Kategorie: / Ogród

Ogrodkroton.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.16
opinie o Ogrodkroton.pl
3 / 5 2023-09-18

Niestety zostałam oszukana przez pana u którego zamawiałam Eleutherococcus senticosus.Jest wiecej rodzajów Kolcosiłów ten akurat jest trudny do zdobycia.Specjalnie dzwoniłam dwa razy żeby się upewnić,czy rzeczywiscie jest to Eleutherococcus senticosus.Pan zapewniał mnie ,że otrzymam własnie w.w kolcosił.Przyszła paczka a wniej niestety był inny Kolcosil. .W dodatku było widać,ze ta właśnie sadzonka już gdzieś wczesniej była zwrócona do OgródKroton,bo roslina była zmaltretowana wysyłką,a w paczce były pogniecione papiery ze zwrotu ze Stargardu od klienta,który ja zwrócił.Szkoda mi było rosliny,więc jej nie zrócę.Ale napewno za mojego żywota w tej firmie już nic nie zakupię.

5 / 5 2023-05-31

Byłem oszukany przez sklep Kroton. Ceny na rośliny sugerowały, że były one piękne, ale sprzedawca przysłał mi to, co nikt w sklepie stacjonarnym by nigdy nie kupił, na przykład rośliny bez doniczek, woreczkach foliowych z bryłami, które się rozpadały, suche trawy, żółte, które po prostu usychały. Nic nie było zabezpieczone, wszystko było włożone do pudełka i tam się wszystko mieszają i gnieżdżą. Hortensje były łamane. Brakowało jednej rośliny, o czym nie było informacji. Skarżąc się przez telefon, Pani zlehkceważała mnie i powiedziała, że sama zapakowała rośliny, więc były dobrze zabezpieczone. Zgłosiła żądanie zdjęć, a następnie przerwała kontakt. Sklep okradł mnie o 400 złotych.

5 / 5 2022-06-06

Oszuści

Cześć, niestety ja również padłem ofiarą oszustwa. W moim przypadku otrzymałem zupełnie inne rośliny niż zamówiłem. Konkretnie chodziło o lilaki minuet ottawski w ilości 10 sztuk, ale otrzymałem coś zupełnie innego, być może było to karłowe red picie albo palibiny, ale nie jestem pewien. Nie zdecydowałem się na zwrot, ponieważ bałem się o swoje zdrowie. To zwykłe oszustwo polegające na sprzedaży towaru, który nie cieszy się popularnością za pomocą sztuczek. Pozdrawiam wszystkie osoby, które również zostały oszukane.

2 / 5 2019-01-16

Nie radzę korzystać ze sklepu internetowego Kroton. Podobnie jak inni klient, po długim oczekiwaniu otrzymałam coś innego niż to, czego zamówiłam. Co gorsza, paczka została dostarczona pod inny adres, mimo że zapłaciłam za usługę kurierską, musiałam ją odebrać sama. Sklep zupełnie zignorował moje zgłoszenie reklamacji.

3 / 5 2019-01-05

Przez jeden pełny miesiąc sklep nie był w stanie spełnić mojego zamówienia. Niestety, mimo dwóch obietnic wysłania roślin, nigdy ich nie otrzymałem i w rezultacie postanowiłem zrezygnować z zakupu. W przeciwieństwie do innych sklepów, u których nie napotykałem podobnych trudności, nie możemy przypisać tego problemu złej pogodzie. Sklep ten wyraźnie nie traktuje klientów poważnie i nie szanuje ich. Zdecydowanie odradzam korzystanie z jego usług.

1 / 5 2018-12-27

Boję się, że moje zamówienie z 27.04.2017 zakończy się niepowodzeniem, ponieważ do tej pory nie otrzymałam towaru. Na zdjęciu było piękne i duże drzewo brzoza, za które zapłaciłam 85 zł. W zeszłym tygodniu skontaktowałam się z @ w sprawie mojego zamówienia, a ktoś odpowiedział mi, że powinno być wysłane jutro. Niestety tak się nie stało, więc wysłałam ponownie wiadomość do @, a dostaję informację, że wszystkie funkie przemarzły po ostatnich przymrozkach. Jest to dla mnie niezrozumiałe, ponieważ zamawiałam brzozę, a nie funkie. To jest katastrofa!

0 / 5 2018-12-24

W sklepie było okropnie, 21.04.2018 przyszła przesyłka, na którą czekałam miesiąc. Na zdjęciach wyglądało pięknie i w pełni rozwinięte, ale przyszło małe krzew BRUKWOODA, za który zapłaciłam 150 zł. Był całkowicie suchy i nie miał żadnych liści. Wysłałam zdjęcie sprzedawcy i wysłałam mu SMS, ale nie otrzymałam odpowiedzi, nie udało mi się go także dodzwonić przez cały miesiąc. Zamówiłam towar za ponad 800 zł, więc to nie jest mała suma. Nie dostałam paragonu ani faktury, ale na szczęście mam informacje o przesyłce z DPD. Mam zamiar złożyć skargę do UKiK.

2 / 5 2018-10-25

Całkowicie bezsensowna sytuacja. Już trzy tygodnie czekam i nie ma żadnego kontaktu, sklep wydaje się unikać i nie odpowiada na moje maile. Zaczynam myśleć, że sprzedaje produkty, których nie ma. Zdecydowanie nie polecam - chciałbym nawet ostrzec przed takimi handlowcami !!!!!

2 / 5 2018-10-25

Całkowicie bezużyteczne. Czekałem już przez 3 tygodnie i nie ma żadnego kontaktu, sklep nie odpowiada na moje maile i wydaje się, że sprzedaje produkty, których nie ma. Nie polecam - naprawdę odradzam handlowców takich jak oni !!!!!

2 / 5 2018-10-20

Nie polecam KROTON sklepu. Wysyłane sadzonki nie spełniają wymogów przedstawionych na stronie internetowej. Opis roślin i zdjęcia są piękne, ale otrzymane sadzonki są masakrą. Ponadto, otrzymuje się inne sadzonki niż zamówione. Właściciel sklepu odpowiada w taki sam sposób, jak opisała poprzednia klientka. Absolutnie nie polecam, ponieważ zamówiłam około 15 roślin i wiem, co mówię. Niestety, zamówienie zostało zrealizowane razem, co jest szkoda. Nie ma możliwości reklamacji.

0 / 5 2018-10-06

Nie miałam żadnego kontaktu z sklepem, mimo dzwonienia, rozmowy i wysyłania smsów, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Dodatkowe zamówienie, które miało być wysłane razem z innymi rzeczami, nigdy nie dotarło. Przez cały miesiąc nie otrzymałam żadnej informacji odnośnie wysyłki. W końcu przysłali towar o wartości prawie 300zł, który nie zgadzał się z opisem. Jedyna piękna rzecz w związku z tym sklepem to jego strona internetowa, reszta pozostaje nierealna.

0 / 5 2018-09-16

Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia ze sklepu, nie było żadnego dalszego kontaktu. Nie dostałem odpowiedzi na moje e-maile z pytaniem o konkretny termin dostawy oraz nie udało mi się skontaktować telefonicznie pod podanymi numerami. Jako rezultat, nie otrzymałem zamówionego towaru.

0 / 5 2018-09-16

Po potwierdzeniu zamówienia przez sklep, nie otrzymałem żadnej dalszej informacji. Sklep nie odpowiada na moje e-maile z zapytaniami dotyczącymi rzeczywistego terminu dostawy i nie można się z nimi skontaktować pod wskazanymi numerami telefonicznymi. W rezultacie nie otrzymałem zamówionego towaru.

5 / 5 2018-08-15

Zamówiłam roślinki i mimo wcześniejszych opinii otrzymałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Roślinki były w dobrym stanie, jedynie brakowało zamówionego drzewka brzoskwini, za co otrzymałam wiadomość tekstową informującą o możliwości zamiany. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wykonania mojego zamówienia.

5 / 5 2018-08-15

Zamówiłam rośliny i, wbrew wcześniejszym sugestiom, otrzymałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Rośliny były w doskonałym stanie, chociaż nie dostałam zamówionego drzewka brzoskwini, dostałam wiadomość tekstową informującą o możliwości wymiany. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wykonania zamówienia.

1 / 5 2018-08-04

Po raz pierwszy zamówiłam rośliny w różnych firmach i niestety tym razem otrzymałam źle zapakowane sadzonki. Moja Rubinia została połamana, część liści uschła, hortensja ma brązowe brzegi liści i jest zasuszona. Myślę, że to nie wynikło z transportu, ponieważ w czasie upałów otrzymywałam przesyłki z innych firm i stan roślin był w porządku. Kwota całego zamówienia wynosiła 289,00 PLN, a numer zamówienia to 19675. W innych firmach kartony z przesyłkami są dokładnie oznaczone - "góra", "dół", "uwaga delikatne", "uwaga szkło". Natomiast tutaj znalazłam tylko jedną, małą naklejkę "góra-dół". W innych firmach sadzonki są również dobrze zabezpieczone w sztywnych osłonkach oraz w cienkiej folii, ale tutaj otrzymałam bardzo cienką folię i osłonki oddzielnie. Dodatkowo, inni zabezpieczają rośliny patykami z bambusa, aby były dobrze osadzone, a tutaj tego zabrakło. Nie polecam tej firmy, ponieważ jakość roślin jest kiepska, a sposób ich pakowania fatalny. Maria Rosiak

5 / 5 2018-06-23

Ja gorąco polecam ten sklep. Zamówiłam 2 drzewka i dostawa była niezwykle szybka. Rośliny zostały świetnie zapakowane i przyszły w doskonałym stanie. Naprawdę warto, mimo że byłem trochę zaniepokojony po przeczytaniu negatywnych opinii. Na szczęście okazały się one bezzasadne.

5 / 5 2018-06-23

Moją rekomendacją jest ten sklep. Kupiłam 2 drzewka i dostarczenie było bardzo szybkie. Rośliny były świetnie zapakowane i dotarły w doskonałym stanie. Naprawdę warto skorzystać z tego sklepu, mimo że miałam obawy po przeczytaniu negatywnych opinii, okazały się one bezpodstawne.

1 / 5 2018-06-21

NEGATYWNA, otrzymałam zamówienie, ale jedna z roślin nie zgadza się z zamówioną odmianą. Po zgłoszeniu błędu do OGROD KROTON - brak kontaktu zwrotnego

2018-06-19

Od 2 miesięcy nie mogę się doprosić o dostawę zapłacon ych roslin. Zero reakcji ma maile, nikt nie odbiera telefonu.

5 / 5 2018-06-12

Odebrałam paczkę, była starannie zabezpieczona, a zakupione produkty były wysokiej jakości. Musiałam czekać dwa tygodnie od złożenia zamówienia. Gorąco polecam zakupy w Ogródzie Kroton!

5 / 5 2018-06-09

Zakupiłam drzewko i przyszło do mnie za pośrednictwem kuriera, ale niestety było złamane. Po wysłaniu reklamacji e-mailem, otrzymałam natychmiastową odpowiedź, że zostanie wysłane nowe drzewko. Po kilku dniach przyszedł piękne i zdrowe. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2018-06-09

Złożyłam zamówienie na drzewko i zostało dostarczone przez firmę kurierską, jednak niestety było złamane. Po złożeniu reklamacji drogą elektroniczną, otrzymałam natychmiastową odpowiedź, że zostanie wysłane nowe drzewko. Po kilku dniach dotarło do mnie piękne i zdrowe drzewko. Gorąco polecam ten sklep.

0 / 5 2018-05-24

Nie będę ponownie robić zakupów w tym sklepie, ponieważ miałam nieprzyjemne doświadczenie. Kupiłam dwa miniatury krzewu budleji, w kolorze czerwonym. Przesyłka dotarła w terminie, jednakże jeden krzew był po prostu chwastem. Kontakty z firmą trwały prawie miesiąc i pół, ale bez skutku. Firma żądała zdjęć, więc przesłałam im kilka w różnych fazach wzrostu rośliny. Niestety, zostałam oskarżona o kłamstwo. Po drugie, drugi krzew był budleją, ale w kolorze ciemnofioletowym, a nie czerwonym.

1 / 5 2018-04-21

Brak kontaktu.

3 / 5 2018-04-16

Nie polecam tego! Większość dostarczonych roślin nie odpowiada opisowi w ofercie. Dodatkowo, zostały upakowane na siebie w jednym kartonie, co spowodowało złamanie się roślin znajdujących się na dnie! Zamiast obiecywanych "pięknie rozgałęzionych roślin", otrzymałem sadzonki o długości 2-3 centymetrów lub kompletnie gołe łodygi?! Żadna z moich wiadomości e-mail z załączonymi zdjęciami nie doczekała się żadnej reakcji.

5 / 5 2018-04-03

Chciałabym polecić sklep Kroton, ponieważ od dwóch lat zawsze tam robię zakupy i zawsze jestem zadowolona. Rośliny, które tam kupuję, pięknie rosną, a zamówienia są realizowane szybko. Nigdy nie miałam również problemów z kontaktem. Według mnie, Kroton to najlepszy sklep ogrodniczy!

3 / 5 2018-01-26

Opłaciłam swoje zamówienie, ale upłynął już miesiąc i nie otrzymałam przesyłki. Sklep obiecał, że dostarczy ją w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia, lecz nie otrzymałam informacji o żadnych opóźnieniach ani o tym, kiedy mogę się spodziewać dostawy. Gdy zdecydowałam się anulować zamówienie, dostałam telefon, że przesyłka została już wysłana, jednakże muszę zawrócić kuriera. Zgodziłam się na to, aby uniknąć problemów. Niestety, kiedy przyszła przesyłka, rośliny były połamane, w niewłaściwym opakowaniu i małych rozmiarach. Wiele z nich nie było skorzenionych, a korzenie zostały poobcinane. Sprzedawca nie poinformował mnie, że nie ma już pełnowartościowych sadzonek, więc musiałam dostać te, które już nikt nie chciał. Udało mi się uzyskać część pieniędzy po reklamacji, jednak zaszła mi w tym bardzo duża szkoda. Nie jestem pewna, czy przepłaciłam za tak niskiej jakości sadzonki. Chciałam zdrowych i dobrze rosnących roślin, jakie były oferowane na stronie internetowej, a nie te, które muszą walczyć o przetrwanie w ciągu pół sezonu. Sprzedawca był niechętny do rozmowy i proponował zastępstwo niższej jakości za niższą cenę. Na pewno nie polecam tego sklepu, aby uniknąć takich problemów.

2 / 5 2018-01-15

Opinie negatywne są zgodne z moimi przekonaniami. Po długim oczekiwaniu i kilku e-mailowych interwencjach w końcu otrzymałam zamówione rośliny. Byłam w szoku. Nic nie zgadzało się z opisem produktu. Zdecydowałam się złożyć reklamację i teraz czekam na odpowiedź. Nie zamierzam się poddać. Absolutnie nie polecam tego sklepu. Trzymajcie się z daleka od niego.

0 / 5 2018-01-07

Moje uprzednie opinie o tym sklepie są prawdziwe. Kilka razy zamawiałam tu i zawsze musiałam czekać długo - od dwóch tygodni do miesiąca. Jakość roślin była słaba i niedawno zdarzyło mi się coś naprawdę przykre. Kupiłam roślinę o wysokości 50-60 cm z pięknymi gałęziami, ale dostałam tylko jedną gałązkę o długości 30 cm wystającą z doniczki, która była źle zapakowana. Kiedy skontaktowałam się z obsługą klienta, poproszono mnie o wysłanie zdjęć przedstawiających problem. W odpowiedzi na to powiedziano, że nie wysyłają pojedynczych gałęzek i dobrze wiedzą, co wysyłają. Choć nie podejrzewano mnie o kłamstwo czy próbę oszustwa, to moje doświadczenie było złe. Nie rekomenduję tego sklepu, a jestem zdziwiona, że firma o tak nieprzyjaznej polityce może przetrwać w dzisiejszych czasach. Popełniłam błąd, zamawiając tam bez uprzedniego sprawdzenia opinii innych.

0 / 5 2017-11-28

Terminowo otrzymałam przesyłkę, zasadziłam krzewy jesienią, zabezpieczyłam przed zimą, a wiosną je odwinęłam i pielęgnowałam. Zauważyłam, że te krzewy rosną inaczej, więc skontaktowałam się z firmą. Jednakże, ciężko było się z nimi skontaktować. Zaproponowali mi, aby zwrócili mi pieniądze, a ja mam wysłać krzewy z powrotem, które są już większe niż mi przysłano. Teraz muszę wykopać, zapakować i wysłać krzewy, a jestem w tym samym punkcie co rok temu. Myślę, że firma chce wykorzystać mnie do darmowej hodowli roślin. Zaproponowałam im, że zapłacę za otrzymane krzewy, a oni wyślą mi ten, który zamówiłam. Niestety, firma wolałaby, aby klient hodował ich krzewy za darmo.

0 / 5 2017-10-25

Dzisiaj otrzymałam przesyłkę i wszystko było w porządku. Rośliny są piękne i dobrze zabezpieczone. Trochę musiałam czekać, ale obsługa sklepu wyjaśniła mi, że było to spowodowane przerwą na długi weekend i wysokimi temperaturami. Akceptuję to wyjaśnienie.

0 / 5 2017-10-25

Dzisiaj dostawiłam przesyłkę i wszystko było w porządku, rośliny były piękne i dobrze zabezpieczone podczas transportu. Choć musiałam trochę długo czekać, obsługa sklepu wyjaśniła, że było to spowodowane przerwą na długi weekend i wysokimi temperaturami. Akceptuję to wyjaśnienie.

3 / 5 2017-10-17

Nie polecam kupowania w tej konkretnie sklepie, chyba że jesteście gotowi zaakceptować towar, który Wam zostanie dostarczony, ponieważ z pewnością nie możemy liczyć na możliwość reklamacji ani zwrotu pieniędzy. Wasze oczekiwania zostaną z pewnością zawiedzione! Pracownicy sklepu całkowicie ignorują i lekceważą klientów. Nawiasem mówiąc, czy ktokolwiek z was, którzy dokonali zakupów, otrzymał paragon lub fakturę, bo ja osobiście nie?

0 / 5 2017-10-15

Zamówiłam dwa hortensje - jedną drzewiastą za cenę 45 zł oraz drugą piłkowaną za 32 zł. Sadzonki, które otrzymałam, wyglądają bardzo słabo. Drzewiasta zawiera tylko kilka cienkich i chorych gałązek, jej liście są blade i zielone. Piłkowana hortensja ma tylko dwie gałązki i również ma blade liście. Dodatkowo, bryła korzeniowa jest zamknięta w folię, bez doniczki. Nie będę już więcej kupować u tego sprzedawcy. Jest mi szkoda, że nie mogę dołączyć zdjęcia, ponieważ chętnie bym pokazała ich stan.

0 / 5 2017-10-04

27 lipca złożyłam zamówienie na hortensję za 155 zł plus 24 zł za wysyłkę, co daje razem 179 zł. Jednak do 3 sierpnia moje zamówienie miało status "nieopłacone", a na moje pytanie o postęp zamówienia 2 sierpnia dostałam odpowiedź, że nie wysyłają roślin podczas upałów, choć na stronie nie ma takiej informacji. Po 8 dniach sprawdziłam status zamówienia i zobaczyłam, że zostało usunięte. Jestem bardzo rozczarowana, tym bardziej że wcześniej kupowałam w tym sklepie i nie miałam problemów. Nie zamówię już więcej w tym sklepie i straciłam mnóstwo czasu, który mogłabym wykorzystać na zamówienie roślin w innym miejscu, ale już nie zdążę przed urlopem.

5 / 5 2017-08-03

Dostałam dwie hortensje, z czego jedna była na pniu. Wygląda pięknie i zdrowo. Kwiatki przyszły bez doniczek, ale nie były suche i też wyglądają dobrze. Mam nadzieję, że będą rosnąć dobrze. Przesyłka przybyła dość szybko, pomimo że zamawiałam przed długim weekendem. Otrzymywałam na bieżąco informacje mailowo o statusie zamówienia. Cała transakcja przebiegła pomyślnie.

5 / 5 2017-06-29

Przed rokiem zamówiłam hortensję bukietową o nazwie Lime Light. Była przepiękna i bardzo dobrze rozgałęziona na grubych pojedynczych pędach, co było dużym plusem. Roślina kwitła przez bardzo długi czas, co było świetne. Mam zamiar zamówić kolejną odmianę hortensji i mam nadzieję, że będzie równie piękna i dobrze zapakowana jak poprzednia. Niestety, wcześniej zamówienia trafiły do mnie w złym stanie, a kontakt mailowy pozostawia wiele do życzenia, co jest dużym minusem. Mimo to, polecam ten sklep i mam nadzieję, że następne zamówienie będzie udane.

3 / 5 2017-06-26

Nie polecam! Dostarczone zamówienie było zapakowane w sposób nie do przyjęcia. Firma samoistnie zastąpiła produkt, ponieważ nie mieli tego, czego zamówiłam. Co do odpowiedzi na mojego maila, pani, która mi ją udzieliła, była bezczelna i jej zachowanie było nieodpowiednie. Nie zamierzam więcej robić zakupów w tym sklepie!

1 / 5 2017-06-01

Moja najgorsza experience z firmą internetową. Nie było możliwości kontaktu drogą mailową ani telefoniczną. Ostateczna odpowiedź była poniżej krytyki, a brak należytego podejścia do klienta oraz brak podstawowych zasad kultury były oczywiste. Gdy pojawiły się problemy z przesyłką, początkowo oskarżali mnie o kłamstwo i oszustwo, a następnie odmówili wyjaśnienia sytuacji (prawdopodobnie tylko odzyskali pieniądze, ale to już nie był ich problem). To było naprawdę haniebne, i zastanawiam się, jak w ogóle takie firmy są w stanie działać.

1 / 5 2017-05-24

Po zapoznaniu się z opiniami o sklepie, byłam mocno zaniepokojona. Jednak po otrzymaniu zamówienia już dzień po złożeniu, stwierdziłam, że krzewy są w bardzo dobrym stanie i zgodne z informacją na stronie internetowej. Niestety, brak jednej rośliny, która była dla mnie najważniejsza. Niemniej jednak, kwota pobrana przez kuriera zawierała koszt brakującej rośliny. Napisałam e-mail z prośbą o wyjaśnienie i przesłanie brakującego towaru bez dodatkowych opłat. Po zapoznaniu się z negatywnymi opiniami innych klientów, zaczęłam mieć obawy co do rozwiązania mojego problemu. Czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że sprawa zostanie załatwiona pomyślnie.

3 / 5 2017-05-20

Kupiłam już dwa razy produkty w tym sklepie i za każdym razem pojawiły się problemy. Miałam kłopoty zarówno z terminem dostawy, jak i z jakością sadzonek oraz ich rozmiarem w porównaniu do oferty. Niedawno otrzymałam pienną różę, która ma zupełnie inny kolor niż ten, który zamówiłam. Dodatkowo, ma bardzo nieprzyjemny zapach. Zdecydowanie nie polecam robienia zakupów w tym sklepie.

2 / 5 2017-04-29

W minionym roku aż dwukrotnie składałam zamówienia w firmie Kroton. Bardzo mocno zawiodłam się na ostatnim zamówieniu, które było całkowicie niezgodne z moimi oczekiwaniami. Dostarczone rośliny były zupełnie inne niż zamawiałam, na przykład różniły się odmianą. Ponadto, trzy z tych roślin były w dodatku chore. Postanowiłam złożyć reklamację do firmy, jednakże nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. W związku z powyższym, nie polecam tego sklepu.

0 / 5 2017-04-28

Komunikacja była wspaniała, nawet pozwolili mi zmodyfikować już zatwierdzone zamówienie. Roślinki były doskonale zapakowane i prezentowały się bardzo pięknie. Ogrody kroton to godny zaufania sprzedawca. Wysyłam pozdrowienia.

0 / 5 2017-04-28

Bardzo miły i sprawny kontakt, nawet pozwolono mi na zmianę już zaakceptowanego zamówienia. Roślinki były doskonale zabezpieczone i wyglądały bardzo pięknie. Ogrody kroton to godny zaufania sprzedawca. Pozdrawiam.

0 / 5 2017-04-14

W dniu 7 listopada 2017 r. sklep poinformował, że przyjął zamówienie na rośliny, które są dostępne na stronie internetowej. Został także podany numer konta bankowego do dokonania płatności, dla osób które nie są obeznane w zakupach przez internet. W dniu 12 listopada 2017 r. sklep zmienił status zamówienia na oczekujący na wpłatę, pomimo dokonania wpłaty przez klienta w dniu 7 listopada 2017 r. Natomiast w dniu 21 listopada 2017 r. sklep poinformował, że rośliny zostaną wysłane w przyszłym roku, w okresie wiosny. To bardzo nieodpowiedzialne działanie sklepu, który szkodzi innym osobom, które zaczynają tracić zaufanie do zakupów przez internet. Szczególnie jest to niepokojące dla osób takich jak ja, którzy bywająją naiwni i łatwowierni wobec takich sytuacji.

0 / 5 2017-04-12

Jestem bardzo zaimponowany krotonogrodą. Choć zdarzają się nieprzychylne opinie o tym sklepie, w moim przypadku przesyłka doszła w ciągu 4 dni od zamówienia. Produkty, jakimi były zamówione drzewa, były świetnie zabezpieczone i zapakowane. Oczekiwałam mniejszych okazów, ale były one nawet większe niż opisane na stronie sklepu. Wybrałam przesyłkę płatną przy odbiorze, co prawdopodobnie przyczyniło się do tego, że dostarczone rośliny były zdrowe i dorodne. W innym przypadku podobno odesłałabym je z powrotem. W mojej ocenie, serwis sklepu zasługuje na ocenę 5+.

2 / 5 2017-04-12

Po raz pierwszy zrobiłam zakupy w tym sklepie i na pewno już nigdy tam nie pójdę. Dostarczyli mi suchą roślinę, której chciałam reklamować, ale sprzedawca próbował mnie przekonać, że na pewno zniszczyły ją moje zwierzęta (których nie mam) lub ja ją przelałam. Kiedy próbowałam wyegzekwować swoje prawa telefonicznie, sprzedawca się zdenerwował, nakrzyczał i rozłączył się. Jednak zapomniał wyłączyć słuchawkę, więc usłyszałam rozmowę z innym mężczyzną, którzy obrażali mnie i mówili, że "moja roślina uschła, to niech spadnę". To pewnie nowy trend w obsłudze klienta, gdzie "klient nie jest królem". Właściciel powinien chyba zmienić branżę, bo kontakt z klientem na pewno nie jest jego mocną stroną. Sklepu nie polecam, chyba że ktoś chce kupić coś złego i zostać obrażonym za swoje własne pieniądze.

Rzetelne opinie o Ogrodkroton.pl

Ogrodkroton.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.ogrodkroton.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie