Kategorie: / Usługi

GreenMax Opinie Klientów

średnia ocen: 4.69
opinie o GreenMax
5 / 5 2023-02-12

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci wymienić piec na bardziej efektywny, polecam GreenMax. Służyli mi swoją pomocą od samego początku, doradzając najlepsze rozwiązanie dla mojego domu. Montaż przebiegł szybko i sprawnie, a po zakończeniu pracy posprzątali po sobie. Teraz mogę cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciepłem w całym domu. Serdecznie polecam.

5 / 5 2023-02-12

Jestem bardzo zadowolony z montażu instalacji paneli słonecznych. Wszystkie ustalenia zostały wykonane zgodnie z planem i na czas. Monterzy byli bardzo profesjonalni i cierpliwi, pomimo moich ciągłych pytań i wątpliwości. Dodatkowo, wycena została przedstawiona ekspresowo. Gorąco polecam usługi tej firmy każdemu, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

5 / 5 2023-02-12

Nie mogę wystarczająco podziękować za instalację paneli fotowoltaicznych przez tę firmę. Wszystko zostało zrobione szybko i profesjonalnie, a doradca był bardzo pomocny w doborze odpowiedniego systemu dla mojego domu. Polecam każdemu kto myśli o zakupie paneli.

5 / 5 2023-02-12

Kocioł PRECO, który zakupiłem 2miesiące temu jest świetnym rozwiązaniem. Jest cichy, wydajny i perfekcyjnie dopasowany do moich potrzeb. Montaż był bardzo profesjonalny, a obsługa na najwyższym poziomie, od doboru kotła po montaż. Polecam każdemu.

5 / 5 2023-02-12

Wymiana starego pieca na nowy, samowystarczalny model okazała się bardzo dobrym pomysłem i jestem bardzo zadowolona, że się na to zdecydowałam. Energooszczędny piec pozwala na oszczędność energii i pieniędzy, szczególnie w moim 3-piętrowym domu, gdzie potrzebuję ogrzać dużą powierzchnię. Polecam takie rozwiązanie każdemu, kto szuka oszczędności.

5 / 5 2023-02-12

Firma GreenMAX okazała się dobrym wyborem dla instalacji naszego pieca. Nasze obawy zniknęły po spotkaniu z przedstawicielem handlowym. Po 3 miesiącach instalacja działa bezproblemowo i jesteśmy zadowoleni z wymiany pieca, podłączenia zbiornika oraz usług montażu, które zostały wykonane przez GreenMAX. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy i polecamy ją dla innych, którzy poszukują dobrej jakości usług montażu pieca.

5 / 5 2023-02-12

Zamontowanie pieca 20 kW Stalmark wykonanego przez firmę Greenmax to świetny wybór. Pracownicy byli niezwykle profesjonalni i dbali o każdy szczegół. Pomożli w doborze najlepszego rozwiązania dla mojego domu i zaproponowali duży zbiornik na pellet, dzięki czemu oszczędzam czas i pracę. Polecam wszystkim szukającym wiarygodnej i odpowiedzialnej firmy.

5 / 5 2023-02-12

Firma GreenMAX wykonała wyśmienitą pracę przy wymianie pieca, podłączeniu zbiornika i usłudze montażu. Nasze doświadczenia z poprzednimi firmami nie były zbyt pozytywne, ale po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX, nasze obawy zostały rozwiane. Po 8 miesiącach instalacja działa bez zarzutu - jesteśmy zachwyceni.

5 / 5 2023-02-12

Firma GreenMAX zasługuje na pochwałę. Nasze doświadczenia z poprzednimi firmami były nieco niepokojące, jednak po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX, nasze obawy zniknęły. Po 15 miesiącach instalacja działa bezproblemowo, a wymiana pieca, podłączenie zbiornika i usługa montażu zostały wykonane dokładnie i sprawnie - jesteśmy bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-02-12

Zakupiłam piec na pellet STALMARK o mocy 15 kW i byłam zadowolona z tego zakupu. Piec jest wysokiej jakości i działa nienagannie. Ma wiele funkcji, które ułatwiają jego obsługę. Nie sprawia żadnych problemów i działa bezawaryjnie. Do pieca dokupiłam także zbiornik buforowy o pojemności 600 litrów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Polecam go wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości i trwałego pieca na pellet.

5 / 5 2023-02-12

Polecam. U mnie szystko działa i jestem bardzo zadowolona z Green max.GO

5 / 5 2023-02-12

Natomiast ja nie mogę nic złego powiedzieć o firmieGreen Max. Wszystko zgodnie z umową. Wszystko sprawnie załatwione. Kocioł działa poprawnie. Jestem zadiwolony z Green maxa. Polecam.

5 / 5 2023-02-11

Próbuję dodzwonić sie na serwis Grenn Max i od dwóch miesięcy nikt nie odpowiada. Czy ta firma jeszcze istnieje!!!

5 / 5 2023-02-11

Popieram opinię pana Janka. Na infolinie GrennMax bardzo ciężko się dodzwonić a jeśli nawet się uda to pracują tam osoby niekompetentne i tylko zbywają klienta.

5 / 5 2023-02-11

Również nie polecam tej firmy. Ceny z kosmosu a jakoś wykonania kiepska. Na infolinię bardzo ciężko się dodzwonić.

5 / 5 2023-02-11

Nie kupujcie nic od tych oszustów. J e b a ć tych debil. Zamontowali piec i nie działa ogrzewanie

5 / 5 2023-02-11

Właśnie przeczytałam pani Aniu tą recenzję o tym pellecie. Tak się sprawdza czy dobry. 3/4 szklanki wody, najlepiej słoik litrowy zalać 3/ 4 wody i wsypać garstkę pelletu, jak po 6 minutach zatonie i się rozleci, rozpłynie na wiórki to jest dobry. Jak będzie po 6 minutach pływał lub zatonie, ale się nie rozleci to jest zły, ma kleje, plastik i wióry z laminowanej płyty meblowej. Taki trzeba wyrzucić lub oddać i szybko czyścić kocioł bo się sklei i popsuje. Green max za całą obsługę bardzo też polecam. Nie ma na razie lepszej firmy idoradców w branży. Polecam Barbara T.

5 / 5 2023-02-11

Mam zamontowany nowy piec od 3 miesięcy. Wszystko poszło sprawnie. Jedynie co to pellet musiałam zmienić naszego lokalnego dostawcę, bo był złej jakości i słabo się palił, smolił o zostawiał duźo popiołu. Tezaz mam dobry i jest super. Bardzo polecam zakup i montaż pieca w Grren Max. Bardzo miły kontakt. Anna Dębowska

5 / 5 2023-02-11

Polecam firmę Greenmax na wymianę kopciucha. Przyjechali dobrali wymienili i dofinansowanie ogarneli Klasa Dzięki ????

5 / 5 2023-02-11

Piec chodzi jak marzenie. Pełen automat. Super obsługa. Polecam

5 / 5 2023-02-10

Montaż nowego pieca okazał się szybkim i sprawnym rozwiązaniem dla mnie po awarii starego. Firma Greenmax zaproponowała mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 2 dni roboczych. Ekipa montażowa pojawiła się 3 dni później i pracowała bardzo szybko i skutecznie. Nowy piec jest znacznie lepszy od starego, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Firma Greenmax to rozsądne rozwiązanie, polecam handlowca pana Rafała, który jest konkretnym i szczerym gościem.

5 / 5 2023-02-10

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na firmę GreenMAX i nie żałujemy tej decyzji. Jakość i bezobsługowość urządzenia jest tego warta. Pani z firmy skontaktowała się z nami po montażu i załatwiła wszystko kompleksowo, w tym dofinansowanie. Jesteśmy zaskoczeni, ponieważ po dwóch tygodniach otrzymaliśmy zwrot z dofinansowania. Serdecznie polecamy współpracę z firmą GreenMAX.

5 / 5 2023-02-10

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy z dobrym doradztwem, to polecam zwrócić uwagę na Greenmax. Obsługa jest wyjątkowo przyjazna, a jeśli masz jakieś wątpliwości, to z przyjemnością pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Warto zwrócić uwagę na ich kotły Stalmark 25 kw.

5 / 5 2023-02-10

Firma Green Max zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa była szybka i miła, zarówno podczas rozmowy telefonicznej jak i podczas wizyty instalatorów. Kocioł został solidnie zamontowany, a cały proces przebiegał z fachowym podejściem do klienta. Jestem na etapie rozważania zakupu kotła do drugiego domu i na pewno skorzystam z usług Green Max. Cena za usługę była zgodna z rynkiem, jedynym minusem jest trudność z dodzwonieniem się do serwisu.

5 / 5 2023-02-10

Firma Green Max zaproponowała nam bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą instalacji paneli fotowoltaicznych. Handlowiec Marek wyjaśnił nam wszystko bardzo szczegółowo i profesjonalnie. Żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na taki krok wcześniej, gdyż teraz każdy ma panele fotowoltaiczne. Obecnie rozważamy także wymianę pieca, gdyż oferta firmy jest równie interesująca.

5 / 5 2023-02-10

Jesteśmy bardzo zadowoleni i chcemy serdecznie podziękować miłemu Panu (niestety nie pamiętamy imienia), który dokładnie nam wszystko wyjaśnił. Mąż i ja jesteśmy w kwiecie wieku i nie posiadamy dużej wiedzy na temat nowoczesnych technologii, jednak dzięki pomocy firmy oraz fachowców czujemy się zadbani. Pozdrawiam,

5 / 5 2023-02-10

Jeżeli szukasz sposobu na oszczędzanie energii, to polecam zainwestowanie w panele fotowoltaiczne. Ja zdecydowałem się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolony z efektów. Oszczędzamy sporo pieniędzy na rachunkach za prąd, a montaż i obsługa były na najwyższym poziomie.

5 / 5 2023-02-10

Korzystając z usługfirmy GreenMAX, mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę wszystkim, którzy szukają profesjonalizmu i rzetelności. Konsultant był bardzo pomocny i dokładnie wyjaśnił wszystkie aspekty, dzięki czemu mogłem podjąć właściwą decyzję. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o estetyczny wygląd. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-02-09

Polecam Firmę od której kupiłem kocioł i montaż. Jestem zadowolony z tej firmy Green max. Bardzo fajni ludzie. Kociołek działa bez problemów. Pozdrowiam.

5 / 5 2023-02-09

Oby więcej tak profesjonalnych i rzelnych firm. Mogę tylko jeszcze raz podziękowaç za dobre doradztwo i zakończenie sprawy. Firma Green Max wie za co. Wszystko działa rewelacyjnie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam Green Max z Warszawy. Pozdrawiam Ewelina z Rydzewa.

5 / 5 2023-02-09

Też wybrałem produkt dla rodziców kocioł na pellet i na drewno. Faktycznie pellet musi być dobrej jakości a drewno suche do tych kotłów zgazowujàcych. Ogólnie wszystko działa bez problemu. Trzeba też nauczyć siè dobrej obsługi tego pieca bo to są nowoczesne piece. Trzeba umieć ustawiać sterownik, ale dla ogarniętych ludzi to nie problem. Wiadomo każdemu się nie dogodzi w dzisiejszych czasach. Ja gorąco polecam profesjonalizm Green maxa. Jeżeli będę teraz montował pompę ciepła u siebie to tylko z Wami. Polecam Mariusz

5 / 5 2023-02-09

Urszula, nigdy nie było problemu z dodzwonieniem się na infolinię, dzwoń na (22) 602 27 57 i poczekaj chwilkę, zawsze możesz zamówić kontakt przez stronę, z czego ja korzystam.

5 / 5 2023-02-09

Firma GreenMAX wywiązała się ze swoich obietnic i wykonała instalację naszego pieca, podłączenia zbiornika i usługi montażu zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany pieca, podłączenia zbiornika oraz usług montażu wykonanych przez GreenMAX. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tej firmy i polecamy ją innym, którzy szukają profesjonalnych usług montażu pieca.

5 / 5 2023-02-09

Dzień dobry. Przed zakupem kotła przeanalizowałam wiele ofert. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kotła, oraz obsługi. Gorąco polecam firmę Green max. Według mojej oceny, obecnie najlepszy wybór. Monika.

5 / 5 2023-02-09

Nie polecam firmy Grenn Max. Pracownicy tej firmy są niekompetentni. Ma infolinię nigdy nie można się dodzwonić

5 / 5 2023-02-09

Piec działa ok. Teź miałem na początku sytuację z pelletem złej jakości, kupiłem od razu 2 tony bo cena była ok. i lipa. Jakieś domieszki i nie chciało się dobrze paliç. Odsprzedałem pellet. Teraz jadè na tym z OBI i jest dobrze. Grennmaxa polecam.

5 / 5 2023-02-09

Montaż pieca na pellet 20 kW Stalmark wykonany przez firmę Greenmax okazał się doskonałym wyborem. Pracownicy byli profesjonalni i dbali o każdy szczegół montażu, doradzali najlepsze rozwiązania i służyli radą. Duży zbiornik na pellet zwiększył komfort i oszczędność czasu i pracy. Polecam firmę Greenmax wszystkim, którzy szukają wiarygodnych i odpowiedzialnych usług.

5 / 5 2023-02-09

Moje doświadczenie z firmą Greenmax było bardzo pozytywne. Pracownicy okazali się niezwykle profesjonalni i wykazali się wiedzą na temat montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Radosław z Radomia okazał się niezwykle pomocny i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Proces montażu przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Mogę z czystym sumieniem polecić to firmę innym i wyrazić moje wysoce pozytywne doświadczenie.

5 / 5 2023-02-09

Od pierwszego kontaktu z Panem Jakubem do końca realizacji inwestycji byliśmy pod wrażeniem jakości usług firmy Green Max. Oferta zawierała fachowe doradztwo, wycenę inwestycji, opinię kominiarską, usługi projektowe, montaż i uruchomienie instalacji pieca.

5 / 5 2023-02-09

Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy GreenMax do instalacji mojego ogrzewania na pellet. Pracownicy byli bardzo profesjonalni i pomocni podczas całego procesu, od projektu po montaż. Piec działa bez zarzutu od dwóch lat, a dzięki powolnemu spalaniu pelletu oszczędzam pieniądze i czas. Gorąco polecam tę firmę każdemu szukającemu rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy.

5 / 5 2023-02-09

Korzystałem z usług firmy GreenMAX i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Konsultant był bardzo profesjonalny i odpowiedział na wszystkie moje pytania, dając mi wszystkie informacje, których potrzebowałem, aby podjąć dobrą decyzję. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o estetyczny wygląd. Z całego serca polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-02-09

Tak ma Pan rację, ja miałam problem też z piecem na pellet, zabrudził się kocioł, dymił i nie dogrzewał. Mąż wyczyścił kocioł i zmieniliśmy pellet na wyższej jakości i kaloryczności. Teraz robią domieszki do pelletu z jakiś płyt meblowych od stolarzy. Teraz od listopada wszystko działa dobrze i spadło spalanie prawie o ppłowę. My jesteśmy obecnie bardzo zadowoleni z zakupu w Green maxie. I z pieca. Mogę tyko polecać.

5 / 5 2023-02-09

Również muszę pochwalić firmę Green Max. Mam kocioł na pellet od 3 miesięcy. Zakup, montaż, działanie nowoczesnego pieca extra, pod warunkiem że umie się go prawidłowo obsługiwać, bez zastrzeżeń. Pamiętajcie że pellet musi być dobry bo można zasyfić piec. Pozdrawiam i polecam. Mariusz Tomala.

5 / 5 2023-02-09

Zakupiłem piec na pellet STALMARK o mocy 20 kW i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Piec jest bardzo wydajny i sprawia, że moje rachunki za ogrzewanie są niższe. Jest prosty w obsłudze, ma wiele funkcji i działa bezawaryjnie. Do tego dokupiłem zbiornik buforowy o pojemności 600 litrów. Jestem zadowolony z jakości i trwałości tego produktu. Polecam go wszystkim, którzy szukają wydajnego i trwałego pieca na pellet.

5 / 5 2023-02-09

Nie polecam, nie pochwalam działalności tej firmy!!! Aby skasować za piec 36 tys za to jak najbardziej ale jak przychodzi do serwisu to już nie. Piec nie dogrzewa siebie i bufora, cały zachodzi smołą. Polecający domokrążca olewa klienta i montażyści nie mogą dotrzeć żeby rozwiązać problem. Nie polecam!!!!

5 / 5 2023-02-08

Zdecydowałam się na wymianę starego pieca na nowy model samowystarczalny i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Piec jest energooszczędny, a to oznacza, że płacę mniej za ogrzewanie mojego domu. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ mam 2-piętrowy dom i potrzebuję ogrzać dużo powierzchni. Bardzo polecam każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-02-08

Szczerze polecam zbiornik buforowy o pojemności 800l. Kupując ten produkt naprawdę nie żałuję. Od dawna szukałem sposobu na to, by móc cieszyć się rozwiązaniem, pozwalającym mi na oszczędność i zapewniającym mi szybki dostęp do gorącej wody. Zbiornik buforowy naprawdę może pomóc w tej sytuacji. Jest bardzo wydajny, a jego obsługa jest prosta i szybka.

5 / 5 2023-02-08

Gdy zdecydowałem się na zakup pieca od firmy GreenMax, pojawiły się opóźnienia, ale firma trzymała mnie na bieżąco informowanego. Montaż został wykonany estetycznie i z dbałością o porządek. Cena pieca była wyższa, ale jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Firma oferuje też dofinansowanie, co jest miłym akcentem. Polecam GreenMax jako godnego zaufania partnera.

5 / 5 2023-02-08

Korzystaliśmy z usług firmy GreenMAX w celu wymiany naszego pieca i podłączenia zbiornika. Po spotkaniu z przedstawicielem handlowym, nasze obawy zniknęły. Po 14 miesiącach instalacja działa bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany pieca, podłączenia zbiornika oraz usług montażu wykonanych przez tę firmę. Wszystkie wykonane prace były wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i jesteśmy szczęśliwi z wyboru GreenMAX. Polecamy tę firmę innym, którzy potrzebują profesjonalnych usług montażu pieca.

5 / 5 2023-02-08

Zdecydowałem się skorzystać z usług firmy Green Max i jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji. Dowiedziałem się o nich z polecenia kolegów, którym ich usługi bardzo przypadły do gustu. I ja również nie zawiodłem się. Pracownicy są bardzo zorganizowani, pracują z należytą starannością i dbają o każdy szczegół. Gorąco polecam każdemu, kto szuka rzetelnej firmy. 5 gwiazdek!

5 / 5 2023-02-08

Jestem bardzo zadowolony z pieca na pellet firmy GreenMAX. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca.

5 / 5 2023-02-08

Decyzją o zakupie zestawu fotowoltaicznego (huawei+hyundai) oraz pompy ciepła split (dimplex 14kW) firmy GreenMax byłem bardzo zadowolony z montażu zakończonego na początku grudnia. Pompa rozpoczynała pracę od razu, a fotowoltaika została podłączona do sieci kilka dni temu. Wszystko jest w porządku. Polecam firmę GreenMax.

5 / 5 2023-02-08

Firma GreenMax oferuje profesjonalną obsługę i duży asortyment produktów w przystępnej cenie. Wszystko przebiegło pomyślnie i jestem bardzo zadowolony z ich usług.

5 / 5 2023-02-08

Jeśli szukasz solidnej i profesjonalnej firmy, która zajmie się instalacją paneli słonecznych, zdecydowanie polecam Greenmax. W trakcie realizacji projektu napotkaliśmy kilka trudności związanych z gruntem, jednak ekipa nie poddała się i za kilka dni przyjechała z ciężkim świdrem, dzięki czemu udało się zrealizować instalację 18 kW. Wszystko działa bez zarzutu i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Serdecznie polecam!

5 / 5 2023-02-08

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę GreenMax. Doradztwo przed zakupem było bardzo fachowe i dokładne, a montaż instalacji przebiegł bezproblemowo i zgodnie z ustaleniami. Pracownicy firmy byli profesjonalni i dokładni, a po zakończeniu prac posprzątali po sobie. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i na pewno skorzystam ponownie w przyszłości.

5 / 5 2023-02-08

Nie polecam

5 / 5 2023-02-08

Witam jestem już 4 miesiąc po montażu pieca peletowego. Chcę pochwalić panów monterów, wiedzą co robią, profesjonalne podejście do klienta i miejsca montażu. Piec działa bezproblemowo, panowie wytłumaczyli jak używać sterownika. Mam dom 190m2. Chcę podziękować panu Janku za doradzctwo w zakresie wyboru pieca . Pan Jan wypisał na miejscu wszystkie dokumenty do czystego powietrza, kiedy podpisywałem umowę montażu, pan pomógł też zorganizować pożyczkę na stałym oprocentowaniu z czystego powietrza. Wybrałem firmę greenmax ponieważ kolega z pracy miał u nich wcześniej pompę ciepła zamontowana i szybko odzyskał dotację, sam już dostałem informację z czystego powietrza że mój wniosek oczekuję na wypłatę więc już wszystko jest na dobrej drodze. Pozdrawiam Marian

5 / 5 2023-02-07

GreenMax to profesjonalna firma z dobrą ofertą i ceną. Pan Mateusz był bardzo pomocny i wyjaśnił mi, jak działa fotowoltaika, co było bardzo pomocne. Montaż trwał tylko jeden dzień, co naprawdę mnie zaskoczyło. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego podejścia za przystępną cenę.

5 / 5 2023-02-07

Firma Greenmax to doskonała opcja dla osób szukających bezawaryjnych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domu. Zakupiłam u nich piec na pellet Stalmark i jestem bardzo zadowolona z jego wydajności. Montaż przebiegł sprawnie i profesjonalnie, a jakość pieca jest naprawdę wysoka. Pracownicy firmy wykonali fachowy montaż i wytłumaczyli mi wszystkie aspekty dotyczące działania pieca, dzięki czemu mogę cieszyć się ciepłem i ekonomicznym ogrzewaniem. Polecam produkty i firmę Greenmax każdemu, kto szuka bezpiecznego i efektywnego sposobu ogrzewania domu.

5 / 5 2023-02-07

Zakupiłam piec na pellet pereco mocy 25 kW i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Piec jest bardzo wydajny i sprawia, że moje miesięczne rachunki za ogrzewanie są niższe. Ma wiele funkcji, które ułatwiają jego obsługę. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, a sterowanie prosta i intuicyjna. Do pieca dokupiłam także zbiornik buforowy o pojemności 1000 litrów. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Polecam go wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości i wydajnego pieca na pellet.

5 / 5 2023-02-07

Piec na pellet STALMARK o mocy 15 kW to doskonały wybór dla osób, które szukają ekonomicznego i wydajnego rozwiązania w zakresie ogrzewania. Jego moc jest wystarczająca, aby zapewnić komfortowe ciepłe powietrze w domu. Piec jest łatwy w obsłudze, a jego obsługa jest prosta. Urządzenie jest wygodne w użyciu, a jego funkcje są proste w wyborze i ustawieniu. Jego wygląd jest nowoczesny i estetyczny, a wykończenie jest wytrzymałe i trwałe. Piec na pellet STALMARK jest solidnym, niezawodnym i skutecznym rozwiązaniem dla miłośników pelletu.

5 / 5 2023-02-07

Spełniło się moje marzenie o nowym, samowystarczalnym piecu i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Piec jest energoszczędny, co oznacza, że płacę mniej za ogrzewanie domu. Jest to szczególnie ważne w moim 3-piętrowym domu, gdzie muszę ogrzać dużą powierzchnię. Polecam takie rozwiązanie każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-02-07

Uważajcie na tych oszustów z firmy Grenn Max. Oszukali moja mamę. Ogrzewanie nie działa. Goście tych oszustów przedstawicieli. Te K u r w y gorsze od Rydzyka

5 / 5 2023-02-07

Kupiliśmy kocioł na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest naprawdę wyjątkowa. Firma GreenMAX zasługuje na pochwałę za doskonałą pracę, która pozwoliła nam cieszyć się doskonałym działaniem kotła.

5 / 5 2023-02-07

Z czystym sumieniem mogę polecić markę Greenmax. Mój wybór padł na pompę ciepła Heatux po konsultacji z przedstawicielem firmy i przeprowadzonym audycie. Jestem zadowolony z uzyskanej mocy cieplnej w wysokości 400%. Przy okazji, pompa zużywa naprawdę mało prądu, co czyni ją ekonomiczną inwestycją. Mam nadzieję, że posłuży mi przez długi czas. Gorąco zachęcam do zainwestowania w Greenmax, jeśli chcesz nowoczesne ogrzewanie domu.

5 / 5 2023-02-07

Mam zbiornik buforowy o pojemności 120l i jestem bardzo zadowolony. Ten produkt jest idealny dla osób, które często podróżują. Nie tracę już czasu na rozpalanie i czekanie aż się nagrzeje, a wszystko to dzięki temu produktowi. Jest wygodny, łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam go wszystkim.

5 / 5 2023-02-07

To już jest niesmaczne kali ..., jako potencjalna nowa klienta greenmaxu, czytając te komentarze mam wrażenie, że jesteś atencyjnym dzieckiem. Zamiast wyklinać tutaj firmę, załatw to wewnętrznie, myślę że będzie to skuteczniejsze w Twojej sprawie, niż używanie wulgaryzmów na polu publicznym. Ja osobiście po tej sprawie muszę przemyśleć decyzję co do wyboru firmy, ogarnij się Kali.

5 / 5 2023-02-07

Stara k u r w o z filmiku na stronie Grenn Max jak ci nie wstyd p i e r d o l i ć takich bajek. Dobrze wiesz że to oszuści i naciągacze.

5 / 5 2023-02-07

Jako Klijent firmy Grenn Max muszę powiedzieć że jestem bardzo nie zadowoly ze współpracy z tą firmą. Ekipa która była na montarzu źle oddaliła fuszerkę pozostawili po sobie bałagan. Zmuszony byłem wynająć inną firmę lokalną żeby poprawili błędy firmy Grenn Max.

5 / 5 2023-02-07

Jeśli szukasz wygodnego i wydajnego rozwiązania do ogrzewania domu, to zdecydowanie polecam zbiornik buforowy o pojemności 800l. Jest to bardzo łatwe w obsłudze i bardzo wygodne. Dzięki temu produktowi, możesz cieszyć się ciepłym domem i szybkim dostępem do gorącej wody. Naprawdę warto go kupić.

5 / 5 2023-02-07

Zdecydowałem się zainwestować w zestaw fotowoltaiczny i pompę ciepła od firmy GreenMax i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Przedstawiciel firmy był bardzo profesjonalny i pomógł mi wybrać idealny produkt dla moich potrzeb. Montaż zakończył się szybko i oba elementy działają idealnie. Wszystko działa bez komplikacji i pozwala na praktycznie bezkosztowe działanie pompy. Polecam firmę GreenMax każdemu, kto szuka wysokiej jakości i wiarygodnego produktu.

5 / 5 2023-02-07

Firma GreenMax to dobry wybór, jeśli chodzi o kupno pieca. Miałem opóźnienia, ale firma trzymała mnie na bieżąco informowanego o postępach. Montaż został wykonany estetycznie i skrupulatnie. Cena pieca była wyższa, ale jakość obsługi była wspaniała. Firma oferuje też dofinansowanie, co jest kolejnym atutem. Polecam ich jako godnych zaufania partnerów handlowych.

5 / 5 2023-02-07

Po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi firmami, byliśmy sceptycznie nastawieni do firmy GreenMAX. Jednak po spotkaniu z przedstawicielem handlowym, nasze obawy zniknęły. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany pieca, podłączenia zbiornika oraz usług montażu, które zostały wykonane przez tę firmę. Jesteśmy zadowoleni z wyboru GreenMAX i polecamy ją innym w poszukiwaniu profesjonalnej usługi montażu pieca.

5 / 5 2023-02-07

Jako nowi klienci firmy Green Max jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu - od wyboru paneli fotowoltaicznych do ich montażu i działania. Pracownicy byli bardzo precyzyjni, a my odczuwamy teraz korzyści w postaci wspaniałego działania paneli. Chętnie polecamy firmę Green Max innym, ponieważ jesteśmy przekonani, że będą zadowoleni z ich profesjonalizmu.

5 / 5 2023-02-07

Firma GreenMAX wykonała znakomitą pracę. Nasze doświadczenia z poprzednimi firmami nie były zbyt pozytywne, ale po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX, nasze obawy zostały rozwiane. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo, a wymiana pieca, podłączenie zbiornika i usługa montażu zostały wykonane perfekcyjnie - jesteśmy bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-02-07

Firma GreenMAX wykonała znakomitą pracę. Nasze doświadczenia z poprzednimi firmami nie były zbyt pozytywne, ale po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX, nasze obawy zostały rozwiane. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo, a wymiana pieca, podłączenie zbiornika i usługa montażu zostały wykonane perfekcyjnie - jesteśmy bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-02-07

J e b a ć GrennMax. Nic nie kupujcie od tych p a t a f i a n ó w

5 / 5 2023-02-07

Muszę podkreślić, że jestem bardzo zadowolony z montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła wykonanej przez firmę Greenmax. Pracownicy byli bardzo wykwalifikowani i wiedzieli wszystko o instalacji. Pan Mateusz okazał się niezwykle pomocny i przystępnie wyjaśnił wszystkie moje pytania. Sam montaż przebiegł sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i z użyciem profesjonalnych narzędzi. Serdecznie polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają wykwalifikowanych i profesjonalnych usług.

5 / 5 2023-02-07

Montowali mi piec na pellet od pereco. Pracownicy są odpowiedzialni i profesjonalni, dbają o każdy szczegół i doradzają najlepsze rozwiązania. Dodatkowo zaproponowali duży zbiornik na pellet, dzięki czemu oszczędzam czas i pracę.

5 / 5 2023-02-07

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Kontakt ze sprzedawcą był szybki i profesjonalny. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, aby dokonać mądrego wyboru. Sprzęt jest wysokiej jakości i funkcjonalny, a jego działanie jest bez zarzutu. Gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2023-02-07

Piec okazał się bardzo wydajny i oszczędny. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość wykonania jest naprawdę dobra. Pracuję bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Profesjonalni montażyści szybko wytłumaczyli mi zasady obsługi, dzięki czemu jestem w stanie w pełni wykorzystywać jego możliwości. Produkt ten śmiało mogę polecić każdemu, kto szuka ekonomicznego i niezawodnego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-02-06

Przedstawicielu Grenn Maxx który piszesz te pozytywne opinie. Jesteś zwykłą palą oszustem i krętaczem. Nikt z ludzi u których montowaliście piece nie wystawi wam pozytywnej opinii. Będzie niedługo pociągnięci do odpowiedzialności za swoje uszustwa

5 / 5 2023-02-06

Jestem zadowolona z zakupionego przeze mnie sprzętu. Przy zakupie otrzymałam profesjonalne doradztwo i wszystkie niezbędne informacje. Firma oferuje najwyższą jakość i funkcjonalność sprzętu. Polecam ją wszystkim, którzy szukają solidnej i profesjonalnej firmy.

5 / 5 2023-02-06

Zamontowanie tego pieca okazało się bardzo trafionym wyborem. Montaż odbył się szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest bardzo dobra. Piec pracuje bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania, a jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Piec jest bardzo wydajny, co pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu. Montażyści dokładnie wytłumaczyli mi jak działa piec i jak go obsługiwać, dzięki czemu mam pełną kontrolę nad jego pracą. Ten produkt z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szuka ekonomicznego i niezawodnego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-02-06

Firma GreenMAX zasługuje na uznanie za profesjonalizm i rzetelność. Konsultant był bardzo kompetentny i dokładnie odpowiedział na wszystkie moje pytania, co pozwoliło mi podjąć właściwą decyzję. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o estetykę. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-02-06

Oszuści i krętacze. Nie dotrzymują terminów umowy, montarz pieca to fuszerka. Na infolinię nie można się dodzwonić. Nie polecam

5 / 5 2023-02-06

*** oszuści.

5 / 5 2023-02-06

Jako klient firmy GreenMAX mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi każdemu, kto szuka profesjonalizmu i wykonania prac na najwyższym poziomie. Konsultant był bardzo miły i odpowiedział na wszystkie moje pytania, dzięki czemu mogłem dokonać mądrego wyboru. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o wygląd. Wszystko zostało zrobione zgodnie z moimi wymaganiami i z wielką dokładnością.

5 / 5 2023-02-06

Nie polecam. Po podpisaniu umowy przedstawiciel nie odbierał telefonu kontakt na infolinię to tragedia. Piec zamontowano mi po ośmiu miesiącach. Do dzisiej nie działa ogrzewanie a firma nie poczuwa się do odpowiedzialnosci żeby to naprawić.

5 / 5 2023-02-06

Kupiliśmy kocioł na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Montaż przebiegł bezproblemowo i szybko, a jakość wykonania jest naprawdę wyjątkowa. Firma GreenMAX zrobiła świetną robotę przy naszym kotle na pellet. Bardzo doceniamy ich profesjonalizm i jakość wykonania.

5 / 5 2023-02-06

Zdecydowanie polecam zbiornik buforowy o pojemności 800l. Jest to produkt, który naprawdę uratował mnie od problemów związanych z ogrzewaniem domu. Musiałem często wyjeżdżać, więc byłem zobowiązany do korzystania z ogrzewania. Zbiornik buforowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują. Jest to bardzo łatwa w obsłudze, wygodna i wydajna technika.

5 / 5 2023-02-06

Firma GreenMax to firma, która zasługuje na zaufanie. Pan Radosław był bardzo pomocny w wyjaśnieniu, jak działa fotowoltaika. Ich oferta była bardzo atrakcyjna i tańsza niż pozostali dostawcy. Montaż trwał tylko jeden dzień, co było zaskakujące. Polecam tę firmę każdemu, kto chce profesjonalnego podejścia.

5 / 5 2023-02-06

Jestem bardzo zadowolony z zakupu zestawu fotowoltaicznego oraz pompy ciepła od firmy GreenMax. Przedstawiciel firmy był bardzo profesjonalny i pomógł mi wybrać odpowiedni produkt dla moich potrzeb. Montaż zakończył się szybko, a oba elementy działają bez zarzutu. Pompa działa bez komplikacji i pozwala na praktycznie bezkosztowe działanie pompy. Na wiosnę będę sprawdzał działanie pompy, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Polecam firmę GreenMax każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów i fachowej porady.

5 / 5 2023-02-06

Odradzam współpracy z tą firmą. Ceny mają zawyżone a na montarze przyjeżdżają ich podwykonawcy. Ci ludzie nie mają pojęcia jak to montować. Nie polecam. Opinie pozytywne wystawiane są przez pracowników tej firmy.

5 / 5 2023-02-06

Kupując piec od firmy GreenMax miałem pewne opóźnienia, ale zostałem na bieżąco informowany. Montaż został wykonany estetycznie i z dbałością o porządek. Cena może być wyższa, ale jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Dodatkowo firma oferuje dofinansowanie. Polecam GreenMax, a kontrahenci wykonali wszystko zgodnie z zaleceniami.

5 / 5 2023-02-06

Firma Greenmax zasługuje na pochwały za wykonanie montażu mojej instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Cieszę się, że zdecydowałem się z nimi współpracować, ponieważ wszystkie ich usługi były wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pracownicy są bardzo wykwalifikowani i wykazali się profesjonalizmem i wiedzą na temat instalacji. Pan Oskar z Łodzi okazał się niezwykle pomocny, a jego doradztwo i prezentacja różnych wariantów cenowych były wyjątkowe. Proces montażu przebiegł szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Firma Greenmax zasługuje na wysoce pozytywną opinię i serdecznie ją polecam.

5 / 5 2023-02-06

Firma Greenmax to doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domu. Zakupiłam u nich piec na pellet Stalmark i jestem bardzo zadowolona z jakości. Montaż przebiegł sprawnie i profesjonalnie, a piec oferuje dużą wydajność i łatwość obsługi. Pracownicy firmy wytłumaczyli mi wszystko, co dotyczyło pieca i jego działania. Jeśli szukacie wydajnego i efektywnego sposobu ogrzewania swojego domu, to polecam produkty firmy Greenmax.

5 / 5 2023-02-06

Zdecydowałem się na zakup tego pieca i nie żałuję. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość wykonania nienaganna. Piec działa bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania i jest bardzo wydajny, co pozwala na znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania domu. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a montażyści dokładnie wytłumaczyli mi jak działa piec i jak go obsługiwać. Ten produkt polecam każdemu, kto szuka efektywnego i niezawodnego systemu ogrzewania.

5 / 5 2023-02-05

Oszuści i krętacze. Nic nie kupujcie z tej firmy

5 / 5 2023-02-05

Pompa Ciepła, którą zamontowaliśmy, pracowała bezproblemowo przez cały sezon grzewczy. Otrzymaliśmy już rachunki za prąd, które okazały się być niższe niż się spodziewaliśmy, biorąc pod uwagę podwyżki cen. Montaż urządzenia i współpraca z firmą przebiegły bez większych problemów. Firma złożyła wniosek o dofinansowanie dla nas, więc teraz pozostaje tylko czekać na zwrot. Gorąco polecam tę firmę, jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

5 / 5 2023-02-05

Umowę z firmą GreenMAX podpisałem po wizycie specjalisty, który dobrał odpowiednie urządzenie do moich potrzeb. Montaż przebiegł sprawnie, a ekipa zostawiła po sobie porządek. Wniosek o czyste powietrze został już złożony i czekamy na dofinansowanie. Polecam współpracę z firmą GreenMAX.

5 / 5 2023-02-05

Jeśli szukasz firmy, która oferuje profesjonalizm, rzetelność i doskonałą współpracę, polecam firmę GreenMax. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i na pewno będę korzystał z nich jeszcze w przyszłości.

5 / 5 2023-02-05

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy z dobrym doradcą, polecam skontaktować się z Panem Mateuszem. On zawsze odbiera telefon i jest gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Montaż instalacji przebiegł bezproblemowo, ale termin mógłby być nieco szybszy. Instalacja działa dobrze, jednak jeszcze nie miałem okazji skorzystać z serwisu.

5 / 5 2023-02-05

Jeśli szukasz firmy, która przeprowadzi Ci instalacje fotowoltaiczne lub zbiorniki buforowe, to Greenmax jest idealnym wyborem. Ja sam skorzystałem z ich usług kilka razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Pracownicy są bardzo dobrze wykształceni, a ich praca jest bardzo precyzyjna i wykonana z dbałością o każdy szczegół.

5 / 5 2023-02-05

Firma Green Max została mi polecona przez znajomego, który skorzystał z ich usług montażu paneli fotowoltaicznych. Doradca był bardzo fachowy i zdecydowaliśmy się na montaż pompy ciepła. Prace zostały wykonane solidnie i mamy już ciepło w domu przez trzy miesiące. Raz skorzystaliśmy z serwisu, ale wolałabym, aby była to osobista wizyta technika. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z jakości usług i odpowiedzialności tej firmy, więc polecam ją innym.

5 / 5 2023-02-05

Przesiadka na nowy, samowystarczalny piec była dla mnie marzeniem, które w końcu się spełniło. Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji, ponieważ działa jak należy. Piec jest energooszczędny, co oznacza niższe rachunki. Szczególnie przydatny jest w moim 3-piętrowym domu, gdzie muszę ogrzać dużą powierzchnię. Bardzo polecam takie rozwiązanie każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-02-05

Zdecydowanie polecam usługi firmy Greenmax. Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy i rozmowie z przedstawicielem marki, postanowiłem zainwestować w pompę ciepła Heatux. Jestem zaskoczony, że urządzenie ma moc cieplną na poziomie 400%, a jednocześnie zużywa mało prądu. Mam nadzieję, że będzie służyło mi przez długi czas. Gorąco zachęcam do zainwestowania w Greenmax, jeśli szukasz nowoczesnego ogrzewania domu.

5 / 5 2023-02-05

Firma Greenmax to najlepszy wybór, jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne i zbiorniki buforowe. Ja skorzystałem z ich usług kilka razy i byłem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Pracownicy są bardzo profesjonalni i pomysłowi, oferując nieszablonowe rozwiązania. Ich praca jest bardzo estetyczna i dbałość o każdy szczegół jest imponująca.

5 / 5 2023-02-05

Firma GreenMAX zasługuje na wysokie uznanie za ich profesjonalizm i rzetelność. Konsultant był bardzo pomocny i odpowiedział na wszystkie moje pytania, dzięki czemu mogłem podjąć świadomą decyzję. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, dbając jednocześnie o estetykę. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-02-05

Nie polecam firmy GrennMax. To zwykli oszuści. Prace przez nich wykonywane to fuszerka. Biorą na montarze podwykonawców. Odradzam wszystkim współpracy z tą firmą

5 / 5 2023-02-05

Piec okazał się bardzo wydajny i oszczędny. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość wykonania jest naprawdę dobra. Pracuję bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Profesjonalni montażyści szybko wytłumaczyli mi zasady obsługi, dzięki czemu jestem w stanie w pełni wykorzystywać jego możliwości. Produkt ten śmiało mogę polecić każdemu, kto szuka ekonomicznego i niezawodnego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-02-05

Piec na pellet firmy GreenMax to świetny wybór. Montaż był prosty, a jakość wykonania jest bardzo dobra.

5 / 5 2023-02-05

Instalacja którą wykonała firma Grenn Max to fuszerka. Mam z nimi niemiłe doświadczenie. Nie polecam nikomu tej firmy.

5 / 5 2023-02-05

Z usług firmy jestem bardzo zadowolona na każdym etapie jej realizacji. Doradca Pan Oskar ma ogromną wiedzę, odpowiada na wszystkie pytania i doradzą odpowiedni piec. Pracownicy wykonali montaż profesjonalnie i dokładnie. Jeszcze raz BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!!! Pozdrawiam

5 / 5 2023-02-05

Firma, która spełniła moje oczekiwania pod względem montażu kotła na pellet. Szybko, solidnie, czysto i co najważniejsze jak dla mnie - tanio. Serdecznie polecam GreenMAX.

5 / 5 2023-02-05

Kiedy zaczynałam rozważać zakup kotła na pellet, nie miałam pojęcia, jaki model wybrać. Na szczęście doradcy pomogli mi w doborze odpowiedniego modelu i już po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Kocioł działa bezproblemowo, a montaż przebiegł szybko i bezproblemowo. Polecam!

5 / 5 2023-02-05

Nic od nich nie kupujcie. Te wszystkie pozytywne opinie wystawiają pracownicy firmy. Każdy kto współpracował z firmą GrennMax wie że to oszuści. Ceny mają zawyżone a jakoś wykonanych usług jest kiepska.

5 / 5 2023-02-05

Kocioł na pellet kupiłam pół roku temu i jestem zadowolona, wszystko działa, dobrze grzeje. Świetny kontakt z doradcami, pomoc w wyborze modelu. Polecam u nich piece na pellet i instalacje CO. Dziękuję i pozdrawiam!

5 / 5 2023-02-05

Firma GreenMAX z Warszawy zamontowała u mnie instalację fotowoltaiczną. Przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Panowie wykonali swoją pracę profesjonalnie i zostawili po sobie porządek. Jak na razie jestem zadowolony z działania instalacji i polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-02-05

W przypadku, gdy poszukujesz rozwiązania do ogrzewania swojego domu, to polecam pompę ciepła heatux. To urządzenie znakomicie sprawdza się w swojej roli, a jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo, dostępność serwisu fabrycznego daje pewność, że ewentualne problemy zostaną szybko i profesjonalnie rozwiązane.

5 / 5 2023-02-05

Firma Green Max zyskała moją rekomendację dzięki poleceniu od znajomego, który wcześniej skorzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. Również i ja nie zawiodłem się. Konsultant, Pan Mateusz, profesjonalnie przeprowadził mnie przez cały proces od prezentacji oferty, podpisania umowy, po złożenie wniosku o wymianę licznika na dwukierunkowy oraz wniosku o dofinansowanie. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone i pomierzone. Serdecznie polecam.

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMax jest godna polecenia! Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Zajęli się oni nie tylko przedstawieniem oferty i pracami wykonawczymi, ale również szybkim zorganizowaniem dofinansowania. Sam piec działa bez zarzutu, a dzięki powolnemu spalaniu pelletu i jego automatycznej pracy, udało mi się zaoszczędzić czas i pieniądze. Liczę, że moi sąsiedzi też zdecydują się na takie rozwiązanie, co pozytywnie wpłynie na jakość powietrza w naszej okolicy. Tam, gdzie gmina rozkładała ręce, firma GreenMax znalazła rozwiązanie. Jeszcze raz polecam ich z całego serca

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMAX to profesjonalizm i rzetelność. Montaż paneli słonecznych przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania, a oszczędności na rachunkach za prąd są bardzo zadowalające. Polecam!

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowałam się na montaż paneli fotowoltaicznych w swoim domu i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Firma, którą wybrałam do wykonania tej usługi, okazała się bardzo profesjonalna i rzetelna. Montaż przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Gorąco polecam.

5 / 5 2023-02-04

Zamontowanie pieca na pellet 20 kW Stalmark zamontowanego w czerwcu okazało się strzałem w dziesiątkę. Duży zbiornik na pellet pozwala na oszczędność czasu i pracy, nie trzeba co chwilę dokładać paliwa. Firma Greenmax to rzetelni i profesjonalni pracownicy, którzy dbali o każdy szczegół montażu i doradzali najlepsze rozwiązania dla mojego domu. Serdecznie polecam wszystkim szukającym wiarygodnej i odpowiedzialnej firmy.

5 / 5 2023-02-04

Dzień dobry nazywam się Rafał Kaszubowski i bardzo chętnie bym was w ***a zrobił i wy*** z hajsu. Pozdrawiam

5 / 5 2023-02-04

Nic nie kupuj Natalia od tych oszustów z Grenn Max. Wiele emerytów oszukali l.

5 / 5 2023-02-04

Natalii nic od nic nie kupuj bo ceny mają zawężone i jakoś wykonanych usług to tragedia. U moich znajomych montowali piec na drewno i do dzisiejszego dnia nie działa instalacja. Nie wiem o co chodzi ale bardzo narzekali na firmę Grenn Max

5 / 5 2023-02-04

Panie Jacku to bardzo proszę o numer telefonu:⁠-⁠)

5 / 5 2023-02-04

Tak Natalio, bez wahania, polecam ci montaż i pompę od Greenmax, to co dzisiaj dzieje się na tym zbiorze opinii, to ewidentnie jakaś gra albo konkurencji, albo osoby która chce oczernić wizerunek tej firmy. Ja jestem MEEEEGA zadowolony i polecę każdemu. Chcesz to możemy się zdzwonić.

5 / 5 2023-02-04

No nie wiem co już mam sądzić na temat firmy Grenn Max? Opinie są różne. Czy może ktoś poś montował u nich pompę ciepła? Z góry dziękuję za opinię

5 / 5 2023-02-04

Jestem oszustm. Zapraszam do współpracy!!! Będziecie wiedzieć *** z hajsu

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowanie polecam firmę Greenmax. Ich profesjonalizm i fachowość zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Montaż pieca przebiegł szybko i bezproblemowo, a samo urządzenie działa rewelacyjnie. Wszystko zostało także wyjaśnione i doradzone przez audytora, co pozwoliło mi na świadome podjęcie decyzji. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka rzetelnej i fachowej firmy.

5 / 5 2023-02-04

Jestem autorem poprzedniej opinii, Natalio śmiało wybierz Greenmax, ja naprawdę jestem zadowolony, dobrze trafiłem na rzetelnego wykonawcę. To co teraz dzieje się z tymi opiniami, bardziej przypomina zemstę na jakimś "Kaszubie" niż merytoryczną a przede wszystkim rzetelną opinię.

5 / 5 2023-02-04

Czytam te wszystkie opinię i tak się zastanawiam nad zakupem Pompy ciepła i paneli fotowoltaiczych. Jeśli nie firma Grenn Max to kogo polecacie do wykonania instalacji?

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMax zrobiła świetną robotę przy moim piecu na pellet. Sprawny montaż i wysoka jakość sprawiają, że jestem bardzo zadowolony.

5 / 5 2023-02-04

Kaszub oszukaleś niewłaściwych ludzi i wkrótce za to odpowiedź swoją mordą. Nie pozdrawiam panów przedstawicieli z firmy Grenn Max

5 / 5 2023-02-04

Dziękuję za wysokie oceny i pozytywne opinie na temat firmy Greenmax i ich usług :) Jestem zadowolony, że klient jest zadowolony z montażu paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła. Jestem przekonany, że ich profesjonalizm i zaangażowanie przyczyniły się do sukcesu projektu. Gorąco polecam firmę Greenmax każdemu, kto szuka wysokiej jakości i profesjonalnych rozwiązań dla swojego domu, a poprzednikom rozmowy życzę odstawienie alkoholu, nieprzyjemnie się to czyta.

5 / 5 2023-02-04

Kaszub. Jestem oszustm. Zapraszam do współpracy!!!

5 / 5 2023-02-04

Nie pozdrawiam R Kaszuba. Nie spotkamy się cipo w sądzie.

5 / 5 2023-02-04

A może Waldemar chcesz laskę zrobić?

5 / 5 2023-02-04

Jestem bardzo zadowolony z działania nowego kotła, który został zamontowany. Montaż przebiegł szybko, a wycena została przedstawiona w ekspresowym tempie. Pracownicy, którzy wykonali montaż byli bardzo profesjonalni i kompetentni.

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowanie polecam zbiornik buforowy o pojemności 800l. Okazał się on strzałem w dziesiątkę. Od dawna zastanawiałem się, jak poradzić sobie z ogrzewaniem całego domu i dostępem do szybkiej gorącej wody. Ze względu na to, że przez pracę często jestem na wyjazdach, bardzo przyjemnie jest wracać do ciepłego mieszkania. Nie tracę już czasu na rozpalanie i czekanie aż się nagrzeje, tylko mogę skupić się na odpoczynku.

5 / 5 2023-02-04

Zarząd formy Grenn Max to geje. Robią sobie dobrze po godzinach pracy. Każdy z firmy wie że sobie obciągają

5 / 5 2023-02-04

Przestrzegam wszystkich ludzi przed firma GrennMax. Uważajcie na tych gei przedstawicieli z firmy Grenn Max. Jeśli zobaczycie geja z firmy GrennMax to od razu walcie go w ryj.

5 / 5 2023-02-04

Firma Gren Max to oszuści. Przyjeżdża do Ciebie przedstawiciel podpisujesz z nim umowę i zaczynają się problemy. Moi rodzice na dostawę pieca czekali 8 miesięcy. Na infolinię do firmy GrennMax dodzwonić się to cud. Przyjechała ekipa montować piec i zaczęły się problemy. Próbowali wyłudzić pieniądze od rodziców. Instalacja która wykonali do dnia dzisiejszego nie działa i firma nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby to naprawić.

5 / 5 2023-02-04

Oszuści. Nic od nich nie bierzcie. Kasują negatywne opinie a te pozytywne to piszą przedstawiciele ***y. Ostrzegam przed tą firmą.

5 / 5 2023-02-04

Gorąco polecam firmę Greenmax. Interesowałem się tematem fotowoltaiki przez długi czas, jednak nie udało mi się znaleźć odpowiedniej firmy do współpracy. Dopiero kiedy trafiłem na Greenmax, znalazłem to czego szukałem. Szczególne podziękowanie i pochwała dla pracownika Roberta, który wykonał kawał świetnej roboty. Jeśli ktoś jest niepewny i boi się zaryzykować, to mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że warto zdecydować się na Greenmax.

5 / 5 2023-02-04

Wymiana starego pieca na nowy, samowystarczalny model była dla mnie marzeniem, które w końcu się spełniło. Jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, ponieważ wszystko działa jak należy. Energooszczędny piec jest w dzisiejszych czasach bardzo cenny, szczególnie, że mam 3-piętrowy dom i potrzebuję ogrzać dużo powierzchni. Dlatego też polecam takie rozwiązanie każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMAX zaskoczyła mnie swoją profesjonalną postawą w trakcie wykonywania zlecenia. Konsultant był bardzo rzeczowy, a audyt przeprowadzony przez Pana Damiana obejmował wszystkie aspekty projektu. Montaż przebiegł szybko i sprawnie, a nowy piec działa bez zarzutu. Zbiornik buforowy 1000l, który został zamontowany, również działa świetnie. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i polecam ją każdemu, kto chce zainwestować w nowoczesne ogrzewanie domu.

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowanie polecam usługi firmy GreenMAX. Zostaliśmy bardzo zadowoleni z montażu paneli fotowoltaicznych, który przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Doradztwo i obsługa klienta na najwyższym poziomie, każde pytanie zostało szybko i rzetelnie odpowiedziane.

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMax to profesjonalizm i rzetelność w działaniu. Doradzili mi odpowiedni model kotła na pellet, montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a obsługa klienta jest bardzo miła i pomocna. Polecam każdemu, kto szuka dobrego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-02-04

Dzięki GreenMAX zamontowaliśmy panel fotowoltaiczny na naszym domu. Pracownicy byli bardzo pomocni i szybko wykonali montaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i polecamy ich każdemu.

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowałam się na zakup pieca od firmy GreenMax, jednak proces montażu trwał dłużej niż oczekiwałem - 2 miesiące. Choć było to frustrujące, cieszę się, że już jestem po montażu i piec działa prawidłowo. Gdyby nie dotarli do mnie w końcu, prawdopodobnie nie zdecydowałbym się na zakup.

5 / 5 2023-02-04

Jeśli szukasz nowego pieca, to polecam rozważyć model, który kupiła moja rodzina. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania, a w razie problemów technicznych firma oferuje świetny kontakt i błyskawiczny serwis.

5 / 5 2023-02-04

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GreenMax. Montowali u mnie pompę ciepła i już po pół roku zauważyłem znaczne oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Teraz rozważam instalację paneli fotowoltaicznych, aby jeszcze bardziej obniżyć koszty. Obsługa firmy jest bardzo profesjonalna i szybko wykonują swoją pracę. Gorąco polecam GreenMax wszystkim zainteresowanym.

5 / 5 2023-02-04

Chciałbym pochwalić firmę GreenMAX za profesjonalne podejście do montażu paneli fotowoltaicznych w moim domu w Nasielsku. Ekipa montująca była bardzo dobrze przygotowana i miała dużą wiedzę na temat instalacji. Wszystko przebiegło bezproblemowo i od kilku miesięcy korzystam z darmowego prądu dostarczanego przez panele. Montowali u mnie 12 paneli i jestem bardzo zadowolony z ich działania. Polecam tę firmę innym, którzy rozważają instalację paneli fotowoltaicznych.

5 / 5 2023-02-04

Firma GreenMAX to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie ogrzewania. Dostarczyli mi piec na pellet i zrobili montaż. Obsługa klienta jest na wysokim poziomie, a cena jest bardzo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji i polecam ich usługi każdemu.

5 / 5 2023-02-04

Zdecydowanie polecam tą firmę. Montaż pieca na pellet przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Pracownicy byli bardzo pomocni i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego pieca.

5 / 5 2023-02-04

Kocioł firmy GreenMAX to świetny wybór dla każdego, kto szuka niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania do ogrzewania swojego domu. Ja osobiście skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z efektu. Montaż był szybki i bezproblemowy, a obsługa kotła jest bardzo prosta. Polecam każdemu, kto szuka dobrego kotła.

5 / 5 2023-02-04

Zgłaszanie nieprawidłowości Programu Czyste Powietrze wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected] Instytucja Zarządzająca Programem Infrastruktura i Środowisko, przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia realizacji projektów w ramach Programu w sposób: etyczny, jawny, przejrzysty. Wychodząc na przeciw ww. oczekiwaniom stworzyliśmy proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko. Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów. Co należy zgłaszać Podejrzenie nieprawidłowości, które dotyczą przedstawicieli instytucji wdrażających Program lub podmioty realizujące projekty.

5 / 5 2023-02-03

Firma montowała piec na drewno u mojej mamy i do tej pory nie działa. Mama wzięła kredyt spłaca z emerytury a firma Grenn Max nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby naprawić piec. Na infolinię nikt nie odbiera. Nie polecam firmy. Oszukali mamę na dofinansowaniu.

5 / 5 2023-02-03

*** w dupę wszystkim przedstawicielom firmy Grenn Max

5 / 5 2023-02-03

Oszuści. Nic nie kupujecie od nich.

5 / 5 2023-02-03

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę GreenMax. Doświadczony przedstawiciel pomógł mi w doborze odpowiedniej pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych. Montaż przebiegł sprawnie i szybko. Po kilku miesiącach użytkowania zauważyłem znaczne oszczędności na rachunkach za prąd i ogrzewanie. Serdecznie polecam tę firmę i ich rozwiązania dla każdego, kto chce zaoszczędzić na kosztach energii.

5 / 5 2023-02-03

A ja jestem bardzo zadowolony z całego procesu współpracy jaki miałem z greenmaxem i naprawdę jestem w stanie w zaparte polecać firmę każdemu. Czy jest drożej, no jest czy jest to warte ceny, zdecydowanie. Wpadły chłopaki do mnie jakieś 2 miesiące temu, pompa zamontowana, zrobione testy, nowy dom. Bez mniejszego pierdnięcia zrobili to co musieli, doradzili też co zrobić, by estetycznie wykończyć montaż z ta pompą. Wszystko działa jak powinno.

5 / 5 2023-02-03

Nic nie bierzcie od tych oszustów. Oszukali wiele już osób. Wystosowany jest przeciwko tej firmie pozew zbiorowy przez oszukane osoby. Jeśli zostałeś przez nich oszukany to zapraszam do podłączenia się do pozwu żeby nie czuli się bezkarni

5 / 5 2023-02-03

Opinie pozytywne wystawiane są przez pracowników tej firmy. A tak na prawdę to są oszuści. Unikajcie tej firmy szerokim łukiem. Nie polecam nikomu współpracy z firmą GrennMax

5 / 5 2023-02-02

Czułam, że powinnam już dawno dodać opinię, ale dopiero dzisiaj minął rok od zamiany pieca. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jego działania - przez cały ten czas nie miałam żadnej awarii i oszczędziłam sporo pieniędzy. Kiedy znajomi i rodzina przychodzą do mnie, zawsze mówią, że u mnie jest bardzo ciepło. To wszystko dzięki Wam i chciałabym podziękować za Waszą pomoc.

5 / 5 2023-02-02

Decyzja o wymianie pieca na drewno u moich dziadków została podjęta jeszcze przed rozpoczęciem sezonu grzewczego i okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, starsi ludzie mogą teraz cieszyć się większym komfortem cieplnym w domu. Oszczędzili oni także sporo pieniędzy i swojego cennego czasu. Dodatkowym atutem była szybkość i sprawność wyceny, którą otrzymałam. 10/10 polecam!

5 / 5 2023-02-02

Jeśli szukasz solidnego i wydajnego rozwiązania w zakresie ogrzewania, to na pewno poleciłbym firmę GreenMAX. Zestaw fotowoltaiki i zbiornik buforowy okazał się strzałem w dziesiątkę, pozwala nam na oszczędności i ekologiczne ogrzewanie. Szybki montaż i profesjonalna obsługa to dodatkowe plusy. Serdecznie polecam!

5 / 5 2023-02-02

Jestem pod wrażeniem nowoczesnego rozwiązania jakim jest pompa ciepła, która pozwala na zarządzanie jej przez Wifi. Nigdy bym nie pomyślał, że takie coś jest możliwe. Dzięki temu rozwiązaniu mam dostęp do najważniejszych funkcji pompy ciepła i jest ona jak nowoczesny gadżet w moim domu. Firma Greenmax ułatwiła mi życie. Polecam ją każdemu, zwłaszcza że montaż przebiegł szybko, a wszystkie formalności załatwił miły pan handlowiec Marek. Pozdrawiam.

5 / 5 2023-02-02

Mój mąż i ja przeszukaliśmy wiele ofert, zanim znaleźliśmy firmę Green Max, która spełniła nasze oczekiwania. Chociaż minęło już kilka miesięcy od zamontowania paneli fotowoltaicznych, dopiero teraz jesteśmy w stanie udzielić rzetelnej opinii na temat całego procesu, od zakupu do działania. Jesteśmy pod wrażeniem, jak skrupulatnie panowie podchodzili do instalacji. Obecnie cieszymy się świetnym działaniem paneli i chętnie polecamy firmę Green Max innym.

5 / 5 2023-02-02

Gorąco polecam firmę GreenMax. Ich profesjonalizm i rzetelność oraz doskonała współpraca zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i na pewno będę korzystał z nich jeszcze w przyszłości.

5 / 5 2023-02-02

Zdecydowanie polecam. Zbiornik buforowy 800l był strzałek w 10. Już od dawna zastanawiałem się jak poradzić sobie z ogrzewaniem całego domu i dostępem do szybkiej gorącej wody. W mieszkaniu jestem tylko kilka dni w tygodniu, przez pracę na ciągłych wyjazdach, bardzo miło jest wrócić na gotowe. Już nie spędzam czasu na długie rozpalanie i czekanie na podgrzanie, tylko mam więcej czasu na odpoczynek.

5 / 5 2023-02-02

Decydując się na modernizację swojego ogrzewania, nie mogłem trafić lepiej. Firma, której powierzyłem tę pracę, wykonała ją bardzo profesjonalnie i szybko. Dzięki ich doświadczeniu i fachowości, teraz mam oszczędność energii i komfort cieplny. Gorąco poleca

5 / 5 2023-02-02

Przedstawili bardzo atrakcyjną ofertę, tańszą niż pozostali oferenci z tymi samymi składowymi. Pan Mateusz super doradzał i zagłębiał nas w temat fotowoltaiki, bo szczerze mówiąc nie do końca wiedzieliśmy jak to funkcjonuje w praktyce. W pewnym sensie nas uświadomił. Wcześniejsza firma, która przedstawiała ofertę, nie wzbudziła w nas zaufania. Naprawdę trzeba być czujnym. Panowie instalatorzy w pełni profesjonalni i sympatyczni. Wszystko w terminie dwóch tygodni, a montaż w jeden dzień. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim bardzo polecamy.

5 / 5 2023-02-02

Jeśli szukasz dobrej jakości i profesjonalnej obsługi, GreenMAX jest właśnie dla Ciebie. Montaż paneli fotowoltaicznych przebiegł bezproblemowo, a ekipa montażowa była bardzo pomocna i kompetentna. Gorąco polecam ich usługi.

5 / 5 2023-02-02

Nie kupujcie nic od tych oszustów. Piece sprzedawane przez firmę GrennMax są złej jakości i po zawyżonych cenach. Oferują że załatwiają dofinansowanie w wysokości 31 tys a w żeczywistości wynosi 12 tyś.

5 / 5 2023-02-02

Oszuści

5 / 5 2023-02-01

Firma Greenmax to mój wybór, jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne i zbiorniki buforowe. Korzystałem z ich usług kilka razy na przestrzeni kilku lat i jestem zawsze zadowolony z efektu końcowego. Wszystkie zamontowane przez nich panele fotowoltaiczne działają bez zarzutu, a najnowszy zamontowany zbiornik buforowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Pracownicy firmy są pomysłowi i oferują nieszablonowe rozwiązania, a ich praca jest estetyczna i dbają o każdy szczegół. Polecam ich z czystym sumieniem.

5 / 5 2023-02-01

Firma GreenMax, która dostarczyła i zainstalowała piec na pellet, spisała się doskonale. Profesjonalizm i rzetelność pracowników podczas montażu i doradztwa przed zakupem były na najwyższym poziomie. Sam piec działa bez zarzutu i jestem z niego bardzo zadowolony. Warto polecić tą firmę innym.

5 / 5 2023-02-01

Serdecznie polecam firmę green max, za wspaniałą obsługę i dobrej jakości piece.Doradztwo i wiedza na najlepszym poziomie.U Nas montowali piec Stalmark 27 kW, i w wielkie mrozy pracował znakomicie, aż szkoda było opuszczać dom. W dzisiejszych czasach warto zaoszczędzić trochę grosza, a z takim piecem to się porostu dobrze opłaca.

5 / 5 2023-02-01

Profesionalna firma. Świetny kontakt telefoniczny- podpowiedzą doradzą wycenią. Polecam tą firme i życze jak najwiecej zadowolonych klientów takich jak ja. POLECAM!

5 / 5 2023-02-01

Współpraca z firmą GreenMAX była bardzo pozytywna. Szybka dostawa, sprawny montaż, a także organizacja dofinansowania to zalety tej firmy. Jedynym minusem jest czasami trudność w dodzwonieniu się na infolinię, jednak dostawca oddzwonił i przyjechał na czas. Ogólnie jestem zadowolony z wyboru tej firmy.

5 / 5 2023-02-01

Jeśli szukasz solidnych pieców i profesjonalnej obsługi, polecam firmę GreenMax. Zakup i montaż pieca przebiegł fachowo i w szybkim terminie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam firmę innym.

5 / 5 2023-02-01

Firma GreenMAX to gwarancja profesjonalnej obsługi i szybkiej realizacji zleceń. Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej warszawskiej firmy. Kotły, które oferują, robią od samego początku bardzo dobre wrażenie, jednak po dłuższym użytkowaniu mogę powiedzieć jeszcze więcej. Dziękuję za świetną pracę.

5 / 5 2023-02-01

Współpraca z firmą była świetna, a montaż został przeprowadzony z bardzo dużą dokładnością. Podoba mi się również, że mogłem się do nich zwrócić z pytaniami po zakończeniu projektu, a oni chętnie rozwiewali moje wątpliwości. To jest rzadko spotykane, ponieważ wiele firm urywa kontakt z klientem po zakończeniu współpracy. Dlatego jestem bardzo zadowolony z tego aspektu. Dodatkowo, specjaliści dobrali mi cały schemat instalacji, ponieważ nie posiadam na ten temat wiedzy, więc było to dla mnie bardzo pomocne.

5 / 5 2023-01-31

Jeśli chodzi o profesjonalizm, solidność i szybkość wykonania usługi, to ta ekipa jest po prostu wyśmienita. Słowem - fachowo. Gdybym miał do wykonania taką usługę po raz kolejny, to bez wahania skorzystałbym z ich usług. Gorąco polecam.

5 / 5 2023-01-31

Firma GreenMax zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Szybki i profesjonalny kontakt z doradcą, a także fachowy montaż kotła, który jest solidnie wykonany. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i podejścia do klienta. Będę polecać GreenMax innym i rozważam zakup kolejnego kotła w przyszłości. Jedynym minusem jest trudność w dodzwonieniu się do serwisu, ale poza tym wszystko jest w porządku.

5 / 5 2023-01-31

Mój prywatny system fotowoltaiczny działa świetnie. Postanowiłem wybrać współpracę z Green Max, ponieważ jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska i pozwala na oszczędności. Do tego, istnieje możliwość skorzystania z dotacji, co uważam za bardzo korzystne. Co więcej, koordynator, który przeprowadzał audyt, nie zachowywał się jak nachalny sprzedawca, który musi wyrobić normę. Raczej jak wysokiej klasy specjalista, który odpowiada na każde pytanie i posiada dużą wiedzę. Może to nie jest ważne dla każdego, ale dla mnie jest to ważne, żeby nie być traktowanym jak każdy klient. Dlatego jestem zadowolony z współpracy z Green Max.

5 / 5 2023-01-31

Czytając komentarze zastanawiam się o co chodzi. Od roku korzystam z pieca od greenmaxa i mam ciepło i bez problemu wszystko działa. Na początku miałam problem z ustawieniem wszystkich parametrów pieca, ale firma wysłała do mnie montera, który wszystko wytłumaczył i ustawił. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy w razie potrzeby dzwonie i zawsze jestem poinformowana przez Panią fachowo i bardzo grzecznie POLECAM usługi firmy trzeba się samemu przekonać a nie czytać fejk bzdur.

5 / 5 2023-01-31

Wymiana pieca była koniecznością po awarii starego. Firma Greenmax zaproponowała szybki montaż nowego modelu, co było dla mnie bardzo ważne. Początkowo miałem wątpliwości, ale firma wykonała swoją pracę profesjonalnie i sprawnie. Piec dotarł w ciągu 4 dni roboczych, a po kolejnych 2 dniach pojawiła się ekipa montażowa. Praca została wykonana szybko i bez zarzutu, a nowy piec od razu zaczął działać. Nowy model jest znacznie lepszy od starego, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Firma Greenmax to rozsądne rozwiązanie, polecam handlowca pana Rafała, który jest konkretnym i szczerym gościem.

5 / 5 2023-01-31

Greenmax to firma, która zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Montaż pompy ciepła przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo, Greenmax posiada dział dofinansowań, z którym współpracuje bezpośrednio w celu ochrony czystego powietrza. Dofinansowanie zostało przyznane zgodnie z umową, co jest dodatkowym atutem tej firmy. Gorąco polecamy Greenmax.

5 / 5 2023-01-31

Firma GreenMax zasługuje na pochwałę za profesjonalizm i rzetelność. Kontakt z przedstawicielem był bezproblemowy, a pomoc udzielana przez firmę nie kończyła się na podpisaniu umowy, ale trwała również po uruchomieniu instalacji. Montaż paneli słonecznych przebiegł zgodnie z terminem, a serwis był zawsze dostępny i pomocny. Firma GreenMax zna się na rzeczy i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

5 / 5 2023-01-31

Firma Green Max zapewniła mi profesjonalną obsługę od początku do końca. Przedstawiciel handlowy dokładnie wyjaśnił mi działanie systemu fotowoltaicznego i odpowiedział na wszystkie moje pytania, co pozwoliło mi podjąć świadomą decyzję. Ekipa montażowa była również bardzo profesjonalna i sprawnie wykonała instalację. Jestem bardzo zadowolony z działania systemu i polecam Green Max innym, szczególnie tym, którzy nie mają dużego doświadczenia w tej dziedzinie.

5 / 5 2023-01-31

Firma GreenMAX to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Zdecydowaliśmy się na zakup kotła na pellet i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a obsługa klienta była bardzo miła i pomocna.

5 / 5 2023-01-31

Greenmax to firma, której mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto szuka profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Dzięki ich pomocy, zakupiłam piec na pellet, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Montaż był szybki i bezproblemowy, a obsługa bardzo miła i pomocna.

5 / 5 2023-01-31

Piec na pellet od firmy GreenMax to doskonały wybór. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość jest na najwyższym poziomie.

5 / 5 2023-01-30

Wszystko super! Dzięki za udany montaż

Rzetelne opinie o GreenMax

GreenMax

Siedziba
Radom

WWW
www.green-max.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 516 503 888

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie