Kategorie: / Telekomunikacja / Usługi

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY Opinie Klientów

4.87/5.00 - ilość ocen: 91
opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY
5 / 5 2020-04-26

Bardzo dobrze oceniam Airma światłowód, kilka jasnych punktów: 1) Internet - szybkość zgodna ze specyfikacją z umowy...po zastosowaniu routera poleconego przez obsługę ..nawet wieksza. Nie odnotowalem żadnych przerw w dostawie lub spowolnień, nia ma efektu wieczoru 2) Obsługa klienta - szybko i zwięźle, rzadko spotykane żeby infolinia była czynna 24/7 3) Dobre wsparcie techniczne - Kontakt ze specjalistą przekonał mnie że mam do czynienia z człowiekiem co zna się na tym co robi. Sam oddzwonił po nieodebranym połączeniu. Warto wspierać polskie biznesy jeśli dostarczają dobra jakość w atrakcyjnej cenie - takim właśnie przykładem jest Airmax firme życzę rozwoju i zwiększenia zasięgu na całą Polskę. Dla mnie przede wszystkim najważniejsze: DBAŁOŚĆ O KLIENTA, KONKURENCJA JEST DUŻA WIEC ŁATWO GO STRACIĆ !!!

4 / 5 2020-04-25

Wszystko w jak najlepszym porządku, nie mogłem sobie poradzić w uruchomieniem internetu, na drugi dzień zadzwoniłem do Techników i załatwiłem sprawę w ciągu 10 minut, naprawdę polecam, internet chodzi sprawnie bez żadnych problemów, dobrze, że już nie muszę się męczyć z LTE co wieczorami nie działa wogóle . Dziękuje i pozdrawiam.

5 / 5 2020-04-24

Testowałem usługę w lokalizacji Wrocław, łącze radiowe 100 Mbit/s na 10 Mbit/s, na chwile obecną wyciągam 99 Mbit/s na 10 Mbit/s, pingi na poziomie 10 - 20 ms bez większych skoków. W związku podłaczenie jest banalnie proste instalacje wykonałem sam na Ubiquiti M5, sygnał na poziomie -60 (bardzo dobrze) oraz ccq 99% (jakość połączenia - bardzo dobrze). Testuje usługę z zewnętrznym adresem IP , Aktywacja usługi testowej trwała dosłownie kilkanaście minut. Podpisuje umowe ponieważ dawno nie spotkałem się z taka jakością usługi. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać print screeny z testami oraz wykresami bo wszystko monitoruje. Pozdrawiam

5 / 5 2020-04-24

Z sieci airmax korzystam już ok 10 lat. Nigdy nie miałem większych problemów, typu spadki prędkości czy brak świadczenia usługi. Kilka lat temu musiałem wymienić sprzęt do odbioru, bo coś się popsuło. Wymiana i tak wyszła mi na plus, bo dzięki temu dostałem nowoczesne urządzenia i w tej chwili mogę bez problemu odbierać internet z prędkością ok 300 mega. Dlaczego jestem tak długo u tego samego operatora - bo jest to dla mnie opłacalne. Naprawdę przygotowują świetne oferty dla klientów z długim stażem. Dodatkowo, wiem że gdy zadzwonię z problemem, to porozmawiam z pracownikiem firmy, a nie operatorem infolinii i uzyskam pomoc, jeżeli będę jej potrzebować. Tak było właśnie z tą wymianą urządzeń. Zadzwoniłem bo przestałem odbierac ich sygnał, szybko i poprawnie zdiagnozowali przyczynę, a na następny dzień, miałem już u siebie nowe urządzenia, gotowe do podłączenia. Reasumując, mogę z czystym sumieniem polecić operatora airmax.pl.

5 / 5 2020-04-21

Jako informatyk dużego przedsiębiorstwa dostałem zadanie od przełożonego, zorganizowania dobrego łącza symetrycznego o możliwie najwyższych parametrach, dla firmy zatrudniającej ok 200 osób, oczywiście jako że to bardzo odpowiedzialne zadnie, testowałem łącza rożnych firm. Łącze jakie dostarczył nam Airmax, spisywało się zdecydowanie najlepiej, czasy dostępu do ważnych dla nas serwerów w granicach 10ms, stabilność łącza w okresie testu na najwyższym poziomie. Do tego wszystkiego doskonała pomoc techniczna 24h na dobę oraz duża pula adresów publicznych. Nie mamy jakichkolwiek zastrzeżeń decyzja padła na Airmax. Jak tylko skończy mi się umowa to również mam zamiar korzystać z usług firmy. Pozdrawiam i polecam serdecznie.

4 / 5 2020-04-17

Oferta jak najbardziej ok. U innych operatorów jest znacznie gorzej - przerabiałem. Bardzo dobrze działający internet. Obsługa bardzo miła. Podczas ostatniego kontatku zostałem dobrze obsłużony. Router daje mocny i zadowalający sygnał internetowy. Połączenie jest dobre, osiąga parametry określone umową. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

5 / 5 2020-04-14

Skorzystaliśmy z firmy do transmisji obrazu na stronie internetowej w naszej niewielkiej Parafii, w święta oglądalność prawie 300 osób, obraz działał doskonale, bardzo polecam, dział techniczny dostępnym nawet w święta to naprawdę cene, polecam pozdrawiam

5 / 5 2020-04-01

Znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii o tej firmie i stwierdziłem ze wypróbuje łącze od nich ponieważ na moim dotychczasowym internecie nie dało się pracować, teraz jak dzieciaki są w domu, grają i oglądają jakieś bajki to była jakaś masakra. Dwa tygodnie testuje i naprawdę widzę ze jest dużo lepiej niż miałem. Na chwile obecną polecam i myślę ze tak zostanie ;)

5 / 5 2020-03-31

Mnie zaskoczyła szybkość realizacji, zadzwoniłem o 14 a następnego dnia o 13 już internet śmiga, miejscowość to Czernica pod Wrocławiem, prędkości naprawdę świetne, szkoda ze tak późno się dowiedziałem o Airmax i męczyłem się na polsacie cyfrowym :), Polecam!

5 / 5 2020-03-31

Mieliśmy dość nieprzyjemną sytuację w jednym z oddziałów po tym jak play stracił możliwość świadczenia usługi na początku roku, oferta od innego gsm była, delikatnie mówiąc, trochę zawyżona i zostaliśmy z przysłowiową ręką w nocniku, na szczęście jeden z pracowników wysłał zapytanie do Airmax, w ciągu kilku dni podłączyli nam łącze szybsze od poprzedniego i prawie o połowę taniej, jak dla mnie świetna oferta, będę namawiać szefostwo na zmianę operatora w innych oddziałach.

Rzetelne opinie o AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

AIRMAX INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Siedziba
Wrocław

WWW
https://internet-wroclaw.net

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie