oczywiscie zepsuty, laptop wyslany natychmaist brak odzewu niema laptopa ani zwrotu srodkow gdzie rzekomo zapewniano mnie ze juz sa papiery u ksiegowej. Cala sytuacja trwa juz 2 miesiace a laptop bym zakupiony do prowadzenia firmy a jego brak utrudnia mi prace i ponosze koszty. Sprawa trafia do prawnika. Odradzam ta firme i czytajac inne opinie to potwierdzam firma krzak i nie powinna istniec na rynku.

1 / 5 2021-08-06

Odradzam, firma krzak. Oszukują klientów. Pracują tam domorośli pyskaci chłopcy którzy są mili dopóki nie zapłacisz za produkt, potem klient stanowi problem którego unikają i ignorują

5 / 5 2021-04-20

Jestem zadowolony z usług.

Rzetelne opinie o Electro Garden

Electro Garden

Siedziba
Łódź

WWW
https://electrogarden.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
+48 606 30 20 18

Logowanie