Kategorie: / Odzież i Obuwie

Aboutyou.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.65
opinie o Aboutyou.pl
5 / 5 2023-07-25

19.05 zwróciłam moje zamówienie, jednak do teraz nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zwracany produkt. Obsługa klienta jest okropna - ludzie tam pracujący to naprawdę idiotki, którzy nie mówią prawdy. Podobno 15.06 mieli dokonać przelewu zwrotu na moje konto, ale do dzisiaj nie widzę tych pieniędzy. Szczerze odradzam korzystanie z tego sklepu. Powinni zmienić swoją nazwę z "Aboutyou" na "Zayebyou".

1 / 5 2023-07-22

Tragedia w jaki sposób traktują klienta, zero możliwości namierzenia przesyłki, po zwrocie czekanie w nieskończoność na zwrot pieniędzy

5 / 5 2023-07-08

Nie polecam długi czas oczekiwania brak zwrotu pieniędzy za oddany towar oraz propozycje gmeil żeby zrezygnować z wszystkiego czyli zostajesz z niczym

1 / 5 2023-06-08

Sytuacja jest dramatyczna. Przez dwie długie miesiące nie otrzymałem zamówionych butów, a cały czas otrzymywałem wiadomości, że zamówienie jest przetwarzane i opóźnione. Ostatecznie po półtora miesiąca odesłali mi pieniądze. Prawdopodobnie próbowali mi sprzedać niedostępne w sklepie buty Reebok Ridgerider 6.0 po bardzo atrakcyjnej cenie, a nie byli w stanie wywiązać się z zamówienia. Na końcu otrzymałem maila, w którym twierdzili, że kurier był u mnie, ale nie był w stanie doręczyć paczki, która została zwrócona do nadawcy. Ta legenda powoływała się na korespondencję mailową z 12 maja, której jednak nie otrzymałem, ponieważ wszystkie maile od tego nadawcy zostały przez mnie zarchiwizowane. Jest to wyjątkowo bezczelne i niestosowne postępowanie biznesowe. Odradzam korzystanie z usług tego sprzedawcy, jeśli nie chcecie mieć zbędnych nerwów.

1 / 5 2023-05-07

Od trzech tygodni czekam na moje zamówienie i jestem bardzo zła i sfrustrowana. Zamówiłam ubrania dla mojego bratanka na tydzień przed majówką, aby je dostarczyć osobiście, po przejechaniu 300 kilometrów. Obecnie jest dwa tygodnie po majówce i nie mogę zrobić nic, nawet anulować zamówienia. To jest skandal. Jestem bardzo zajęta i nie będę miała czasu odebrać paczki, na którą prawdopodobnie będę musiała czekać kolejne 2 tygodnie. Mam zamiar napisać negatywną opinię o tym żałosnym sklepie. Jeśli nie radzicie sobie ze swoją pracą, to po co pracujecie w takim miejscu? Jesteście beznadziejni!

5 / 5 2023-05-07

Minęło już 3 tygodnie od momentu złożenia zamówienia i jestem bardzo niezadowolona i sfrustrowana. Zamówiłam ubrania dla mojego bratanka przed majówką, aby móc osobiście przekazać mu je, przejeżdżając przy okazji 300 kilometrów. Niestety, mimo że minęły już 2 tygodnie od majówki, nadal nic nie dostałam. Nawet nie mogę anulować zamówienia, co uważam za skandal. Moja praca jest tak intensywna, że nie będę miała czasu odebrać paczki, na którą prawdopodobnie muszę jeszcze czekać 2 tygodnie. Co więcej, będę zmuszona napisać negatywną opinię. Jeśli nie potraficie poradzić sobie ze swoją pracą, to nie powinniście pracować w takim kiepskim sklepie!!! Jesteście kompletnie niekompetentni!!!

1 / 5 2023-04-12

Zwracam uwagę na ważność tego sklepu! Zamierzam zgłosić ten problem odpowiednim instytucjom. Złożyłem zamówienie 28 marca, opłaciłem je i do teraz jest w trakcie realizacji. Termin dostawy został ponownie przesunięty. Nie ma możliwości anulowania zamówienia.

1 / 5 2023-04-12

Proszę być ostrożnym wobec tego sklepu! Informuję właściwe służby. Złożyłem zamówienie 28 marca, opłaciłem je, a do teraz jest w trakcie realizacji. Termin dostawy został ponownie przesunięty. Nie ma możliwości anulowania zamówienia.

5 / 5 2022-12-10

Odradzam! Ci ludzie to złodzieje i oszuści. Nie odnieśli żadnych konsekwencji ze swojego przestępczego działania w 1939 roku. Dodatkowo, nie oddają pieniędzy za zwrócony towar.

1 / 5 2022-11-18

Firma zachowała się bardzo nieprofesjonalnie i bezczelnie wobec klienta. Na etapie składania zamówienia informowano o czasie wysyłki wynoszącym dwa dni. Jednak po upływie tego czasu poprosiłem o anulowanie zamówienia, ale otrzymałem odpowiedź, że już to niemożliwe i będę musiał czekać aż dziewięć dni na otrzymanie towaru. Dalsza procedura w razie zwrotu jest również bardzo uciążliwa, ponieważ należy przewidzieć nawet miesięczne oczekiwanie na rozpatrzenie zwrotu. W związku z powyższym, zaleca się unikanie zakupów w tej firmie, aby uniknąć problemów i złego traktowania.

5 / 5 2019-03-18

Wszystko oki

4 / 5 2019-03-12

Polecam, jakość obsługi klient i zakupionego towaru zawsze na najwyższym poziomie.

5 / 5 2019-03-03

Profesjonalna obsluga i szybka dostawa

5 / 5 2019-02-25

bardzo szybko i profesjonalnie. Produkt super i zgodny z opisem, goraco polecam

5 / 5 2019-02-16

Bluza z hollister’a szybko mi przyszła, była ładnie zapakowana i jest dobrej jakości .

1 / 5 2019-02-06

Mimo uprzejmości i szybkiej odpowiedzi pani z biura obsługi, przyznaję tylko jedną gwiazdkę. Złożyłem zamówienie na buty sztyblety z 50% zniżką, zapłaciłem i czekałem na dostawę. Po czterech dniach kurier przyniósł buty, ale okazało się, że to nie te, których oczekiwałem. Za parę zapłaciłem 524 złote, czyli o 24 złote więcej niż zamówiłem. Dodatkowo, ten sam model kosztował tylko 380 złotych w polskich sklepach internetowych. Poprosiłem o wymianę butów, ale poinformowano mnie, że muszę zwrócić je i złożyć nowe zamówienie. Taka sytuacja zniechęciła mnie do zakupów w tym sklepie. Przy próbie odwołania zamówienia zauważyłem, że na etykiecie zwrotnej brakowało adresu zwrotnego, a dostawa została zrealizowana na zwykłym papierze. Jedyną rzeczą, która zadziałała pozytywnie, był zwrot pieniędzy dokonany na moją kartę kredytową. Jednakże, przez tę sytuację, straciłem szansę na zakup butów od polskiego sprzedawcy, ponieważ skusiłem się na ofertę niemieckiego sprzedawcy. Chociaż coraz więcej sklepów dba o zadowolenie polskich klientów, to wciąż spotykają ich traktowanie jak "polaczki". Polecam więc zakupy w polskich sklepach internetowych, nawet jeśli są one droższe. Jednakże, nie polecam zakupów w tym konkretnym sklepie, nawet jeśli oferują rabaty aż do 90%.

4 / 5 2019-01-30

Szybko sprawnie bez problemu

5 / 5 2019-01-21

Sprawna obsługa. Bezproblemowe zwroty. Polecam!

4 / 5 2019-01-17

Cały proces przebiega szybko i bezproblemowo, z wyjątkiem sytuacji, gdy podczas pakowania nie uwzględnia się umiejętności firmy kurierskiej podczas transportu paczki. W przypadku słabego opakowania, paczka może przyjść w bardzo złym stanie, przypominając „psu z gardła wyjęte”.

4 / 5 2019-01-17

Cały proces przebiega sprawnie i bez problemów, z wyjątkiem sytuacji, gdy podczas pakowania nie bierze się pod uwagę umiejętności firmy kurierskiej w trakcie transportu paczek. Jeśli paczka jest słabo zapakowana, może dojść do jej uszkodzenia w drodze i wydaje się, że została wyciągnięta "psu z gardła".

Rzetelne opinie o Aboutyou.pl

Aboutyou.pl

Siedziba
-

WWW
http://aboutyou.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
00800 49 11 799

Logowanie