Kategorie: / Odzież i Obuwie

Madam Rock Opinie Klientów

średnia ocen: 2.14
opinie o  Madam Rock
5 / 5 2022-03-24

Ten sklep to żart! Nie polecam!

Zamawiam w tym sklepie od 2019 roku, do tej pory wszystko było okej do póki w 2021 roku nie zwracałam 3 zamówień, 2 w całości jedno w połowie ???? Zwróciłam między innymi białą bluzę, sklep po jej otrzymaniu nie uznał zwrotu, ponieważ bluza posiada zabrudzenie -ogrom tego zabrudzenia widoczny na zdjęciach, trzeba dobrze się przyjrzeć. Odpisałam, że rzeczywiście mogłam ubrudzić bluzę pudrem, ale nie jestem pewna do końca, ponieważ jak przychodzą do mnie ubrania nie oglądam ich na wszelkie sposoby, a przy odsyłaniu towaru też nie zauważyłam, żebym coś ubrudziła, bo takie plamki to można odmyć mydłem raz dwa i na pewno bym to zrobiła. Sprawa trafiła do rzecznika, rzecznik jest gotowy do pozwu jeśli wyrażę chęć, jednak sądzenie się o 180 zł i to jeszcze nie w moim miejscu zamieszkania utrudnia mi sprawę, więc zrezygnuję z tej drogi. Drogie Panie i Panowie, jeśli chcecie coś kupić w tym sklepie i przymierzyć to wg. Właścicielki jest na to instrukcja: demakijaż twarzy, myślę, że kąpiel też nie zaszkodzi i uważajcie na posadzkę jak mierzycie buty, bo w innych opiniach były sygnały, że przez ubrudzoną lekko podeszwę nie chcą przyjąć zwrotu-Właścicielka sama się pofatygowała, żeby zadzwonić do mnie, po tym jak wystawiłam negatywną opinię na opiniuj24, dlatego, że napisałam tam że raz zwróciłam towar, a zwróciłam 3 razy. Demakijaż to jej słowa???? Ja te pieniądze odzyskam, bo sprzedam tą bluzę, ale wszystkim będę odradzać zakupów w tym butiku, sama usuwam tam konto, a za ten zwrot kupię sobie ciuszki w sklepie, który nie odstawia cyrków. Lubiłam tutaj zamawiać OLA VOGA, ale Szkoda nerwów, a towaru jaki oferuje ten sklep jest pełno w innych sklepach, które szanują klientów. Pierwszy raz gorliwie odradzam zakupów w jakimkolwiek sklepie, ponieważ przez te wszystkie lata gdzie wspieram małe butiki nigdy nie zostałam w taki sposób potraktowana. Teraz te pieniążki zostawię w innych butikach. MOTTO DNIA: CHYTRY DWA RAZY TRACI ????

1 / 5 2021-03-19

Najgorszy sklep.. wystawia towar w sklepie, a potem okazuje się że go nie ma ... OMIJAJCIE TEN SKLEP...

1 / 5 2021-03-04

Buty brudne z defektem za sporo pieniędzy. Jakoś jak z targu. Nie wiem skąd ten sklep ma tyle pozytywnych opinii.

1 / 5 2020-11-18

NIE POLECAM! W butach workerach odpadły ozdoby,które były przymocowane z tyłu buta(perełki -po1 szt na każdym bucie) i które były jedyną ozdobą tych butów. Z tyłu zostały dziury i buty można wywalić,bo wygląda to paskudnie. Reklamacja odrzucona. Zdjęcia ładnie zrobione,ale wykonanie to porażka. Słaba jakość obuwia i negatywne opinie potwierdzają ten fakt. NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW-OMIJAJCIE TEN "SKLEP"

1 / 5 2020-09-10

Fatalna obsługa klienta, wyłudzenie. Firma nie przyjmuje zwrotów .Towar zwrócony w dniu dostawy. Firma informuje że towar przymierzony nosi ślady użytkowania

1 / 5 2020-08-05

Fatalna obsługa klienta, nieprzestrzeganie przepisów podatkowych, odmowa wystawienia faktury VAT dla osoby fizycznej!

5 / 5 2019-07-01

Swoją kolekcję butów na lato uzupełniłam w tym sklepie, i nie powiem, jestem bardzo zadowolona.

Rzetelne opinie o Madam Rock

Madam Rock

Siedziba
Łąck

WWW
https://madamrock.pl/

Email
[email protected]

Telefon
503 118 187

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie