Kategorie: / AGD

Elektro.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.14
opinie o Elektro.pl
5 / 5 2019-03-19

bardzo szybka wysyłka - w dzień zamówienia bezproblemowa dostawa polecam

5 / 5 2019-01-14

Sklep godny polecenia kupuje już kolejny raz i się nie zawiodłem.Polecam

5 / 5 2018-09-27

Polecam! Rzetelna obsługa, szybka realizacja zamówienia, przesyła informacja o statusie, jednym słowem pełen PROFESJONALIZM.

0 / 5 2018-06-23

W połowie grudnia zamówiłam 4 elektryczne szczoteczki do zębów z końcówkami, ale do 20 grudnia nie dostałam żadnego potwierdzenia, czy zamówienie zostało wysłane. Chciałam skontaktować się ze sklepem, ale infolinia była zawsze zajęta, a na e-maile nie odpowiadali. Ostatecznie otrzymałam wiadomość, że zamówienie zostało wysłane, ale kiedy dotarło do mnie, okazało się, że brakuje dwóch szczoteczek, bez wyjaśnienia. Po złożeniu reklamacji otrzymałam zwrot pieniędzy, ale bez żadnej informacji. Później dowiedziałam się, że szczoteczki były uszkodzone, ale nikt mnie o tym nie poinformował wcześniej. Sklep był trudny do kontaktu, ponieważ infolinia była ciągle zajęta, a na e-maile odpowiadali z opóźnieniem.

5 / 5 2018-06-15

Polecam zakupy na elektro kompetentna obsluga klienta, dobrze zapakowane przesylki, dobre ceny i szybka wysylka plus za opcje darmowej wysylki

3 / 5 2018-05-08

Nie polecam tego sklepu. Czekałam na moje zamówienie przez ponad tydzień i gdy wreszcie udało mi się dodzwonić do sklepu, dowiedziałam się, że zamówienie nie jest gotowe i brakuje kilku produktów, o czym nikt mnie nie poinformował. To nieprofesjonalna firma, która ignoruje potrzeby klienta. Zapłaciłam z góry za moje zamówienie i teraz oczekuję zwrotu pieniędzy. Mam nadzieję, że firma wywiąże się z tej kwestii w terminie.

1 / 5 2018-03-26

Niestety, sytuacja jest negatywna. Sklep oferuje produkty, które nie są dostępne. Na aukcji jest napisane, że dostawa zajmuje 4 dni. Jednak, w 5 dniu, dostałam informację, że zewnętrzny dostawca nie posiada danego produktu na stanie. Przyznam, że byłabym w stanie to przebaczyć. Jednak, to był prezent na mikołajki i niestety dziecko go nie otrzymało. Poza tym, kilkakrotnie skontaktowałam się ze sklepem, aby zapytać, czy zdążą z dostarczeniem przed mikołajkowym dniem. Za każdym razem, uspokajano mnie, że jest jeszcze sporo czasu. Niestety, w 5 dniu okazało się, że...

5 / 5 2018-03-13

Jestem bardzo zadowolony/a z Elektro.pl, ponieważ mają szeroki asortyment produktów, konkurencyjne ceny i oferują darmową dostawę. Byłem/am pod wrażeniem szybkiej obsługi - zamówiłem/am żelazko w niedzielę, a już we wtorek mogłem/am korzystać z nowego sprzętu. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-03-13

Elektro.pl jest miejscem, które warto polecić ze względu na bogatą ofertę towarów, konkurencyjne ceny i bezpłatną dostawę. Obsługa jest również szybka i efektywna - na przykład, zamówiłam żelazko w niedzielę, a już we wtorek mogłam z niego korzystać. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-01-09

Kolejny raz dokonałam zakupów w sklepie ELEKTRO.pl. Gorąco polecam ten sklep ze względu na darmową dostawę, wysoką jakość obsługi, krótki czas oczekiwania oraz szeroki wybór produktów - wszystko na najwyższym poziomie. Bez wątpienia polecam go innym.

0 / 5 2017-12-10

Złożenie zamówienia trwało kilka dni po czym zostałem poinformowany przez SMS, że dostawa odbędzie się dzisiaj. Następnie dostałem telefon od kuriera DPD, że jest na miejscu i był zaskoczony, że nikt nie jest dostępny w godzinach pracy. Kurier wysłał SMS, że towar oczekuje na odbiór na Annopol 3. Sklep nie wykazuje żadnej aktywności w celu udzielenia pomocy, takiej jak zaproponowanie ponownej próby dostarczenia przesyłki przez kuriera. Jednakże, poprzez opłatę za rezygnację z zamówienia, sklep sugeruje że nie ma większego zainteresowania dbaniem o zadowolenie klienta. Przez to, kurierzy DPD działają tylko w godzinach 8-16, co wymaga wzięcia urlopu na żądanie, ponieważ klient dowie się o dostawie dopiero rano. Powodzenia dla przedsiębiorców w długoterminowych działaniach.

2017-09-27

Sklep godny polecenia. Duży wybór i dobre ceny. Błyskawiczna realizacja zamówienia.

5 / 5 2017-09-05

Sklep godny polecenia kupuje już kolejny raz i się nie zawiodłem.Błyskawiczna przesyłka polecam sklep elektro.pl.

5 / 5 2017-06-20

Jestem niezwykle zadowolona z zakupu szczoteczek Oral-B Genius na stronie sklepu elektro.pl, ponieważ tylko ten sklep zapewnił mi dostawę przed świętami Bożego Narodzenia. Co więcej, bardzo mi się podobała opcja wyboru konkretnego dnia dostawy. To naprawdę fantastyczne! Gorąco polecam.

2 / 5 2017-05-05

Chciałbym ostrzec, że nie polecam tego produktu. Zamówiłem 8 akumulatorów eneloop pro, ale otrzymałem tylko 4. Paczka była właściwie zapakowana, nieuszkodzona i z oryginalną taśmą. To niesatysfakcjonujące i nie polecam tego! Czuję się oszukany!

2 / 5 2017-05-05

Ostrzegam! Nie zalecam tego! Zamówiłem 8 akumulatorów eneloop pro, a w otrzymanej paczce brakowało 4 z nich. Paczka była właściwie zapakowana, bez uszkodzeń i z oryginalną taśmą. To jest żenujące, nie mogę polecić tego! Czuję się oszukany!

5 / 5 2017-04-21

Niestety jestem niezadowolona ze sklepu, ponieważ kupiłam telewizor Panasonic 32 cali i niestety okazał się on uszkodzony. Matryca była uszkodzona, mimo że na zewnętrznym opakowaniu nie było widać żadnych uszkodzeń. Po oddaniu sprzętu do serwisu okazało się, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie mogę zrobić nic w tej sprawie, a koszt naprawy był wysoki - 1100 zł. Czuję się oszukana, a z tego co wiem, nie jestem jedyną osobą, którą sklep potraktował w ten sposób. Wydaje mi się, że dla sklepu te pieniądze łatwo zarobione, ale ja musiałam kupić nowy telewizor za prawie pełną cenę w innym sklepie. Jestem bardzo rozgoryczona.

Rzetelne opinie o Elektro.pl

Elektro.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://elektro.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie