Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY Opinie Klientów

średnia ocen: 4.93
opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Przedsiębiorstwo AirMAX Internet powstało w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów biznesowych wobec dostawcy firmowego Internetu – którym duzi, międzynarodowi operatorzy nie są w stanie sprostać.

Jesteśmy polskim operatorem, który usługi świadczy na najwyższym, europejskim poziomie. Dostarczamy Internet dla biznesu oraz wiele innych rozwiązań telekomunikacyjnych. Naszym flagowym produktem jest szybki i niezawodny światłowód we Wrocławiu.

Transfery na rekordowym poziomie 10 Gb (lub nawet większym), bezpłatne okresy testowe, elastyczne i partnerskie podejście do współpracy oraz atrakcyjne ceny pozwalają nam od lat – z powodzeniem - konkurować z największymi operatorami na krajowym rynku. Posiadamy bezpośrednie wpięcie w globalne magistrale światłowodowe oraz zapewniamy znikomy ping w Polsce i za granicą. Dla klienta Airmax Internet oznacza gwarancję ciągłości i płynności pracy.

Co oferujemy?

Oferujemy zaawansowane produkty i usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb komunikacyjnych odbiorców biznesowych i instytucjonalnych - niezależnie od ich formy prawnej, wielkości i profilu działalności. Klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie w skonfigurowaniu optymalnej oferty.

Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • dostawie Internetu,
  • dzierżawie łączy,
  • usługach głosowych,
  • usługach hostingowych,
  • kolokacjach serwerów (zapewniamy profesjonalną opiekę nad serwerem lub grupą serwerów).

Jak dbamy o bezpieczeństwo w Airmax Internet?

W celu zapewnienia pełnej ochrony, stabilności i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej Airmax Internet:

  • wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który błyskawicznie identyfikuje potencjalne zagrożenie, likwidując lub minimalizując jego negatywne skutki;
  • zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników;
  • bezustannie podejmujemy działania profilaktyczne, które pozwalają zapobiegać awariom;
  • opracowaliśmy procedury bezpieczeństwa, które określają sposób postępowania na wypadek wystąpienia nagłych i niespodziewanych zdarzeń;
  • uruchomiliśmy telefoniczną pomoc techniczną dla klientów.

Jak wspieramy klientów?

Stałego, kompetentnego wsparcia od pierwszego dnia współpracy udziela Dział Techniczny, który składa się z naszych najlepszych inżynierów. Nie praktykujemy automatycznych infolinii czy wirtualnych asystentów. Klient nie czeka bez końca na połączenie z wolnym konsultantem ani nie rozmawia z maszynami. Pracownicy DT szczegółowo odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązywać problemy. Posługują się przyjaznym językiem, zrozumiałym także dla osób niezwiązanych z branżą IT. Każdy może liczyć na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Zadzwoń i sprawdź sam/sama.

Jak przebiega współpraca?

Współpracę rozpoczyna 2-tygodniowy, całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. W przypadku pełnej satysfakcji z użytkowania łączy AirMAX internet w firmie, podpisujemy umowę i podłączamy Internet. Rezygnacja z usługi w okresie testowania nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Jak wygląda zasięg w AirMAX Internet?

AirMAX Internet jest dostępny nawet w trudnych lokalizacjach, gdzie często występuje problem z zasięgiem. Zapewniamy stabilność i dostępność łączy w wielu polskich miastach – zwłaszcza na Dolnym Śląsku oraz błyskawiczne podłączenie do dowolnego lokalu. Podpisywana z klientem umowa SLA (Service Level Agreement) gwarantuje niezmiennie wysokie standardy świadczenia usług przez cały okres współpracy.

Zainteresowanych ofertą Airmax internet prosimy o kontakt. Porozmawiamy o potrzebach telekomunikacyjnych i stworzymy ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

5 / 5 2024-03-18

Miło się zaskoczylam, bo już kilka miesięcy minęło od czasu, kiedy testowałam internet na okresie próbnym i prędkość internetu nie uległa zmianie. Okres testowy nie różni się niczym od tego co jest później i BARDZO dobrze.

5 / 5 2024-03-16

Udało mi się skroić plan pod moje potrzeby. Wszystkie moje techniczne wymagania zostały spełnione i płacę tylko za to co potrzebuję. To się nazywa elastyczne podejście klienta.

5 / 5 2024-03-14

Gdybym teraz miał szukać podobnego dostawcy to miałbym problem, bo nie wiem kto inny dostarczyłby internet o podobnej prędkości na moją wioskę

5 / 5 2024-03-10

Nie wydaję kroci na internet , a jest super. Moje potrzeby to przeglądnięcie rano i wieczorem wiadomości i okazjonalnie coś oglądnąć na HBO. Zgłosiłem się o dopasowanie internetu pod moje potrzeby. Zaproponowano mi wysoce korzystne warunki, na które przystałem, ponieważ doceniam jak ktoś nie stara się na siłę wcisnąć mi najdroższego możliwego pakietu, tylko patrzy na to co potrzebuję i co mi wystarczy.

5 / 5 2024-03-07

Ktoś kto obsługuje infolinię kuma bazę i pomógł mi na szybko z jednym problemem.

5 / 5 2024-03-07

Mija już ponad pół roku od rozpoczęcia umowy i po tym czasie mogę tylko powiedzieć, że jest tak jak powinno być wszędzie. Szybki internet to nie tylko fanaberia, a realna potrzeba w dzisiejszych czasach. Polecam w 100%.

5 / 5 2024-02-25

W mniej niż tydzień ogarnąłem wszystkie formalności i mam ten internet już u siebie od 3 miesięcy. Nawet gdybym chciał się do czegoś przyczepić, to nie było za bardzo do czego. No bo co tu dużo mówić, szybko działa internet to i ja jestem zadowolony.

5 / 5 2024-02-22

Decydując się na tę firmę, poczytałem airmax internet forum i podejmuję zapewne jedną z najlepszych możliwych decyzji. Do dzisiaj jestem wdzięczny zarówno sobie, jak i przypadkowi, za wybór tego dostawcy, ponieważ od lat nie napotykam żadnych problemów z połączeniem internetowym. Patrząc na doświadczenia moich znajomych z ich dostawcami internetu, sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Nie mam ochoty codziennie dzwonić na infolinię i prosić o naprawę usługi. Tutaj wszystko działa bez konieczności podejmowania podobnych działań.

5 / 5 2024-02-18

Internet miał działać stabilnie i tak jest. Nic więcej do szczęścia mi nie trzeba. Podoba mi się, że to na co się umawiałem zostało dotrzymane.

5 / 5 2024-02-16

Internet działa płynnie i bez przerw, co jest dla mnie bardzo ważne. Jeśli mam jakieś pytania to kontakt z infolinią nie jest w żaden sposób utrudniony co bywa w innych firmach. Bez problemu można się dodzwonić i o wszystko zapytać.

5 / 5 2024-02-14

Muszę się podzielić z wami moim odkryciem! Mamy teraz w mieszkaniu najlepszy internet ever, i do tego obsługa techniczna to mistrzostwo świata! Ci goście od obsługi technicznej, no, po prostu klasa sama w sobie. Nie olewają problemów klientów, nie próbują wcisnąć im kitu ani nie ciągną ich na niepotrzebne naprawy czy dodatkowe produkty. Mają mega wiedzę i naprawdę stawiają na klienta. A Airmax internet cennik jest negocjowalny, serio, możesz negocjować wysokość abonemntu. Telefon odbierają od razu, nie trzeba czekać z melodyjkami.

5 / 5 2024-02-14

U nas w domu dzieci głównie korzystają z internetu. Natomiast my z żoną preferujemy korzystać z internetu za pośrednictwem telewizora, używając Airmax Internet zestaw światłowodowy. Z reguły regularnie dzwonimy do rodzinki i łączymy się internetowo za pomocą wbudowanej kamerki. Jakość obrazu jest doskonała, nie ma żadnych przerw ani problemów z połączeniem, a nasze rozmowy czasami trwają nawet godzinę ???? Do tej pory nie zauważyliśmy żadnego spowolnienia czy problemów związanych z przesyłem sygnału. Z całego serca polecamy ten zestaw i zachęcamy do jego wypróbowania ????

5 / 5 2024-02-11

pracuję już jakiś czas zdalnie i nie zaobserwowałem, żeby wystepowały kłopoty z internetem. Zasadniczo do pracy z domu potrzebuję dwóch rzeczy, szybkiego laptopa i nienawalającego internetu i mam obie te rzeczy ;)

5 / 5 2024-02-07

Nie potrzebuje do użytku domowego nie wiadomo jak szybkiego internetu i chciałem kupić jak najtańszy internet licząc się z tym, że nie będzie działał jakoś szybko. Ku mojemu zdziwieniu nawet za niewielkie pieniądze mam tu szansę podziałać na o wiele szybszym, niż sądziłem, że będzie internecie. Takie rzeczy to mi się podobają.

5 / 5 2024-02-03

Moją opinię wyraża fakt, że wziąłbym ten internet po raz drugi. Nic dodać, nic ująć.

5 / 5 2024-01-30

Mam bardzo dobre doświadczenia z tym dostawcą internetowym. Rzadko kiedy mam problemy z połączeniem, a jeśli już się pojawią, szybko otrzymuję pomoc od ich wsparcia technicznego. Jestem zadowolony z jakości usług w stosunku do ceny.

5 / 5 2024-01-28

Nie widze powodów by wystawić niższą ocenę. Internet działa w 100% tak jak się umawiałem. Konfiguracja nie jest trudna, spokojnie sobie z nią poradziłem. Ale co najbardziej zasługuje na duże wyróżnienie to podejście do klienta jak do człowieka. Spokojnie można porozmawiać i ustalić najbardziej dogodne dla nas warunki i to w miłej atmosferze.

5 / 5 2024-01-25

Okres testowy był na tyle w moich oczach dobry, że postanowiłem podpisać umowę na dłużej. Działająca usługa broni się sama i to w pełni przekonało mnie do tej decyzji.

5 / 5 2024-01-22

Tyle się mówi o tym, że na wsi internet jest wolny, a to wcale nie musi być prawda. Mam ten internet i pomimo mieszkania na tak zwanym odludziu wcale nie musze rezygnować z gier online. Nawet więcej, ping jest zaskakująco niski xD Tak to się da pograć!

5 / 5 2024-01-19

U mnie ten internet działa rewelacyjnie i to mi wystarcza by być usatysfakcjonowanym . Sama prędkość internetu pozwala na wszystko, a powiem, że z sieci korzystam przynajmniej kilka godzin dziennie. Używam go nie tylko do pracy, ale również do rozrywki, a mało co tak pociesza po pracy jak dobre kino w jakości 4k.

Rzetelne opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Siedziba
Wrocław

WWW
https://internet-wroclaw.net

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie