Kategorie: / Usługi

GreenMax Opinie Klientów

średnia ocen: 4.69
opinie o GreenMax
5 / 5 2023-01-29

Chciałabym podziękować specjaliście z firmy GreenMax, który podpisywał ze mną umowę na zakup paneli słonecznych. Ja sama nie znam się na tym zbytnio, ale dzięki jego wyjaśnieniom i pomocy, wszystko poszło szybko i sprawnie. Teraz mamy panele i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-01-29

Jestem zadowolony z kotła Slimko 12kW, który działa bez zarzutów od roku. W szczególności podoba mi się rozwiązanie z dodatkowym zbiornikiem zewnętrznym o pojemności 820 litrów (ok. 500kg) na pellet, który uzupełnia zbiornik w kotle (czujnik poziomu paliwa) działa rewelacyjnie. Warto też wspomnieć o Panu Mateuszu, serwisancie, który rozwiązał problem z regulatorem pokojowym podczas rozmowy telefonicznej w niecałe 30 min. Jest to człowiek o wielkiej wiedzy i kulturze osobistej, życzę każdemu spotkać takiego serwisanta z takim podejściem i cierpliwością.

5 / 5 2023-01-29

Greenmax to firma, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie od początku do końca - od projektu po montaż. Doradzili mi oni w wyborze pieca i wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Ekipa pracująca przy projekcie była bardzo zaangażowana i starała się, aby poziom usług był na odpowiednim poziomie. Mimo pojawiających się problemów, panowie radzili sobie z nimi bardzo dobrze. Profesjonalizm był widoczny na każdym kroku, a praca została wykonana z najwyższą starannością i pozostawiono ją w stanie idealnym. Współpraca z Greenmax to czysta przyjemność.

5 / 5 2023-01-29

GreenMAX to rzetelna firma, która przeprowadziła u mnie modernizację ogrzewania. Wszystko odbyło się bezproblemowo, a pracownicy byli bardzo pomocni i fachowi. Montaż przebiegł sprawnie, a po zakończeniu prac otrzymałem mini szkolenie dotyczące obsługi nowego urządzenia. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy i polecam ją innym.

5 / 5 2023-01-29

Serdecznie polecam firmę Greenmax za ich doskonałą obsługę i wysokiej jakości piece. Doradztwo i poziom wiedzy jest na najwyższym poziomie. U mnie zamontowali piec Stalmark 27 kW i działa on rewelacyjnie nawet w bardzo niskiej temperaturze, aż żal opuszczać dom. W dzisiejszych czasach warto zaoszczędzić trochę pieniędzy, a z takim piecem to się naprawdę opłaca.

5 / 5 2023-01-28

Firma GreenMax zamontowała u mnie piec, jednak proces był dłuższy niż oczekiwałem - musiałem poczekać dłużej niż zakładała firma. Mimo to, firma utrzymywała ze mną kontakt i informowała mnie na bieżąco, więc mogłem się przygotować na opóźnienie. Montaż przebiegł bezproblemowo, a panowie zrobili wszystko bardzo estetycznie i zostawili po sobie porządek. Cena, którą zapłaciłem nie była najniższa na rynku, ale jakość obsługi jaką otrzymałem była na najwyższym poziomie. Teraz tylko czekam na dofinansowanie, które jest organizowane w pełni przez GreenMax. Polecam tę firmę innym.

5 / 5 2023-01-28

Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz sprzęt o wysokiej jakości i funkcjonalności, polecam tą firmę. Profesjonalna obsługa, świetny kontakt i fachowe doradztwo to ich mocne strony. Jestem bardzo zadowolony z zakupionego sprzętu i polecam ich jako solidną firmę.

5 / 5 2023-01-28

Firma Green Max to profesjonalna firma, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu paneli słonecznych i pomp ciepła. Przedstawiciel firmy jest fachowcem, który doradzi i zdobędzie zaufanie klienta. Ekipa montażowa jest solidna, a sprzęt jest odpowiedni. Instalacja działa bez zarzutu od ponad roku. Obsługa serwisowa jest szybka i skuteczna. Termin montażu może być odrobinę szybszy. Serdecznie polecam kontakt z Panem Oskarem oraz firmę Green Max.

5 / 5 2023-01-28

Firma GreenMax wzbudziła moje zaufanie dzięki ich profesjonalnemu podejściu i atrakcyjnej ofercie, która była tańsza niż pozostali dostawcy z tymi samymi elementami. Pan Mateusz był świetnym doradcą i wprowadził mnie w świat fotowoltaiki, ponieważ szczerze mówiąc, nie do końca rozumiałem jak to działa. Wcześniejsza firma, która przedstawiła ofertę, nie wzbudziła mojego zaufania. Instalatorzy byli bardzo profesjonalni i miły, wszystko zostało zakończone w ciągu dwóch tygodni, a montaż trwał tylko jeden dzień. Jestem bardzo zadowolony i polecam tą firmę każdemu.

5 / 5 2023-01-28

Nasze doświadczenie z poprzednimi firmami było nieco niepokojące, jednak po spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy GreenMAX nasze obawy zniknęły. Po 8 miesiącach, instalacja działa bezproblemowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z wymiany pieca na nowy, podłączenia zbiornika i usług montażu, które zostali wykonane przez tę firmę.

5 / 5 2023-01-28

Jak dla mnie, współpraca z firmą Green Max była bardzo udana. Dowiedziałem się o nich z polecenia kolegów, którzy korzystali z ich usług - jeden zmieniał piec, a drugi montował panele fotowoltaiczne. Porozmawiałem z nimi o współpracy i postanowiłem skorzystać z ich usług. Obaj moi znajomi byli zadowoleni z ich pracy, co było dla mnie dużym ułatwieniem w podjęciu decyzji. Teraz również polecam Green Max wszystkim, którzy poszukują dobrych specjalistów. Daję im 5 gwiazdek.

5 / 5 2023-01-28

Szukałam firmy, która jasno i przejrzyście przedstawi mi proces montażu paneli słonecznych, a w końcu znalazłam ją. Montaż został wykonany u moich rodziców, a pracujący w niej panowie monterzy zasługują na szczególne podziękowanie. Moi rodzice są bardzo wymagający, jednak ci panowie poradzili sobie z tym wyzwaniem doskonale. Mój tata jest bardzo zadowolony z ich pracy i poleca ich wszystkim swoim znajomym.

5 / 5 2023-01-28

Jestem bardzo zadowolony z montażu instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła przez firmę Greenmax. Doradztwo i wiedza pracowników, zwłaszcza Pana Mateusza, były na wysokim poziomie. Długo szukałem firmy, która wykonałaby montaż zgodnie z moimi oczekiwaniami i po kontakcie z Panem Mateuszem, wszystkie moje obawy zostały rozwiane w profesjonalny sposób, a różne warianty cenowe/jakości zostały przedstawione bez jakiejkolwiek próby oszustwa. Sam proces instalacji przebiegał fachowo, bez improwizacji i przy użyciu profesjonalnych narzędzi, zgodnie z ustalonym terminem. Serdecznie polecam tę firmę!

5 / 5 2023-01-28

Zdecydowanie polecam firmę Greenmax. Przeprowadzili u mnie montaż paneli fotowoltaicznych i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Przedstawili mi różne opcje i doradzili w wyborze najlepszego rozwiązania dla mojego domu. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a panele działają rewelacyjnie. Na pewno polecam tę firmę innym, którzy szukają rzetelnego i profesjonalnego partnera do swojego projektu.

5 / 5 2023-01-28

Firma GreenMAX zasługuje na pochwałę za profesjonalizm i rzetelność. Konsultant odpowiadał na wszystkie moje pytania i dokładnie wyjaśniał wszystko, co pozwoliło mi podejmować świadome decyzje. Montaż i inne prace zostały wykonane szybko i starannie, a pracownicy dbali o estetykę. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i rzetelnego doradztwa oraz wykonania prac.

5 / 5 2023-01-28

Decyzja o zakupie kotła na pellet okazała się strzałem w dziesiątkę. Obsługa przed zakupem była bardzo pomocna i profesjonalna, a montaż i uruchomienie przebiegło bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony z efektów i polecam tę firmę każdemu, kto rozważa zakup tego typu urządzenia.

5 / 5 2023-01-27

Kupiliśmy kocioł na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Firma GreenMAX zrobiła świetną robotę przy naszym kotle na pellet. Sprawny montaż i doskonała jakość sprawiają, że jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-01-27

Kupiliśmy kocioł na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego działania. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Firma GreenMAX zrobiła świetną robotę przy naszym kotle na pellet. Sprawny montaż i doskonała jakość sprawiają, że jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

5 / 5 2023-01-27

Firma GreenMAX zrobiła świetną robotę przy montażu paneli fotowoltaicznych na moim dachu. Profesjonalne podejście, sprawny montaż i atrakcyjna cena to główne zalety tej firmy. Wszystko działa bez zarzutu, jestem bardzo zadowolony.

5 / 5 2023-01-27

Firma GreenMAX zrobiła świetną robotę przy montażu paneli fotowoltaicznych na moim dachu. Profesjonalne podejście, sprawny montaż i atrakcyjna cena to główne zalety tej firmy. Wszystko działa bez zarzutu, jestem bardzo zadowolony.

5 / 5 2023-01-27

Polecam firmę GreenMAX z pełnym przekonaniem. Ich profesjonalizm i uczciwość są godne podziwu. Służyli mi pomocą przy rozwiązaniu problemu z numerem błędu, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Nie jest to typowa firma, która chce tylko zarobić na cenniejszej naprawie. Polecam każdemu, kto szuka solidnej i uczciwej firmy.

5 / 5 2023-01-27

Jeżeli szukasz sprawdzonego i niezawodnego rozwiązania do ogrzewania swojego domu, to polecam kocioł marki PRECO. Ja zdecydowałem się na ten model i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Cichy, wydajny i idealnie dopasowany do mojego domu. Profesjonalna obsługa od doboru kotła po montaż.

5 / 5 2023-01-26

Zdecydowaliśmy się na zakup kotła na pellet firmy GreenMAX i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie, a montaż przebiegł szybko i bezproblemowo. Kocioł działa wydajnie i ekonomicznie, co przełożyło się na niższe rachunki za ogrzewanie. Polecam!

5 / 5 2023-01-26

Jestem zadowolona z zakupu zbiornika buforowego od firmy GreenMAX. Pracownicy byli pomocni w doborze odpowiedniej pojemności, a montaż przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z jakości produktu i polecam go każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości zbiornika buforowego.

5 / 5 2023-01-26

Firma GreenMAX to prawdziwi specjaliści w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Montaż paneli przebiegł szybko i sprawnie, a po zakończeniu prac wszystko działa bez zarzutów. Ceny na bardzo konkurencyjnym poziomie, bez wątpienia polecam usługi tej firmy.

5 / 5 2023-01-25

Firma GreenMax przeprowadziła montaż mojego pieca na pellet bardzo profesjonalnie. Jakość produktu jest równie imponująca.

5 / 5 2023-01-25

Firma GreenMAX to prawdziwa gwarancja jakości. Warto zdecydować się na ich produkty, zwłaszcza jeśli chodzi o montaż paneli fotowoltaicznych. Szybki, profesjonalny i rzetelny.

5 / 5 2023-01-25

Zdecydowałem się na zakup zestawu fotowoltaicznego (huawei+hyundai) oraz pompy ciepła split (dimplex 14kW) od firmy GreenMax. Montaż zakończył się na początku grudnia. Pompa zaczęła działać od razu, a fotowoltaika została podłączona do sieci kilka dni temu. Oba elementy działają świetnie i pozwalają na praktycznie bezkosztowe działanie pompy. Firma GreenMax nie była najtańszą ofertą, jaką miałem na stole, ale po rozmowie z przedstawicielem i jego wiedzą, zdecydowałem się zainwestować te kilka groszy więcej. Planuję sprawdzenie pompy na wiosnę, aby po sezonie grzewczym upewnić się, że wszystko jest w porządku. Polecam firmę GreenMax.

5 / 5 2023-01-25

Jeśli szukasz niezawodnej pompy ciepła, to polecam model heatux. Jest to produkt o najwyższej jakości wykonania, a dostępność serwisu fabrycznego daje poczucie bezpieczeństwa w przypadku ewentualnej awarii.

5 / 5 2023-01-25

Firma Green Max zapewniła mi profesjonalne doradztwo i szybkie załatwienie wszystkich formalności związanych z pompą ciepła, w tym także z dofinansowaniem. Montażyści byli bardzo sprawni i wykonali swoją pracę bez żadnych problemów. Potem fachowo objaśnili mi jak działa instalacja. Kontakt z serwisem jest łatwy i bezproblemowy. Firma była elastyczna i wyrozumiała jeśli chodzi o terminy. Na moją prośbę wydłużono czas realizacji, co świadczy o indywidualnym podejściu do klienta. Polecam firmę Green Max.

5 / 5 2023-01-25

Jestem pod wrażeniem kompleksowości usług firmy GreenMAX. Dzięki ich doradztwu, zdecydowaliśmy się na zamontowanie paneli fotowoltaicznych w naszym przedsiębiorstwie. Zauważyliśmy znaczącą oszczędność na rachunkach za prąd już w pierwszym roku działania. Firma zapewniła nam profesjonalną obsługę od początku do końca, a kontakt z pracownikami był przyjemny i łatwy. Z czystym sumieniem polecam GreenMAX innym przedsiębiorcom

5 / 5 2023-01-25

Firma Greenmax oferuje doskonałe rozwiązania grzewcze, które pozwoliły mi na oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Montaż pieca pelletowego przebiegł sprawnie i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca. Polecam każdemu, kto szuka trwałego i ekonomicznego rozwiązania.

5 / 5 2023-01-25

Ostatnio zdecydowałam się na zakup kotła na pellet, a miałam wiele wątpliwości przed jego zakupem. Okazało się, że to była świetna decyzja, ponieważ kocioł działa bezproblemowo i jestem z niego bardzo zadowolona. Doradcy pomogli mi wybrać odpowiedni model i zamontowanie przebiegło bezproblemowo. Polecam!

5 / 5 2023-01-25

Dziadostwo, złodzieje, oszuści!!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!

5 / 5 2023-01-24

Trzy miesiące temu zdecydowałem się na zakup kotła pereco i nie żałuję. Urządzenie jest bardzo ciche, efektywne i idealnie dopasowane do potrzeb mojego domu. Montaż przebiegł sprawnie i profesjonalnie, a obsługa od doboru kotła po montaż była na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

5 / 5 2023-01-24

Nic dodać, nic ująć. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Greenmaxem.

5 / 5 2023-01-24

Przy wymianie pieca zdecydowaliśmy się na firmę GreenMAX. Instalacja z buforem przebiegła zgodnie z planem, a piec działa jak należy. Dzięki pomocy Pani Kasi z działu dofinansowań, udało nam się uzyskać dofinansowanie. Polecam firmę GreenMAX, szczególnie Panią Kasię za profesjonalne podejście.

5 / 5 2023-01-24

Specjalista z firmy GreenMax zaskoczył mnie swoim podejściem, zaproponował mi rozwiązanie, o którym nawet nie myślałem. Dokładnie dobrał odpowiednią pompę i pomógł mi z dokumentami, a co ważne, odpowiadał na telefony, co jest mało spotykane. Pompa działa jak należy i jestem zadowolony z usługi.

5 / 5 2023-01-24

Super, polecam.

5 / 5 2023-01-24

Kupiłam piec na pellet firmy Stalmark i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Montaż przebiegł szybko i profesjonalnie, a obsługa pieca jest łatwa i intuicyjna. W porównaniu z poprzednim piecykiem na drewno, oszczędności są znaczne. Polecam tę firmę i ich produkty każdemu, kto szuka niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania.

5 / 5 2023-01-24

Decyzja o zakupie pieca na pellet od Greenmaxa okazała się strzałem w dziesiątkę. Piec jest wydajny, cichy i łatwy w obsłudze. Firma oferuje także profesjonalny montaż i świetne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu. Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu i polecam Greenmax każdemu, kto szuka niezawodnego rozwiązania ogrzewania.

5 / 5 2023-01-24

Miałem przyjemność skorzystać z usług firmy GreenMax i zamontować instalację fotowoltaiczną na początku lipca 2022 roku. Instalacja o mocy 5 kW nie jest wielka, jednak warto wspomnieć o tym, jak profesjonalnie firma podchodzi do klienta. Formalności związane z odłączeniem instalacji zostały załatwione bez mojego udziału. Licznik został wymieniony, instalacja została uruchomiona w bardzo prosty sposób, a ja otrzymałem mini szkolenie od instalatorów. Czas realizacji był około 5 dni od podpisania umowy, a panele były już na dachu. Uzysk z paneli jest taki, jak zaplanowano. Serdecznie polecam firmę GreenMax.

5 / 5 2023-01-24

Z czystym sumieniem polecam Greenmax. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniej pompy ciepła, ale po kontakcie z przedstawicielem firmy i przeprowadzonym audycie, postawiliśmy na markę Heatux. Jestem zaskoczony jak mało prądu zużywa, a moc cieplna jest na poziomie 400%. To naprawdę świetne rozwiązanie, mam nadzieję, że będzie służyło przez długi czas. Gorąco polecam Greenmax każdemu, kto rozważa inwestycję w nowoczesne ogrzewanie swojego domu.

5 / 5 2023-01-24

Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy Greenmax do zakupu i montażu kotła. Przedstawiciel firmy dokładnie doradził mi jaki model będzie najlepszy dla mojego domu, a montaż przebiegł szybko i profesjonalnie. Teraz mogę cieszyć się ciepłym i ekonomicznym ogrzewaniem. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi i dobrej jakości produktów.

5 / 5 2023-01-24

Firma Greenmax to najlepszy wybór dla mnie, ich produkty są wysokiej jakości, a ich obsługa jest niezwykle profesjonalna. Dzięki nim mogę cieszyć się ciepłym i komfortowym domem przez cały rok.

5 / 5 2023-01-23

Nie posiadałam wiedzy w temacie zmiany ogrzewania w domu, jednak Pan, który przyszedł do mnie, bardzo dobrze mi to wytłumaczył. Byłam zadowolona z efektu końcowego i montażu, dlatego śmiało mogę polecić firmę innym osobom, które planują zmianę ogrzewania.

5 / 5 2023-01-23

Zakup kotła PRECO trzy miesiące temu był świetną decyzją. Urządzenie jest ciche, wydajne i dokładnie dostosowane do potrzeb mojego domu.

5 / 5 2023-01-23

Firma GreenMax zamontowała u mnie piec Firemax. Otrzymałem sprzęt po około 5 dniach, a ekipa montująca przyjechała tydzień po dostawie. Panowie byli bardzo mili i dobrze przygotowani do montażu. Wszystko zrobili w jeden dzień, zostawiając po sobie porządek. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam firmę GreenMax innym.

5 / 5 2023-01-23

Szukając odpowiedniego dostawcy dla mojej instalacji fotowoltaicznej, miałem już złe doświadczenia z innymi firmami. Jednak GreenMax okazał się być strzałem w dziesiątkę. Przedstawiciel firmy słuchał moich potrzeb i doradził mi odpowiedni system, a montaż został przeprowadzony terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy i polecam ją każdemu.

5 / 5 2023-01-23

Firma GreenMax oferuje profesjonalną obsługę i duży asortyment produktów w przystępnej cenie. Wszystko przebiegło pomyślnie i jestem bardzo zadowolony z ich usług.

5 / 5 2023-01-23

Po wizycie specjalisty, który dobrał odpowiednie urządzenie, podpisałem umowę z firmą GreenMAX. Piec przyszedł po około tygodniu, a montaż przebiegł sprawnie. Ekipa zostawiła po sobie porządek, a wniosek o czyste powietrze został już złożony. Jestem zadowolony z współpracy z firmą GreenMAX i polecam ją innym

5 / 5 2023-01-23

Zdecydowaliśmy się na firmę Green Max, ponieważ polecił ją nam znajomy, który już skorzystał z ich usług. Kontakt z przedstawicielem firmy był bardzo przyjemny, a doradztwo na temat instalacji było fachowe. Cały proces montażu przebiegł bezproblemowo, a ekipa montażowa była profesjonalna i dokładna. Cały proces związany z formalnościami związanymi z dofinansowaniem i kredytem został załatwiony bez najmniejszego problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy i polecamy ją innym.

5 / 5 2023-01-23

Jestem bardzo zadowolona z pompy ciepła Heatux, którą zakupiłem u firmy GreenMax. Montaż przez ich wykonawców oraz uruchomienie przez producenta były na najwyższym poziomie. Polecam tę firmę i ich produkty innym.

5 / 5 2023-01-23

Firma Greenmax to świetny wybór dla tych, którzy poszukują niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań ogrzewania domu. Piec na pellet firmy Stalmark, który zakupiłem od tej firmy, okazał się być jednym z najlepszych wyborów, jakie mogłem dokonać. Montaż przebiegł sprawnie i profesjonalnie, a jakość pieca jest naprawdę imponująca. Wcześniej korzystałem z pieca na drewno, ale teraz wyłącznie z tego na pellet i jestem bardzo zadowolony z jego wydajności i łatwości obsługi. Pracownicy, którzy wykonali montaż, dokładnie wytłumaczyli mi jak działa piec oraz jak go obsługiwać. Serdecznie polecam ten produkt i firmę Greenmax każdemu, kto szuka sprawdzonego i efektywnego rozwiązania ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-01-22

Firma GreenMAX to gwarancja profesjonalnego podejścia i dobrej jakości usług. Montaż pieca na pellet przebiegł szybko i sprawnie, a po zakończeniu prac pozostawiono porządek. Serdecznie polecam ich usługi.

5 / 5 2023-01-22

Decydując się na zakup pieca od firmy GreenMax, należy liczyć się z pewnym opóźnieniem. Choć proces trwał dłużej niż zakładała firma, utrzymywano ze mną kontakt i informowano mnie na bieżąco. Montaż przebiegł bezproblemowo, a panowie zrobili wszystko bardzo estetycznie i zostawili po sobie porządek. Cena, którą zapłaciłam nie była najniższa, ale jakość obsługi jaką otrzymałam była na najwyższym poziomie. GreenMax organizuje dofinansowanie, co jest dodatkowym atutem tej firmy. Z czystym sumieniem polecam GreenMax.

5 / 5 2023-01-22

Jeśli szukasz solidnego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu, to polecam firmę GreenMAX. Profesjonalna obsługa, dobry kontakt z klientem i wysokiej jakości produkty - to wszystko znajdziesz u nich.

5 / 5 2023-01-22

Firma Green Max została mi polecona przez znajomego, który skorzystał z ich usług montażu paneli fotowoltaicznych. Doradca był bardzo fachowy, a mój mąż, który zna się na rzeczy potwierdził jego kompetencje. Zdecydowaliśmy się na montaż pompy ciepła, która działa już od trzech miesięcy. Montaż trwał siedem dni i został wykonany solidnie, dzięki czemu mamy ciepło w domu i nie musimy martwić się o opał. Raz skorzystaliśmy z serwisu, ale była to drobna usterka, która została załatwiona telefonicznie. Jednak wolałabym, aby była to osobista wizyta. Ogólnie polecam tę firmę.

5 / 5 2023-01-22

Firma Green Max zasługuje na pochwałę za szybki i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Pracownicy byli miły i pomocni, a wsparcie od audytora było bezcenne. Już po kilku miesiącach zauważyliśmy realne oszczędności na rachunku za prąd. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Green Max i polecam ją innym.

5 / 5 2023-01-22

Chciałbym serdecznie podziękować firmie Greenmax za montaż mojej nowej pompy ciepła. Zdecydowałem się na markę Heatux, a instalację wykonał Pan Krystian z Warszawy. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy, ponieważ była ona cicha i ekonomiczna. Cała instalacja została wykonana na najwyższym poziomie, dlatego polecam tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalnego i rzetelnego instalatora.

5 / 5 2023-01-22

Firma Greenmax to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Montaż paneli fotowoltaicznych przebiegł błyskawicznie i bez jakichkolwiek problemów. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, a doradztwo przed zakupem pozwoliło mi dobrać odpowiedni system do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolony z efektów i polecam tę firmę każdemu, kto rozważa inwestycję w odnawialne źródła energii.

5 / 5 2023-01-22

Piec na pellet od firmy GreenMax to doskonały wybór. Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość jest na najwyższym poziomie.

5 / 5 2023-01-21

Kocioł zamontowany, stary wyniesiony ma złom. Nowy grzeje bez zastrzezen. Czego chcieć więcej. Brawo Green max. Polecam, szybko i sprawnie.

5 / 5 2023-01-21

Jestem zachwycona poziomem profesjonalizmu i podejściem do tematu, jakie zaprezentowali pracownicy tej firmy. Moje wymagania były bardzo wysokie, jednak oni poradzili sobie z nimi doskonale. Dzięki ich pracy mogłam zainstalować 20 paneli słonecznych o mocy 8 kW, które działają doskonale. Przejrzałam wiele ofert innych firm, ale żadna nie spełniła moich oczekiwań tak jak ta. Dodatkowo udało mi się uzyskać dotację na instalację dzięki ich pomocy. Jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2023-01-21

Jestem bardzo zadowolony z fotowoltaiki, którą zamontowali mi specjaliści z firmy GreenMAX. Prace przebiegły szybko i sprawnie, a efekt końcowy jest naprawdę imponujący. Jestem zadowolony z oszczędności jakie udało mi się osiągnąć dzięki tej instalacji. polecam tę firmę każdemu, kto chce mieć ekologiczne i efektywne źródło energii.

5 / 5 2023-01-21

Zakupiłem u nich kocioł na pellet i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Obsługa jest bardzo pomocna i przyjazna, a montaż został wykonany szybko i profesjonalnie. Jeśli szukacie dobrego rozwiązania ogrzewania, polecam Greenmax.

5 / 5 2023-01-21

Nie znałam się na temacie zmiany ogrzewania, jednak Pan, który przyszedł do mnie, bardzo dobrze mi to wyjaśnił. Montaż i efekt końcowy spełniły moje oczekiwania, dlatego polecam firmę innym osobom, które szukają pomocy w zmianie ogrzewania.

5 / 5 2023-01-21

Współpraca z firmą GreenMAX przebiegła bardzo sprawnie. Szybka dostawa, sprawny montaż, a także organizacja dofinansowania to zalety tej firmy. Jedynym minusem jest czasami trudność w dodzwonieniu się na infolinię, jednak dostawca oddzwonił i przyjechał na czas. Mankamenty są małe, ale koniec końców jestem zadowolony z wyboru firmy GreenMAX i polecam ją innym.

5 / 5 2023-01-21

Kiedy potrzebowaliśmy nowego pieca, postanowiliśmy wybrać model, który zakupiła moja rodzina. I jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, ponieważ piec działa bez zarzutu. Firma, która go sprzedaje, jest również bardzo pomocna. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, serwis jest szybko dostępny.

5 / 5 2023-01-21

Decydując się na piec Firemax od firmy GreenMax, musiałem poczekać około 2 tygodnie. Ekipa montująca przyjechała tydzień po dostawie, ale panowie byli bardzo mili i dobrze przygotowani do montażu. Wszystko zrobili w jeden dzień, zostawiając po sobie porządek. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam firmę GreenMax innym.

5 / 5 2023-01-21

Kocioł zamontowali 3 miesiące temu i jest wszystko dobrze działa. Ja jstem zadowolony z Green max firmy.

5 / 5 2023-01-20

Jeśli szukasz kotła, który będzie bezproblemowy i oszczędny w eksploatacji, to polecam kocioł firmy GreenMAX. Ja zakupiłem go kilka miesięcy temu i jestem z niego bardzo zadowolony. Montaż przebiegł sprawnie i od tej pory nie muszę martwić się o jego obsługę.

5 / 5 2023-01-20

Firma GreenMax zapewniła mi kompleksową usługę związaną z montażem paneli słonecznych na moim dachu i w budynku. Ekipa pracująca na miejscu była bardzo profesjonalna i staranna, poradzili sobie z montażem i dokładnie posprzątali po sobie. Pracowali z pełnym zaangażowaniem i dotrzymali ustalonego terminu. Co więcej, firma zajęła się także załatwieniem wszelkich formalności związanych z dotacjami i zwrotami, co było dla mnie bardzo pomocne. Serdecznie polecam usługi GreenMax.

5 / 5 2023-01-20

Mieliśmy również rozmowy z dwoma innymi firmami, ale zdecydowaliśmy się na Green Max z powodu zaufania, które zyskaliśmy po rozmowie z panem Mateuszem. Montaż przebiegł zgodnie z terminem, jednak mogło być trochę więcej porządku podczas pracy. Gorąco polecam firmę Green Max i jej zespół.

5 / 5 2023-01-20

Jeśli szukasz firmy, która oferuje profesjonalne podejście i szybką reakcję na wezwanie pomocy w naprawie pompy ciepła, polecam Ci firmę GreenMax. Ja korzystałem z ich usług i byłem z nich bardzo zadowolony. Kiedy miałem problem z pompą ciepła w sobotni wieczór, chłód za oknem, zimna woda i marznące kaloryfery, dzięki szybkiej interwencji udało się zażegnać problemy. Pomimo późnej weekendowej pory, przyjechali i załatwili sprawę. Gorąco polecam firmę GreenMax.

5 / 5 2023-01-20

Firma GreenMax zasługuje na pochwałę za ich obsługę klienta. Otrzymaliśmy piątkę z plusem, a specjalista Pan Mateusz posiada ogromną wiedzę na temat piecy. Podczas montażu wyszły pewne niedogodności, ale firma podołała temu i udało się rozwiązać wszystko z sukcesem. Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem obsługi i pracownika Pani Kasi z działu dofinansowań. Wszystko zostało załatwione sprawnie i w ciągu trzech tygodni otrzymaliśmy decyzję o przyznaniu dofinansowania. Serdecznie polecamy firmę GreenMax.

5 / 5 2023-01-20

Chciałem podzielić się swoim doświadczeniem z firmą GreenMax. Początkowo byłem bardzo zdenerwowany, ponieważ czekanie na piec trwało dłużej niż oczekiwałem i chciałem zerwać umowę. Jednak firma odwaliła solidną robotę, bo zadzwonili do mnie i zamienili mój piec na lepszy model, a do tego jeszcze dopłacili mi za opóźnienie.

5 / 5 2023-01-20

Gorąco polecam usługi tej firmy, obsługa jest profesjonalna, a pracownicy bardzo pomocni i posiadający ogromną wiedzę. Pomogli mi dobrać odpowiedni rodzaj pieca, dzięki czemu mam teraz tak ciepło w domu, że nie chce mi się stąd wychodzić, szczególnie w mroźne dni. Myślałam, że będę musiała wymieniać stare grzejniki, ale monterzy poradzili sobie świetnie. W najbliższych latach na pewno pomyślę o zainstalowaniu paneli słonecznych u Was. Dziękuję i pozdrawiam.

5 / 5 2023-01-20

Zdecydowałam się na zakup pieca na pellet firmy GreenMAX i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona. Firma oferuje bardzo dobre ceny, a montaż przebiegł szybko i profesjonalnie. Co więcej, po zakupie dostaje się również fachowe doradztwo w zakresie obsługi pieca.

5 / 5 2023-01-20

Firma Greenmax to prawdziwi fachowcy w swoim fachu. Kupiłem u nich kocioł na pellet i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a ekipa montażowa była bardzo pomocna i profesjonalna. Polecam każdemu, kto szuka wysokiej jakości rozwiązania ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-01-20

Montaż był szybki i bezproblemowy, a jakość wykonania jest bardzo dobra. Piec działa bezawaryjnie od momentu jego zainstalowania. Jest łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Dzięki temu piecowi zaoszczędziłem sporo pieniędzy na ogrzewaniu. Montaż był wykonany przez profesjonalistów, którzy dokładnie wytłumaczyli mi jak działa piec i jak go obsługiwać. Polecam ten produkt każdemu, kto szuka ekonomicznego i niezawodnego rozwiązania ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-01-19

Używam fotowolitaki od greenmaxa od 5 lat, bez problemów. Mogę polecić dalej.

5 / 5 2023-01-19

Pan Paweł, który jest przedstawicielem na terenie Łodzi, złoty człowiek! W małym pomieszczeniu gospodarczym, wymiana pieca i znalezienie takiego o właściwych wymiarach i mocy było nie lada wyzwaniem. Pan Paweł pomógł doradził kocioł firmy Pereco, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

1 / 5 2023-01-19

Oszusci..za duży piec pół roku stał na podworzu zanim firma podjęła jakiekolwiek działania. Po wszystkim nie chcieli rozwiązać z nami umowy a raty z naciągniętego kredytu ciągle przychodziły. Nie polecam najgorsza firma na rynku.

5 / 5 2023-01-19

Jestem bardzo zadowolony z pieca na pellet firmy GreenMAX. Montaż przebiegł szybko i bezproblemowo, a jakość wykonania jest imponująca.

5 / 5 2023-01-19

Polecam Firmę i jej produkty piece na pellet, zamontowałem jeden i jestem zadowolony. W końcu mam tanie ogrzewanie. A handlarze super pomocni przy doborze pieca do domu.

5 / 5 2023-01-19

Firma GreenMax zrobiła świetną robotę przy moim piecu na pellet. Sprawny montaż i doskonała jakość sprawiają, że jestem z niego bardzo zadowolony.

5 / 5 2023-01-19

Piec na pellet firmy Stalmark, kupiony od Greenmaxa to jeden z najlepszych wyborów, jakie mogłem dokonać. Sprawny montaż i świetna jakość sprawiły, że jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej miałem piec na drewno, ale teraz korzystam tylko z tego pieca na pellet i jestem bardzo zadowolony z jego wydajności i łatwości obsługi. Montaż był wykonany przez profesjonalistów, którzy dokładnie wytłumaczyli mi jak działa piec i jak go obsługiwać. Polecam ten produkt każdemu, kto szuka niezawodnego i ekonomicznego rozwiązania ogrzewania swojego domu.

5 / 5 2023-01-19

Z usług firmy jestem bardzo zadowolona na każdym etapie jej realizacji. Doradca Pan Oskar ma ogromną wiedzę, odpowiada na wszystkie pytania i doradzą odpowiedni piec. Pracownicy wykonali montaż profesjonalnie i dokładnie. Jeszcze raz BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!!! Pozdrawiam

5 / 5 2023-01-19

Firma ok, mają kotły na pellet. Bardzo szybko montują zakupione urządzenia. W innych miejscach kazali mi czekać 8 tygodni, a u nich czekałam kilka dni. Obsługa jest profesjonalna, wszystko nam wyjaśnili zrozumiałym językiem. Polecam!

5 / 5 2023-01-19

Zakładali mi w 2022 roku fotowoltaikę. Wszystko działa bez zarzuty, sam montaż sprawny, doradztwo rzetelne, cena najlepsza w porównaniu z 4 innymi ofertami jakie rozważałem.

5 / 5 2023-01-19

Spoko podejście do klienta, ich kocioł 12 kW naprawdę solidny. Można się targować :) Kociołek działa bez problemu.

5 / 5 2023-01-17

Kocioł na pellet kupiłam pół roku temu i jestem zadowolona, wszystko działa, dobrze grzeje. Świetny kontakt z doradcami, pomoc w wyborze modelu. Polecam u nich piece na pellet i zbiorniki buforowe. Dziękuję i pozdrawiam!

5 / 5 2023-01-17

Polecam Tą firmę jak najbardziej..Bardzo pomocni w jakichkolwiek sprawach..Jesteśmy bardzo zadowoleni z Usług tej firmy

5 / 5 2023-01-17

Doradzili mi piec na pellet. Teraz wszystko śmiga na automacie i nic w sumie nie trzeba z nim robić.

5 / 5 2023-01-17

Pełen profesjonalizm i doświadczenie zawodowe. Miła obsługa

5 / 5 2023-01-17

Wszystko w porządku, profesjonalna obsługa, duży asortyment w przystępnej cenie

5 / 5 2023-01-17

Bardzo profesjonalna obsługa. Pan odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy, zwraca uwagę na to jak prawidłowo używać urządzenia, czego przestrzegać. Montaż i inne rzeczy sprawnie i szybko. Zdecydowanie polecam firmę GreenMAX

5 / 5 2023-01-17

Serdecznie polecam firmę. Wspaniała obsługa ,fachowe doradztwo ,a w razie wątpliwości Panowie pomogą znaleźć interesujące nas rozwiązanie. Stalmark 25 kw :-) zero problemu

5 / 5 2023-01-17

Fachowo, szybko i solidnie. Gdybym drugi raz wymieniał piec to brałbym tą ekipę jeszcze raz. Polecam

5 / 5 2023-01-16

Mam piec od Kotłospaw ze zbiornikiem 200l - 16 kW . Długo szukałem odpowiedniego kociołka wybór padł na oferte Greenmaxa. Ekipa montująca pełna profeska wszelkie regulacje ustawień po montażu do warunków i potrzeb użytkowników, wszystko super dziękuję

5 / 5 2023-01-16

Jestem użytkownikiem pompy ciepła modena - od pół roku. Zarówno montaż przez wykonawcę jak i uruchomienie z ramienia Greenmax na najwyższym poziomie. Polecamy!

5 / 5 2023-01-16

Najlepszy serwis z jakim się spotkałem! Doskonała komunikacja, jakość usług, a dodatkowo szybkie wsparcie w przypadku awarii. Wzór do naśladowania.

5 / 5 2023-01-16

Dziękuję bardzo jestem mega zadowolony,wszystko na najwyższym poziomie,szybko profesjonalnie i estetycznie zrobione.Jak dla mnie najlepsza firma i ekipa w Polsce. Polecam również kocioł Stalmark najwyższa półka z możliwych kotłów, jednym słowem jest Kozak.????????????

5 / 5 2023-01-15

Witam. Ja montowałem w Green maxie dwa urządzenia, u rodziców kocioł ma pellet, a u mnie jest pompa ciepła. Wszystko wyszło dobrze, działa bezproblemowo. Jeżeli chodzi o dofinansowania, też dostaliśmy, może nie tyle ile bym chciał, ale wystarczajaco. Mogę na 100% polecić tą firmę....

5 / 5 2023-01-14

Polecam firmę i kotły które sprzedają, dobre wykonanie i kontakt.

5 / 5 2023-01-14

Zdecydowanie polecam. Pompa heatux pracuje świetnie. Jakość wykonania to absolutnie górna półka a sam fakt, że serwis fabryczny ma pełny wgląd w parametry pracy urządzenia w razie ewentualnej awarii jest dla mnie bardzo cenna zaleta a jednocześnie przewaga do urządzeń konkurencji, które brałem pod uwagę. Pozdrawiam

5 / 5 2023-01-14

Super firma. Wszystko wykonane w pełni profesjonalnie i szybko. Szczerze polecam firmę GreenMAX panów z Warszawy. Co do kotła to od początku robi wrażenie. Więcej powiem po dłuższym użytkowaniu. Dziękuję Panowie

5 / 5 2023-01-13

Kupiliśmy pompę ciepła od tego samego instalatora co brat czyli z Greenmaxa. Z racji że był bardzo zadowolony, to i my nie szukaliśmy innego rozwiązania, tylko zdecydowaliśmy się na pompę heatux. Pompa cicha i ekonomiczna a cała instalacja wykonana przez Pana Krystiana z Warszawy to najwyższa liga. Polecamy

5 / 5 2023-01-13

Może jakiś pozew zbiorowy? Również mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia ze strony firmy Greenmax. Do podpisania umowy wszystko pięknie potem niestety czar pryka. Obiecywali dofinansowanie a okazało się że nie składają wniosków o płatność. Co lepsze na fa są rzeczy które jak mówią na infolini nie możliwe że za to zapłacono... jedna wielka kpina ????????????????????????????????????oczywiście odpowiedzialności nikt nie ponosi.

5 / 5 2023-01-12

Profesionalna firma. Świetny kontakt telefoniczny- podpowiedzą doradzą wycenią. Polecam tą firme i życze jak najwiecej zadowolonych klientów takich jak ja. POLECAM!

5 / 5 2023-01-12

... zakupiłem kocioł w tamtym roku. Niedługo minie rok jak zapomniałem co znaczy ogrzewanie domu. Kocioł jest bezobsługowy,bezawaryjny i po prostu genialny!! Mimo iż koszt jest większy niż większość kotłów na rynku to teraz wiem za co zapłaciłem i na tą chwilę nie żałuję. To co mi się w tym piecu najbardziej podoba to samoczyszczenie się pieca. Polecam na 101 % Pozdrawiam Tomek

5 / 5 2023-01-12

Kocioł PRECO to inna liga, kosztuje, ale wart każdej wydanej złotówki. Mimo ciasnej kotłowni szybki, sprawny i schludny montaż. Polecam.

5 / 5 2023-01-12

Bzdury gadasz

1 / 5 2023-01-12

Nie polecam! Omijajcie szerokim łukiem. Piec od początku nie działa prawidłowo,instalacja to fuszerka,oszukują na dofinansowaniu. W skrócie oszuści i naciągacze.

5 / 5 2023-01-12

Gorąco polecam tę firmę, profesjonalizm i rzetelność oraz doskonała współpraca. Na pewno jeszcze będę korzystać z usług tej firmy

5 / 5 2023-01-12

Wszystko wyszło sprawnie i szybko. Dziękuję serdecznie Panu co z nami podpisywałam, umowę, bo ja się tak na tym nie znam ale wszystko zrozumiałam i mamy z mężem i dziećmi panele.

5 / 5 2023-01-12

Solidne piece. Profesjonalna obsługa, zakup i montaż pieca fachowy i w szybkim terminie. Polecam

5 / 5 2023-01-12

Szczerze polecam , profesjonalne podejście, szybka reakcja na wezwanie pomocy w naprawie pompy ciepła. Sobota wieczór, chłód za oknem, zimna woda i kaloryfery - na szczęście po szybkiej interwencji udało się zażegnać problemy. Pomimo późnej weekendowej pory przyjechał i załatwił sprawę. Polecam!

5 / 5 2023-01-10

Jeżeli szukasz unikalnego rozwiązania w zakresie ogrzewania różnych przedmiotów, to na pewno, tak jak ja, dobrze trafisz. Piec zgazowujący drewno, to świetna i nowoczesna sprawa. Jestem bardzo zadowolony, choć miałem obawy przed jego zakupem.

5 / 5 2023-01-10

Naprawa odbyła się profesjonalnie i rzeczowo. Kontakt bardzo dobry i sympatyczny. Jedynie troszkę z punktualnością trzeba popracować :)

5 / 5 2023-01-10

W lipcu mija dwa lata użytkowania zestawu ogrzewania bazującego na piecu na pellet i zbiorniku buforowym i jestem bardzo zadowolony. Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu, świetne doradztwo oraz wykonawstwo. Gorąco polecam.

5 / 5 2023-01-09

Polecam tą firmę! Jestem bardzo zadowolony ze sprawnej i fachowej obsługi oraz dobrej proporcji jakości produktu i montażu do ceny. Uczciwa firma, obsługa Super.

5 / 5 2023-01-09

Polecam w 100%. Profesjonalny i przede wszystkim bardzo uczciwa firma, Pan bardzo fachowy, pomógł przy wyświetlanym numerze błędu a nie jak inni naciągacze którzy przez telefon zdiagnozowali usterkę na wysoką cenę. Oby więcej tak solidnych i uczciwych ludzi. Bardzo polecam.

5 / 5 2023-01-08

Kociołek bardzo fajny, spełnił moje oczekiwania. Fachowa pomoc sprzedającego, godny polecenia

5 / 5 2023-01-07

Świetna firma i specjaliści. Zrezygnowany po poprzednich "fachowcach" zaufałem firmie GreenMAX i tym razem było całkowicie odwrotnie. Pan który prowadził naprawę montażu pompy ciepła, wykazał się profesjonalizmem i umiejętnościami których zabrakło poprzednikowi. Dzięki

5 / 5 2023-01-07

Ekipa w składzie Mateusz, Grzegorz, Krzysiek wykazała się dużym profesjonalizmem. Zamontowano nam solidnie panele fotowoltaiczne, zostawiając po sobie porządek. Polecam wszystkim Greenmaxa

5 / 5 2023-01-07

Mam małe przedsiębiorstwo i po założeniu paneli, zaoszczędziliśmy na prądzie dużo pieniędzy w tym roku. Polecam, bo sama pracuje na co dzień z klientem i wiem jak ważna jest dobra współpraca, a ze wszystkimi rozmawiało mi się naprawdę miło. Polecam z całego serca.

5 / 5 2023-01-07

Witam Serdecznie. Wystawiam opinię, bez wątpienia i ponad wszelką wątpliwość pozytywną . Pozdrawia

5 / 5 2023-01-07

Trzy miesiące temu zakupiony kocioł PRECO, działa super, cichy, wydajny, idealnie dobrany do wielkości domu. Bardzo sprawny i fachowy montaż. Profesjonalna obsługa - od doboru kotła do montażu. Polecam

1 / 5 2023-01-06

Firma krzak, handlowcy oszuści. Obiecują dofinansowanie, którego i tak nie dostaliśmy. Na montaż czekaliśmy bardzo długo i nic nie działa jak trzeba!!! Na infolinie nie można się dodzwonić i doprosić o serwis. Wszystkim odradzam współpracy z tą firmą. Dodaliśmy opinie na Google ale firma usunęła wszystko. Temat dla uwagi!!!

5 / 5 2023-01-06

Firma krzak, handlowcy oszuści. Obiecują dofinansowanie, którego i tak nie dostaliśmy. Na montaż czekaliśmy bardzo długo i nic nie działa jak trzeba!!! Na infolinie nie można się dodzwonić i doprosić o serwis. Wszystkim odradzam współpracy z tą firmą. Dodaliśmy opinie na Google ale firma usunęła wszystko. Temat dla uwagi!!!

5 / 5 2023-01-06

Mam fotowoltaikę już dwa lata, wszystko działa jestem super zadowolony.

5 / 5 2023-01-06

Naprawdę solidna firma, panowie rozebrali cały kocioł do przeglądu, naprawdę nie oszczędzili przy tym czasu żeby łatwo i szybko zarobić w porównaniu do innych firm. Polecam w 100% widać, że znają się na rzeczy

5 / 5 2023-01-06

Czytając komentarze zastanawiam się o co chodzi. Od roku korzystam z pieca od greenmaxa i mam ciepło i bez problemu wszystko działa. Na początku miałam problem z ustawieniem wszystkich parametrów pieca, ale firma wysłała do mnie montera, który wszystko wytłumaczył i ustawił. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy w razie potrzeby dzwonie i zawsze jestem poinformowana przez Panią fachowo i bardzo grzecznie POLECAM usługi firmy trzeba się samemu przekonać a nie czytać fejk bzdur.

5 / 5 2023-01-06

Współpracuje z Greenmaxem od 6 lat i tym razem znowu zakup zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zbiornik buforowy to świetna sprawa, szczególnie z dodatkową grzałką. Latem nie używam wgl. pieca do podgrzania wody, fotowoltaika daje prąd, a zbiorniczek grzeje wodę użytkową w kranach.

5 / 5 2023-01-04

Korzystaliśmy z programu Czyste powietrze na wymianę pieca. i jesteśmy na plusie prawie 1500zl, to bardzo dużo dla nas. Jesteśmy zadowoleni z całej firmy i ekipy co nam zmieniała piec.polecam

5 / 5 2023-01-04

Witam.Polecam.Pracują tu fachowcy.Rozsądne ceny i miła obsługa.System zarządzania pompą ciepła przez domowe wifi.Świetnie to działa i sie sprawdza,polecam

5 / 5 2023-01-04

Współpraca bezproblemowa, instalacja działa i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

5 / 5 2023-01-04

Bardzo rzadko wystawiam jakiekolwiek opinie, ale w tym wypadku robię odstępstwo, ponieważ jestem pod wrażeniem fachowej wiedzy, kompetencji i doradztwa. Długo szukałem firmy, która wykona montaż pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej, po kontakcie z Panem Mateuszem wszystkie moje obawy zostały w profesjonalny sposób rozwiane oraz przedłożono kilka wariantów cena/jakość bez kombinatorstwa. Sam proces instalacji fachowy, bez improwizacji i fuszerki, profesjonalnymi narzędziami i w terminie. Po prostu polecam!

5 / 5 2023-01-04

Montowaliście mi panele na jesieni, wszystko się super sprawuje, fajne że teraz zimą nie trzeba ich odśnieżać, bo prąd który dostarczył do PGE teraz mam rozliczany jako “ten z nadwyżki”. Tanio, dobrze, profesjonalnie. Polecam

1 / 5 2023-01-04

Uważajcie na te pseudo-firme! Pracują tam sami niekompetentni ludzie! Nikt nic nie wie, zaczynając od kierowników na ludziach z infolinii kończąc... za te firmę powinna się wziąć policja. Naciągają starszych ludzi, a później wszystko jest niezgodne z umową.. zly montaż, wszystko niesprawne.. jak chcesz zgłosić problem to nagle nikt nic nie wie,nikt się nie odzywa .. kasę wzięli a pomocy żadnej... ludzie pracują po kilka dni, bo co chwila "opiekun" się zmienia i tak nie potrafi pomoc... nic nie kupujcie od nich!

5 / 5 2023-01-03

Profesjonalna i szybka obsługa, serdecznie polecam!

5 / 5 2023-01-03

GreenMAX świadczy usługi na najwyższym poziomie jakościowym, a w dodatku utrzymuje konkurencyjne ceny oferowanych produktów. Profesjonalista przez duże P. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2023-01-03

Ani ja ani mój mąż nie znamy się na fotowoltaice ale miły pan audytor, dokładnie nas wysłuchał i dopasował nam najlepszą ofertę. Jesteśmy bardzo zadowoleni że w przyszłym roku też weźmiemy greenmax żeby założył panele na działce moich rodziców.

5 / 5 2023-01-02

Od samego początku dobry kontakt, super doradztwo i na koniec szybki profesjonalny montaż.

5 / 5 2023-01-02

Kocioł 20 kW Stalmark zamontowany w czerwcu działa rewelacyjnie.Duży zbiornik na pellet to oszczędność czasu i pracy.Polecam wszystkim szukającym rzetelnej firmy która dba o klienta.

5 / 5 2023-01-02

Zbiornik buforowy 500l wystarczający dla 4 osobowej rodziny. Zapłaciliśmy 4 tys i to była dobra inwestycja na lata.Pozdrawiam, Ryszard z Radomia.

5 / 5 2023-01-02

Owocna współpraca z panami, dziękuję za założenie paneli fotowoltaicznych na naszym dachu. Jestem po prostu zadowolona, wszyscy sąsiedzi zazdroszczą.

5 / 5 2023-01-01

Profesjonalne podejście, sprawny montaż, atrakcyjna cena. Firma montowała najpierw piec, potem zbiornik buforowy w moim domu. Wszystko zostało wykonane estetycznie, zgodnie z moimi wskazówkami, wg moich oczekiwań. Polecam :)

5 / 5 2023-01-01

Po kontakcie z przedstawicielem miałem mieszane uczucia co do Greenmaxa, ale za namową zdecydowaliśmy się na pompę ciepła marki Heatux, jestem pozytywnie zaskoczony tym, że pompa wcale nie bierze tyle prądu ile wstępnie laik wyliczy na kalkulatorze, ze względu na jej moc cieplną na poziomie 400%. Fajne urządzenie, spoko rozwiązanie, oby służyła chociaż te 20 lat, to będę zadowolony bardziej. Janek

5 / 5 2023-01-01

Z usług firmy Greenmax korzystałem kilka razy na przestrzeni kilku lat. Wszystkie zamontowane panele fotowoltaiczne chodzą idealnie. Teraz świeżo zamontowany zbiornik buforowy, uważam że był strzałem w dziesiątkę. Jestem po wrażeniem pomysłowości i nieszablonowych rozwiązań zaproponowanych przez pracowników firmy oraz estetyki pracy i dbanie o naprawdę każdy szczegół wykonywanych prac. Polecam z czystym sumieniem!

5 / 5 2023-01-01

Porównałem kilka firm fotowoltaicznych, przejrzałem ich realizację, poczytałem opinie i się w końcu zdecydowałem i nie żałuje. Zamontowali nam 7 paneli które działają rewelacyjnie. Cieszę się z tej współpracy i polecam.

5 / 5 2023-01-01

Polecam! obsługa klienta na wysokim poziomie, montaż 15 paneli zakończył się szybciej niż oczekiwałam. Profesjonalne podejście do tematu. Specjaliści odpowiedzieli na moje wszystkie pytania.

5 / 5 2022-12-30

Green Max TO OSZUSCI i partacze nie znający się na niczym. Co to mogą być za fachowcy po dwutygodniowym szkoleniu?!!! Żenada!!! Najpierw czekaliśmy na montaż pompy ciepła 3 miesiące, nie dość że źle podłączyli bo pompa nie działa do dziś, to teraz czekamy dalej bo nie ma kto tego poprawić. Wszystko ciągnie się od czerwca. Po nowym roku składamy z mężem pozew do sądu. A ci co dodali tu tyle pozytywnych opinii to chyba za kasę od Green Maxa!!!!!!!!!!

5 / 5 2022-12-28

Bardzo miło się współpracowało z firmą.Serdecznie polecam. Audytor wszystko ładnie nam wyjaśnił, i od kilku tygodni cieszymy się z nowego pieca. Nagrzewa się w trymiga i gorąca woda bez zbędnego czekania na zagrzanie.

5 / 5 2022-12-27

Jestem pod dużym wrażeniem, od projektu po montaż. Bardzo dobrze doradzono nam w wyborze pieca. Montaż szybko i bezproblemowo, dzięki ekipie która stara się by poziom usług był odpowiedni. Mimo problemów które pojawiły się po drodze, panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Profesjonalizm na każdym kroku robi wrażenie, po wielu ekipach które miałam okazję zatrudniać. Miejsce pracy pozostawione w stanie idealnym. Współpraca z ta firma to sama przyjemność!

5 / 5 2022-12-27

Fachowe doradztwo i obsługa! Polecam

5 / 5 2022-12-27

Dodaje tu opinie pierwszy raz, bo to rzetelna strona na której można poczytać wiele o firmach przez podjęciem współpracy. Ja polecam, i ze względu na szybki, a dokładny montaż, za dobrą i profesjonalną kadrę, za szybką realizację i przystępną cenę a przede wszystkim za to że działa naprawdę dobrze.W tym roku było 8 paneli,a w przyszłym kto wie, może zdecyduje się na więcej, albo wymienię swój stary piec.

5 / 5 2022-12-27

Duże doświadczenie specjalistów, widać że zrobili już dużo instalacji w całej PL, opowiadali ciekawostki i doradzali jak dobrze eksploatować.Skusiłabym się na współpracę jeszcze raz. Szczególnie ciekawa jest oferta zbiornika buforowego. Z ofert przekazanych z mojej okolicy greenmax góruje. Dobre ceny i profesjonalny montaż. Wszystko na 5 z plusem.

5 / 5 2022-12-23

Profesjonalna firma, świetny kontakt i fachowe doradztwo. Jakość i funkcjonalność dostarczonego towaru przerosła moje oczekiwania, super sprzęt , jestem bardzo zadowolony, bardzo solidna firma.

5 / 5 2022-12-23

Panowie montowali u mnie piec na pellet. Piec spisuje się świetnie i jest on wysokiej jakości. Wcześniejsze próby ogrzania mojego domu były nieodpowiednie, piec okazał się strzałem w dziesiątkę.

5 / 5 2022-12-23

Fachowa, schludna ekipa montażowa, uprzejme szefostwo jak i Pan sprawdzający warunki montażu- potrafiący doradzić, zaproponować rożne opcje, sprawne przesłanie kosztorysu. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

5 / 5 2022-12-23

Wszystko zgodnie z ustaleniami! Firma godna polecenia, zajęli się dosłownie WSZYSTKIM od klarownego przedstawienia oferty i zaangażowania w prace wykonawcze po szybkie zorganizowanie dofinansowania. Sam piec działa bez zarzutu, a dzięki powolnemu spalaniu pelletu i samodzielnej pracy urządzenia dostałem w gratisie oszczędność czasu i pieniędzy. Liczę, że sąsiedzi też się zdecydują i zafundują wszystkim wokół lepszą jakość powietrza. Tam, gdzie gmina rozkładała ręce firma GreenMax znalazła rozwiązanie. Jeszcze raz polecam z całego serca!

5 / 5 2022-12-22

Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Ja zdecydowałem się na piec pelletowy stalmark o mocy 35kw z dodatkowym zbiornikiem. Duża oszczędność czasu na rozpalaniu w piecu. Kto mieszka na wsi i ma duży dom wie ile to trzeba roboty żeby było ciepło.Także polecam

5 / 5 2022-12-22

Polecam, zwłaszcza jednego z monterów który stanął na wysokości zadania.pozdrawiam, ślę pozdrowienia, Katarzyna z Lubina.

5 / 5 2022-12-22

Chciałbym serdecznie podziękować całej ekipie montującej panele w Nasielsku sierpniu tego roku. Nie spodziewałem się tak dobrych specjalistów z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Wszystko przebiegło pomyślnie i konkretnie działa. Już kolejny miesiąc i 0 jakichkolwiek awarii i usterek. U nas było to 12 paneli. i zamontowałbym kolejne kilka jakbym miał tylko gdzie. polecam

5 / 5 2022-12-21

Bardzo się cieszę że jest taki portal, na którym rzetelnie mogę podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. GreenMAX mnie bardzo zaskoczył swoją profesjonalną postawą wobec zlecenia. Wiem, że nie każdy podziela moją opinię, ale w tym przypadku naprawdę czułem się wyjątkowy. Bardzo rzeczowy konsultant, potem audyt przeprowadzony przez Pana Damiana uwzględnił wszystkie A i B mojego projektu. Montaż bardzo profesjonalny, o umówionym terminie, który też sam w sobie nie zajął więcej niż 5h. Piec działa, kotłownia przerobiona, Panowie dostali zbiornik buforowy 1000l świetnie się sprawuje. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu kto chce zainwestować swoje pieniądze w nowoczesne ogrzewanie domu.

5 / 5 2022-12-21

Dziękuję! Montaży szybko uwinęli się z montażem (a latem były duże upały), wszystko sprawnie. Super audytor Mariusz, który wyjaśnił co i jak dla takich laików jak ja. Jakbym miała zakładać drugi raz to znowu z tą firmą.Ps. Pozdrawiam pana Dariusza. Ela z Wąchocka

5 / 5 2022-12-21

Oferta warta uwagi zwłaszcza że można było się załapać na dofinansowanie.Duża oszczędność i wszyscy są zadowoleni. Szczególnie moja żona, bo truła mi tyłek tą pompą ciepła od dawna.

5 / 5 2022-12-20

Kocioł sprawuje się bardzo dobrze, montaż szybki, ekspresowa wycena i profesjonalni pracownicy.

5 / 5 2022-12-20

Coś wspaniałego, nigdy bym nie pomyślał że można wszystko zarządzać przez Wifi. Pompa ciepła działa jak jakiś nowoczesny gadżet do domu. Tam jest podgląd do najważniejszych funkcji. Greenmax ułatwił mi życie. Polecam firmę, zwłaszcza że montaż przebiegł bardzo szybko a wszystkie formalności załatwił miły pan handlowiec Marek. Pozdro

5 / 5 2022-12-20

Zdecydowanie polecam. Zbiornik buforowy 800l był strzałem w 10. Już od dawna zastanawiałem się jak poradzić sobie z ogrzewaniem całego domu i dostępem do szybkiej gorącej wody. W domu jestem tylko kilka dni w tygodniu, przez pracę na ciągłych wyjazdach, bardzo miło jest wrócić na gotowe. Już nie spędzam czasu na długie rozpalanie i czekanie na podgrzanie, tylko mam więcej czasu na odpoczynek.

5 / 5 2022-12-20

Serdecznie polecam firmę greenmax, za wspaniałą obsługę i dobrej jakości piece. Doractwo i wiedza na najlepszym poziomie.U Nas montowali piec Stalmar i w wielkie mrozy pracował znakomicie, aż szkoda było opuszczać dom. W dzisiejszych czasach warto zaoszczędzić trochę grosza

5 / 5 2022-12-20

Cała rodzina bardzo sobie chwali działanie nowego pieca. Super kontakt z firmą w przypadku problemów technicznych, bardzo szybki i dostępny serwis.

5 / 5 2022-12-18

Jestem bardzo zadowolony z nowego pieca stalmark

5 / 5 2022-12-16

Jak dla mnie wszystko super. Grenmax zapoznałem z polecenia kolegi, u niego zmieniali piec, a u drugiego zakładali panele. Rozmawiałem z nimi dużo o współpracy, i się skusiłem.Oboje byli zadowoleni, więc łatwiej było mi się na nich zdecydować. A teraz i ja polecam wszytkim szukających dobrych specjalistów. Daje 5 gwiazdek.

5 / 5 2022-12-16

Polecam z czystym sumieniem. Dużo się interesowałem tematem fotowoltaiki ale jakoś nie po drodze mi była współpraca z jakąkolwiek firmą, aż w końcu trafiłem na Greenmax. Nie zawiodłem się. Szczególne podziękowanie i pochwałę ślę pracownikowi Robertowi, za kawał dobrej roboty jaką wykonał. Jeśli ktoś się zastanawia i boi się zaryzykować, zdecydujcie się właśnie na nich, bo szczerze WARTO!

5 / 5 2022-12-15

Współpraca świetna, montaż bardzo dokładny. Fajne jest to że nawet po całej współpracy mogłem się do nich odezwać z pytaniami, a oni rozwiewal8i moje wątpliwości. A to rzadkie, bo często firmy urywają swój kontakt z klientem jakby się coś zwaliło. Więc szczerze to doceniam. No i do tego w sumie dobrali mi cały schemat instalacji, ja się na tym nie znam więc fajnie mieć takich specjalistów którzy nie spieprzą roboty.

5 / 5 2022-12-15

Jestem ogromnie wymagający i tylko oni zdołali to udźwignąć, kawał dobrej roboty BRAWO, Profesjonalni pracownicy, idealne podejście do tematu. Przejrzałem naprawdę sporo ofert różnych firm, ale żadna nie mogła zaspokoić moich potrzeb, a tu rewelacja, obsługa na wysokim poziomie. Same zaś panele, działają świetnie, a jest ich całe 20, dodatkowo dzięki nim uzyskałem dotację na instalacje.

5 / 5 2022-12-15

Moja mała prywatna elektrownia sprawuje się świetnie. W trosce o środowisko i własne oszczędności zdecydowałem się na współprace z Panami i się nie zawiodłem. Do tego dotacje – każdy powinien z tego skorzystać. Co jest też fajne, koordynator gdy robił audyt nie wciskał mi oferty jak jakiś nachalny sprzedawca co tylko musi wyrobić normę tylko jak wysokiej klasy specjalista, który odpowie na każde pytanie i naprawdę się zna, ma dużą wiedzę. Do może dla kogoś szczegół, ale nie lubię być traktowany jak każdy klient tak samo, więc to naprawdę miłe.

5 / 5 2022-12-15

Czekałam na moment dodania opinii aż do dziś. Dziś mija dokładnie rok od wymiany pieca. Wszystko działa naprawdę dobrze, o dziwo nie miałam ani jednej awarii. Przez ten czas zaoszczędziłam naprawdę sporo swojego czasu i oszczędności. Jak znajomi i rodzina przychodzą do mnie, to zawsze mówią – ale u ciebie ciepło. To wasza zasługa. Wielkie podziękowania.

5 / 5 2022-12-15

Serdecznie polecam, profesjonalna obsługa, i pomocni pracownicy o ogromnej wiedzy. Pomogli mi dobrać odpowiedni rodzaj pieca. Dzięki nim mam teraz tak ciepło w domu w te mrozy, aż się nie chce stąd wychodzić! Już myślałam że muszę w wymieniać stare grzejniki ale monterzy ze wszystkim sobie świetnie poradzili! W najbliższe lata musze pomyśle o panelach u was. pozrawiam

5 / 5 2022-12-15

Piec na drewno wymieniłam jeszcze przed sezonem grzewczym u moich dziadków. To był strzał w 10! Starsi ludzie naprawdę mają teraz przyjemniej. Zaoszczędzili kupę kasy i swojego cennego czasu.

5 / 5 2022-12-15

Wymiana pieca, na taki który nareszcie będzie samowystarczalny to marzenie. Które się wreszcie spełniło. Zdecydowanie polecam, wszystko działa jak należy. Energooszczędny piec w takich czasach jest dosłownie na wagę złota, zwłaszcza że mam 3 piętrowy dom, więc jest co ogrzać i na czym zaoszczędzić.

5 / 5 2022-12-15

Bardzo długo szukałam firmy, która jasno na papierze przedstawi mi cały proces montażu paneli. Fotowoltaike zakładali u moich rodziców. Wielkie podziękowania dla panów monterów pracujących w sierpniu w Sochaczewie. Mój tata to bardzo wymagający człowiek i klient. Jest naprawdę bardzo zadowolony z ich pracy. Teraz wszystkim znajomym was zachwala.

5 / 5 2022-12-15

Jestem bardzo zadowolony z montażu całej instalacji paneli. Wszystkie założone ustalenia były zrobione w 100%. Wszystko terminowo! Mimo moich ciągłych pytań i wątpliwości, monterzy bardzo profesjonalnie i z wielka cierpliwością podeszli do zadania. I do tego expressowa wycena. Polecam wszystkim, naprawdę warto.

1 / 5 2022-12-15

Oszusci,wyłudzili odemnie za kocioł na pellet 36000,miało być profesjonalnie,lecz monter był sam kompletny laik nie umiacy tszymac klucza. Miał być sterownik wifi brak,czyszczenie instalacji brak,kotłownia jak po wojnie masakra.Sprawa chyba wyląduje w sądzie.Uwarzajcie

5 / 5 2022-12-14

Mam małe przedsiębiorstwo i po założeniu paneli, widzę realne oszczędności na rachunkach za prąd. Polecam, bo sama pracuje na co dzień z klientem i wiem jak ważna jest dobra współpraca, a ze wszystkimi. Uważam, że kompetencje Waszych pracowników są na naprawdę wysokim poziomie. Polecam z całego serca. Małgorzata

5 / 5 2022-12-14

Zdecydowaliśmy się na współpracę i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Bardzo konkretny fachowiec, szczery i pomocny człowiek przekonał nas do zakupu pompy ciepła, i teraz po pół roku wiemy, że miał racje, choć mieliśmy obawy. Wszytko wyjaśnij , pomógł w dokumentacji, odpowiedział na każde pytanie i zawsze był do dyspozycji. Prace montażowe pompy wykonane profesjonalnie, sprawnie. Ekipa znająca się na swojej pracy, kulturalna. Po zakończeniu pracy panowie po sobie posprzątali nie mam żadnych zastrzeżeń .

5 / 5 2022-12-14

Jestem zadowolony z podejścia do klienta, profesjonalizmu wykonania, terminowości. Osoby bardzo szybko odpisują na maile, a drobne sprawy techniczne zostały szybko rozwiązane. Z moich analiz wynika że ceny są również konkurencyjne.

5 / 5 2022-12-14

Jeżeli chodzi o GreenMAX to ja jestem bardzo zadowolony. Montaż bez zarzutu, obsługa klienta w moim przypadku doskonała. Trafiłem na Panią Monikę. Miałem kilka pytań w sprawie dofinansowań i procesowania, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Polecam gorąco.

5 / 5 2022-12-14

Korzystałam z usług Państwa i bardzo je sobie cenię! Wszystko sprawnie zamontowane i działa jak należy.

5 / 5 2022-12-14

Dobry serwis. Oprócz wymiany, jakiegoś przetwornika w piecu, Panowie również zamontowali mi dodatkowe akcesoria do zbiornika buforowego, jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego przebiegu współpracy z Greenmaxem.

5 / 5 2022-12-14

Doskonała obsługa. Panowie profesjonalni i bardzo mili. Polecam.

1 / 5 2022-12-14

Oszuści !! Wszystko ładnie pięknie do czasu załatwienia dofinansowania . Miało być dofinansowanie na 21 tys a z czasem wyszło że tylko do 12 tys . Zostaliśmy oszukani w biały dzień na dziesięć tysięcy złotych . I nikt nie chce ponieść za to odpowiedzialności . Jeśli ktoś przychodzi do domu i do czegoś zachęca zawsze trzeba odmówić , przekonaliśmy się na własnej skórze . Nie polecam .

5 / 5 2022-12-14

Jedną pompę montowaliśmy u siebie a drugą u teściów. Teraz zastanawiamy się nad fotowoltaiką żeby jeszcze taniej było. Grenmax to super firma, pozdrawiam handlowca, który był u nas mniej więcej rok temu w Siemianowicach.

5 / 5 2022-12-14

Z greenmaxu kupiłem pompę ciepłą i fotowoltaikę, niewiele bo 7 paneli, ale na moje potrzeby wystarcza to w 100%. Polecam tą firmę, bardzo polecam to rozwiązanie, bo dzięki nim zaoszczędziłem, zaoszczędziłem, ponieważ rata inwestycji, jest mniejsza niż rachunek za prąd/ogrzewanie, które i tak bym płacił. Co warte jest uznania, to fakt na szczególnie sprawy i szybki montaż. Polecam, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.

5 / 5 2022-12-14

Nasze doświadczenie rodziło pewne obawy, strach ze współpraca z kolejną firmą, ale w tym przypadku było zupełnie inaczej. Już po rozmowie z przedstawicielem handlowym czułam jakiś spokój. Jak widać niesłusznie, ponieważ po 8 miesiącach wszystko działa. Piec wymieniony, zbiornik podłączony, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług montażu oraz samego urządzenia, które kupiliśmy od firmy GreenMAX.

5 / 5 2022-12-13

Dzień dobry, polecam tą firmę. Zmienili mi piec na ten z pelletem i nareszcie zauważam mniej wydanych pieniędzy na ogrzewanie. Jestem starszą osobą i nie łatwo mi ciągle podkładać do pieca, a wszystko idzie w góre, drozeje. Ciesze się że mam już wymieniony piec, idzie zima i już mam bardzo ciepło w całym domu.

Rzetelne opinie o GreenMax

GreenMax

Siedziba
Radom

WWW
www.green-max.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 516 503 888

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie