Kategorie: / Pozostałe

Elektro-mix.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.70
opinie o Elektro-mix.pl
0 / 5 2019-02-21

Obsługa była miła, ale nie mieli produktu, którego zamówiłem (młynek do pieprzu), mimo że na stronie informowali, że wysyłają go w ciągu 24 godzin. Po mojej interwencji (po kilku dniach), zaproponowali inny produkt, który wybrałem sam. Proces od rejestracji płatności do otrzymania produktu trwał około tygodnia. Produkt był częściowo uszkodzony (jedna z lamp w alternatywnych młynkach nie działała), ale mnie to nie przeszkadzało. Termometr, który również zamówiłem, miał prawie wyczerpaną baterię. W sumie polecam zachować ostrożność przy zakupach w tym sklepie - oferty nie zawsze są aktualne, a niektórzy poddostawcy (z Allegro) bywają niesolidni, a ich produkty nie są zawsze dobrej jakości.

0 / 5 2018-10-24

Zamówiłem matę masującą i natychmiast dokonałem opłaty za nią przelewem. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, czekałem trzy dni na jego akceptację przez sklep. Po kolejnych siedmiu dniach zostałem powiadomiony, że towar został wysłany, jednakże później otrzymałem maila informującego, że nie wyślą go ponieważ ma usterki. Zapewnili mnie, że zwrot pieniędzy nastąpi niezwłocznie, jednakże do dzisiaj nie otrzymałem ich i sklep nie odpowiada na moje e-maile. W skrócie, sklep jest bardzo niestosowny.

0 / 5 2018-10-15

Mam reklamację, która jest rozpatrywana od 1,5 miesiąca, ale niestety nikt nie odpowiada na moje maile. Chciałem otrzymać zwrot pieniędzy za wadliwy produkt, ale niestety sprawa została zignorowana. Ciekawe, czy w ogóle dostanę zwrot pieniędzy za towar, który się zepsuł.

0 / 5 2018-10-15

Od 1,5 miesiąca trwa moja reklamacja, niestety nikt nie zdecydował się nawet napisać mejla w tej sprawie. Oczekiwałem zwrotu pieniędzy za wadliwy produkt, jednak sprawą nikt się nie zajął. Zastanawiam się, czy w ogóle dostanę zwrot za ten zepsuty towar.

0 / 5 2018-08-24

01.09.2013 złożyłam zamówienie na sokownik w tym sklepie, ponieważ obiecali dostawę w ciągu 24 godzin. Do dziś nie otrzymałam zamówionego produktu. 02.09.2013 zapłaciłam za sokownik i transport. Kurier dostarczył towar do mnie 06.09, ale przesyłka została wysłana jako "za pobraniem". Sklep miał wyjaśnić tę sytuację z firmą transportową, ale nie było to zrobione. Przez liczne rozmowy telefoniczne, sklep przesunął datę dostawy na 10.09. Czekałam na sokownik przez cały dzień, ale mimo zapewnień o dostawie rano, kurier nigdy nie przyszedł. Miałam wiele stresu, utraciłam czas i owoce zepsuły się, a także straciłam pieniądze.

2018-08-24

błyskawiczna realizacja, informacja mailowa o każdym jej etapie.

5 / 5 2018-08-04

Obsługa była świetna, gdy zamawiałem termometr za pobraniem. Jednak, gdy musiałem odesłać produkt na gwarancję, to musiałem pokryć koszty przesyłki. Kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy, powiedzieli mi, że otrzymam zwrot tylko za produkt i nie za koszty transportu, które już opłaciłem. Mimo że robienie zakupów u nich jest bardzo zadowalające, to niestety nie mogę polecić reklamowania produktów u nich, bo jest to uciążliwe. Niestety, wydaje się, że ignorują klientów, którzy mieszkają w innych częściach kraju i nie traktują ich na równi z innymi.

5 / 5 2018-04-18

polecam za rzetelność, szybkość i profesjonalizm

5 / 5 2018-01-31

Bardzo dobry sklep internetowy,błyskawiczna dostawa towaru,jestem zadowolony - polecam

5 / 5 2018-01-23

Profesjonalne podejście do sprawy - ekspresowa wysyłka , towar zgodny z opisem. POLECAM .

5 / 5 2017-12-13

Opiszę historię dotyczącą obsługi klientów po sprzedaży i reklamacji w sklepie Elektro-mix, związanej z zakupem miniaturowej lodówki Electro-line. Po dwóch dniach od złożenia zamówienia, produkt dotarł z lekko zagiętym bokiem, mimo nienaruszonego opakowania. Prawdopodobnie uszkodzenie wynikało z magazynowania i obsługi wózkiem widłowym. Skontaktowałem się z kurierem firmy K-EX, który opisał protokół uszkodzenia, a ja przesłałem dokument drogą mailową do Elektro-mix. Obsługa klienta była pomocna i bezproblemowa. Informowano mnie, że sklep przyjmie uszkodzoną paczkę i zaoferuje zwrot kosztów lub wymianę na nowy produkt. Wybrałem opcję zwrotu, a kurier odebrał uszkodzoną lodówkę. Tego samego dnia otrzymałem zwrot pieniędzy na swoje konto bankowe. Podsumowując, opakowanie lodówki było przeciętne, a paczka słabo zabezpieczona tape i naklejką "uwaga szkło". Jednak obsługa po sprzedaży i reklamacyjna była bez zarzutu. Elektro-mix wyróżnia się jakością obsługi klienta po sprzedaży i mimo negatywnych doświadczeń z produktem, polecam ten sklep. Warto jednak pamiętać, aby sprawdzić towar po otrzymaniu go od kuriera.

2 / 5 2017-10-19

Nie jest możliwe uzyskanie informacji na temat przesyłki, chociaż zapłaciłem za nią 11 dni temu. Otrzymałem potwierdzenie wysyłki przed 9 dniami, ale nie miałem kontaktu z firmą od tego czasu. Od 4 dni nie odpowiedzieli na moje maile i nie odbierają telefonów, a ich komórka jest wyłączona lub rzadko działa. Nie polecam elektro-mix ze sklepu internetowego z Katowic, ponieważ obsługa pozostawia wiele do życzenia.

5 / 5 2017-10-14

Bardzo pozytywnie oceniam jakość obsługi po sprzedaży i reklamacyjnej. Nie spotkałem się z jakimkolwiek zarzutem ani krytyką, gdy zgłosiłem reklamację wadliwego towaru telefonicznie. Nie była potrzebna żadna dodatkowa dokumentacja czy papierkowa robota w opisie szkody. Wystarczyła moja pisemna opinia o usterce sprzętu. Kurier odebrał usterkową robotę kuchenną z mojego domu na moją odpowiedzialność, a następnego dnia dostałem sms, że robot znajduje się już w elektro-miksie. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, że ma przesyłkę. To był nowy, nieuszkodzony robot. Bardzo miłe i profesjonalne rozwiązanie sytuacji, które przewyższało wiele wiodących sklepów z AGD. Mimo, że sama jakość produktu nie była najlepsza, zdecydowanie polecam ten sklep wszystkim. Produkt został również zapakowany w dwa kartony, co było bez zarzutu.

5 / 5 2017-09-06

Bardzo szybko i przyjemnie. Towar zgodny z zamówieniem i przesyłka też dotarła w krótkim terminie. Polecam.

5 / 5 2017-05-12

Polecam.

5 / 5 2017-05-04

szybko pewnie i na czas mozna im zaufac

Rzetelne opinie o Elektro-mix.pl

Elektro-mix.pl

Siedziba
KATOWICE

WWW
http://www.elektro-mix.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie