Kategorie: / Usługi

GreenMax Opinie Klientów

średnia ocen: 4.69
opinie o GreenMax
5 / 5 2023-03-24

Firma GreenMAX to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Dzięki ich pomocy w wyborze i montażu paneli fotowoltaicznych, mogę cieszyć się oszczędnościami na rachunkach za prąd. Gorąco polecam ich usługi każdemu.

5 / 5 2023-03-24

Jeżeli szukasz profesjonalnej ekipy montującej kotły na pellet, to polecam zdecydowanie firmę Greenmax. Montaż przebiegł sprawnie, a obsługa jest bardzo miła i pomocna. Kocioł działa bez zarzutów i jestem bardzo zadowolona z jego wydajności.

5 / 5 2023-03-24

Firma, która produkuje zbiorniki buforowe 800l zasługuje na pochwałę. To nie tylko sprzęt wysokiej jakości, ale także kompleksowa obsługa i profesjonalne doradztwo. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka sprawdzonego partnera biznesowego. Bolecam baniaczek od nich.

5 / 5 2023-03-24

Firma Greenmax to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Ich ekipa montażowa zainstalowała u mnie nowoczesny kocioł na pellet w zaledwie kilka godzin. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

5 / 5 2023-03-24

Firma Greenmax to ekspert w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Korzystałem z ich usług niedawno i jestem bardzo zadowolony z wyników. Ich pracownicy są bardzo fachowi i oferują kompleksowe rozwiązania dla mojego domu. Polecam ich usługi każdemu, kto szuka najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie.

1 / 5 2023-03-23

Z firmą jest kontakt do momentu podpisania umowy i wzięcia kasy, potem tylko zostają obietnice a na jakiekolwiek informacje czy terminy trzeba czekać w nieskończoność. Kilkurotnie zmieniany opiekun/przedstawiciel. Źle dobrany piec i zrzucenie winy na producenta. Dostracznie pieca również odbyło się w sposób karygodny. Polecam dobrze się zastanowić nad współpracą z tą firmą. Miało być szybko i bez problemów, a cała sprawa się ciągnie już prawie rok.

1 / 5 2023-03-23

Uwaga ,przestrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą. Omijać szerokim łukiem. Przed umowa wszystko obiecują ale po montażu już nie ma z nikim kontaktu. Przedstawiciel handlowy co innego opowiada a w biurze ,jak już się uda dodzwonić,to wychodzi zupełnie inaczej. Naprawdę nie polecam

5 / 5 2023-03-22

Wybór firmy Greenmax do instalacji kotła na pellet to była najlepsza decyzja, jaką podjąłem. Pracownicy firmy wykazali się nie tylko dużą wiedzą i doświadczeniem, ale również byli bardzo elastyczni i dostosowali swoje usługi do moich komat ciemności w piwnicy :DD

5 / 5 2023-03-22

Firma Greenmax zrobiła dla mnie instalację fotowoltaiczną i nie mogę być bardziej zadowolona z ich usług. Są bardzo profesjonalni i dokładni w swojej pracy, a wynik końcowy jest naprawdę imponujący. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnego i oszczędnego rozwiązania.

5 / 5 2023-03-22

Nie miałem pojęcia, jak skuteczny może być serwis, aż do momentu, kiedy korzystałem z usług firmy GreenMax. Ich pracownicy są nie tylko bardzo kompetentni, ale też bardzo uprzejmi i pomocni. Ich usługi są bardzo dokładne i niezawodne. Polecam każdemu, kto szuka najlepszego serwisu w branży.

5 / 5 2023-03-22

Polecam usługi formy Greenmax, nje mam zastrzeżeń wszystko gites.

5 / 5 2023-03-21

JA też polecam te firmę, jestem zadowolony z całego procesu, od 1szego kontaktu, po nasze obecne relację. Piec zamontowany, działa. Pouczono mnie jak o niego dbać i odpowiednio rozpalać w piecu.

5 / 5 2023-03-21

Dla mnie Grenn Max wywiązał się w 100% Polecam tą firmę.

5 / 5 2023-03-20

OSZUŚCI nic od nich nie kupujcie

5 / 5 2023-03-20

Nie mogę sobie już wyobrazić życia bez zbiornika buforowego 1000l! Dzięki niemu, nie muszę już czekać na ciepłą wodę i zawsze mam ją pod ręką. To rewelacyjne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które cenią sobie komfort i wygodę.

5 / 5 2023-03-20

Nie jest źle, tak trzymać

5 / 5 2023-03-20

Zbiornik buforowy 800l jest doskonałym wyborem dla rodzin, które chcą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Dzięki niemu, możesz cieszyć się ciepłą wodą przez cały dzień, a jednocześnie zredukować koszty zużycia energii. Polecam ten produkt z czystym sumieniem.

5 / 5 2023-03-20

Firma Greenmax to dla mnie synonim jakości i rzetelności. Zamówiłem u nich instalację paneli fotowoltaicznych i byłem bardzo zadowolony z ich usług. Pracownicy są bardzo fachowi i pomocni, a ich rozwiązania są dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. Efekty są imponujące, a oszczędności na rachunkach rosną z każdym dniem.

5 / 5 2023-03-20

Heatux od Greenmax to genialne rozwiązanie dla osób, które chcą zainwestować w ekologiczne i oszczędne ogrzewanie. Już od pierwszego dnia korzystania z pompy ciepła zauważyłem różnicę w rachunkach za prąd. Ponadto, firma Greenmax oferuje świetny serwis i opiekę nad swoimi klientami. Polecam produkt i firmę Greenmax każdemu.

5 / 5 2023-03-19

Firma, która dba o klienta - tak w skrócie opisałbym Greenmax. Zamówiłem u nich instalację paneli fotowoltaicznych i od samego początku czułem się zaopiekowany. Pracownicy wyjaśnili mi każdy etap procesu i pomogli wybrać najlepsze dla mnie rozwiązanie. Teraz, po kilku miesiącach użytkowania, jestem bardzo zadowolony z oszczędności na rachunkach.

5 / 5 2023-03-19

GreenMax to firma, która zawsze stawia na jakość i wydajność swoich produktów. Ich sprzęt jest nie tylko bardzo skuteczny, ale też energooszczędny, co pomaga mi oszczędzać na rachunkach. Gorąco polecam każdemu, kto szuka najlepszego sprzętu w branży.

5 / 5 2023-03-19

Pompa ciepła Heatux jest fantastycznym produktem od Greenmax. Po raz pierwszy od dawna mój dom jest ciepły i przyjemny do mieszkania. Bardzo podoba mi się, jak łatwo można sterować tą pompą ciepła z poziomu smartfona. Gorąco polecam produkt i firmę Greenmax.

5 / 5 2023-03-19

Kupiłem produkt od GreenMax kilka miesięcy temu i jestem naprawdę zadowolony z jego jakości. Nie miałem żadnych problemów z instalacją i użytkowaniem. Polecam ten produkt każdemu, kto szuka niezawodnego i wydajnego rozwiązania.

1 / 5 2023-03-19

Firma nie spełniła obietnic, które składała przed podpisaniem umowy. Piec i bufor zostały źle dobrane przez przedstawiciela pana Rafała, nie pracuje prawidłowo, mimo zapewnień. Oba te urządzenia przyszły z dużym kilkumiesięcznym opóźnieniem, co tydzień firma obiecała, że już niedługo będzie. Wcale nie pomagała przy załatwianiu spraw z Czystego Powietrza, wręcz przeciwnie, generowali coraz to nowe problemy i nie odbierali telefonów, kiedy chcieliśmy je rozwiązać albo zapytać. Kiedy okazało się, że piec nie pracuje dobrze, wystosowaliśmy prośbę o to, aby ktoś przyjechał do pieca i go obejrzał w ramach gwarancji a firma straszyła, że mamy zapłacić 800 złotych. Piec i bufor były po bardzo zawyżonych cenach. Przedstawiciel firmy wziął kredyt i podpisywał umowę na mojego emerytowanego tatę, namówił go do tego mimo, że dom był przepisany na mnie. Zostaliśmy przez nich oszukani i źle potraktowani.

5 / 5 2023-03-19

GreenMax to naprawdę najlepszy serwis, z jakim miałem do czynienia. Pracownicy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i zawsze starają się rozwiązać problemy jak najszybciej. Ich usługi są bardzo profesjonalne i dokładne. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i skutecznej pomocy technicznej.

5 / 5 2023-03-19

Uwaga oszuści !!! Nic od nich nie kupujcie. Sami sobie wystawiają pozytywne opinie

5 / 5 2023-03-18

Od dłuższego czasu szukałem odpowiedniego doradcy, który pomoże mi w wyborze i instalacji odpowiednich urządzeń. Zdecydowałem się skorzystać z usług firmy GreenMAX, ponieważ ich konsultanci okazali się bardzo profesjonalni i wyrozumiali. Wykonana praca została wykonana starannie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam firmę GreenMAX wszystkim, którzy szukają profesjonalnego doradztwa i wykonania prac.

5 / 5 2023-03-18

Zakupiłam piec na pellet STALMARK o mocy 40 kW i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Piec jest wysokiej jakości, ma wiele funkcji i działa bezawaryjnie. Używam go już od kilku miesięcy i nie mam z nim żadnych problemów. Do tego dokupiłam zbiornik buforowy o pojemności 2000 litrów. Jestem bardzo zadowolona z jakości i trwałości tego produktu. Polecam go wszystkim, którzy szukają wydajnego i trwałego pieca na pellet.

5 / 5 2023-03-18

Firma zasługuje na wielki szacunek. Przedstawiciele oferują klientom profesjonalną opiekę i fachowe doradztwo. Sprzęt jest wysokiej jakości i spełnia wszystkie oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i polecam tę firmę wszystkim, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

5 / 5 2023-03-18

Jako klient jestem zachwycony usługami tej firmy. Obsługa była miła i profesjonalna, a sprzęt jest bardzo funkcjonalny i wytrzymały. Kupiłam sprzęt, który spełnia wszystkie moje wymagania, a przedstawiciele oferowali mi fachowe doradztwo. Polecam tę firmę każdemu.

5 / 5 2023-03-18

Mój mąż i ja szukaliśmy odpowiedniej firmy do montażu paneli fotowoltaicznych i znaleźliśmy firmę Green Max, która spełniła nasze oczekiwania. Pracownicy

5 / 5 2023-03-18

Firma Green Max to naprawdę dobry wybór, jeśli szukasz profesjonalistów w swojej branży. Dowiedziałem się o nich z polecenia kolegów, którzy byli zachwyceni z ich usług. Gdy zdecydowałem się skorzystać z ich usług, również nie zawiodłem się. Szybko i profesjonalnie wykonali zadanie, za co należy im się duży szacunek. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty. 5 gwiazdek!

5 / 5 2023-03-17

Firma Greenmax to świetna opcja dla wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych usług montażowych. Ja sam skorzystałem z ich usług, aby zamontować piec na pellet 25 kW Stalmark, i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Cały proces przebiegł bezproblemowo, a pracownicy firmy Greenmax byli bardzo pomocni na każdym etapie.

5 / 5 2023-03-17

Greenmax to firma, na którą można liczyć. Zamówiłem u nich instalację paneli fotowoltaicznych i byłem bardzo zaskoczony profesjonalizmem i zaangażowaniem pracowników. Wszystko przebiegło bezproblemowo, a efekty są naprawdę imponujące. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto szuka najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie.

5 / 5 2023-03-17

Zakupiłem produkt od GreenMax i byłem mile zaskoczony doskonałą jakością i wydajnością. Ich produkty są bardzo nowoczesne i energooszczędne, co jest idealne dla mojego stylu życia. Gorąco polecam każdemu, kto szuka niezawodnego i oszczędnego sprzętu.

5 / 5 2023-03-17

Super. Pełny profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony. Polecam.

5 / 5 2023-03-17

Firma Green Max zasługuje na pozytywną recenzję. Kiedy szukałem pomocy w naprawie mojej pompy ciepła, nie mogłem liczyć na inne firmy, ale Green Max przeszedł moje oczekiwania. Szybko przybyli i skutecznie naprawili problem z moim przyłączeniem. Obecnie urządzenie działa bez zarzutu. Serdecznie polecam tę firmę.

1 / 5 2023-03-17

Oszuści i naciągacze, tyle już spraw mają w sądzie. Wstyd.

5 / 5 2023-03-16

Montaż pieca na pellet 20 kW Stalmark wykonanego przez firmę Greenmax to doskonały wybór. Pracownicy tej firmy są profesjonalni i dbają o każdy szczegół. Zadbali również o to, aby mój dom był wyposażony w duży zbiornik na pellet, dzięki czemu oszczędzam czas i pracę. Polecam firmę Greenmax wszystkim, którzy szukają rzetelnych i odpowiedzialnych usług.

5 / 5 2023-03-16

Z GreenMax miałem bardzo pozytywne doświadczenie. Pan Mateusz był bardzo pomocny i wyjaśnił mi wszystko, co chciałem wiedzieć na temat fotowoltaiki. Montaż trwał tylko jeden dzień i byłem mile zaskoczony jak szybko wszystko skończyło. Jestem bardzo zadowolony i polecam tę firmę każdemu szukającemu profesjonalnego podejścia.

5 / 5 2023-03-16

Firma Green Max to naprawdę dobry wybór, jeśli szukasz profesjonalistów w swojej branży. Dowiedziałem się o nich z polecenia kolegów, którzy byli zachwyceni z ich usług. Gdy zdecydowałem się skorzystać z ich usług, również nie zawiodłem się. Szybko i profesjonalnie wykonali zadanie, za co należy im się duży szacunek. Polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty. 5 gwiazdek!

5 / 5 2023-03-16

Polecam firmę w 100 % .Piecyk na pellet był idealnym rozwiązaniem

5 / 5 2023-03-16

Mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi firmy Greenmax. Po wnikliwej analizie i rozmowie z przedstawicielem marki, zdecydowałem się na zakup pompy ciepła Heatux. Jestem zachwycony jakością i mocą cieplną urządzenia, która wynosi 400%. Przy okazji to urządzenie zużywa bardzo mało prądu, co czyni go bardzo ekonomicznym. Polecam Greenmax każdemu, kto szuka nowoczesnego ogrzewania domu.

5 / 5 2023-03-16

Osobiście polecam firmę, montowaliście mi pompe ciepła w styczniu, można powiedzieć że sprawdziła się w zimowym boju. Cieszę się ze wwszystko wyszlo sprawnie i bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona. Zastanawiają mnie jednak te liczne ataki kierowane na typ portalu na greenmax, przez dziwne osoby, trochę to śmieszne, ale to dobrze o Was świadczy, bo z psychologicznego profilu bardziej strzelam w pochodzenie autorstwa tych opinii z firmy konkurujących z Wami, niż klientów. Pozdrawiam Celina.

1 / 5 2023-03-16

Oszukali mnie na 18 tyś, nie dostałem całej dotacji jaką mi obiecali.

5 / 5 2023-03-16

Firma oszustów

5 / 5 2023-03-16

Tragedia

5 / 5 2023-03-15

Firma Green Max wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa była szybka i profesjonalna, a cały proces instalacji przebiegł bez żadnych problemów. Kocioł został solidnie zamontowany, a cena za usługę była zgodna z rynkiem. Naprawdę polecam usługi Green Max.

5 / 5 2023-03-15

Po wymianie starego pieca na samowystarczalny model jestem zachwycona. Jest on energooszczędny, co pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania domu. Jestem szczególnie usatysfakcjonowana, ponieważ mam wielopiętrowy dom i potrzebuję ogrzać dużą powierzchnię. Polecam go każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-03-15

Piec na pellet PRECO to doskonały wybór dla osób poszukujących wydajnego i ekonomicznego ogrzewania. Moc pieca wynosi 40 kW, co pozwala na szybkie ogrzewanie powierzchni o każdej wielkości. Piec jest łatwy w obsłudze, a jego budowa jest solidna i wytrzymała. Piec spala pellet w pełni automatycznie, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. Dodatkowo można dokupić zbiornik buforowy o pojemności 2000 litrów. Piec jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, co zapewnia bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie. Ogólnie rzecz biorąc, polecam zakup pieca PRECO od firmy greenmax. Jest to dobra jakość w przystępnej cenie.

5 / 5 2023-03-15

Jeśli szukasz firmy, która wykona swoją pracę dokładnie i na czas, firma Green Max jest dla Ciebie idealna. Kolega wspominał mi o nich, więc postanowiłem skorzystać z ich usług i nie żałuję. Pracownicy są bardzo profesjonalni i zadbają o każdy szczegół. Moja opinia na temat ich usług jest więc bardzo pozytywna. Polecam każdemu, kto szuka jakości i wiarygodności. 5 gwiazdek!

5 / 5 2023-03-15

Zakup pompy ciepła Heatux od Greenmax był najlepszą decyzją, jaką podjąłem w kwestii ogrzewania domu. Ogrzewanie działa wydajnie, a urządzenie jest niezwykle ciche. Zdecydowanie polecam Greenmax jako producenta pomp ciepła.

5 / 5 2023-03-14

Jestem bardzo zadowolony z zakupu pompy ciepła Heatux od Greenmax. Ogrzewanie działa bardzo sprawnie i jest bardziej wydajne niż moje stare ogrzewanie gazowe. Dodatkowo, zielona filozofia firmy Greenmax i troska o środowisko naturalne sprawiają, że czuję się dobrze jako klient. Gorąco polecam produkt i firmę Greenmax.

5 / 5 2023-03-14

Firma GreenMAX to wybór, którego nie żałuję. Doradztwo na najwyższym poziomie, montaż przeprowadzony profesjonalnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z zakupu pieca na pellet od tej firmy.

5 / 5 2023-03-14

Postanowiłam wymienić stare piec na nowy, samowystarczalny model i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Piec jest energooszczędny, co pozwala mi oszczędzać na ogrzewaniu mojego domu. Szczególnie przydatny jest w moim 3-piętrowym domu, gdzie muszę ogrzać dużą powierzchnię. Bardzo polecam takie rozwiązanie każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze.

5 / 5 2023-03-14

Kupiłem zestaw fotowoltaiczny i pompę ciepła od firmy GreenMax i jestem bardzo zadowolony. Przedstawiciel firmy był bardzo pomocny i profesjonalny, dzięki czemu wybrałem idealny produkt dla moich potrzeb. Montaż został zakończony szybko i oba elementy działają bez zarzutu. Oszczędzam pieniądze dzięki bezkosztowemu działaniu pompy. Na wiosnę będę sprawdzał działanie pompy, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Polecam firmę GreenMax każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów i profesjonalnego podejścia.

5 / 5 2023-03-14

Greenmax to firma, na którą można liczyć. Po zgłoszeniu awarii kotła, ekipa serwisowa pojawiła się u mnie w ciągu kilku godzin. Wymienili uszkodzone części i kocioł działa jak nowy. Polecam!

5 / 5 2023-03-14

Zdecydowałem się na instalację fotowoltaiczną od Greenmax i nie żałuję swojego wyboru. Ich usługi są nie tylko wysokiej jakości, ale też bardzo konkurencyjne cenowo. Pracownicy są bardzo pomocni i oferują świetne rozwiązania, które pomagają mi oszczędzać na rachunkach.

5 / 5 2023-03-14

Nie miałem pojęcia, że serwis może być tak profesjonalny, aż do momentu, kiedy korzystałem z usług firmy GreenMax. Wszyscy pracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni, a ich usługi są niezawodne i dokładne. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego i skutecznego wsparcia technicznego.

5 / 5 2023-03-13

J e ba n i oszuści

5 / 5 2023-03-12

Zawsze mogę liczyć na firmę GreenMax, kiedy potrzebuję pomocy technicznej. Pracownicy są bardzo uprzejmi i zawsze wyjaśniają wszystko w jasny i zrozumiały sposób. Ich usługi są doskonałe i nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnego serwisu.

5 / 5 2023-03-10

Heatux to najlepsza inwestycja, jaką zrobiłem dla mojego domu. Ogrzewanie jest nie tylko wydajne, ale też niezwykle ekonomiczne. Zmniejszyłem rachunki za prąd o ponad połowę od czasu, gdy zainstalowałem tę pompę ciepła. Polecam Greenmax każdemu, kto chce zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

5 / 5 2023-03-10

Zbiornik buforowy 1500l to produkt wysokiej jakości, który spełnił moje oczekiwania w 100%. Bardzo łatwy w obsłudze, szybko się nagrzewa i nie trzeba czekać długo na gorącą wodę. Polecam go każdemu, kto szuka sprawdzonego i skutecznego rozwiązania.

5 / 5 2023-03-10

Firma Greenmax to dla mnie synonim jakości i zaangażowania. Korzystałem z ich usług kilka razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z ich pracy. Ich instalacje fotowoltaiczne są nie tylko bardzo wydajne, ale też estetycznie wykonane, co dodaje uroku mojemu domowi.

5 / 5 2023-03-10

GreenMax to jedyny serwis, który zawsze działał zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bez względu na to, jak skomplikowany był mój problem, pracownicy firmy GreenMax zawsze znaleźli rozwiązanie. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto ceni sobie doskonałą jakość i profesjonalizm.

5 / 5 2023-03-10

Jestem bardzo zadowolony z produktów GreenMax. Ich produkty są nie tylko wydajne i energooszczędne, ale też bardzo estetycznie wykonane. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka nowoczesnego i stylowego sprzętu do domu.

5 / 5 2023-03-09

Zakup pompy ciepła u firmy Greenmax był najlepszą decyzją jaką podjąłem. Jest to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również bardzo oszczędne. Z ręką na sercu polecam tę firmę każdemu, kto szuka nowoczesnych rozwiązań.

5 / 5 2023-03-09

Greenmax to firma, na którą można polegać. Ich pracownicy są bardzo rzetelni i oferują najlepsze rozwiązania dla mojego domu. Dzięki ich instalacjom fotowoltaicznym mogę oszczędzać na rachunkach i dbać o środowisko jednocześnie. Polecam ich usługi każdemu, kto szuka najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie.

5 / 5 2023-03-09

ZGŁASZANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przywiązując szczególną wagę do zapewnienia realizacji swoich zadań w sposób etyczny, jawny i przejrzysty, z zachowaniem standardów transparentności, utworzył do Państwa dyspozycji adres mailowy: [email protected] Co należy zgłaszać: Podejrzenie wystąpienia nadużyć finansowych, m.in. korupcji, konfliktów interesów, zmów cenowych, fałszowania dokumentów a także innych działań sprzecznych z prawem, takich jak nadużywanie lub przekraczanie uprawnień. Przed zgłoszeniem należy podjąć próbę potwierdzenia, czy zgłaszane informacje są wiarygodne oraz upewnić się, że ich przekazanie nie ma na celu jedynie zdyskredytowania poszczególnych osób. Elektroniczna skrzynka pocztowa działa w oparciu o następujące zasady: Każde zgłoszenie podlega ochronie przed udostępnieniem osobom nieuprawnionym. Osoba zgłaszająca informację może zastrzec swoją anonimowość; w takim przypadku dokonywana będzie anonimizacja zgłoszenia (ze zgłoszenia usunięte zostaną dane osobowe zgłaszającego i inne cechy pozwalające na identyfikację jego tożsamości.) Informacje objęte zgłoszeniem, umożliwiające identyfikację osoby dokonującej zgłoszenie, będą chronione zarówno na etapie wyjaśniania sprawy, podczas prowadzenia ewentualnych działań zapobiegawczych, jak również w przyszłości i udostępniane wyłącznie funkcjonariuszom odpowiednich służb. Wszelkie zgłoszenia będą skrupulatnie rozpatrywane, a w przypadku ich potwierdzenia sprawa będzie załatwiana zgodnie z wewnętrznymi procedurami NFOŚiGW oraz przepisami prawa.

5 / 5 2023-03-08

Zamontowanie pieca 20 kW Stalmark wykonanego przez firmę Greenmax to świetny wybór. Pracownicy byli niezwykle profesjonalni i dbali o każdy szczegół. Pomogli w doborze najlepszego rozwiązania dla mojego domu i zaproponowali duży zbiornik na pellet, dzięki czemu oszczędzam czas i pracę. Polecam wszystkim szukającym wiarygodnej i odpowiedzialnej firmy.

5 / 5 2023-03-08

Kocioł sprawuje się bardzo dobrze, montaż szybki, ekspresowa wycena i profesjonalni pracownicy.

5 / 5 2023-03-08

Również muszę pochwalić firmę Green Max. Mam zbiornik buforowy od 3/4 miesięcy. Zakup, montaż, wszystko super. Pozdrawiam i polecam.

5 / 5 2023-03-08

Green Max to firma, która oferuje profesjonalne usługi od początku do końca. Konsultant przedstawił mi ofertę, doradził i załatwił wszystkie niezbędne formalności. Montaż instalacji przebiegł bezproblemowo, a kontakt z obsługą klienta jest na najwyższym poziomie. Sprzęt jest nowoczesny i zapewnia wysoką jakość.

5 / 5 2023-03-08

Firma Greenmax to profesjonalna firma, która oferuje wysoce wydajne rozwiązania. Montaż nowego pieca był szybki i sprawny, a zespół montażowy zrobił to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, nowy piec jest znacznie lepszy od starego z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu.

5 / 5 2023-03-07

Polecam, Wiktor

5 / 5 2023-03-06

Sprawy związane z instalacją fotowoltaiczną i pompą ciepła były dla mnie dość skomplikowane. Jednak dzięki firmie Greenmax byłem w stanie je zrozumieć. Pracownicy okazali się bardzo życzliwi i zrozumieli moje wątpliwości. Pan Karol z Poznania wyjaśnił wszystko w sposób jasny i zrozumiały. Montaż przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-03-06

Korzystałem z usług firmy GreenMAX i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Konsultant był bardzo profesjonalny i odpowiedział na wszystkie moje pytania, dając mi wszystkie informacje, których potrzebowałem, aby podjąć dobrą decyzję. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o estetyczny wygląd. Z całego serca polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-03-06

Zamontowałem kocioł na pellet Green Maxa dla moich rodziców. Jest naprawdę nowoczesny i działa bez zarzutu. Muszę przyznać, że wymaga on wiedzy i umiejętności w zakresie ustawienia sterownika, ale jest to możliwe. Naprawdę polecam ten produkt, szczególnie jeśli chodzi o profesjonalizm Green Maxa.

5 / 5 2023-03-06

Montaż nowego pieca firmy Greenmax okazał się strzałem w dziesiątkę. Usługa była wykonana szybko i sprawnie po awarii starego. Firma zaproponowała mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 2 dni roboczych. Zespół montażowy przybył następnego dnia i wykonał swoją pracę bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona z nowego pieca, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Polecam pana Damiana

5 / 5 2023-03-06

Dzięki firmie Green Max, miałem pewność, że instalacja solarna zostanie wykonana dokładnie i profesjonalnie. Kontakt z przedstawicielem był łatwy i przyjemny, a cały proces odbywał się bezproblemowo. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto szuka rzetelnego i doświadczonego dostawcy usług solarnych.

5 / 5 2023-03-06

Kupiłem piec na pellet od firmy GreenMAX i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Montaż był szybki i bezproblemowy, a obsługa klienta na wysokim poziomie. Jakość wykonania jest imponująca i jestem zadowolony z inwestycji

5 / 5 2023-03-06

ZGŁASZANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przywiązując szczególną wagę do zapewnienia realizacji swoich zadań w sposób etyczny, jawny i przejrzysty, z zachowaniem standardów transparentności, utworzył do Państwa dyspozycji adres mailowy: [email protected] Co należy zgłaszać: Podejrzenie wystąpienia nadużyć finansowych, m.in. korupcji, konfliktów interesów, zmów cenowych, fałszowania dokumentów a także innych działań sprzecznych z prawem, takich jak nadużywanie lub przekraczanie uprawnień. Przed zgłoszeniem należy podjąć próbę potwierdzenia, czy zgłaszane informacje są wiarygodne oraz upewnić się, że ich przekazanie nie ma na celu jedynie zdyskredytowania poszczególnych osób. Elektroniczna skrzynka pocztowa działa w oparciu o następujące zasady: Każde zgłoszenie podlega ochronie przed udostępnieniem osobom nieuprawnionym. Osoba zgłaszająca informację może zastrzec swoją anonimowość; w takim przypadku dokonywana będzie anonimizacja zgłoszenia (ze zgłoszenia usunięte zostaną dane osobowe zgłaszającego i inne cechy pozwalające na identyfikację jego tożsamości.) Informacje objęte zgłoszeniem, umożliwiające identyfikację osoby dokonującej zgłoszenie, będą chronione zarówno na etapie wyjaśniania sprawy, podczas prowadzenia ewentualnych działań zapobiegawczych, jak również w przyszłości i udostępniane wyłącznie funkcjonariuszom odpowiednich służb. Wszelkie zgłoszenia będą skrupulatnie rozpatrywane, a w przypadku ich potwierdzenia sprawa będzie załatwiana zgodnie z wewnętrznymi procedurami NFOŚiGW oraz przepisami prawa.

5 / 5 2023-03-06

ZGŁASZANIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przywiązując szczególną wagę do zapewnienia realizacji swoich zadań w sposób etyczny, jawny i przejrzysty, z zachowaniem standardów transparentności, utworzył do Państwa dyspozycji adres mailowy: [email protected] Co należy zgłaszać: Podejrzenie wystąpienia nadużyć finansowych, m.in. korupcji, konfliktów interesów, zmów cenowych, fałszowania dokumentów a także innych działań sprzecznych z prawem, takich jak nadużywanie lub przekraczanie uprawnień. Przed zgłoszeniem należy podjąć próbę potwierdzenia, czy zgłaszane informacje są wiarygodne oraz upewnić się, że ich przekazanie nie ma na celu jedynie zdyskredytowania poszczególnych osób. Elektroniczna skrzynka pocztowa działa w oparciu o następujące zasady: Każde zgłoszenie podlega ochronie przed udostępnieniem osobom nieuprawnionym. Osoba zgłaszająca informację może zastrzec swoją anonimowość; w takim przypadku dokonywana będzie anonimizacja zgłoszenia (ze zgłoszenia usunięte zostaną dane osobowe zgłaszającego i inne cechy pozwalające na identyfikację jego tożsamości.) Informacje objęte zgłoszeniem, umożliwiające identyfikację osoby dokonującej zgłoszenie, będą chronione zarówno na etapie wyjaśniania sprawy, podczas prowadzenia ewentualnych działań zapobiegawczych, jak również w przyszłości i udostępniane wyłącznie funkcjonariuszom odpowiednich służb. Wszelkie zgłoszenia będą skrupulatnie rozpatrywane, a w przypadku ich potwierdzenia sprawa będzie załatwiana zgodnie z wewnętrznymi procedurami NFOŚiGW oraz przepisami prawa.

5 / 5 2023-03-06

Jestem zadowolony z usługi Green Max. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

5 / 5 2023-03-05

Firma Green Max wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pracownicy byli bardzo pomocni i profesjonalni, a cały proces instalacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Materiały użyte do montażu były najwyższej jakości, a cena za usługę zgodna z rynkiem. Polecam usługi Green Max.

5 / 5 2023-03-05

Firma GreenMax zamontowała mi piec, jednak proces był dłuższy niż oczekiwałem - 2 miesiące oczekiwania na montaż. Choć było to trudne do zniesienia, jestem zadowolony z rezultatu. Gdyby nie dotarli do mnie w końcu, prawdopodobnie nie podjąłbym decyzji o zakupie.

5 / 5 2023-03-05

Zdecydowaliśmy się na wymianę starego pieca na nowy z oferty firmy GreenMax i jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu. Skorzystaliśmy z dofinansowania, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło całą transakcję. Pracownicy firmy byli bardzo pomocni i profesjonalni, a cały proces przebiegł sprawnie i szybko. Serdecznie polecamy.

5 / 5 2023-03-05

Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką otrzymałem od firmy GreenMax. Pan Oskar był bardzo pomocny w wyjaśnieniu, jak działa fotowoltaika. Ich oferta była bardzo atrakcyjna i tańsza niż pozostali dostawcy. Montaż trwał tylko jeden dzień i byłem mile zaskoczony jak szybko wszystko skończyło. Jestem bardzo zadowolony i polecam tę firmę każdemu.

5 / 5 2023-03-04

A ja jestem bardzo zadowolony z ich usług i naprawdę polecam każdemu, bez ściemy.

5 / 5 2023-03-04

J e b a c oszustów

5 / 5 2023-03-04

Firma Krzak. Zatrudniaja podwykonawcòw na montarze. Ci ludzie są zle przeszkoleni i napewno odwalą fuszerkẹ.Obiecujà że załatwiają dofinansowanie a w żeczywistości piszą tylko wnioski. W razie awarii nikt do Ciebie nie przyjedzie z Firmy Krzak Genn Max ponieważ nie posiadają żadnego serwisu.

5 / 5 2023-03-04

UWAGA OSZUŚCI

5 / 5 2023-03-04

Jeśli szukasz firmy z profesjonalną obsługą i dużym asortymentem w przystępnej cenie, polecam GreenMax. Wszystko przebiegło w porządku i jestem zadowolony z ich usług.

5 / 5 2023-03-04

Firma GreenMax to dobra opcja, jeśli szukasz pieca. Nie było najszybsze, ale z uwagą mnie informowano o postępach. Montaż był wykonany porządnie, a cena nie była najniższa, ale jakość obsługi rekompensuje wyższą cenę. Firma oferuje także dofinansowanie, co jest bardzo przydatne. Polecam GreenMax jako godnych zaufania partnerów.

5 / 5 2023-03-04

GreenMax to firma, której mogę zaufać. Pan Mateusz był bardzo pomocny w wyjaśnieniu, jak działa fotowoltaika. Ich oferta była bardzo atrakcyjna i tańsza niż pozostali dostawcy. Montaż trwał tylko jeden dzień i byłem mile zaskoczony jak szybko wszystko skończyło. Jestem bardzo zadowolony i polecam tę firmę każdemu szukającemu profesjonalnego podejścia.

5 / 5 2023-03-04

Dostawca godny polecenia. Duży plus za poprawę mobilności. Oby tak dalej.

5 / 5 2023-03-04

Firma Greenmax to profesjonalna firma, która oferuje wysoce wydajne rozwiązania. Montaż nowego pieca był szybki i sprawny, a zespół montażowy zrobił to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, nowy piec jest znacznie lepszy od starego z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu.

5 / 5 2023-03-03

Uwaga OSZUŚCI!!!

5 / 5 2023-03-03

Postanowiłam wymienić mój stary piec na nowy samowystarczalny model i jestem bardzo zadowolona. Jest on oszczędny w energię, więc nie muszę wydawać dużo pieniędzy na ogrzewanie domu. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ mam duży, 2-piętrowy dom i potrzebuję ogrzać dużo powierzchni. Polecam go wszystkim, którzy szukają oszczędności w energię i pieniądze.

5 / 5 2023-03-03

Po przeszukaniu wielu ofert zdecydowaliśmy się na firmę Green Max do montażu paneli fotowoltaicznych i jesteśmy bardzo zadowoleni z całego doświadczenia. Pracownicy byli bardzo dokładni i precyzyjni, a teraz cieszymy się doskonałym działaniem paneli. Polecamy firmę Green Max innym, ponieważ wyraźnie widzimy jakość ich usług.

5 / 5 2023-03-03

Wybrałem firmę Greenmax do montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Pracownicy byli bardzo wykwalifikowani i wykazali się wiedzą na temat instalacji. Pan Mateusz przedstawił mi wszystkie opcje cenowe i jakościowe bez żadnej próby oszustwa. Montaż został wykonany zgodnie z ustalonym terminem, bez improwizacji i z użyciem profesjonalnych narzędzi. Serdecznie polecam firmę Greenmax wszystkim!

5 / 5 2023-03-03

Firma Greenmax to profesjonalna firma, która oferuje wysoce wydajne rozwiązania. Montaż nowego pieca był szybki i sprawny, a zespół montażowy zrobił to bardzo dobrze. Pana Rafała polecam jako kompetentnego i szczerego handlowca, który zaproponował mi nowy model kotła. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, nowy piec jest znacznie lepszy od starego z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu.

5 / 5 2023-03-03

Sami piszą sobie tę recenzję nie wierzycie w ani jedno słowo

5 / 5 2023-03-03

Uwaga oszuści. Nie dajcie się naciągnąć tym oszustwom. Nic od nich nie kupujcie

5 / 5 2023-03-02

Szczerze polecam zbiornik buforowy o pojemności 800l. Kupując ten produkt naprawdę nie żałuję. Od dawna szukałem sposobu na to, by móc cieszyć się rozwiązaniem, pozwalającym mi na oszczędność i zapewniającym mi szybki dostęp do gorącej wody. Zbiornik buforowy naprawdę może pomóc w tej sytuacji. Jest bardzo wydajny, a jego obsługa jest prosta i szybka.

5 / 5 2023-03-02

Zamontowałam samowystarczalny piec i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Przez to, że jest energooszczędny, płacę mniej za ogrzewanie domu. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ jestem właścicielem dużego, wielopiętrowego domu. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić energię i pieniądze.

5 / 5 2023-03-02

Praca z firmą Greenmax okazała się bardzo satysfakcjonująca. Pracownicy wykazali się wiedzą na temat instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Adam z Łodzi okazał się nadzwyczaj przychylny i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę innym.

5 / 5 2023-03-02

Firma GreenMAX to profesjonalna i rzetelna firma. Zakupiłem u nich piec na pellet i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Firma GreenMAX jest godna polecenia każdemu, kto szuka wysokiej jakości pieca na pellet.

5 / 5 2023-03-02

Zdecydowanie polecam firmę Greenmax, jeśli chodzi o instalacje fotowoltaiczne i zbiorniki buforowe. Ja korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem zadowolony z efektu końcowego. Pracownicy są bardzo kompetentni i oferują ciekawe, nieszablonowe rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość i trwałość.

5 / 5 2023-03-02

Jeśli szukasz profesjonalnej i szybkiej obsługi, z czystym sumieniem polecam tą firmę.

5 / 5 2023-03-02

Zdecydowałem się na zakup paneli słonecznych od firmy Green Max po przejrzeniu wielu ofert i opinii znajomych. Konsultant odpowiedział na wszystkie moje pytania i doradził najlepsze rozwiązanie. Montaż został wykonany terminowo i profesjonalnie. Ekipa instalacyjna była bardzo dokładna i uprzejma. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy i polecam ją każdemu.

5 / 5 2023-03-02

Kiedy zaczęliśmy szukać firmy zajmującej się montażem paneli fotowoltaicznych, znajomy polecił nam Green Max. Doradca, z którym się skontaktowaliśmy, okazał się bardzo kompetentny, a mój mąż, który zna się na rzeczy, potwierdził jego fachowość. Zdecydowaliśmy się na montaż pompy ciepła i po siedmiu dniach solidnego montażu mamy ciepło w domu bez konieczności martwienia się o opał. Usługa serwisowa też działa dobrze, chociaż wolałabym, aby była to osobista wizyta. Ogólnie polecam tę firmę.

5 / 5 2023-03-01

Firma Greenmax to doskonała propozycja dla osób szukających niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domu. Zakupiłam u nich piec na pellet Stalmark i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Montaż przebiegł bezproblemowo i szybko, a piec okazał się oferować dużą wydajność i łatwość obsługi. Pracownicy firmy wytłumaczyli mi wszystko, co dotyczyło pieca i jego działania. Serdecznie polecam produkty i firmę Greenmax wszystkim, poszukującym wygodnego sposobu ogrzewania domu.

5 / 5 2023-03-01

Firma Green Max wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Instalatorzy byli wyjątkowo profesjonalni i pomocni, a całość prac przebiegła bardzo sprawnie. Kocioł został zamontowany solidnie, a cena za instalację była zgodna z rynkiem. Jestem zachwycony usługami Green Max.

5 / 5 2023-03-01

Zdecydowanie polecam tą firmę. Montaż pieca na pellet przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Pracownicy byli bardzo pomocni i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolony z mojego nowego pieca.

5 / 5 2023-03-01

Przesiadka na nowy, samowystarczalny piec okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji, ponieważ wszystko działa jak należy. Piec jest energooszczędny, co oznacza, że płacę mniej za ogrzewanie domu. Szczególnie przydatny jest w moim 3-piętrowym domu, gdzie muszę ogrzać dużą powierzchnię. Polecam takie rozwiązanie każdemu, kto szuka oszczędności.

5 / 5 2023-03-01

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, z którą świetny kontakt i fachowe doradztwo, to polecam tą firmę. Jakość i funkcjonalność dostarczonego sprzętu przerosła moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolony z jego jakości. Solidna i godna polecenia.

5 / 5 2023-03-01

Firma Green Max to prawdziwa perła wśród dostawców piecyków na pellet. Usługa montażu i serwisu jest na wysokim poziomie, a ekipa jest bardzo profesjonalna i pomocna. Dzięki ich pomocy, mój piecyk działa bez zarzutu od ponad roku. Gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2023-03-01

Montaż kotła na pellet firmy GreenMAX przebiegł sprawnie i szybko. Jakość wykonania jest imponująca, a poziom obsługi klienta bardzo dobry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania i naszej decyzji o zakupie. Firma GreenMAX zasługuje na wyróżnienie za świetnie wykonaną pracę.

5 / 5 2023-03-01

Wybrałem firmę GreenMax i nie żałuję tego. Pan Mateusz był bardzo pomocny w wyjaśnieniu, jak działa fotowoltaika. Ich oferta była bardzo atrakcyjna i tańsza niż pozostali dostawcy. Montaż trwał tylko jeden dzień i byłem mile zaskoczony jak szybko wszystko skończyło. Firma wzbudziła moje zaufanie i polecam ją każdemu.

5 / 5 2023-03-01

Profesjonalna usługa montażu, szybko i solidnie. Kocioł działa bez zarzutu.

5 / 5 2023-02-28

Kupiłem zestaw fotowoltaiczny i pompę ciepła od firmy GreenMax i jestem bardzo zadowolony. Przedstawiciel firmy był bardzo pomocny w wyborze idealnego produktu dla moich potrzeb i wykazał się dużą wiedzą. Montaż został zakończony szybko, a oba elementy działają bez zarzutu. Dzięki bez kosztowemu działaniu pompy oszczędzam pieniądze. Planuję sprawdzić działanie pompy po sezonie grzewczym, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Polecam firmę GreenMax każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów i profesjonalnego podejścia.

5 / 5 2023-02-28

Bardzo, ale to bardzo polecam firmę. Jestem mega zadowolony, że to oni zajeli się tematem ogrzewania mojego domu.

5 / 5 2023-02-28

Wybór pieca na pellet był doskonały. Firma pomogła mi w doborze odpowiedniego modelu i montaż przebiegł bezproblemowo. Teraz cieszę się ciepłym i ekonomicznym ogrzewaniem mojego domu. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka wysokiej jakości pieca na pellet.

5 / 5 2023-02-28

Jeśli potrzebujesz fachowego montażu pieca, GreenMax jest firmą, która zrobi to zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Obsługa klienta jest na wysokim poziomie, a specjalista Pan Mateusz posiada ogromną wiedzę na temat piecy. Choć pojawiły się pewne trudności podczas montażu, firma szybko je rozwiązała. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu Pani Kasi z działu dofinansowań, która pomogła nam uzyskać dofinansowanie w ciągu 3 tygodni. Z czystym sumieniem polecamy GreenMax.

5 / 5 2023-02-28

Jestem bardzo zadowolony z zakupu pompy ciepła od firmy GreenMax. Ich oferta była konkurencyjna pod względem cenowym, a jakość produktu i montażu była na wysokim poziomie. Różnica w kosztach ogrzewania jest zauważalna i cieszę się, że mogłem skorzystać z takiego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-02-28

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje ogrzewanie będzie działało bez zarzutu, to polecam skorzystanie z usług Greenmax. Obsługa jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, a montaż przebiegł bezproblemowo. Szybko rozwiązywali ewentualne problemy, co jest bardzo ważne dla mnie jako klienta.

5 / 5 2023-02-28

Greenmax to prawdziwy profesjonalista w branży ogrzewania. Montaż przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo, a obsługa była bardzo pomocna i doradziła mi w wyborze odpowiedniego kotła. Kocioł działa bez zarzutów i jestem bardzo zadowolona z jego wydajności.

5 / 5 2023-02-27

Nie polecam tej firmy. Montaż to fuszerka. Omijać szerokim łukiem.

5 / 5 2023-02-27

Kiedy potrzebowałem profesjonalnego doradztwa, postanowiłem skorzystać z usług firmy GreenMAX. Konsultant okazał się bardzo wyrozumiały i dobrze znał temat. Wykonana praca została wykonana z najwyższą precyzją, a cały proces trwał krócej niż przewidywaliśmy. Polecam firmę GreenMAX każdemu, kto szuka rzetelnego i profesjonalnego doradztwa.

5 / 5 2023-02-27

Firma Green Max zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Obsługa była szybka i miła, a sam montaż przebiegł sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Kocioł został solidnie zamontowany, a cena usługi była zgodna z rynkiem. Zdecydowanie polecam usługi Green Max.

5 / 5 2023-02-26

Moje doświadczenie z firmą Greenmax było wysoce pozytywne. Pracownicy okazali się nadzwyczaj profesjonalni i wykazali się wiedzą na temat montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Wojciech z Katowic był bardzo pomocny i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Montaż przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-02-26

Moje doświadczenie z firmą Greenmax było wysoce pozytywne. Pracownicy okazali się nadzwyczaj profesjonalni i wykazali się wiedzą na temat montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Wojciech z Katowic był bardzo pomocny i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Montaż przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-02-26

Też wybrałem produkt dla rodziców kocioł na pellet i na drewno. Faktycznie pellet musi być dobrej jakości a drewno suche do tych kotłów zgazowujàcych. Ogólnie wszystko działa bez problemu. Trzeba też nauczyć siè dobrej obsługi tego pieca bo to są nowoczesne piece. Trzeba umieć ustawiać sterownik, ale dla ogarniętych ludzi to nie problem. Wiadomo każdemu się nie dogodzi w dzisiejszych czasach. Ja gorąco polecam profesjonalizm Green maxa. Jeżeli będę teraz montował pompę ciepła u siebie to tylko z Wami. Polecam

5 / 5 2023-02-26

Firma Green Max zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa była szybka i miła, zarówno podczas rozmowy telefonicznej jak i podczas wizyty instalatorów. Kocioł został solidnie zamontowany, a cały proces przebiegał z fachowym podejściem do klienta. Jestem na etapie rozważania zakupu kotła do drugiego domu i na pewno skorzystam z usług Green Max. Cena za usługę była zgodna z rynkiem, jedynym minusem jest trudność z dodzwonieniem się do serwisu.

5 / 5 2023-02-26

Mam zamontowany nowy kocioł na pellet. Dostawa kotła oraz instalacja przebiegły zgodnie z planem. Polecam firmę Green Max.

5 / 5 2023-02-25

Pompa ciepła zamontowana 3 m-ce temu, wszystko działa prawdłowo. Wszystko rozliczone, temat zakończony po mojej myśli. Polecam Green max. A opinjami takich anonimowych pajacyków, co wypisują bzdury i boją się przedstawić nie należy brać pod uwagę. Gorąco polecam Green Max. !

5 / 5 2023-02-25

Z czystym sumieniem polecam Greenmax. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej pompy ciepła, ale po kontakcie z przedstawicielem firmy i przeprowadzonym audycie, postawiliśmy na markę Heatux. Jestem zaskoczony jak mało prądu zużywa. To naprawdę świetne rozwiązanie, mam nadzieję, że będzie służyło przez długi czas. Gorąco polecam Greenmax każdemu, kto rozważa inwestycję w nowoczesne ogrzewanie swojego domu.

5 / 5 2023-02-24

W 100% popieram Cię Mariusz, a sam także chcę pochwalić GreenMAX za to w jak poprawny sposób załatwili sprawę mojego montażu. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo zadowolony.

5 / 5 2023-02-24

Zamówiłem i zamontowałem w firmie GREEN MAX kocioł. Jestem bardzo zadowolony z kompleksowej obsługi. Czytałem również recenzje nieudaczników którzy anonimowo podważają autorytet Firmy Green Max. Przedstawcie się osobiście, lub zgłoście firmie jeżeli macie problem. Nie ma nic gorszego jak anonimowe oczernianie kogoś. Firma Green Max, oby jak najwięcej tak profesjonalnych i uczciwych firm. Pozdrawiam, zadowolony klient Mariusz Kwiatkowski.

5 / 5 2023-02-24

Zdecydowałem się skorzystać z usług firmy GreenMAX i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Konsultanci byli bardzo wyrozumiali i wyjaśnili mi wszystkie szczegóły instalacji. Wykonanie prac było bardzo staranne, a pracownicy dbali o estetyczny wygląd. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i szczerze polecam tę firmę wszystkim.

5 / 5 2023-02-24

Firma Green Max świetnie poradziła sobie z montażem mojej pompy ciepła. Panowie pracowali z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a cały proces odbył się szybko i sprawnie. Dostaliśmy fachowe doradztwo i wsparcie w wyborze odpowiedniego systemu oraz producenta. Również wszelkie formalności związane z dofinansowaniem zostały załatwione przez firmę. Gorąco polecam Green Max każdemu, kto szuka rzetelnej i profesjonalnej firmy do montażu pompy ciepła.

5 / 5 2023-02-24

Decyzja o zakupie pieca na pellet przyszła szybko, bo już w piątek zamówiłem. Dostawa nastąpiła na czas, we wtorek. W porównaniu z innymi sklepami internetowymi cena była przystępna. W moim przypadku wszystko przebiegło pomyślnie, polecam.

5 / 5 2023-02-24

Decyzja o wymianie pieca na nowy z programu Czyste Powietrze okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu udało nam się zaoszczędzić spore pieniądze. Firma GreenMAX, która wykonała dla nas tę usługę, zrobiła to profesjonalnie i szybko. Serdecznie polecam tę firmę innym osobom, które rozważają wymianę swojego pieca.

5 / 5 2023-02-24

Jestem bardzo zadowolony z całej współpracy z tą firmą

5 / 5 2023-02-24

Polecam firmę Green Max. Sam pewnie wszystko organizował bym dłużej. Od złożenia zamówienia do zamontowania i uruchomienia pompy ciepła 10 dni. Jestem bardzo zadowolony, wszystko fajnie zrobione, działa bez problemu. Firma godna polecenia... Tomek

5 / 5 2023-02-23

Te szuję sami piszą tę opinię. U mojej mamy montowali piec i do dziś instalacja nie działa.

5 / 5 2023-02-22

Umowę z firmą GreenMAX podpisałem po wizycie specjalisty, który dobrał odpowiednie urządzenie do moich potrzeb. Montaż przebiegł sprawnie, a ekipa zostawiła po sobie porządek. Wniosek o czyste powietrze został już złożony i czekamy na dofinansowanie. Polecam współpracę z firmą GreenMAX.

5 / 5 2023-02-22

Zakupiłem kocioł w tamtym roku. Niedługo minie rok jak zapomniałem co znaczy ogrzewanie domu. Kocioł jest bezobsługowy,bezawaryjny i po prostu genialny!! Mimo iż koszt jest większy niż większość kotłów na rynku to teraz wiem za co zapłaciłem i na tą chwilę nie żałuję. To co mi się w tym piecu najbardziej podoba to samoczyszczenie się pieca. Polecam na 101 % Pozdrawiam

5 / 5 2023-02-22

Bardzo rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, ale w tym wypadku robię odstępstwo, ponieważ jestem pod wrażeniem fachowej wiedzy, kompetencji i doradztwa. Długo szukałem firmy, która wykona montaż pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej, po kontakcie z Panem Mateuszem wszystkie moje obawy zostały w profesjonalny sposób rozwiane oraz przedłożono kilka wariantów cena/jakość bez kombinatorstwa. Sam proces instalacji fachowy, bez improwizacji i fuszerki, profesjonalnymi narzędziami i w terminie. Po prostu polecam!

5 / 5 2023-02-22

Fachowe doradztwo i obsługa! Polecam

5 / 5 2023-02-21

Spoko podejście do klienta, ich kocioł 12 kW naprawdę solidny. Można się targować :) Kociołek działa bez problemu.

5 / 5 2023-02-21

Firma GreenMax oferuje solidne piece i profesjonalną obsługę. Zakup i montaż pieca przebiegł fachowo i w szybkim terminie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam firmę innym, którzy szukają solidnych pieców i profesjonalnej obsługi.

5 / 5 2023-02-21

Jeśli szukasz firmy, z którą współpraca będzie przebiegała bezproblemowo, polecam tą firmę. Instalacja, którą wykonali działa bez zarzutu i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-02-21

Jeśli szukacie profesjonalnej i rzetelnej firmy zajmującej się montażem paneli fotowoltaicznych, to polecam Green Max. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie, a montaż paneli przebiegł sprawnie i szybko. Dzięki dofinansowaniom udało nam się zaoszczędzić sporo pieniędzy, a po kilku miesiącach zauważyliśmy realne oszczędności na rachunkach za prąd. Gorąco polecam tę firmę!

5 / 5 2023-02-21

Firma GreenMAX, to profesjonalna i rzetelna firma. Montaż pieca na pellet przebiegł szybko i bezproblemowo, a kocioł działa bez zarzutów. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, zawsze chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia. Polecam!

5 / 5 2023-02-21

Zdecydowaliśmy się na instalację kotła na pellet przez firmę GreenMAX i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Piec działa bezawaryjnie i pozwala nam na oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Obsługa firmy była bardzo pomocna przy doborze odpowiedniego modelu. Gorąco polecamy

5 / 5 2023-02-21

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy GreenMAX. Montaż przebiegł sprawnie, a kocioł na pellet działa bez zarzutu. Obsługa klienta na wysokim poziomie, polecam wszystkim.

5 / 5 2023-02-21

Współpracuję z Greenmaxem już od kilku lat i zawsze byłam zadowolona z ich usług. Ostatnio skorzystałam z ich oferty na paneli słonecznych i jestem bardzo zadowolona. Montaż był przeprowadzony profesjonalnie i szybko, a obsługa bardzo pomocna i rzetelna. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej jakości i cenowej rozsądku.

5 / 5 2023-02-21

Greenmax jest firmą, którą polecam z czystym sumieniem. Pracownicy firmy są bardzo pomysłowi i oferują nieszablonowe rozwiązania, które sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne i zbiorniki buforowe wyglądają estetycznie i działają bez zarzutu. Ja korzystam z ich usług od kilku lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego.

5 / 5 2023-02-21

Montaż nowego pieca okazał się bardzo przydatnym rozwiązaniem po awarii starego. Firma Greenmax szybko mi pomogła, zaproponowano mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 2 dni roboczych. Ekipa montażowa pracowała bardzo sprawnie i szybko. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, nowy piec jest znacznie lepszy od starego z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Polecam firmę Greenmax, a szczególnie Pana Jacka jako kompetentnego i szczerego handlowca.

5 / 5 2023-02-20

Kiedy potrzebowaliśmy nowego pieca, postanowiliśmy wybrać model, który zakupiła moja rodzina. I jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, ponieważ piec działa bez zarzutu. Firma, która go sprzedaje, jest również bardzo pomocna. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, serwis jest szybko dostępny.

5 / 5 2023-02-20

Zakup pieca okazał się strzałem w dziesiątkę. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość wykonania bardzo dobra. Piec działa bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Piec jest wydajny, co pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu. Dzięki profesjonalnym montażystom zostałem dokładnie poinformowany o zasadach obsługi pieca, co pozwoliło mi w pełni wykorzystać jego możliwości. Ten produkt śmiało mogę polecić każdemu, kto szuka ekonomicznego i niezawodnego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-02-20

Zbiornik buforowy o pojemności 120l jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Jego obsługa jest bardzo prosta, a szybki dostęp do gorącej wody pozwala mi zaoszczędzić czas i pieniądze.

5 / 5 2023-02-20

Firma Greenmax okazała się niezwykle profesjonalna i godna polecenia. Pracownicy wykazali się wiedzą na temat montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Michał z Warszawy był bardzo pomocny i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Montaż przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Wyrażam swoje wysoce pozytywne doświadczenie z tą firmą.

5 / 5 2023-02-20

Kiedy moja stara instalacja przestała działać, postanowiłam skorzystać z usług firmy Greenmax. Montaż nowego pieca okazał się szybki i sprawny, a zespół montażowy zrobił to bardzo dobrze. Firma zaproponowała mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 2 dni roboczych. Jestem bardzo zadowolona z wyniku, nowy piec jest znacznie lepszy od starego z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Polecam firmę Greenmax i jej handlowca - pana Rafała jako szczerego i kompetentnego gościa.

5 / 5 2023-02-20

Kocioł na pellet i drewno Green Maxa, który zamontowałem u moich rodziców działa bezproblemowo. Jest to bardzo nowoczesny produkt, więc trzeba wiedzieć jak go obsługiwać, aby był on w pełni efektywny. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego produktu i gorąco go polecam, szczególnie jeśli chodzi o profesjonalizm Green Maxa.

5 / 5 2023-02-20

Firma Green Max zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pracownicy byli bardzo miło i uprzejmi, a montaż kotła został wykonany zgodnie z wymaganiami. Cena za usługę była zgodna z rynkiem, a jedynym minusem jest trudność z dodzwonieniem się do serwisu.

5 / 5 2023-02-20

Montaż nowego pieca firmy Greenmax był szybki i sprawny po awarii starego. Firma zaproponowała mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 5 dni roboczych. Zespół montażowy przybył następnego dnia i wykonał swoją pracę bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona z nowego pieca, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Polecam firmę Greenmax i jej handlowca - pana Jaśka :)

1 / 5 2023-02-20

Zaznaczam jedną gwiazdkę a i tak automatycznie wskakuje 5, żenada

5 / 5 2023-02-20

Sami piszą swoje recenzje, nie wierzcie w ani jedno napisane tu słowo

5 / 5 2023-02-19

Serwis Greenmax sprawdził się doskonale po awarii mojego starego pieca. Nowy model kotła przyszedł w ciągu 2 dni roboczych, a ekipa montażowa wykonała swoją pracę skutecznie i szybko. Nowy piec jest znacznie lepszy od starego, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Firma Greenmax to profesjonalne rozwiązanie, zaoferowane przez Pana Matuesza, który jest konkretnym i szczerym handlowcem.

5 / 5 2023-02-19

Firma GreenMax zapewniła mi doskonały montaż i uruchomienie pompy ciepła modena. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu i z usług, które otrzymałem. Polecam tę firmę i ich produkty innym.

5 / 5 2023-02-19

W przypadku gdy chodzi o profesjonalizm i szybkość realizacji, firma GreenMAX jest nie do pobicia. Z pełnym przekonaniem polecam ich usługi, szczególnie w Warszawie. Kotły, które oferują, robią już na starcie świetne wrażenie, ale po dłuższym użytkowaniu mogę powiedzieć jeszcze więcej. Dziękuję za doskonałą pracę.

5 / 5 2023-02-19

Jeśli szukasz ekipy, która wykona usługę z zachowaniem najwyższych standardów fachowości, solidności i szybkości, to ta ekipa jest idealna. Słowem - profesjonalnie. Gdybym miał wymieniać piec po raz kolejny, to bez wahania skorzystałbym z ich usług. Polecam z czystym sumieniem.

5 / 5 2023-02-19

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje zlecenie zostanie wykonane przez fachowców, z rozsądnymi cenami i miłą obsługą, polecam tą firmę. Ich system zarządzania pompą ciepła przez domowe wifi jest bardzo przydatny i funkcjonalny, polecam.

5 / 5 2023-02-19

Zamontowanie pieca na pellet 20 kW Stalmark wykonanego przez firmę Greenmax to doskonały wybór. Pracownicy zadbali o każdy szczegół montażu i doradzili najlepsze rozwiązania. Uwzględnili również duży zbiornik na pellet, dzięki czemu oszczędzam czas i pracę. Firma Greenmax to wiarygodna i odpowiedzialna firma, którą gorąco polecam wszystkim.

5 / 5 2023-02-19

Firma Greenmax jest doskonałą opcją dla tych, którzy szukają bezawaryjnego i ekonomicznego ogrzewania domu. Zakupiłam u nich piec na pellet Stalmark i byłam zachwycona jego jakością. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a piec oferuje dużą wydajność i łatwość obsługi. Pracownicy firmy wytłumaczyli mi wszystkie aspekty działania pieca i jestem zadowolona z wyboru, jaki dokonałam. Serdecznie polecam produkty i firmę Greenmax wszystkim, poszukującym wysokiej jakości rozwiązania ogrzewania domu.

5 / 5 2023-02-19

Jestem bardzo usatysfakcjonowana z zakupu tego pieca. Montaż odbył się szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest bardzo dobra. Piec pracuje bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania i jest bardzo wydajny, dzięki czemu zaoszczędziłem dużo pieniędzy na ogrzewaniu. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a montażyści przedstawili mi wszystkie informacje, abym mógł w pełni wykorzystywać jego możliwości. Polecam ten produkt wszystkim, którzy szukają ekonomicznego i niezawodnego systemu ogrzewania

5 / 5 2023-02-19

Zbiornik buforowy o pojemności 800l to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać. Łatwy w użyciu, działa szybko i zapewnia dostęp do gorącej wody, kiedy tylko chcesz. Naprawdę jestem zadowolony z tego produktu.

5 / 5 2023-02-19

Zdecydowałam się na wymianę starego pieca na nowy model samowystarczalny i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Piec jest energooszczędny, a to oznacza, że płacę mniej za ogrzewanie mojego domu. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ mam 2-piętrowy dom i potrzebuję ogrzać dużo powierzchni. Bardzo polecam każdemu, kto chce oszczędzać energię i pieniądze

5 / 5 2023-02-19

Moje doświadczenie z firmą Greenmax było bardzo pozytywne. Pracownicy okazali się niezwykle profesjonalni i wykazali się wiedzą na temat montażu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. Pan Radosław z Radomia okazał się niezwykle pomocny i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Proces montażu przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Mogę z czystym sumieniem polecić to firmę innym i wyrazić moje wysoce pozytywne doświadczenie.

5 / 5 2023-02-19

Firma Green Max zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pracownicy byli bardzo pomocni i fachowo podchodzili do swojej pracy. Montaż kotła przebiegł sprawnie, a cena za usługę była zgodna z rynkiem. Jestem bardzo zadowolony z usług Green Max i na pewno skorzystam z ich usług ponownie.

5 / 5 2023-02-19

Montaż nowego pieca okazał się szybkim i sprawnym rozwiązaniem dla mnie po awarii starego. Firma Greenmax zaproponowała mi nowy model kotła, który przyszedł w ciągu 2 dni roboczych. Ekipa montażowa pojawiła się 3 dni później i pracowała bardzo szybko i skutecznie. Nowy piec jest znacznie lepszy od starego, z automatycznym rozpalaniem i dosypywaniem pelletu raz w tygodniu. Firma Greenmax to rozsądne rozwiązanie, polecam.

5 / 5 2023-02-17

Nie polecam

5 / 5 2023-02-16

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy GreenMAX. Montaż pieca na pellet przebiegł sprawnie i szybko, a sprzedawca był bardzo pomocny w doborze odpowiedniego urządzenia do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolony z jakości i działania pieca.

5 / 5 2023-02-16

Kupiliśmy kocioł na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest naprawdę imponująca. Firma GreenMAX zasługuje na pochwałę za doskonałą pracę, która pozwoliła nam cieszyć się doskonałym działaniem kotła. Zdecydowanie polecamy ich produkty i usługi.

5 / 5 2023-02-16

Kupując piec od firmy GreenMax, możesz oczekiwać opóźnień, ale zostaniesz na bieżąco przez nich informowany. Montaż zostanie wykonany z dbałością o szczegóły, a porządek zostanie zachowany. Cena może być wyższa, ale jakość obsługi jest najwyższa. Firma oferuje też dofinansowanie. Polecam GreenMax, bo wszystko zostało wykonane zgodnie z zaleceniami.

5 / 5 2023-02-16

Naszym pierwszym wyborem do wymiany pieca i podłączenia zbiornika była firma GreenMAX. Po spotkaniu z przedstawicielem handlowym nasze obawy zniknęły. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany pieca, podłączenia zbiornika oraz usług montażu, które zostały wykonane przez tę firmę. Usługi były wykonane profesjonalnie i w określonym terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy GreenMAX i polecamy ją innym, którzy szukają profesjonalnych usług montażu pieca.

5 / 5 2023-02-16

Mój mąż i ja byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy Green Max do montażu paneli fotowoltaicznych. Przez kilka miesięcy obserwowaliśmy wyśmienitą pracę i z zadowoleniem ją rekomendujemy. Pracownicy byli bardzo skrupulatni, a paneli fotowoltaicznych używamy do dziś z dużą satysfakcją.

5 / 5 2023-02-16

Po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX nasze obawy zniknęły. Wymiana pieca, podłączenie zbiornika i usługa montażu zostały wykonane przez firmę GreenMAX w sposób profesjonalny. Po 8 miesiącach instalacja działa bezproblemowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.

5 / 5 2023-02-16

Piec na pellet STALMARK o mocy 15 kW to doskonały wybór dla osób, które szukają ekonomicznego i wydajnego rozwiązania w zakresie ogrzewania. Jego moc jest wystarczająca, aby zapewnić komfortowe ciepłe powietrze w domu. Piec jest łatwy w obsłudze, a jego obsługa jest prosta. Urządzenie jest wygodne w użyciu, a jego funkcje są proste w wyborze i ustawieniu. Jego wygląd jest nowoczesny i estetyczny, a wykończenie jest wytrzymałe i trwałe. Piec na pellet STALMARK jest solidnym, niezawodnym i skutecznym rozwiązaniem dla miłośników pelletu.

5 / 5 2023-02-15

Kupiony i zamontowany piec na pellet pereco + klimatyzacja od greenmaxa. Montowali dwa dni. Różnica w obsłudze pieca to jakiś kosmos. Pellet to na prawdę swietne rozwiązanie. Co mi się najbardziej podoba we wespółpracy z ta firma to obsługa klienta. Pani z dofinansowań miła i chętnie poświęca swój czas. Dobrze wyskoanan robota

5 / 5 2023-02-14

Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy Green Max, po poleceniu jej przez znajomego, który miał z nimi dobry doświadczenie. Doradca, z którym się skontaktowaliśmy, okazał się bardzo fachowy, a mój mąż, który zna się na rzeczy, potwierdził jego kompetencje. Prace montażowe zostały wykonane bardzo solidnie i bezproblemowo. Usługa serwisowa też działa bardzo sprawnie, aczkolwiek wolałabym, aby była to osobista wizyta. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Green Max i polecamy je każdemu.

5 / 5 2023-02-14

Firma Green Max to naprawdę godny polecenia wybór. Słyszałem o nich od kolegów, którzy korzystali z ich usług i bardzo im się spodobało. Zdecydowałem się skorzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Pracownicy są bardzo wykwalifikowani, pracują szybko i starannie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalistów. 5 gwiazdek!

5 / 5 2023-02-14

Bardzo się cieszę że jest taki portal, na którym rzetelnie mogę podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. GreenMAX mnie bardzo zaskoczył swoją profesjonalną postawą wobec zlecenia. Wiem, że nie każdy podziela moją opinię, ale w tym przypadku naprawdę czułem się wyjątkowy. Bardzo rzeczowy konsultant, potem audyt przeprowadzony przez Pana Damiana uzw ględził wszystkie A i B mojego projektu. Montaż bardzo profesjonalny, o umówionym terminie, który też sam w sobie nie zajął więcej niż 5h. Piec działa, kotłownia przerobiona, Panowie dostali zbiornik buforowy 1000l świetnie się sprawuje. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu kto chce zainwestować swoje pieniądze w nowoczesne ogrzewanie domu.

5 / 5 2023-02-14

Kupiliśmy pompę ciepła od tego samego instalatora co brat czyli z Greenmaxa. Z racji że był bardzo zadowolony, to i my nie szukaliśmy innego rozwiązania, tylko zdecydowaliśmy się na pompę heatux. Pompa cicha i ekonomiczna a cała instalacja wykonana przez Pana Krystiana z Warszawy to najwyższa liga. Polecamy

5 / 5 2023-02-14

Firma GreenMAX zamontowała u nas piec wraz z buforem. Montaż przebiegł szybko i sprawnie, a piec działa bezproblemowo. Cieszymy się, że otrzymaliśmy dofinansowanie, dzięki kompleksowej pomocy Pani Kasi z działu dofinansowań. Serdecznie polecam tę firmę i Panią Kasię.

5 / 5 2023-02-14

Decyzja o wyborze firmy GreenMAX okazała się strzałem w dziesiątkę. Urządzenie jest nie tylko jakościowe, ale również bezobsługowe, co jest ogromnym plusem. Pani z firmy skontaktowała się z nami po montażu i załatwiła wszystko kompleksowo, w tym dofinansowanie. Jesteśmy zaskoczeni, ponieważ po dwóch tygodniach otrzymaliśmy zwrot z dofinansowania. Serdecznie polecamy współpracę z firmą GreenMAX.

5 / 5 2023-02-14

Dzięki firmie GreenMax i specjaliście, który podpisywał umowę na zakup paneli słonecznych, cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Nie znam się na tym zbytnio, ale dzięki jego wyjaśnieniom i pomocy, wszystko zrozumiałam. Teraz mamy panele i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Rzetelne opinie o GreenMax

GreenMax

Siedziba
Radom

WWW
www.green-max.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 516 503 888

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie