Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY Opinie Klientów

średnia ocen: 4.90
opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Przedsiębiorstwo AirMAX Internet powstało w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów biznesowych wobec dostawcy firmowego Internetu – którym duzi, międzynarodowi operatorzy nie są w stanie sprostać.

Jesteśmy polskim operatorem, który usługi świadczy na najwyższym, europejskim poziomie. Dostarczamy Internet dla biznesu oraz wiele innych rozwiązań telekomunikacyjnych. Naszym flagowym produktem jest szybki i niezawodny światłowód we Wrocławiu.

Transfery na rekordowym poziomie 10 Gb (lub nawet większym), bezpłatne okresy testowe, elastyczne i partnerskie podejście do współpracy oraz atrakcyjne ceny pozwalają nam od lat – z powodzeniem - konkurować z największymi operatorami na krajowym rynku. Posiadamy bezpośrednie wpięcie w globalne magistrale światłowodowe oraz zapewniamy znikomy ping w Polsce i za granicą. Dla klienta Airmax Internet oznacza gwarancję ciągłości i płynności pracy.

Co oferujemy?

Oferujemy zaawansowane produkty i usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb komunikacyjnych odbiorców biznesowych i instytucjonalnych - niezależnie od ich formy prawnej, wielkości i profilu działalności. Klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie w skonfigurowaniu optymalnej oferty.

Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • dostawie Internetu,
  • dzierżawie łączy,
  • usługach głosowych,
  • usługach hostingowych,
  • kolokacjach serwerów (zapewniamy profesjonalną opiekę nad serwerem lub grupą serwerów).

Jak dbamy o bezpieczeństwo w Airmax Internet?

W celu zapewnienia pełnej ochrony, stabilności i niezawodności pracy sieci teleinformatycznej Airmax Internet:

  • wdrożyliśmy inteligentny system nadzoru, który błyskawicznie identyfikuje potencjalne zagrożenie, likwidując lub minimalizując jego negatywne skutki;
  • zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników;
  • bezustannie podejmujemy działania profilaktyczne, które pozwalają zapobiegać awariom;
  • opracowaliśmy procedury bezpieczeństwa, które określają sposób postępowania na wypadek wystąpienia nagłych i niespodziewanych zdarzeń;
  • uruchomiliśmy telefoniczną pomoc techniczną dla klientów.

Jak wspieramy klientów?

Stałego, kompetentnego wsparcia od pierwszego dnia współpracy udziela Dział Techniczny, który składa się z naszych najlepszych inżynierów. Nie praktykujemy automatycznych infolinii czy wirtualnych asystentów. Klient nie czeka bez końca na połączenie z wolnym konsultantem ani nie rozmawia z maszynami. Pracownicy DT szczegółowo odpowiadają na pytania i pomagają rozwiązywać problemy. Posługują się przyjaznym językiem, zrozumiałym także dla osób niezwiązanych z branżą IT. Każdy może liczyć na szybkie uzyskanie odpowiedzi. Zadzwoń i sprawdź sam/sama.

Jak przebiega współpraca?

Współpracę rozpoczyna 2-tygodniowy, całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. W przypadku pełnej satysfakcji z użytkowania łączy AirMAX internet w firmie, podpisujemy umowę i podłączamy Internet. Rezygnacja z usługi w okresie testowania nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

Jak wygląda zasięg w AirMAX Internet?

AirMAX Internet jest dostępny nawet w trudnych lokalizacjach, gdzie często występuje problem z zasięgiem. Zapewniamy stabilność i dostępność łączy w wielu polskich miastach – zwłaszcza na Dolnym Śląsku oraz błyskawiczne podłączenie do dowolnego lokalu. Podpisywana z klientem umowa SLA (Service Level Agreement) gwarantuje niezmiennie wysokie standardy świadczenia usług przez cały okres współpracy.

Zainteresowanych ofertą Airmax internet prosimy o kontakt. Porozmawiamy o potrzebach telekomunikacyjnych i stworzymy ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

5 / 5 2023-06-07

Airmax, z którym współpracuję, regularnie aktualizuje swoje usługi i oferuje nowe funkcje. To pokazuje, że naprawdę dba o swoich klientów i stara się sprostać ich oczekiwaniom. Jestem pod wrażeniem innowacyjności i dążenia do ciągłego doskonalenia swoich usług

5 / 5 2023-06-05

Jako stały użytkownik usług internetowych firmy Airmax przez wiele lat, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych firm, z jakimi miałem okazję współpracować. Przede wszystkim prędkość i niezawodność ich internetu są niesamowite. Bez względu na to, czy pracuję zdalnie czy oglądam swoje ulubione seriale, zawsze mogę liczyć na szybkie i niezawodne połączenie. Obsługa klienta również zasługuje na pochwałę. Co więcej, opakowania usług są elastyczne i dostosowane do moich potrzeb, dzięki czemu zapłacę tylko za to, co naprawdę potrzebuję.

5 / 5 2023-06-05

Mój dostawca internetowy przeszedł moje oczekiwania. Nigdy wcześniej nie miałem tak szybkiego i stabilnego połączenia. Jestem naprawdę zadowolony z ich usług.

5 / 5 2023-05-29

Jestem pełna uznania dla tego dostawcy internetowego. Od kiedy jestem ich klientką, nie doświadczyłam ani jednej przerwy w dostępie do internetu. Moje połączenie jest szybkie i stabilne, co pozwala mi na swobodne korzystanie z internetu w dowolnym czasie. Ich oferta również jest bardzo atrakcyjna, dając mi doskonałą jakość usług za rozsądną cenę. Jestem naprawdę zadowolona z ich usług i nie mogę ich polecić wystarczająco mocno.

5 / 5 2023-05-29

Wieloosobowe korzystanie z internetu w moim domu nie stanowi już żadnego problemu dzięki temu dostawcy. Szybkość i stabilność połączenia są imponujące, nawet gdy kilka urządzeń korzysta jednocześnie z sieci. Dodatkowo, ich obsługa klienta jest przyjazna i kompetentna, zawsze gotowa pomóc w razie potrzeby. Polecam ten dostawca każdemu, kto potrzebuje niezawodnego internetu dla całej rodziny.

5 / 5 2023-05-26

Jestem bardzo zadowolony z usług mojego dostawcy internetowego. Połączenie jest szybkie, stabilne, a obsługa klienta zawsze udziela mi pomocy, gdy tego potrzebuję. Gorąco polecam!

5 / 5 2023-05-21

Współpraca z tym usługodawcą internetowym okazała się jednym z moich najlepszych wyborów. Ich szybkość połączenia jest nie do pobicia i zawsze mogę polegać na stabilnym łączu, co jest bardzo ważne w pracy zdalnej. Jednak najlepsze w tym wszystkim jest ich obsługa klienta. Są zawsze pomocni, cierpliwi i gotowi do podjęcia dodatkowych kroków, aby upewnić się, że wszystko działa optimalnie. Z czystym sumieniem polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje niezawodnego dostawcy internetu.

5 / 5 2023-05-17

Ten dostawca internetu jest dla mnie wzorem profesjonalizmu. Połączenie z internetem jest stabilne i niezawodne, nawet w godzinach szczytu. Dzięki temu mogę pracować zdalnie, nie martwiąc się o przerywane połączenie czy spadek prędkości. A kiedy pojawiają się jakiekolwiek kłopoty lub mam jakieś pytania, zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy. Bardzo doceniam ich szybkie reagowanie i ekspertyzę.

5 / 5 2023-05-15

Nie mogę sobie wyobrazić lepszego dostawcy internetowego. Ich usługi są nie tylko niezawodne i wydajne, ale także oferują imponującą elastyczność. Mogę łatwo dostosować prędkość i opcje pakietowe do swoich zmieniających się potrzeb. Co więcej, ich sieć jest skalowalna, co oznacza, że zawsze mogę polegać na stabilnym połączeniu, nawet w przypadku zwiększonego obciążenia

5 / 5 2023-05-14

Dla mnie, będącej pracownikiem zdalnym, bardzo ważne jest, żeby mieć szybkie i niezawodne połączenie internetowe. Dlatego wybrałam dostawcę internetowego, którego sieć jest niezwykle stabilna i ma dużą przepustowość. Ich usługi są łatwe w obsłudze i zawsze są dostępne, co sprawia, że czuję się bezpiecznie i stabilnie. Co więcej, ich obsługa klienta jest jedną z najlepszych, z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Zawsze są bardzo pomocni i uprzejmi, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

5 / 5 2023-05-08

Jestem po prostu pod wrażeniem, że są w Polsce firmy, które działają z podobnym podejściem do klienta co na zachodzie. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, zespół techniczny jest bardzo miły i wszystko co potrzeba potrafi wyjaśnić w przystępny dla osoby niezbyt technicznej sposób :)

5 / 5 2023-04-25

Decydując się kilka lat temu na internet od tego operatora uważam, że w pewnym sensie wygrałem na loterii. Od lat nie mam problemów z internetem, z większością usług na rynku są problemy, ale nie w tym przypadku. Jedyne co, to płacę co miesiąc za internet, a tak nie muszę nic przy nim robić, wszystko samo działa.

5 / 5 2023-04-10

Korzystam z usług tej firmy dostarczającej internet już od wielu miesięcy i moim zdaniem firma zasługuje na wysoką ocenę. Internet z tej firmy jest szybki, bezawaryjny i do tego względnie tani. Obsługa klienta faktycznie dba o klienta i jego potrzeby. Polecam każdemu taką firmę i chciałbym, by więcej było podobnych firm w Polsce.

5 / 5 2023-04-09

Airmax zapewnia mojej firmie już od lat szybki i nieprzerwanie działający internet. W dzisiejszych czasach internet jest już narzędziem służącym do pracy, bez którego nie można się obejść i był on kluczowy w osiągnięciu sukcesu mojej firmy na rynku :)

5 / 5 2023-04-05

Nareszcie mam internet pozwalający na poczucie co to znaczy rozgrywka na poziomie i ponadto nie drenuje mi portfela do dna. Ping w grach mam zazwyczaj bardzo niski, a niski ping to kolosalna różnica przy każdego rodzaju rozgrywce.

5 / 5 2023-04-05

Jeśli chodzi o ofertę internetową u Airmax to jest jak najbardziej wszystko w należytym porządku. U konkurencji wyglądało to o wiele gorzej – wiem bo przerabiałem temat. Internet działa bardzo dobrze, obsługa jest bardzo miła i pomocna. Sprzęt który posiadam składa się z routera oraz anteny zewnętrznej. Parametry osiągalne zgodne z zapisem na umowie. Wrażenia ogólne bardzo dobre.

5 / 5 2023-04-03

Na szybko musiałem załatwić internet i najszybciej udało mi się załatwić sprawę z firmą Airmax. Internet służy mi od miesiąca i powiem tyle, że do moich potrzeb mi wystarcza. Pracuję zdalnie i nie mam wielkich wymagań, ale jednak czasem zdarza się wysyłać duże pliki, a ten internet pozwala mi na ich wysyłkę szybko i bezproblemowo.

5 / 5 2023-04-02

Wiem co to znaczy życzliwe podejście do klienta, mieszkałam kilka lat na zachodzie, gdzie klienta z reguły stawia się na pierwszym miejscu. Airmax jest pierwszą tego typu firmą, na jaką natrafiłam po przyjeździe do Polski, która ma podobne podejście. Same usługi zasługują na wyróżnienie, ale najbardziej dla mnie liczy się fakt, że we wszystkim co związane z internetem można uzyskać pomoc.

5 / 5 2023-03-29

To jest wiarygodny internet. Korzystając z usług mojej firmy, miałem do czynienia z kilkoma różnymi dostawcami, którzy z czasem niepokojąco często przerywali połączenie internetowe. Takie sytuacje były dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania, ponieważ wymagam stabilności w pracy. Dlatego musiałem znaleźć rozwiązanie na dłuższą metę. Postanowiłem dać szansę firmie Airmax - nie spodziewałem się, że będę z nimi na stałe, zważywszy na moje swoiste perypetie z przeprowadzkami między różnymi firmami. Jednak tym razem było inaczej. Przez pół roku nie miałem żadnych problemów i wszystko działało świetnie. Zdecydowałem się przedłużyć umowę!

5 / 5 2023-03-25

AirMAX wyróżnia się innowacyjnością na tle konkurencji, regularnie wprowadzając nowe technologie i rozwiązania, które ułatwiają komunikację i współpracę między klientami. Dlatego, korzystając z usług tej firmy, można mieć pewność, że korzysta się z najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań. AirMAX to godny polecenia operator telekomunikacyjny, który cechuje się nowoczesnością, innowacyjnością i troską o klienta. Dzięki ich współpracy, można skupić się na prowadzeniu biznesu, będąc pewnym, że wszystkie potrzeby telekomunikacyjne zostaną spełnione.

5 / 5 2023-03-21

Jeśli chodzi o kongigurację internetu to żaden problem bardzo łatwe w obsłudze. Nie lubię skomplikowanych rzeczy ale tutaj naprawdę nie potrzeba posiadać żadnej wiedzy informatycznej aby podłaczyć zestaw od Airmax.

5 / 5 2023-03-20

Internet od Airmax spisuje się bez zarzutu. Ważną rzeczą dla mnie jest to że gry działają bez zarzutu nic nie tnie brak lag. Z tego internetu korzystam od dwóch lat i nigdy się nie zawiodłem. Poprzedni operator nie spełniał moich oczekiwań i stąd moja decyzja o zmianie operatora na firmę Airmax.

5 / 5 2023-03-15

Głównym atutem który przekonał mnie do firmy Airmax to prostota instalacji. Ogólnie nie jestem osobą posiadającą wiedzę informatyczną a mimo to poradziłem sobie bez żadnych problemów. Procedura od zamówienie po instalacje i uruchomienie internetu trwała jedną dobą. Polecam

5 / 5 2023-03-01

Dopiero w Airmaxie przekonałem się co to znaczy mieć szybko działający internet

5 / 5 2023-02-27

Można mówić co się chce i powiem, że lepszego internetu jeszcze nie miałem. Mimo, że mieszkam na wsi i to takiej wsi, jak to niektórzy mówią zabitej dechami to mam dostęp do szybkiego i nieprzerywającego internetu :)

5 / 5 2023-02-23

Cenię sobie internet Airmax między innymi za bardzo szybką obsługę klienta. Od telefonu na infolinię mija niewiele czasu do zakończenia nurtującej mnie sprawy.

1 / 5 2023-02-20

Oddawać moje pieniądze!

5 / 5 2023-02-19

Nie jestem niedzielnym graczem, a raczej bym o sobie powiedział, że jestem codziennym :D, o ile takie określnie istnieje graczem. Gram codziennie, po pracy i sprawia mi to tyle przyjemności, że nie chciałbym by coś stawało temu na drodze. Airmax to w sumie pierwsza firma, która zapewniła mi na tyle szybki internet, że w każdy sieciową grę gram na bardzo niskim pingu, który diametralnie przekłada się na lepsze wrażenia.

5 / 5 2023-02-15

Firmę Airmax internet światłowodowy polecam z czystym sumieniem. Prędkość jest zadowalająca co potwierdzają wyniki speed testów. Dodając coś od siebie to polecam zapytać konsultanta o darmowy okres testowy który firma ma w opcji. Ja tak zrobiłem i przetestowałem prze dwa tygodnie zanim podpisałem umowę. Internet posiadam w domu ale uważam że w firmie sprawdzi się również.

5 / 5 2023-02-14

Kolega polecił mi ten internet zastrzegając sobie, że jak będzie działał tak sobie, to nie jego wina :D Wiadomo, u niego działa dobrze, ale jak się komuś coś poleca to u kogoś to też nie zawsze musi działać tak kolorowo. Skorzystałem z jego rady i wziąłem ten sam internet o tych samych parametrach i kurczę, przyznam, że dostałem dokładnie to samo co on. Działa mi internet równie dobrze co u niego w mieszkaniu, a on mieszka w mieście, a ja na wsi :D

5 / 5 2023-02-13

Jakiś czas temu byłem klientem Airmax korzystając z opcji prepaid bez umowy i zobowiązań. Wszystko działało bardzo dobrze. Początkowo się wahałem przez opinie nie podpisane anonimowe, ale teraz już wiem że nie należy brać ich pod uwagę gdyż moim zdanie pisane przez konkurencję na złość itp. Jeśli naprawdę interesuje was współpraca z Airmax to polecam te forum oraz samemu przetestowanie usługi.

5 / 5 2023-02-12

Lepszej usługi niż Airmax nigdy nie miałem, internet daje sobie ze wszystkim radę. Netflix oraz spotify nie przycina płynnie wszystko działa. Przesyłanie dużych plików pomiedzy dwoma moimi lokalizacjami bezproblemowe. Polecam

5 / 5 2023-02-10

Posiadam internet światłowodowy od Airmax, który wykorzystuje cała moja liczna rodzina - jest nas pięć osób. W czasie wolnym i weekendy korzystamy z różnych usług takich jak Netflix czy VOD, ale nie ma problemów z obciążeniem sieci, wszystko działa płynnie. Jestem bardzo zadowolony z pracy ich zespołu, który dobrał mi odpowiedni sprzęt, a także oferuje konkurencyjne ceny w stosunku do innych operatorów. Po kontakcie z różnymi firmami, polecam Airmax jako najlepszą ofertę.

5 / 5 2023-02-09

Jak widać są jeszcze firmy, którym bardziej zależy na kliencie, niż na tym by wcisnąć byle jaką usługę. Internet oceniam wysoce pozytywnie i w przeciwieństwie do tego co oferują firmy-molochy, internet działa.

5 / 5 2023-02-08

Posiadam i polecam zestaw Airmax router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Nigdy wcześniej nie miałem tak dobrej usługi internetu. Cenie firmy za bardzo dobrą obsługę biura konsultantów który to tworzą prawdziwi ludzie a nie booty jak w dużych koncernach a nie lubię rozmawiać z robotem. Jeśli ktoś woli napisać to również mają taką opcję tzw. e-bok do którego dane logowania każdy posiada w umowie.

5 / 5 2023-02-06

Od 14 miesięcy korzystam z sieci Airmax, którą polecił mi znajomy. Początkowo nie miałem pojęcia o firmie, ale ze względu na trudną lokalizację mojej miejscowości poszukiwałem dokładnych informacji na temat zasięgu sieci. Nie udało mi się znaleźć wielu informacji na forach, więc skontaktowałem się z infolinią i zapytałem o szczegóły. Konsultant zaproponował mi dwutygodniowy okres testowy, z którego skorzystałem bez wahania. Wszystko działało rewelacyjnie, ale zdecydowałem się na opcję prepaid, aby uniknąć podpisywania umowy. Po dwóch miesiącach bezproblemowego korzystania, zdecydowałem się na podpisanie umowy. Teraz, jako pełnowartościowy klient, z przyjemnością polecam usługę Airmax. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych operatorów, a zestaw, który posiadam, składa się z urządzenia i anteny zewnętrznej, co zapewnia bardzo dobry i silny sygnał.

5 / 5 2023-02-04

Szybciutki ten internet, dobrze to wygląda w grach, a one szczególnie mnie interesują. Granie w gry online posiadając szybki internet to inny wymiar rozgrywki, gdzie sprzęt nie ogranicza nas, a liczą się tylko nasze umiejętności!

5 / 5 2023-02-03

Korzystam z usługi Airmax internet na kartę od 8 miesięcy i nie powiem złego słowa na firmę. Proszę nie zwarzać na to co wypisują ludzie na forach nie podpisując się bo z pewnością piszą to ludzie nie mający w ogóle styczności z usługą firmy Airmax tylko robią to nazłość. Jeśli szukacie informacji na temat firmy to forum nie jest najlepszym źródłem informacji (szczególnie posty anonimowe).

5 / 5 2023-01-30

Trwający już ponad rok mój związek z firmą Airmax rozpoczął się od przeglądania for internetowych w poszukiwaniu informacji o zasięgu, który był istotny dla mnie, ponieważ mieszkam w trudno dostępnej lokalizacji. Nie znalazłem wiele informacji, dlatego postanowiłem zaryzykować, korzystając z bezpłatnego okresu testowego oferowanego przez firmę. Po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, przez pięć miesięcy korzystałem z opcji Prepaid, zanim zdecydowałem się na umowę 2-letnią ze względu na konkurencyjną cenę i wysoką prędkość internetu. W ciągu tego czasu miałem tylko jedną awarię związana z brakiem zasilania w mojej okolicy. Cena usługi była konkurencyjna i nie znalazłem tańszych lub szybszych usług u konkurencji. Zdecydowanie polecam firmę Airmax.

5 / 5 2023-01-29

Najlepsza firma, na jaką mogłem trafić!

5 / 5 2023-01-26

Prędkość usługi Airmax jest na bardzo wysokim poziomie co przedstawiają wyniki speedtestów. Doradzając coś od siebie to warto przed podpisaniem umowy zapytać i skorzystać z bezpłatnego okresu testowego jaki daję na starcie Airmax. Ja skorzystałem i testowałem przez jakieś dwa tygodnie po czym bez namysłu podpisałem dwu letni kontrakt. Posiadam łącze internetowe od Airmax w domu ale jestem przekonany że sprosta jako łącze firmowe.

5 / 5 2023-01-24

Polecam usługę Airmax internet WIFI router 300Mbit / Ethernet 1Gbit. Jestem przekonanyże wcześniej nie posiadałem lepszej usługi!!! Wielkim plusem jest dobry kontakt z działem obsługi gdzie chłopaki wytłumaczą i doradzą pod twoje potrzeby. Można dzwonić i pytać o wszystko co związane jest z usługą Airmax. Mają również fajną opcję tzw e-bok gdzie jak ktoś nie lubi rozmawiać to może napisać i dostanie szybką odpowiedź. Polecam

5 / 5 2023-01-23

Wybrałem internet z Airmaxu bo wiedziałem od znajomego, że to zero problemu. Tak też było, zgłosiłem się po internet i niedługo po tym miałem go już w domu. Działa nawet szybko, nie mam większych zastrzeżeń do jego pracy.

5 / 5 2023-01-17

Działa mi internet u mnie w mieszkaniu już od dwóch lat i nie pamiętam, bym miał z nim większe problemy, w sumie jak się zastanowię to o mniejszych też nie pamiętam :D A nawet jakby jakieś były to obsługa klienta pomogłaby, bo miłe osoby tam pracują.

5 / 5 2023-01-08

Jestem graczem i mając internet od Airmax wkońcu skończyły się problemy z lagami i wysokim pingiem.

5 / 5 2023-01-04

Sprawdzony internet, przetestowałem go w czasach pandemii, gdzie musiałem przejść na pracę zdalną. Normalnie wolę pracować w biurze, ale z dobrym netem praca w domu nie jest tak uciążliwa, jak mogłoby się wydawać. Nawet powiem więcej, tak mi się praca zdalna spodobała, że już tak zostało i pracuję sobie z mieszkanka :D Internet polecam

5 / 5 2023-01-01

Internet przez ostatnie 3 lata spisywał się u mnie w firmie i ogólnie byłem i jestem z niego na tyle zadowolony, że planuję przedłużyć umowę na kolejne lata ;)

5 / 5 2022-12-29

Mając internet od Airmax o wiele łatwiej pracuję się zdalnie. Brak jakichkolwiek przerw gdzie w innej firmie po uruchomieniu komputera zastanawiałem się czy będzie dzisiaj od rana internet. Poprzedni dostawca miał wieczny problem ze stabilnością i awaryjnością łacza internetowego a odkąd przeszłam do tej firmy wszystkie moje problemy i bolączki się skończyły. Internet jest o każdej porze dnia i nocy.

5 / 5 2022-12-26

Internet jakiego na pewno pozazdrości Ci znajomy :D

5 / 5 2022-12-20

Moja firma nie funkcjonowałaby w połowie tak dobrze, gdyby nie ten internet. Zero przerwanych połączeń, tak się da planować działania i rozwijać interes. Dobry internet to mnóstwo zaoszczędzonego czasu i pieniędzy.

5 / 5 2022-12-18

Żadna firma nie podeszła do mnie w ten sposób, tak po ludzku. Widać, że komuś zależy na klientach, bo mieszkając na uboczu nie ma się za wielkiego wyboru i bierze się to co jest, a jednak Airmax zaproponował mi nader dobre warunki! To trzeba docenić.

5 / 5 2022-12-17

Drugiej takiej firmy bym chyba już nie spotkał na swojej drodze. Obsługa klienta zna swoją rolę, nie ma nawet co porównywać z firmami molochami, gdzie każdy ma klienta gdzieś.

5 / 5 2022-12-15

Na przestrzeni lat nie wiem, czy korzystałem z usług firmy, która mogłaby się pochwalić podobną rzetelnością w stosunku do klienta. Było mi obiecane, że przeglądanie internetu będzie działać płynnie i tak jest. Dotychczas zawsze to wyglądało, że każdy wszystko obiecywał, a jak przychodziło co do czego, to internet może i działał przez jakiś czas, ale często się rozłączał. Tutaj tak nie ma, wszystko działa.

5 / 5 2022-12-10

Przedłużenie umowy to tylko formalność, nigdzie indziej nie znalazłabym podobnie dobrego internetu w tej cenie

5 / 5 2022-12-10

Airmax to nie pierwszy operator z jakiego korzystam, wcześniej posiadałem wiele operatorów i nikt nie przebijał ceny i co najważniejsze jakości usługi, jestem klientem Airmax od 7miesięcy

5 / 5 2022-12-02

Usługą szybkiego internetu od Airmax jestem w stanie wykonywać o wiele szybciej swe obowiązki służbowe. Nie pomyślałam że lepsza usługa potrafi o tak znacząco poprawić wydajność w pracy. Polecam

5 / 5 2022-11-30

Mega internet, abonament miesięczny jest tani, a internet jest bardzo szybki.

5 / 5 2022-11-27

Poczytawszy opinie na stronie www o Airmax zdecydowałem się na skorzystanie z usługi i uważam że jest to rzetelna firma. Po okresie testowym który dała mi firma wiedziałem że mogę śmiało podpisać umowę i nie będzie żadnej wtopy. Teraz po 6miesiącach korzystania mogę polecić firmę każdemu i chciałbym żeby wszystko w tym kraju funkjonowało jak Airmax.

5 / 5 2022-11-25

Gdybym wcześniej wiedział, że ten internet działa tak dobrze, to nawet bym się nie zastanawiał i wziął internet od razu z umową na lata

5 / 5 2022-11-23

Infolinia podchodzi do klienta jak do człowieka. Nie ma się wrażenia, że jest się zbywanym albo uważanym za natręta.

5 / 5 2022-11-23

Nigdy tak nie cieszyłam się z pracy zdalnej, po tym jak mam wszystko czego mi potrzeba w mieszkaniu, mogę w pełni dać się jej pochłonąć, a szybki internet tylko mi w tym pomaga!

5 / 5 2022-11-18

Z komputera nie korzystam zbytnio w pracy, ani w domu, ale kiedy już muszę, to podoba mi się, że wszystko działa. O sprzęt zadbałem sam, ale sam komputer bez internetu to mało, to wziąłem internet z Airmaxu. Jak na razie, ile razy usiadłem do komputera, to internet był dostępny. Nic więcej mnie nie interesuje :) Tak długo jak działa, tak długo będę klientem tej firmy

5 / 5 2022-11-14

Większość ocenia firmy tylko za samą jakość usługi, ale rzadko się patrzy na coś na równi bardzo ważnego, a mianowicie, czy w razie kłopotów firma nie zostawi nas z naszym zgłoszeniem. Mam internet od prawie 2 lat i w tym czasie potrzebowałem pewnych zmian w trakcie trwania umowy i nie było z niczym problemu.

5 / 5 2022-11-14

Potrzebowałem internetu OD ZARAZ i udało mi się go tu uzyskać. Polecam, za bardzo rzetelne i jednocześnie szybkie załatwienie sprawy.

5 / 5 2022-11-10

Firma Airmax jako jeden z operatorów podjął się wyzwania dostarczenia internetu do mojej lokalizacji (mieszkam w ciężko dostępnym rejonie jeśli chodzi o sygnały). Wszystko działa jak należy i na pewno będe tego operatora polecał wszyskim.

5 / 5 2022-10-30

Warunki ładnie jasno opisane a to bardzo ważne w wyborze operatora, brak kruczków itp. to wyróżnia właśnie firmę airmax na lte innych operatorów telekomunikacyjnych. Wszystko bardzo dobrze wyjaśnione przez konsultanta.

5 / 5 2022-10-30

Przy obecnych cenach wszystkiego w Polsce, internet jest śmiesznie tani, ale to akurat zaleta :) Na szczęście jest to jedna z tańszych usług.

5 / 5 2022-10-22

Jeśli chodzi o jakość to lepszego internetu nie miałam. Działa wszystko jak należy i co najważniejsze nie drogo co w tych czasach jest naprawdę ważne i jest liczony każdy grosz. Umowa bez żadnych kruczków napisana prosto i przejrzyście dla każdego zwykłego człowieka.

5 / 5 2022-10-19

U mnie w pracy zmienili internet na ten z Airmax i różnica podczas pracy jest kolosalna. W robocie korzystam z internetu przez cały czas i po przesiadce na w końcu szybki internet wiem ile wcześniej marnowałem czasu, teraz zrobię nawet więcej, niż wcześniej i mam chwilę wolnego dla siebie :) . Myślę nawet, czy sobie nie załatwić tego internetu do domu, po pracy jednak człowiek odpoczywa oglądając filmy w internecie :D

5 / 5 2022-10-13

Granie w gry online na niskim pingu to nowy poziom rozgrywki. Kiedyś myślałem, że szybki internet to fanaberia, ale teraz uważam, że nie można się bez niego obyć. POLECAM! I pozostawiam super dobre dla airmax internet opinie wsrod znajomych.

5 / 5 2022-10-10

Jestem rad że skończyło się u mnie poszukiwania dobrego dostawcy internetu. Airmax spełnia wszystkie moje oczekiwania a testowałem wiele operatorów i byli gorsi i lepsi ale trafiłem na Airmax i przebił wszystkich, internet działa bezawaryjnie.

5 / 5 2022-10-08

Dla mnie priorytetem w wyborze dostawcy internetu są przede wszystkim cena i stabilność usługi. Z tego powodu Airmax internet stacjonarny okazał się dla mnie dobrym wyborem. Oprócz tego, ważne są też wysokie prędkości wysyłania i pobierania danych, którymi również może poszczycić się Airmax. Usługa cieszy się pozytywnymi opiniami na forum, co dodatkowo mnie przekonało. Dzięki niemu bez problemu mogę korzystać z platform takich jak Netflix i Spotify, nie musząc się martwić, że coś przestanie działać. Co więcej, usługa sprawdza się u mnie także w kontekście fotowoltaiki i inteligentnego domu - mogę sterować i monitorować dane z dowolnego miejsca, gdzie tylko mam dostęp do internetu. Przed podpisaniem umowy miałem okazję przez dwa tygodnie testować bez zobowiązań, co bardzo mi się spodobało. Z czystym sumieniem polecam!

5 / 5 2022-10-08

Jak ktoś potrzebuje stabilnego internetu to ten internet spełnia to założenie. Nic mnie u poprzedniego dostawcy tak nie wkurzało, jak niedziałający internet w losowych momentach.

5 / 5 2022-10-07

Tak trzymać, internet nie dość, że działa szybko to jeszcze nie obawiam się, że przerwie mi połączenie podczas pracy zdalnej, jednak co niezawodny internet to niezawodny.

5 / 5 2022-10-02

Po zmianie operatora na Airmax wkońcu dowiedziałem się co oznacza dobry operato a zarazem dobry internet. Strony ładują się błyskawicznie nie muszę czekać i tracić na to czas.

5 / 5 2022-09-29

Podoba mi się internet, nie muszę nic przy nim robić, a działa elegancko

5 / 5 2022-09-25

Niektórzy są molami książkowymi, a ja jestem maniaczką oglądania seriali. Tradycyjna telewizja już od dawna nie jest tak popularna jak platformy do oglądania w internecie, gdzie sama decyduję, kiedy i ile co oglądam. Do takiej rozrywki potrzebowałam szybkiego internetu, by móc sobie pozwolić na oglądanie tego co lubię w 4k. Obecnie mam internet z Airmax, który pozwala mi dalej cieszyć się moim hobby. Wystawiam dla airmax internet opinie na piątkę.

5 / 5 2022-09-25

Jestem wieloletnim klientem firmy Airmax i usługę internet światłowodowy oceniam wysoko. Już nie mówiąc o prędkości która naprawdę jest na wysokim poziomie to uważam że nigdy nie miałem tak bezawaryjnego łącza. Polecam

5 / 5 2022-09-20

Nieprzeciętna jakość usług, co w dobie jako takich wszędzie usług nie jest czymś częstym. Polecam głównie z tego powodu.W tych czasach rzadko jaka firma potrafi świadczyć usługę telekomunikacyjną na tak wysokim poziomie. Polecam

5 / 5 2022-09-15

W mojej lokalizacji nie miałem za wielkiego wyboru jeśli chodzi o operatowrów telekomunikacyjnych i cieszą się że wśród tej mniejszości znalazła się firma Airmax która świadczy usługę na wysokim poziomie. Wioska moja jest daleko od miasta a pomino to mam bardzo niski ping i awaryjność na zerowym poziomie.

5 / 5 2022-09-11

Za te pieniądze to internet jest o wiele lepszy od tego co oferowały mi inne firmy.

5 / 5 2022-09-11

Firma istnieje już trochę na rynku i co ją wyróżnia to utrzymywanie standardu, a nawet sprawianie, że usługi stają się jeszcze bardziej przystępne. Jako wieloletni klient bardzo to doceniam.

5 / 5 2022-09-10

Bardzo dobra jakość usług oraz bezawaryjność. Chciałbym aby wszystko tak funkcjonowało u nas w kraju.

5 / 5 2022-08-27

przyjaciel

Znajomy ma internet z Airmaxu, a ja, że jako nie miałem neta po zmianie miejsca zamieszkania na chacie to wziąłem taki sam jak on ma. Działa to dobrze i to nawet lepiej, niż się spodziewałem.

4 / 5 2022-08-25

oceniam

Oceniam na około cztery gwiazdki. Na ocenę składa się sprawna obsługa klienta i przystępna cena. Do samego działania internetu brak zastrzeżeń. Pięciu gwiazdek nie przyznaje z zasady, bo uważam, że zawsze może być lepiej ;) A i tak są w sieci bardzo dobre Airmax internet opinie.

5 / 5 2022-08-21

działa

Bezproblemowo działający internet, raz go ogarnąłem i do dziś nic nie ruszałem przy konfiguracji, a internet jak działał tak działa.

5 / 5 2022-08-20

rzetelna infolinia

Praktycznie zero problemu z załatwieniem czegokolwiek na infolinii. Dzwonię, mówię co potrzebuję i to co ma być jest załatwione w ekspresowym tempie.

5 / 5 2022-08-17

3 miesiące

Testuję, a właściwie jestem już klientem Airmax od 3 miesięcy i wydaje mi się, że to się nie zmieni, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości ;)

5 / 5 2022-08-15

streamy

Po wzięciu internetu od Airmax nareszcie mogę oglądać filmy w 4k. Wszystko pięknie chodzi, obraz super płynny, nie mam nic więcej do dodania.

5 / 5 2022-08-09

praca

Pracuję i korzystam w wolnym czasie z internetu praktycznie non stop i co mogę powiedzieć, to na pewno internet nie zawodzi, kiedy jest szczególnie potrzebny. Podczas pracy muszę być maksymalnie skupiony i nie mogę się przejmować problemami technicznymi i na szczęście takich nie miałem.

5 / 5 2022-08-06

usługi

Nie rozpisując się stwierdzam wszystko mi pasuję w usłudze internetu od Airmax. Szynkość łącza, stabilność , bezawaryjnośćAirmax zapewnił mi wszystko co pot%

5 / 5 2022-08-04

moje myśli

Normalnie miałabym mieszane uczucia co do wystawiania opinii na temat internetu, bo co tu oceniać, internet to już tak popularna usługa, że powinna działać niezależnie skąd go mamy. Jednak tak nie jest i moich dwóch poprzednich dostawców nauczyło mnie, że obietnice nic nie znaczą. Obecnie użytkuję internet od Airmax i złego słowa nie powiem. O airmax internet opinie mam tylko dobre.

5 / 5 2022-07-30

szacun

Szacun, za to, że internet działa szybko. Nie muszę korzystać z internetowych poradników jak przyspieszyć internet, czy z innych podobnych rzeczy. Internet domyślnie powinien działać szybko, to mi obiecano i tego dotrzymano.

5 / 5 2022-07-26

wszystko co potrzebuję

Firma Airmax zapewnia mi wszystko co chiałem mieć, w tym przypadku szybkie i stabilne łącze które to w takiej usłudze ciężko dostać w tym momencie na rynku a prowadząc firmę muszę polegać na renomowanych firmach.

5 / 5 2022-07-26

moja opinia

Airmax polecił mi kolega i była to dobra rada. Jak wiadomo koledzy lubią sobie żartować ale w tym przypadku owa rada była nieoceniona. Pomógł mi dokonać właściwego wyboru. Internet działa wyśmienicie.

5 / 5 2022-07-21

cennik

Powiedziałabym, że internet jest nawet tani. I w tym przypadku tani nie oznacza, że działa jakoś gorzej czy coś. Działa tak, jak to powinno działać wszędzie.

5 / 5 2022-07-19

testowałam

Okres testowy to dobrze przemyślana rzecz. Sama się wahałam, czy wziąć internet z Airmaxu, ale skoro jest okres testowy to czemu by nie skorzystać i przekonać się samej jak to wszystko działa. Szczególnie gdy w sieci poczyta się airmax internet opinie. Na okresie testowym było na tyle dobrze, że wzięłam go na dłużej.

5 / 5 2022-07-10

infolinia

Spoko jest to, że jak zadzwonię na infolinię to wiem, że ktoś tam po drugiej stronie stara się rozwiązać problem, a nie stara się zrobić wszystko, by tylko rozłączyć z klientem. To jest poziom usług, do jakich ludzie powinni być już przyzwyczajeni, ale niestety nie wszędzie w Polsce jest to standardem.

5 / 5 2022-07-10

cena internetu

Porównując cenę internetu do cen innych usług, np. abonamentów telefonicznych czy bardziej przyziemnych rzeczy jak jedzenie na wynos to internet jest tani jak barszcz.

5 / 5 2022-07-03

gry online

Mając internet światłowodowy od Airmax wkońcu wiem co to znaczy pograć w gry przez internet. Wcześniej grając wieczorami bo tylko wtedy mam czas graniczyło z cudem, wieczne wkurzanie się na niestabilny przerywający internet, odkąd mam Airmax wszystko działa jak należy!!!!!!!

5 / 5 2022-07-03

tak to wygląda

Jako stały klient od kilku lat, nie miałem jeszcze powodu by zmieniać ten stan rzeczy. Co ma działać to działa, ja płacę co miesiąc, internet mi działa, tak to powinno wyglądać wszędzie!

5 / 5 2022-06-26

umowa

Absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Usługi są świadczone, tak jak powinny być! Firma wywiązuje się z umowy.

5 / 5 2022-06-26

co sądzę

Jakość usługi Airmax jest na wysokim poziomie co mnie mega zaskoczyło i daje im najwyższą możliwą ocene. Usługi w obecnych czasach dają wiele do zastanowienia ale w tym przypadku dokonałem dobrego wyboru.

5 / 5 2022-06-19

ocena

Ocena na 5 gwiazdek myślę, że nie jest przesadzona

5 / 5 2022-06-19

zadowolony

Nie zdarzyło mi się jeszcze bym miał powód do narzekania :)

5 / 5 2022-06-12

usługi

Aby uzyskać satysfakcję z zamówionej usługi człowiek nieraz musi się bardzo natrudzić. Zamawiając meble kuchenne było tyle poprawek że już myślałem samemu zmienić fach na stolarza i zrobić to sobie samemu. Wracając do tematu z Airmax nie było problemu podpisując umowe osiagam taką usługę jaką miałem zaoferowaną.

5 / 5 2022-06-12

do oceny

Oceniam na 5. Mam internet od 3 miesięcy i jak dotąd nie miałam najmniejszych powodów by szukać nowego dostawcy.

5 / 5 2022-06-05

umowa

Elastyczna firma, bez trudności i proszenia się dopasuje się do naszych potrzeb.

5 / 5 2022-06-05

odległość

Pozytyw za możliwość dostarczenia stabilnego – szybkiego łacza internetowego do małej miejscowości gdzie inne firmy skreślają je na starcie mówiąc że to nie opłacalne.

5 / 5 2022-05-28

dom z dala od wszystkiego

Mieszkam, jak to niektórzy by powiedzieli "na zadupiu", daleko od większych miejscowości, a mimo to, mam jak na moje warunki szybki internet. Polecam firmę!

5 / 5 2022-05-28

zadowolony klient

Internet działa lepiej, niż przypuszczałem. Nie zawiodłem się na usługach.

5 / 5 2022-05-22

kinomaniak

Przez jakieś 90% czasu używam internetu do oglądania filmów na HBO Max albo innych popularnych platformach streamingowych. 0 ścinek podczas oglądania według mnie świadczy tylko o dobrze dostarczonej usłudze.

5 / 5 2022-05-21

gry online

Gierki śmigają, aż miło

5 / 5 2022-05-15

filmy w 4k

Jak ja bym oglądała filmy i seriale na Netflixie, gdyby nie internet od nich :) Mogę oglądać seriale, kiedy tylko mam czas bez obawy o to, że seans zatnie się w najbardziej spektakularnym momencie

5 / 5 2022-05-15

dzięki

Rzadko się udzielam w internecie, ale tym razem napiszę. Dziękuję za porządny internet!

5 / 5 2022-05-08

najlepsza firma pod słońcem

Na lepszą firmę trafić nie mogłem :D

5 / 5 2022-05-08

działający internet

Nie wiem czy to tani czy drogi internet, ale co by nie mówić to działa nienagannie.

5 / 5 2022-04-23

niezawodność

Patrząc po moich znajomych, ile mają problemów z innymi dostawcami internetu to cieszę się, że u mnie wszystko gra. Nie wyobrażam sobie nie mieć możliwości wysłania wieczorem ważnego emaila z powodu awarii internetu. Narzędzia do pracy muszą być niezawodne, a internet jest dla mnie narzędziem :)

5 / 5 2022-04-23

wybór

Mam już drugą umowę u Airmax i jak mi się skończy to dalej z chęcią przedłuże współpracę z Airmax

5 / 5 2022-04-17

lider

Moim zdaniem firma staje na wysokości zadania

5 / 5 2022-04-17

obietnice

Różne rzeczy firmy obiecują, a dopiero po podpisaniu umowy wychodzi to co rzeczywiście otrzymujemy. Po okresie testowym zdecydowałem się przedłużyć korzystanie z usług tejże firmy, podpisałem umowę i byłem ciekawy czy internet dalej będzie tak samo bezawaryjnie oraz równie szybko działał. Działa po dziś dzień tak samo jak na okresie próbnym! Super Airmax Internet Opinie  najlepsze!

5 / 5 2022-04-10

firma

Jako szef niewielkiej firmy wiem ile znaczy efektywność pracy. Moi pracownicy jeszcze do niedawna narzekali na wolno działający internet. Chcąc zrobić coś w tym temacie, zmieniłem dostawcę na Airmax i od tamtej pory sytuacja uległa poprawie. Jak sobie pomyślę, o ile więcej można zrobić w ciągu dnia mając szybki internet to zastanawiam się, czemu szybciej nie zmieniłem poprzedniego dostawcy.

5 / 5 2022-04-10

ocena

Chciałbym poinformować że w Polce są jeszcze firmy których usługi są na bardzo wysokim poziomie i zgodne z umową. Polecam firmę Airmax

4 / 5 2022-04-02

cena i prędkość

Kiedyś na szybko potrzebowałem dostęp do internetu prepaid bez umowy i tak wyszło że usługa mi się spodobała i jestem klientem Airmax już 2 lata (zadowolonym). Mimo że czas mija to nie widzę pogorszenia usługi a wręcz moim zdaniem działa lepiej niż na starcie współpracy. Na dzisiejszy dzień nie mam pomysłu jaka firma jest w stanie przebić ofęrte i jakość usługi Airmax.

5 / 5 2022-04-02

czas

Dla mnie liczy się czas, im szybciej działa mi internet tym więcej mogę zrobić w pracy. Do prędkości nie mam zastrzeżeń to i polecam.

5 / 5 2022-03-27

Klient od lat

Wziąłem kiedyś od firmy Airmax internet na próbę i jakoś tak wyszło, że jestem ich klientem już kilka lat, więc trochę czasu upłynęło. Mimo mijającego czasu jakość ich usług nie tylko się nie pogorszyła, ale w moim odczuciu jest jeszcze lepiej! Nawet nie wiem kto mógłby mi dzisiaj zaoferować równie dobrą ofertę.

5 / 5 2022-03-27

rynek

Więcej takich firm na polskim rynku, a klienci będą mieli jeszcze lepiej :)

1 / 5 2022-03-21

Dramatyczne podejscie do klienta

Internet zamula, oczywiscie nigdy z ich winy. Nigdy ale ot Nigdy nie odpisuja na maile - niezależnie czy chodzi o prośby o pomoc czy o maile dotyczące przyszłej współpracy. Nie wiem jakim cudem funkcjonuja na rynku. Dla mnie koszmar z ktorego niestety musze korzystac ( umowa wazna do listopada 2022 )

5 / 5 2022-03-20

szczęście

Airmax internet opinie Podpisałem z tą firmą umowę na internet i mogę przyznać, że jestem więcej niż zadowolony.  Zabawne jest jeszcze to, że wyprowadziłem się z żoną od teściów i w mniejszej miejscowości otrzymałem lepszy internet niż ten co miałem u teściów.

5 / 5 2022-03-19

ceny

Przede wszystkim ceny są niskie, a to dla mnie ważne, kiedy przy stale rosnących kosztach wszystkiego zwracam uwagę na każdą wydaną złotówkę. Internet nie drenuje mi kieszeni, w przeciwieństwie do inflacji.

5 / 5 2022-03-15

AIRMAX Internet

Wybrałem usługę pre-paid i pierwszy tydzień był świetny. Jednak później było już tylko "może być". Miałem do dyspozycji wiele pakietów danych, ale w mojej okolicy brakowało różnorodności w wyborze. Postanowiłem więc pozostać z usługami i czekać na rozwój innych sieci. Niestety, teraz mam problemy, ponieważ brakuje mi internetu i wielokrotnie to zgłaszałem, ale technicy tworzą swoje własne podejście do problemu. Na domiar złego, zablokowali mi numer z którego dzwoniłem, więc po zgłoszeniu nie byłem w stanie się do niego dodzwonić. Przerzuciłem się na pisanie maili i po 20 kolejnych zgłoszeniach byłem już bardzo sfrustrowany. Chciałem nawet odzyskać swoje pieniądze, ale niestety, na moje maile nikt nie odpowiadał. By sprawę załatwić, korzystałem z różnych numerów telefonów znajomych, ale i tak nic się nie działo. Dlatego nie polecam tej usługi.

5 / 5 2022-03-13

ceny w airmax internet

Cenowo internet wypada, przynajmniej dla mnie bardzo korzystnie. Za niewielkie pieniądze mogę korzystać ile chcę i kiedy chcę z sieci nie przejmując się niczym. Same pozytywne Airmax internet opinie.

5 / 5 2022-03-13

internet

Odkąd mam usługę Airmax internet światłowodowy wiem co to znaczy mieć dobre łacze internetowe, licytacje na allegro wkońcu potrafię wygrać.

5 / 5 2022-03-10

Najlepszy internet we Wrocławiu airmax internet

Posiadam podstawowe łącze od Airmax a mimo to jestem zadowolony z jakości internetu. Łącze bezawaryjne nie miałem nigdy żadnego przerwania czy też awarii. Jakość wsparcie technicznego BOK na najwyższym poziomie zawsze można liczyć na wsparcie gdy zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam i polecam zadowolony klient.

5 / 5 2022-03-06

internet airmax

Co tu dużo pisać, co ma działać to działa. Przeglądanie sieci sprawia mi znowu przyjemność, w końcu mając szybki internet da radę przeczytać więcej przed pracą :)

5 / 5 2022-03-06

airmax internet

Wkońcu trafiłem na firmę internetową która to co ma w ofercie to to dostarcza. Szybkość – prędkość mam taką jaką zamówiłem i jest zapisana w umowie. Dodam od siebie że mieszkam w małej wiosce i daleko mam do miasta a mimo to usługa na wysokim poziomie.

5 / 5 2022-03-03

Po zapoznaniu się z ofertą operatora na stronie internetowej i przeczytaniu opinii na forach, zdecydowałem się na zamówienie usługi, nie wiedząc do końca, jak będzie działać. Wybrałem opcję 900Mb, a moja prędkość wynosi 840Mb, co jest niewiele mniej, ale i tak jestem zadowolony, ponieważ wcześniej miałem tylko 2Mb na kablu. Teraz mogę bez problemu oglądać filmy na Netfliksie i Disneyu, bez żadnych przerywania czy niestabilności. Jeśli macie problemy z waszym obecnym dostawcą internetu, to zdecydowanie polecam przesiadkę do firmy Airmax - miałem doskonałe doświadczenia z ich szybkością, niezawodnością i cenami.

5 / 5 2022-02-26

AirMAX internet

Internet to jedno, ale liczy się jeszcze podejście obsługi do klienta. W poprzednich firmach, kiedy prosiłem o pomoc w jakiejkolwiek sprawie, to albo otrzymywałem wiadomość zwrotną po tygodniu, albo w ogóle zero odpowiedzi. Tutaj pełna kulturka, dzwonię wyjaśniam o co mi biega i jest udzielana mi pomoc!

5 / 5 2022-02-26

Wkońcu jestem w posiadaniu dobrego dostawcy internetu i nie muszę się denerwować że coś mi nie działa czy przerywa. Dostaje to za co płacę. Polecam

5 / 5 2022-02-23

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy, już od samego początku wrażenia były pozytywne. Obsługa jest bardzo przyjazna i profesjonalna, czuje się jakby się rozmawiało z pracownikiem firmy a nie z przypadkową osobą. Ceny są również przyzwoite, a jakość usług na wysokim poziomie. Bardzo doceniam fakt, że firma daje publiczny adres IP, co poprzedni operator mi odmówił, przez co miałem problemy z podglądaniem kamer. Teraz wszystko działa bezproblemowo i szybko, jakość jest doskonała a stabilność również. Bardzo ważne dla mnie jest także to, że nie ma efektu wieczoru, gdzie praca sieci zwalnia gdy korzysta więcej użytkowników. W Airmax prędkość zawsze jest zgodna z umową, nawet w godzinach szczytu. Polecam!

5 / 5 2022-02-19

Poszukiwałem internetu który będzie bezawaryjny i nie będzie się „krzaczył” podczas pracy i taki dostałem. Brak jakichkolwiek awarii jak miałem z porzednim operatorem co nie życzę nikomu bo pieniążki mi uciekały. Teraz niedość że działa wszystko stabilnie to cena konkurencyjna na tle innych dostawców.

5 / 5 2022-02-19

Bez ogródek powiem, że czuję się zadowolony z usług!

5 / 5 2022-01-13

Jestem w szoku że dostałem możliwość negocjacji ceny, nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim czymś. Byłem przekonany że to co w cenniku to rzecz święta, a tu dzwoniąc do konsultanta zostałem poinformowany że ceny są przykładowe i jeśli chcę to mozemy ponegocjować. Tak zrobiliśmy i jestem teraz w posiadaniu super łącza internetowego w cenie która mnie wpełni satysfakcjonuje.

5 / 5 2021-12-10

Usługa firmy świadczona na najwyższym poziomie. Mam łącze SLA u niej 96/96 i działa ultra stabilnie. Zero awarii, wsparcie book na wysokim poziomie. Polecam

5 / 5 2021-11-30

Odkąd mam łącze Airmax, wszystko działa sprawnie i nie miałem żadnych problemów. Główną zaletą jest brak limitów, ale sygnał nie działa na całym terenie Polski, ograniczając się do południowej i zachodniej części kraju. Wcześniej korzystałem z neostrady, ale ciągłe problemy z limitem i awariami mnie męczyły. Z Airmax nie mam żadnych awarii, a cena jest atrakcyjniejsza. Pingi są niskie, a gry działają bez lagi. Wsparcie techniczne jest wyszkolone i kompetentne. Podsumowując, Airmax oferuje dobrą jakość za niską cenę, bez awarii i płynne działanie serwisów streamingowych. Gorąco polecam.

5 / 5 2021-11-26

Jestem zadowolonym użytkownikiem tej firmy od 8 miesięcy. Mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej przeprowadziłem się z dużego miasta gdzie miałem Internet od UPC. Szybko się przekonałem ze o dobry dostęp do sieci tu jest dość ciężko. Przez kilka miesięcy męczyłem się na łączach z limitami od gsm-ów. Po przetestowaniu Internetu od AirMAX-a opcja 150 Mbps polecam każdemu znajomemu. W końcu mogę pracować bez żadnych problemów.

5 / 5 2021-11-23

Współpracuje z Airmax już wiele lat i mimo mieszkania na uboczu jeszcze nigdy nie miałem problemu z internetem. W razie jakichkolwiek pytań zawsze szybko bez długiego oczekania na infolinii otrzymywałem odpowiedź. Miło mi że nadal będę z wami współpracował kolejne 2 lata bo właśnie przedłużyłem umowę na Państwa usługi. Polecam każdemu kto chce mieć internet na miarę dzisiejszych czasów.

5 / 5 2021-11-08

Internet światłowodowy od Airmax posiadam od około 4lat i w tym czasie nie mogę powiedzieć złego słowa na usługę. Parametry uzyskiwane zgodne z zapisem w umowie. Kontakt telefoniczna jak i mailowy szybki i przyjemny, nie trzeba czekać godzinami jak u innych operatorów. Obecnie przedłużyłem umowe o kolejne 2latka. Pracownicy są wykształceni i bardzo mili, ekspresowo rozwiązują problemy. Polecam firmę Airmax ich internet działa bez zarzutu.

5 / 5 2021-10-05

Bardzo dobre łącze symetryczne 200/200Mbs, cała firma na tym pracuje ponad 50 osób - nie ma najmniejszych problemów. Jesteśmy bardzo zadowolenie i polecamy każdemu. Na szczęście są jeszcze takie firmy jak Airmax. Pozdrawiamy całą ekipę

5 / 5 2021-09-28

Korzystam z łącz do Airmaxa od 3 lat, w różnych miejscach na wynajmowanych mieszkaniach :) Przyznam szczerze, że w ciągu tak długiego czasu nie miałem większych problemów ani z samą firmą ani z usługą przez te firmę świadczoną. Firma bardzo szybko się rozwija i bardzo sprawnie podnosi prędkości , dla stałych klientów rabaty... Jestem bardzo zadowolony.

5 / 5 2021-09-09

Bardzo dobry dostawca internetu świadczący usługę na wysoki poziomie. Awaryjność żadna w ciągu roku. Prędkości wysokie i osiągalne. Bardzo dobre wsparcie techniczne BOK-u

5 / 5 2021-07-29

Wspaniały lokalny dostawca internetu. Klientem jestem od 4lat i jeśli nic się nie zmieni i usługi świadczone przez firmę Airmax bedą na tak wysokim poziomie to z przyjemnością przedłużę umowe. Konkurencyjna cena oczywiście negocjowalna, oraz dobra jakość usługi, profesjonalna obsługa działu BOK, zerowa awaryjność. Życzę aby inni dostawcy tak świadczyli swoje usługi i brali przykład z firmy Airmax.

5 / 5 2021-06-22

airmax internet

Pensjonat nasz jest położony w kłopotliwym miejscu jeśli chodzi o zasięg internetowy jak i telefoniczny. Jedynym rozwiązaniem i firmą która podjeła się współpracy świadcząc usługę na bardzo wysokim poziomie jest firma Airmax. Łącze które dostaliśmy to SLA 100/100Mb w pełni osiągalne. Klienci pensjonatu z przyjemnością korzystają z internetu. Polecamy firmę Airmax

5 / 5 2021-06-08

Swoją przygodę z Airmax zacząłem 3lata temu i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy. Przez te 3 lata dwie przerwy w dostawie internetu ale nie z winy operatora tylko u dostawcy prądu. Prędkość bardzo wysoka zgodna z zapisem w umowie. Obsługa miła i bdb wyszkolona. Polecam

5 / 5 2021-05-29

internet światłowody od AIRMAX to było dobre posunięcie w końcu stabilne łącze bez żadnych skoków prędkości ani rano, wieczorem czy w nocy, jeszcze się nie zdarzyła przerwa w dostawie internetu. polecam

5 / 5 2021-05-17

Internet godny polecenia. Fantastycznie sprawdza przy pracy i nauce zdalnej. Szybki, tani i najważniejsze to bezawaryjny!!!! Polecam

5 / 5 2021-05-12

Długo szukałem dostawcy takiego który mi zapewni stały i bezproblemowy dostęp do Internetu. Mieszkam w nowo wybudowanym domku pod Wrocławiem i nawet nie zdawałem sobie sprawy jak będzie ciężko znaleźć dobrego operatora. Po kilku testach u innych sprawdziłem łącze od AirMax a i w końcu mogę spokojnie pracować i mieć spokój od dzieci ciągle narzekających ze im coś przycina i laguje. Jak ktoś ma podobny problem to zachęcam to przetestowania, bo działa naprawdę dobrze.

5 / 5 2021-04-22

Moje próbne korzystanie z usług operatora Airmax kończy się za dwa dni i jestem bardzo zadowolony z ich jakości. Znalazłem tego operatora po długich poszukiwaniach na forum operatorzy.net.pl i spełnia on moje oczekiwania. Wcześniej miałem operatora Orange, ale niestety nie dawał on możliwości zwiększenia prędkości, mimo wielu próśb. Cały proces zamówienia i uruchomienia usługi trwał tylko trzy dni i już cieszyłem się z połączenia symetrycznego 100/100. Jeśli mieszkasz w zasięgu Airmaxa, polecam sprawdzić ich łącze. Mam nadzieję, że zostaną coraz więcej uczciwych dostawców.

5 / 5 2021-04-15

Świetny kontakt i szybka realizacja, zamówione łącze symetryczne, podłączone znacznie szybciej niż w ofercie otrzymanej, jakość bez zastrzeżeń, wszystko działa jak należ, kontakt techniczny 24h/dobę co bardzo cenimy, umowa na czas nieoznaczony, nic dodać nić ująć po prostu polecamy!

5 / 5 2021-03-19

Co tu dużo pisać , usługa na wysokim poziomie. Prędkości wysokie zgodnie z zapisem na umowie. Cenowo w stosunku do tak wysokich prędkości jest ok. Polecam bez dwóch zdań

5 / 5 2021-03-09

airmax internet

Jedyny na moim terenie dostawca z ofertą internetu bez umowy i bez faktycznych limitów. W LTE oficjalnie nie ma limitów ale jak sie przekroczy XX pobranych danych to internet spowalnia masakrycznie. W Airmaxie nie ma tego problemu, ilość pobranych danych nie wpływa na prędkość łącza. Dla mnie super rozwiązanie, bo nie musze się wiązać żadną umową.

5 / 5 2021-02-11

Od około roku wykorzystuję usługi Airmax. Wcześniej korzystałam z Orange, lecz na szczęście zdecydowałam się na zmianę w czasie. Pandemia i zdalne nauczanie mogły przynieść mi ciągłe problemy jak moi znajomi, ale dzięki Airmax wszystko działa płynnie i bez zacięć. Poleciłam tamtejsze połączenie moim znanym już wcześniej. Jako nauczyciel pracuję zdalnie z młodzieżą, a dzieci nie narzekają na opóźnienia w czasie gier, bajek czy filmów. Polecam skorzystanie z usług Airmax osobom, które mają słaby sygnał sieciowy w ich zasięgu.

5 / 5 2021-02-11

Swoją przygodę z Airmax rozpocząłem rok temu po przeczytaniu opinii w internecie. Nie zawiodłem się, wszystko działa prawidłowo. Prędkość wybrana jak najbardziej osiągalna. Cena przyzwoita. Łącze nie limitowane z adresem IP rzadko który dostawca ma w ofercie więc jak najbardziej polecam i zachęcam do współpracy z ową firmą

5 / 5 2021-02-02

Jestem w szoku jakością udostępnionego obrazu przez firmę Airmax z koltliny kłodzkiej, widok gór szokuje, a co ważne to jedyna taka usługa w internecie z tak wspaniałymi widokami bez reklam, oby było więcej takisch streamingów. Mój ulubiony stram to widok ze schroniska na Szrenicy polecam zajrzeć https://airmax.pl/kamery/schronisko_szrenica

5 / 5 2020-12-21

Założyłam internet w sieci Airmax mniej niż miesiąc temu. Przed wyborem tej sieci dokładnie przeanalizowałam oferty kilku innych, które wydawały się korzystne, jednak po bliższym przyjrzeniu się okazało się, że nie są one tak wspaniałe, jak się wydawało. Oferta Airmax jest wyraźna i przejrzysta, bez niejasności i zachęcania do zakupu niepotrzebnych usług. Montaż został szybko i rzeczowo przeprowadzony, a internet działa bez zarzutu. Obsługa klienta jest przyjemna, a ceny są rozsądne. Gorąco polecam.

5 / 5 2020-12-19

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do klienta. Instalacja szybka, bezproblemowa, i czysta. Użytkowanie codzienne również sprawne, internet nie tnie, jest szybki i w podstawowej ofercie wystarcza do zwykłego korzystania. Telewizja również w dobrej jakości, dużo programów. Cena, jakość, kontakt, obsługa - wszystko na plus. Zdecydowanie można polecić.

5 / 5 2020-10-13

Jeden z najlepszych operatorów internetu w województwie Dolnośląskim to bez wątpienia Airmax. Mieszkam we Wrocławiu i miałem już wiele usługodawców, ale dopiero przesiadka na Airmax sprawiła, że nie mam już problemów z ciągłymi przestojami w dostawie usługi, a dodatkowo korzystam z niskiego pingu i dostaję gratisowy statyczny adres IP. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale dali mi 2 tygodnie na wypróbowanie usługi i byłem zaskoczony pozytywnym efektem. Postanowiłem wykupić prepaid bez umowy i korzystałem z usługi przez dwa miesiące, po czym podpisałem 2-letnią umowę bez wahania. Gorąco polecam!

5 / 5 2020-10-06

airmax internet

Jako informatyk w jednej z dużych firm pod Wrocławiem, otrzymałem polecenie od szefa, żeby zorganizować szybki i stabilny internet o gwarantowanej przepustowości dla około 200 pracowników. Przetestowałem wiele firm, ale ostatecznie wybrałem Airmax, której prędkość i niezawodność były doskonałe, a cena była konkurencyjna i wynegocjowana zgodnie ze standardami. Obsługa firmy była na wysokim poziomie i bardzo pomocna. Proces wdrożenia całego projektu trwał tylko 3 dni robocze, co było bardzo szybko. Mój szef był bardzo zadowolony z mojej pracy i nagrodził mnie premią. Gorąco polecam Airmax.

5 / 5 2020-09-30

Brak jakichkolwiek zastrzeżen jeśli chodzi o funkcjonowanie łącza od firmy Airmax. Zero awarii, pingi niskie, brak lag, gry chodzą wyśmienicie nie trzeba się wkurzać. Polecam

5 / 5 2020-09-28

Usługa streamingu kamer IP od airmax jest na wysokim poziomie. Posiadają serwery w głównych węzłach internetu w PL. Brak potrzeby przekierowania portów RTSP bo otrzymujesz gotowy system podłaczenia, który od razu po podłączeniu zaczyna działać. Brak problemów z NAT gdzie w konkurencji często było problemem. Jakość wizji super.

5 / 5 2020-09-24

Polecam wszystkim zainteresowanym. Bardzo dobry solidny dostawca internetu. Nie ma zadnych limitów i problemow z awariami. Dużo szybszy od LTE. Trzyma niezawodnie predkosc i jakosc polaczenia. Adres IP statyczny gratis co nie ma większość dostawców. Polecam

5 / 5 2020-09-15

Dostawca który otrzymuje u mnie 5+ za brak jakichkolwiek awarii oraz za osiąganie wysokich prędkości potwierdzonych speedtestami z internetu. Zaletą mega jest adres IP statyczny globalny który otrzymuje się w gratisie do łącza i którego mam możliwość wykorzystania do monitoringu. Polecam

5 / 5 2020-09-03

Uruchomienie z aktywacją przebiegła u mnie expresowo bez jakichkolwiek problemów, trwała około 15min i już mogłem się cieszyć oknem na świat. Prędkość bardzo wysoko adekwatna do cen. Brak lag mogę wkońcu cieszyć się grą w internecie. Cały podłaczony sprzęt działa poprawnie. Polecam

5 / 5 2020-08-25

Internet od firmy Airmax polecam każdemu. Odkąd przesiadłem sie na ich usługe skończyły sie ciągłe problemy z lagami w grach i limitami. Jeśli chodzi o awaryjność to znikoma raz tylko miałem przerwę w mojej dwuletniej umowie ale trwała ona około 2godz, lecz nawet do nich nie dzwoniłem bo wiedziałem że energetyka coś robi o odłączyła zasilanie. Cenowo jest bdb a jeśli chodzi o prędkość to mega dobrze. Mam opcje 150Mb - polecam

5 / 5 2020-08-11

Na światłowodzie oferują prędkość 900Mb/s i bez problemu osiągają tę wartość. Jeśli ktoś skarży się, że nie wyciąga pełnej prędkości, możliwe, że używa słabego routera z D-linka lub zawieszającego się Cisco, który na pudełku pokazuje, że obsługuje prędkość 1Gb/s, ale w rzeczywistości nie może przekroczyć 100Mb/s. Osoby te często obwiniają Airmaxa, ale w rzeczywistości problem leży po stronie routera. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasza prędkość internetu będzie poziomie, warto zainwestować w porządny router, na przykład TPLINKA Archer.

5 / 5 2020-08-10

Bardzo szybkie łacze internetowe, które zdecydowanie polecam. Instalacja bezproblemowa i i ekspresowa. W domu mam wiele urządzeń które potrzebują stałego dostępu do internetu (drukarki, telefony, smatr tv) i wszystko działa poprawnie na łaczu od Airmax. Ten operator oferuje naprawdę stabilne łącze internetowe którego u innych firm nie doświadczyłem. Ping stały czasy niskie. Polecam

5 / 5 2020-08-05

Od około 2 lat korzystam z usługi firmy Airmax, która to dostarcza mi łącze symetryczne 100/100Mbps w niedużej wiosce po Grodkowem. Żadna inna firma nie była w stanie dostarczyć mi łącze na taki poziomie jak Airmax. Wcześniej korzystałem z Orange który to dostarczał mi łącze w porywach 5/1Mbps. W stosunku do Airmax to usługa Orange bez porównanie. Zdecydowanie polecam Airmax internet jest stabilny, bezawaryjny i za dobrą kasę. Polecam

4 / 5 2020-08-03

Firma Airmax jest godna polecenia, odkąd przeszedłem na ich usługi skończyły sie ciągle problemy z przerwami. Prędkości są bardzo wysokie, a pingi niskie. Ogólnie nie spodziewałem się że na wiosce można mieć dobry internet. Mieszkam w Zieleńcu na Opolszczyźnie. Polecam

5 / 5 2020-07-29

Jestem jednym z pierwszych klientów, którzy kupili buty Airmax i zawsze miałem pozytywne doświadczenia z tą firmą. Firmy ta ciągle się rozwija i idzie z postępem technologicznym, co przekłada się na jakość świadczonych usług, która mimo upływających lat pozostaje na wysokim poziomie. Obecnie mam łącze o prędkości 96Mb, ale rozważam przetestowanie szybszej opcji 150 Mb. Zdarzyły się tylko dwa incydenty, ale to nie była wina Airmax, a braku prądu w mojej okolicy. Obsługa klienta jest świetnie wykwalifikowana i przyjazna, potrafiąca rozwiązać każdy problem zdalnie. Szczerze polecam Airmax.

5 / 5 2020-07-27

airmax internet

Właściwie to nie ma się co rozpisywać. 12 lat współpracy z Airmaxem, to mogłoby wystarczyc za całą opinię :) Technicznie łącze sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Obsługa na najwyższym poziomie. Cenowo w tej chwili to bajka - obecnie za łącze 300 Mb płacę niecałe 40 zł. Jak dla mnie bomba, nie widzę sensu w szukaniu innego operatora. Poleciłem już wielu znajomym i nadal to robię.

5 / 5 2020-07-25

Internet w Airmax poleciła mi koleżanka. Zachwalała, że bez problemu przegląda media społecznościowe i ogląda seriale. Dzieci, które ma prawie dorosłe, też są zadowolone. Czego chcieć więcej? Wzięłam na próbę i testuję od tygodnia za darmo! Jestem zadowolona z tego jak działa :) Wystarczyło zadzwonić na infolinię i zestaw do odbioru internetu dostałam następnego dnia. Polecam

5 / 5 2020-07-22

Na początku roku rozpocząłem współpracę z tym dostawcą internetowym, który został mi polecany przez znajomego z branży IT. Po zainstalowaniu routera, przetestowałem łącze przez całą dobę przy użyciu narzędzia WinMTR w celu sprawdzenia, czy nie ma utraty pakietów. Ponadto, przetestowałem predkość łącza przy użyciu różnych testerów internetowych, takich jak speedomat czy speedtest. Oba wyniki były doskonałe, z prędkością pobierania i wysyłania danych zgodną z umową albo nawet wyższą o 10%. Zdecydowałem się podpisać umowę i przez ostatnie pół roku korzystam z szybkiego i stabilnego internetu od Airmax. Zdecydowanie polecam tą firmę, która umożliwiła mi dokładne przetestowanie oferowanych usług, co coraz częściej staje się praktyką pożądaną przez klientów.

5 / 5 2020-07-16

Polecam! Internet śmiga z prędkością światła :) Obsługa klienta na wysokim poziomie. Najlepszy stosunek cena/jakość/bezawaryjność. Czytelne warunki umowy. Proste podłączenie i aktywacja. Darmowy okres testowy na początku. Nie zawiodłem się.

5 / 5 2020-07-15

Super dostawca internetu, polecam go. Obsługa konsultantów na wysokim poziomie, Uprzejmi oraz cierpliwi ludzie a nie roboty jak dużych koncernech. Usługę od Airmax posiadam od dwóch lat i już się przymierzam powoli do przedłużenia umowy. Zastanawiam się również nad powiększeniem usługi o Monitoring ponieważ maja w gratisie globalny adres IP.

4 / 5 2020-07-14

airmax internet

Korzystam z Internetu Airmax od dawna i nie miałem z nim żadnych problemów. Korzystam z niego w domu, gdzie podłączone są różne urządzenia (komputery, Netflix TV itp.) i wszystko działa bez zarzutu także wieczorami. Co najważniejsze, program lojalnościowy jest bardzo korzystny dla stałych klientów - przy każdej umowie otrzymujemy coś dodatkowego. Biuro obsługi klienta również zasługuje na pochwałę - pracownicy są kompetentni, życzliwi i służą pomocą bez żadnego uprzedzenia. Zdecydowanie polecam korzystanie z Internetu Airmax.

5 / 5 2020-07-09

Firma Airmax jest godna polecenia. Całkowity brak awarii. Nie pomyślałbym wcześniej że mieszkając na „zadupiu” można mieć tak szybki i bezawaryjny dostęp do internetu. Wcześniej byłem skazany na Lte i nie można było to nazwać usługą, Pocztę w szczycie obciążenia łlacza nie potrafiłem sprawdzić. Odkąd posiadam Airmax serfuje po internecie i nic mnie nie ogranicza.

5 / 5 2020-07-06

Mieszkam na uboczach miasta Kalisz i przez długi czas poszukiwałem dobrego dostawcy internetu. Kolega polecił mi firmę Airmax którą testuje aktualnie i jak na razie nie zapeszając jest rewelka. Prędkość wysoka zgodna ze speedtestem, statyczny adres IP oraz brak limitów. Awaryjność na poziomie zero. Polecam firmę Airmax

5 / 5 2020-06-17

Witam, chcialbym wyrazic moja pozytywna opinie na temat firmy Airmax, ktora mnie mile zaskoczyla. Ogolnie, nie ma potrzeby podpisywania umowy na sile, poniewaz firma oferuje 2-tygodniowy okres testowy, podczas ktorego mozna w pelni sprawdzic predkosc internetu. Po tym czasie, usluga dziala wciaz na wysokim poziomie. Mialem problem z ustawieniem portow ze wzgledu na moj monitor, jednak dzial techniczny pomogl mi w tej kwestii. Do tej pory korzystam z uslugi Airmax przez dwa lata i na pewno bede kontynuowac wspolprace z ta firma. Polecam ja innym!

5 / 5 2020-05-22

Hej, wszystkim użytkownikom internetu! Chcę pomóc innym wybierać dobrych dostawców usług telekomunikacyjnych dla domu. Jeśli chodzi o Airmax, zdecydowanie polecam ich wszystkim. Są najlepszym rozwiązaniem w południowo-zachodniej Polsce. Internet jest naprawdę szybki, działa bez zarzutu, a obsługa klienta jest profesjonalna i skrupulatna. Zasługują na 5+! Polecam to rozwiązanie również niedowiarkom. Dziękuję panom z biura obsługi za cierpliwość w mojej sprawie.

5 / 5 2020-05-02

airmax internet

Jestem bardzo zadowolona z internetu i telewizji oferowanych przez tę sieć. Obsługa klienta w biurze jest bezproblemowa, pomocna i uprzejma. Na początku moją usługę podłączono na okres testowy bez żadnych zobowiązań. Podczas podpisywania umowy otrzymałam bez opłat nowy skonfigurowany router, którego potrzebowałam, kiedy moje ustawienia zostały popsute na starym routerze. Obsługa telefoniczna pomogła mi wybrać to, co było potrzebne, a telefon został odebrany niemal natychmiastowo. Prędkość internetu 900 Mb jest zupełnie wystarczająca dla całej mojej rodziny. Zdecydowanie polecam tę firmę i jej usługi.

5 / 5 2020-05-01

Polecam wybranie dostawcy Internetu światłowodowego, jeśli ktoś mieszkający na południowym zachodzie Polski zastanawia się nad tym wyborem. Przebieg zamówienia, podłączenia, darmowego testu oraz podpisanie umowy było sprawnie i w miłej atmosferze. Pracownicy biura obsługi klienta byli pomocni na każdym etapie, a Internet działał z prędkością, którą zamówiłem przez całą dobę, bez opóźnień o wieczorze. Nie zauważyłem spowolnienia, które znam z innych sieci w momencie większego obciążenia.

5 / 5 2020-04-26

Airmax światłowód w mojej opinii jest bardzo dobry pod kilkoma względami. Po pierwsze, szybkość dostępu do internetu jest zgodna ze specyfikacją umowy, a nawet po zastosowaniu routera poleconego przez obsługę, jest jeszcze szybsza. Nie miałem żadnych problemów z przerwami w dostawie ani spowolnieniami, a wieczorem wszystko działało bez zarzutów. Obsługa klienta jest szybka i rzeczowa, a infolinia jest dostępna w normalnych godzinach pracy, co nie zawsze jest oczywiste. Ponadto, wsparcie techniczne jest na bardzo dobrym poziomie, a kontakt z jednym z techników dostarczył mi pewności, że mam do czynienia z fachowcem. Zadzwonił do mnie nawet po tym, jak nie udało mi się odebrać jego połączenia. Wydaje się, że warto wspierać polskie firmy, które dostarczają dobrą jakość za atrakcyjną cenę. Takim właśnie przykładem jest Airmax. Mam nadzieję, że firma będzie się rozwijać i zwiększać zasięg na całym terenie Polski. Dla mnie najważniejsza jest dbałość o klienta, ponieważ konkurencja jest duża i łatwo można ich stracić.

4 / 5 2020-04-25

Wszystko w jak najlepszym porządku, nie mogłem sobie poradzić w uruchomieniem internetu, na drugi dzień zadzwoniłem do Techników i załatwiłem sprawę w ciągu 10 minut, naprawdę polecam, internet chodzi sprawnie bez żadnych problemów, dobrze, że już nie muszę się męczyć z LTE co wieczorami nie działa wogóle . Dziękuje i pozdrawiam.

5 / 5 2020-04-24

Miałem okazję przetestować usługę internetową od Airmax w Wrocławiu, która zapewnia prędkość 100/10 Mbits. Obecnie uzyskuję wynik 98/10Mbits oraz ping na poziomie 10-15ms bez skoków. Podłączenie jest bardzo łatwe i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Jakość sygnału wynosi -59 przy ccq 99%. Ta usługa internetowa posiada zewnętrzny adres IP. Aktywacja usługi trwała tylko 3 minuty. Bez wahania podpisuję umowę, ponieważ nie miałem jeszcze tak dobrego dostawcy internetu. Dla zainteresowanych, mogę przesłać zrzuty ekranu z wynikami testów. Pozdrawiam.

5 / 5 2020-04-24

airmax internet

Od około dziesięciu lat korzystam z internetu dostarczanego przez sieć Airmax. Do tej pory nie miałem żadnych większych problemów związanych z usługą, takich jak spadki prędkości czy braki w świadczeniu usługi. Kilka lat temu musiałem wymienić sprzęt odbiorczy ze względu na uszkodzenie, ale ta zmiana okazała się na plus, ponieważ dostałem nowoczesne urządzenia i teraz mogę korzystać z szybkiego internetu o prędkości około 300Mb/s. Dlatego pozostaję z tym samym operatorem, ponieważ są oni dla mnie opłacalni. Przygotowują świetne oferty dla swoich klientów z długim stażem. Dodatkowo, gdy mam problem, zawsze mogę porozmawiać z pracownikiem firmy, a nie z infolinią, aby uzyskać pomoc, jeśli jej potrzebuję. Tak właśnie było z wymianą urządzeń. Zadzwoniłem, ponieważ przestałem odbierać sygnał, a oni szybko i skutecznie zdiagnozowali problem. Na następny dzień już miałem u siebie nowe urządzenia gotowe do podłączenia. Ogólnie rzecz biorąc, z czystym sumieniem polecam operatora Airmax.pl.

4 / 5 2020-04-17

Oferta Airmax jest jak najbardziej poprawna. U konkurencji nie wyglada to tak dobrze a przerabiałem wielu operatorów. Airmax mają bardzo dobrze działające łacze i bezawaryjne. Obsługa BOK bardzo miła i pomocna dobrze wyszkolona. Sprzęt oferowany daje bardzo mocny sygnał mimo że mam ściany bardzo grube. Połączenie nie zrywa a prędkość jest zgodna z umową. Polecam

5 / 5 2020-04-14

Korzystamy z transmisji obrazu na naszej stronie www w naszej parafii i w święta mieliśmy oglądalność 320 osób. Obraz oraz dźwięk działał fantastycznie. Bardzo polecam firmę, dział biura obsługi klienta czynny nawet w święta to naprawdę warte uwagi.

5 / 5 2020-04-01

airmax internet

Znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii o tej firmie i stwierdziłem ze wypróbuje łącze od nich ponieważ na moim dotychczasowym internecie nie dało się pracować, teraz jak dzieciaki są w domu, grają i oglądają jakieś bajki to była jakaś masakra. Dwa tygodnie testuje i naprawdę widzę ze jest dużo lepiej niż miałem. Na chwile obecną polecam i myślę ze tak zostanie ;)

5 / 5 2020-03-31

Doświadczyliśmy trudnej sytuacji, gdy usługa Play przestała być dostępna na początku roku w jednym z naszych oddziałów. Innego operatora GSM oferującego usługi był zbyt drogi i zostaliśmy bez rozwiązania. Na szczęście pracownik skontaktował się z Airmax, którzy podłączyli nam szybsze łącze niż poprzednio i o połowę tańsze. Dla mnie to świetna oferta i zalecam szefostwu zmianę operatora w pozostałych oddziałach.

5 / 5 2020-03-31

Na starcie zaskoczyła mnie szybkość realizacji zamówienie, zamówiłem zestaw o 12 a następnego dnia o 11 stej już miałem zestaw w domu. Miejscowość to Czernica niedaleko Wricławia. Prędkość na bardzo wysokim poziomie szkoda tylko że tak późno dowiedziałem się o Airmax bo z wcześniejszym operatorem była straszna męka.

Rzetelne opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Siedziba
Wrocław

WWW
https://internet-wroclaw.net

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie