Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

4.82/5.00 - ilość ocen: 67
5 / 5 2020-10-13

Bez dwóch zdań jeden z lepszych operatorów internetu w województwie Dolnośląskim, mieszkam we Wrocławiu i miałem wiele dostawców. Odkąd przesiadłem się na firmę Airmax skończyły sie problemy z ciągłymi przerwami w dostawie usługi, niski ping i rewelacja w ofercie gratis mają statyczny IP. Z początku sceptyczni podszedłem do tego ale na starcie dali mi 2 tygodnie próby i ku mojego zaskoczeniu było ok. Poszedłem za ciosem i wykupiłem prepaid bez podpisania umowy. Dwa miesiące pokorzystałem i bez zastanowienia podpisałem 2 letnią umowę. Polecam

5 / 5 2020-10-06

Jako informatyk dużego przedsiębiorstwa dostałem zadanie od przełożonego, zorganizowania dobrego łącza symetrycznego o możliwie najwyższych parametrach, dla firmy zatrudniającej ok 200 osób, oczywiście jako że to bardzo odpowiedzialne zadnie, testowałem łącza rożnych firm. Łącze jakie dostarczył nam Airmax, spisywało się zdecydowanie najlepiej, czasy dostępu do ważnych dla nas serwerów w granicach 10ms, stabilność łącza w okresie testu na najwyższym poziomie. Do tego wszystkiego doskonała pomoc techniczna 24h na dobę oraz duża pula adresów publicznych. Nie mamy jakichkolwiek zastrzeżeń decyzja padła na Airmax. Jak tylko skończy mi się umowa to również mam zamiar korzystać z usług firmy. Pozdrawiam i polecam serdecznie.

5 / 5 2020-10-06

Oferta jak najbardziej ok. U innych operatorów jest znacznie gorzej - przerabiałem. Bardzo dobrze działający internet. Obsługa bardzo miła. Podczas ostatniego kontatku zostałem dobrze obsłużony. Router daje mocny i zadowalający sygnał internetowy. Połączenie jest dobre, osiąga parametry określone umową. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

5 / 5 2020-09-30

Nie mam żadnych zastrzeżen, wszystkie urządzenia działają z tym internetem, nic się nie psuje i wszystko gra. Pingi w grach super gra sie z przyjemnością i bez nerw. Polecam.

5 / 5 2020-09-28

Polecam usługe streamingu z kamery IP Airmax.pl. Mają sieć serwerów streaming w głownych węzłach internetu w Polsce. Dodatkowo nie ma potrzeby przekierowywania portów RTSP ponieważ otzrymujemy gotowy do podłączenia system, który od razu pozwala uzyskać obraz z kamerki na stronie internetowej. Nie ma problemów z NAT, które spotykałem wcześniej. Jakość obrazu doskonała.

5 / 5 2020-09-24

Polecam wszystkim zainteresowanym. Bardzo dobry solidny dostawca internetu. Nie ma zadnych limitów i problemow z awariami. Dużo szybszy od LTE. Trzyma niezawodnie predkosc i jakosc polaczenia. Adres IP statyczny gratis co nie ma większość dostawców. Polecam

5 / 5 2020-09-15

Bardzo dobry dostawca, najważniejszą zaleta to brak jakichkolwiek przerw oraz prędkości na bardzo wysokim poziomie. Gratis dają adres IP globalny gdzie mogę wykorzystać go do monitoringu gdzie często nie mają tego dostawcy w cenie. Polecam

5 / 5 2020-09-03

Wystarczy tylko 15 minut, aby zainstalować router i aktywować sygnał internetowy. Dobry stosunek wydajność (a raczej przepustowość) do ceny. Internet jest szybki, nic nie laguje, nie buforuje, nie przerywa. Wszystkie podłączone urządzenia działają poprawnie. Generalnie polecam.

5 / 5 2020-08-25

Internet od firmy Airmax polecam każdemu. Odkąd przesiadłem sie na ich usługe skończyły sie ciągłe problemy z lagami w grach i limitami. Jeśli chodzi o awaryjność to znikoma raz tylko miałem przerwę w mojej dwuletniej umowie ale trwała ona około 2godz, lecz nawet do nich nie dzwoniłem bo wiedziałem że energetyka coś robi o odłączyła zasilanie. Cenowo jest bdb a jeśli chodzi o prędkość to mega dobrze. Mam opcje 150Mb - polecam

5 / 5 2020-08-11

900Mb/s Na światłowodzie oferują i tyle wyciąga bez problemu. Dodam od siebie, jeśli chodzi o ludzi, którzy piszą, że im nie wyciąga pełnej prędkości - najpewniej mają jakieś routery z D-linka czy zawieszające się Cisco czy inny podobny szmelc, które na pudełku pokazują, że mogą 1Gb\s a w rzeczywistości nie mogą rozpędzić się powyżej 100Mb\s (sam się na to nabrałem a jestem pasjonatem informatyki) i potem zwalają wine na Airmax. Jak wam nie działa kupcie porządnego TPLINKA Acrher.

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Siedziba
Wrocław

WWW
https://internet-wroclaw.net

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie