
Generał Dywizji
CENY BARDZO DOBRE.Jakość ok. Sklep swoim działaniem przekonał mnie żebym ocenił sprzedającego na plus.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Shake
Udane zakupy. Towar ok. Mały minus 10 dni realizacja zamówienia. Jednak warto było czekać na wersalkę i fotele.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Królewiak K.

Aleksander

Kitek
Jestem zadowolona z wyboru jaki dokonałam. Meble wygodne, solidne. Sprzedawca bardzo wiarygodny. Godny polecenia wszystkim moim znajomym.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Adam Machnik
Polecam sprzedającego. Krzesło z podłokietnikami bardzo wygodne. Dobrze zabezpieczone do transportu. Obsługa ok.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Big Bag
Interesująca oferta. Dobra jakość. Warto tu kupić taborety.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Foden

PIA

Nataniel
Udane zakupy. Towar dobrej jakości. Fachowa obsługa. Transport dojechał w określonym czasie. Polecam sprzedawcę.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

TADEJ

M
Serdecznie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie. Od dwóch tygodni brak kontaktu ze strony firmy. Taborety mały zostać wymienione na inny kolor, miałam się kontaktować w późniejszym czasie, jednak brak jakiegokolwiek odzewu ze strony sprzedającego. Dzwoniłam kilka razy dziennie i cisza. Jestem ogromnie zaskoczona, że przy takiej konkurencji na rynku jest tak lekceważący stosunek wobec klienta. Zamówienie na niedużą kwotę, towar dobrej jakości, to nie kwestia pieniędzy ale chodzi o jakieś zasady i zwykły szacunek wobec drugiej osoby. Incydent zostanie zgłoszony do Rzecznika Praw Konsumenta. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Owszem, towar był zgodny z zamówieniem, jednak kolor nie odpowiadał i telefonicznie rozmawialiśmy o wymianie taboretów na inną barwę. Telefonów na co dzień nikt nie odbierał - po napisaniu negatywnej opinii dopiero dzisiaj pracownik raczył odebrać i jak dziecko, obrażony, stwierdził, że po moim wpisie sprawa jest nieaktualna. Ileż można czekać? Umowa ustna również jest ważna, zwłaszcza udokumentowana! Na pewno tak tego nie zostawię.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Tomasz

Alla
Polecam produkty oferowane przez ten sklep, kupiłam krzesła.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

KOSTAS T.
Polecam produkty.Terminowa dostawa.Dobra jakość. Krzesła doskonale zabezpieczone do transportu.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

BOKKE
SUPER KONTAKT. FACHOWE DORADZTWO.DUŻY WYBÓR TKANIN.SMACZNA KAWA.ELASTYCZNE GODZINY DOSTAWY.BEZ DŁUŻSZEGO PISANIA POLECAM.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Harry L.
Szok.Jakość.Termin.Cena.Wszystko w należytym porządku.Polecam.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

SEBASTIAN

ANNA
