Kategorie: / Pozostałe

Active.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.27
opinie o Active.sklep.pl
2 / 5 2019-01-29

Witaj, W pewnym sklepie reklamowałem spodnie, które kupiłem za 279,90 zł. Po 6 miesiącach zauważyłem, że na spodniach pojawiły się oczka w okolicy szwu. Niestety, reklamacja została odrzucona, ponieważ pani kierownik stwierdziła, że to mechaniczne uszkodzenie winy użytkownika. Nawet po zwróceniu się do rzeczoznawcy sytuacja nie uległa zmianie. Powiedziano mi, że uszkodzenie było wynikiem zwykłego tarcia, a materiał spodni jest bardzo elastyczny i wytrzymały. W mojej opinii, podejście do reklamacji w tym sklepie jest fatalne i nie polecam go. Wydaje mi się, że w tym przypadku winę ponosi użytkownik, który normalnie korzystał z dresów treningowych za 279 zł. Jesteśmy rozczarowani takim postępowaniem ze strony firmy Adidas i nieuczciwymi sprzedawcami.

0 / 5 2018-12-09

W maju ubiegłego roku nabyłam obuwie REEBOK w sklepie ACTIVE. W lutym bieżącego roku musiałam złożyć reklamację, ponieważ buty uległy rozpruciu - prawy but na czubku, natomiast lewy but na pasku po zewnętrznej stronie. Niestety, reklamacja została odrzucona przez eksperta sklepu ACTIVE, który uznał, że te uszkodzenia wynikają z normalnego zużycia butów, jakie pojawiają się w miejscach, gdzie się one zginają. Chciałabym podkreślić, że nie używałam butów często i wnętrze obuwia oraz podeszwa nie wykazywały żadnych śladów eksploatacji. Mimo odwołania, reklamacja została ponownie odrzucona. Ostatecznie zdecydowałam się na skorzystanie ze wsparcia rzecznika praw konsumenta, co doprowadziło do ponownego rozpatrzenia reklamacji przez sklep ACTIVE i propozycji zwrotu kosztów naprawy w kwocie 100zł. Uważam, że działanie sklepu było niesprawiedliwe i w przyszłości nie będę tam dokonywała zakupów. Ten incydent pokazuje, że warto zwrócić się o pomoc do rzecznika praw konsumenta lub skorzystać z drogi sądowej.

2 / 5 2018-11-21

Paczka nadeszła bardzo prędko, jednak zawartość była okropna. Buty nie były oryginalne, były zniszczone i miały niewłaściwy rozmiar. Kiedy skontaktowałam się z sklepem tuż po otwarciu przesyłki w celu złożenia reklamacji i poproszenia o zwrot pieniędzy, pracownik natychmiast się rozłączył. Zdecydowanie odradzam kupowanie w tym sklepie!

5 / 5 2018-07-05

Bardzo polecam, szybka dostawa, produkt otrzymalam dzien po zlozeniu zamowienia

5 / 5 2018-07-01

Polecam. Szybka dostawa super kontakt!

2 / 5 2018-06-29

NIE polecam!!! , w razie reklamacji wykręcają się głupotami.

2 / 5 2018-04-12

Kupiłam buty Adidas Superstar w tym sklepie. Po trzech założeniach zaczęły się odwarstwiać i grafika się kruszyć. Kosztowały mnie 350 zł, ale nie nadają się już do noszenia, tylko do wyjścia ze śmieciami. Złożyłam reklamację, ale została odrzucona ze względu na wadę użytkowania. Rzecznik praw konsumenta chciał pomóc, ale osoba, która odrzuciła reklamację, miała takie samo stanowisko jak rzecznik. Sprawa została zgłoszona do inspekcji handlowej, ale sklep odmówił kontroli. Myślałam, że inspekcja działa inaczej. Teraz jedyną opcją jest udać się do sądu. To podobno podróbka, bo buty Adidas, których używam od lat, nigdy by się tak nie zachowywały. Nie polecam sklepu - to oszuści!

3 / 5 2018-02-08

Ten sklep okazał się olbrzymią porażką. Po upływie 10 dni od zamówienia, skontaktowałem się telefonicznie, aby zapytać, co dzieje się z moim zamówieniem na kurtkę Nike. Okazało się, że zostało przeoczone i obiecali mi wysłanie jej po telefonie. To było żałosne. Przez te 10 dni spragniony oczekiwania, a zamówienie zostało po prostu pominięte. Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tym sklepie.

3 / 5 2017-12-19

Nie polecam robić zakupów w tej konkretnie wybranej placówce. Buty marki Reebok, które zakupiłem, po kilkunastokrotnym użyciu pękły po bokach. Kiedy zgłosiłem reklamację, specjalista stwierdził, że to moja wina. To zupełnie nieuczciwe podejście. Po tej sytuacji postanawiam, że już nigdy więcej nie kupię niczego w tym sklepie, a także szczerze odradzam innym robienie tam zakupów.

3 / 5 2017-12-19

Nie polecam robienia zakupów w tym konkretnym sklepie. Kupiłem buty Reebok i po kilkunastu użyciach pękły po bokach. Kiedy zgłosiłem reklamację, specjalista stwierdził, że jest to moja wina. To całkowicie nieuczciwe podejście. Nie zamierzam już nigdy nic kupować w tym sklepie i szczerze odradzam zakupy u nich.

0 / 5 2017-11-14

Mowa tutaj o sklepie stacjonarnym ACTIVE, znajdującym się w Galerii AMBER w Kaliszu. Klient w czapeczce z daszkiem zgłosił reklamację butów Adidas, w których po dwóch miesiącach używania wylazła jedna z pentelek podtrzymujących sznurówkę. Niestety, opinia "żeczoznafcy" była negatywna i nie uwzględniono reklamacji. Autor nie zdecydował się nawet przeczytać tej negatywnej opinii. Mimo to, autor chwali sklep i składa pozdrowienia dla "żeczoznafcy". Dodatkowo, autor zauważa, że jedyną miłą rzeczą w sklepie są dziewczyny.

5 / 5 2017-11-07

Bardzo polecam.

0 / 5 2017-10-28

Ten sklep jest zabawny, ponieważ nie uznaje reklamacji z uzasadnieniem, że but może się zepsuć po 6 miesiącach użytkowania. Co ciekawe, sklep ten nie posiada nawet swojego działu reklamacji. Lepiej dobrze przemyśleć decyzję o robieniu tam zakupów.

0 / 5 2017-10-28

W sklepie, który jest dość zabawny, nie uwzględniają reklamacji, gdy informuje się, że but może się zepsuć po 6 miesiącach użytkowania. Jest to śmieszne, ponieważ nie posiadają własnego działu reklamacji. Lepiej dobrze przemyśleć zanim zdecydujecie się tam robić zakupy.

3 / 5 2017-10-16

Sklep ten sprzedaje ludziom podróbki i nie jest zbyt dobry. Wydałem prawie 600 złotych na parę butów ADIDAS i po kilku miesiącach podeszwa pękła, nie z mojej winy. Niestety, sklep odmówił uznania gwarancji. Zdecydowanie nie polecam robienia zakupów w tym miejscu. To oszuści!!!!!!!!!

3 / 5 2017-10-16

Ten sklep jest bardzo niezadowalający, oferując ludziom podróbki. Wydałem prawie 600zł na zakup butów ADIDAS, a po kilku miesiącach ich podeszwa pękła nie z mojej winy. Niestety, nie honorują gwarancji. Bez wątpienia odradzam robienie zakupów w tym sklepie. To oszuści!!!!!!

3 / 5 2017-08-07

Według mnie jakość towaru jest bardzo niska, jest to produkt nieoryginalny, więc z góry można założyć, że prawdopodobnie będę musiał wystąpić z reklamacją i zwrócić go, co oznacza utratę kilkudziesięciu złotych. Odradzam zakup w tej firmie i zachęcam do przeczytania opinii na temat reklamacji, które są dostępne na tej stronie.

3 / 5 2017-08-07

Według mnie jakość towaru pozostawia wiele do życzenia. Towar, który otrzymałem, jest podróbką i niestety, jestem przekonany, że reklamacja z góry zostanie odrzucona, a ja stracę kilkadziesiąt złotych. Nie polecam kupowania w tej firmie i zachęcam do zapoznania się z opiniami na temat reklamacji w tej firmie.

5 / 5 2017-06-06

Cześć. Chciałbym złożyć reklamację dotyczącą sklepu ACTIVE, który znajduje się w Galerii AMBER w Kaliszu, ponieważ tam dokonałem zakupu. W tym sklepie system rozpatrywania reklamacji jest zautomatyzowany i opiera się na mechanice, a nie przewiduje możliwości wymiany lub zwrotu produktów. Niestety, jeden z kilku produktów, które zakupiłem - spodenki z najnowszej kolekcji - nie nadaje się moim zdaniem do dalszego użytkowania, ponieważ po pierwszym założeniu mocno się zmechaciły i pozostawiają jedynie wiszące nitki. Chciałbym zaznaczyć, że na ten produkt wydałem około 250 zł, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest dla mnie to, że po pierwszym użyciu spodenki są już zniszczone. Mimo złożonej reklamacji, nie została ona uznana, co pewnie wynikało z faktu, że powinienem był uważać podczas użytkowania produktu.

Rzetelne opinie o Active.sklep.pl

Active.sklep.pl

Siedziba
Kielce

WWW
http://www.active.sklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
041 3470051

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie