Kategorie: / Komputery i Internet / Serwis / Telekomunikacja / Usługi

@ ALFANET Małolepszy Marcin Opinie Klientów

średnia ocen: 4.15
opinie o @ ALFANET Małolepszy Marcin
3 / 5 2024-01-23

Alfanetowi w głowie się powywracało od monopolu, tam gdzie go mają. Za łącze 100mb/s wołają tyle, co inni operatorzy za 300mb/s albo jeszcze taniej. Całe szczęście w moim bloku Nexera zakłada już światłowód i jak przyjdzie czas końca umowy, to nowego dostawcę będę wybierał nogą. A jest w czym wybierać. Ale cokolwiek to będzie, będzie to tańsze od Alfanetu. Ciekawe, czy Alfanet zachowa się jak małorolny co woli nie sprzedać, niż sprzedać taniej...

3 / 5 2023-09-05

W umowie internet 570MB/s, a w rzeczywistosci okolo 20MB/s. Przyjechali technicy i zdiagnozowali, ze wszystkie nasze 4 laptopy i dwa telefony sa za stare, dokladnie powiedzieli, ze nie jest mozliwe usskanie szybkiego intenetu na naszym sprzecie (mam naowy telefon wyszedl w 2023 roku). Tymczasem w weekend we Wroclawiu gdzie mam umowe na 600MB w Vectra internet 2GB na naszym najstarszym laptopie. W skrocie Vectra - 600MB w umowie i w rzeczywistoscie - cena 45zl/miesiac Alfanet - 570Mb w umowie, a 20MB w rzeczywsitosci - cena jedyne 147zl/miesiac

5 / 5 2021-02-03

Jeśli zdecydujesz się na założenie internetu u Małolepszego z Częstochowy, na początku będą bardzo mili i będą bardzo chętni do podpisania z Tobą umowy. Jednak, jeśli postanowisz zrezygnować po pewnym czasie, nie oczekuj, że będą chcieli z Tobą rozmawiać. Zamiast tego, będą grozić, że wzywają Cię do sądu, jeśli nie uregulujesz zaległości w terminie. Szczerze mówiąc, mój internet był bardzo słaby i nie spełniał obietnic zawartych w umowie. Dlatego odradzam każdemu zainteresowanemu światłowodem Małolepszego z Częstochowy. To samo dziadostwo oszustów!

0 / 5 2019-03-20

Zdarzenie godne skandalu: firma internetowa, która podaje się za profesjonalistę w swojej dziedzinie, nie potrafi obsługiwać poczty elektronicznej i nakazuje klientom kontaktowanie się za pomocą poczty tradycyjnej. Następnie, gdy klienci złożą reklamację, firma wysyła ich do sądu i domaga się zapłaty za problem, który był przedmiotem reklamacji. Bardzo ważne jest zachowywanie rachunków, korespondencji i listów przez okres pięciu lat, ponieważ w przeciwnym razie można napotkać trudności. Przykładowo, mam problem z firmą z 2012 roku, która pomimo awarii i braku sprzedaży sygnału, wystawiła mi rachunek na kwotę 105 złotych i podała mnie do sądu.

0 / 5 2019-02-23

Już od czterech lat korzystam z internetu dostarczanego przez tę firmę i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. Moje połączenie ma prędkość 100Mb i jedynie w godzinach szczytu, czyli głównie w weekendy, nieznacznie zwalnia, osiągając prędkość między 70 a 80Mb. Jednak ta delikatna różnica nie jest praktycznie odczuwalna. Ponadto, nigdy nie miałem żadnych trudności z utrzymaniem połączenia, co było częstym problemem, gdy korzystałem z usług Netii. Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam tę firmę.

0 / 5 2019-01-04

Używam tego dostępu do internetu od dwóch miesięcy i jest to kompletnie nieudane doświadczenie. Strony potrzebują od 3 do 5 minut na załadowanie, co jest frustrujące. Co gorsza, podpisałam umowę na 3 lata. Jeśli problem będzie kontynuowany, będę zmuszona skonsultować się z prawnikiem.

0 / 5 2019-01-04

Używam tego internetu od dwóch miesięcy i jestem bardzo rozczarowana. Strona internetowa wczytuje się w ciągu 3-5 minut, co jest całkowicie bez sensu. Dodatkowo, niechcący podpisałam umowę na 3 lata. Jeśli sytuacja nie poprawi się, będę musiała zwrócić się o pomoc do prawnika.

5 / 5 2018-11-11

Było trochę zamieszania z umową, ale wyraźnie widać, że firma stale się rozwija i poprawia drobiazgi. Mam internet, telefon i telewizję, i wszystko działa dobrze. Polecam.

5 / 5 2018-10-22

Obsługa tutaj jest niezwykle uprzejma :) Jeśli nie ma dostępu do Internetu, wystarczy, że zadzwonię, a zostanę poinformowany o przyczynie ... Otrzymuję odpowiedź, na przykład o awarii, po której internet zostanie przywrócony do działania o godzinie 18:00. Przychodzę o 18:10 i wszystko działa super :) Bardzo polecam!

5 / 5 2018-10-22

Obsługa jest wyjątkowo przyjemna :) Otrzymuję konkretne informacje, nawet jeśli nie ma dostępu do internetu... wtedy po prostu dzwonię i dowiaduję się, dlaczego tak jest. Otrzymuję odpowiedź, na przykład, że jest awaria, ale internet będzie działał o godzinie 18. A potem, gdy o 18.10 wchodzę, wszystko funkcjonuje świetnie :) Gorąco polecam!

0 / 5 2018-10-07

Po zgłoszeniu swojego problemu, osoba odbierająca telefon w dziale "rozliczenia" niestosownie i lekceważąco stwierdza: "A nie zauważyła Pani, co Pani podpisuje". Po podpisaniu umowy doświadcza się żenującego podejścia ze strony pracowników. Dodatkowo, po podłączeniu usługi, informują, że abonament jest droższy dla firm i że istnieją koszty związane z podłączeniem. Nie polecam.

5 / 5 2018-10-03

Cześć, chciałem podzielić się moją opinią na temat usług firmy ALFANET, prowadzonej przez Marcina Małolepszego. Zamówiona przeze mnie usługa została wykonana profesjonalnie. Instalator posiadał duże umiejętności oraz przyjemnie zaproponował mi swój sposób instalacji. Bardzo mu dziękuję i z pełnym przekonaniem polecam. Pozdrowienia, Tomek

5 / 5 2018-09-13

jestem bardzo zadowolony,ostatnio włączono radio /m.innymi RMF Classic/ oraz wiele niekodowanych.Dziękuję za Supertennis.

5 / 5 2018-08-05

Przez kilka lat korzystałam z usług alfanetu i było to w porządku. Jednak od kilku miesięcy prędkość internetu zamiast 8/16 wynosiła tylko 0,5. Kiedy przyszło czas na podpisanie nowej umowy, przedstawiciel firmy był bardzo arogancki i niezgodny z moimi określonymi oczekiwaniami. Nie chciał dostosować opłaty do faktycznej prędkości (59 zł) i oznajmił, że alfanet będzie oferował tylko prędkość 10Mb za dużo wyższą cenę. Ignorował fakt, że na wsi takiej prędkości nie da się osiągnąć. Ostatecznie przeszłam na mobilnego plusa, co okazało się dobrym rozwiązaniem.

5 / 5 2018-06-30

Od około 10 lat korzystam z internetu oferowanego przez AlfaNet. Na początku miałem dostęp do 2 megabitów, co było w tamtym czasie całkiem nieźle. Obecnie korzystam z sieci o przepustowości 5 megabitów, jednak niestety często nie uda mi się osiągnąć takiej prędkości, a już na pewno nie uzyskuję pełnych 5 megabitów. W przeszłości polecałem tę usługę każdemu, ale obecnie bardzo poważnie zastanawiam się nad zmianą usługodawcy.

1 / 5 2018-05-22

mnie, że światłowód to tragedia z powodu przestarzałych routerów, które mają słaby zasięg i potrafią przerywać nawet w jednym pomieszczeniu. Jeśli router jest ustawiony blisko okna, to i tak potrzebuje otworzyć jedną szybę, aby działać, ale nawet wtedy nie jest stabilny i traci 70% szybkości. Przy każdym kroku sygnał jest przerywany, co sprawia, że muszę wymieniać router aż 5 razy, na nadzieję, że będzie lepiej. Naprawdę żałuję tego stanu rzeczy.

3 / 5 2018-05-01

Ta firma nie rozumie znaczenia słowa "stabilność". Nigdy nie ma pewności, że połączenie nie zostanie utracone, a prędkość internetu jest bardzo niestabilna - czasami działa tak źle, że lepiej, gdyby w ogóle nie działał. Mam poważne zastrzeżenia do jakości oferowanej usługi - 1 Mbps to nie to samo co 1 Mbps. Nie widzę żadnych postępów w jakości świadczonych usług, co sugeruje, że firma nie stara się w ogóle się rozwijać. Obsługa klienta jest żałosna - nie ma żadnej zapobiegawczości ani pomocy w rozwiązaniu problemów z połączeniem. Ostatnio nawet infolinia nie odbiera telefonów. Zdecydowanie odradzam tę firmę z całego serca.

5 / 5 2018-03-25

Jestem bardzo zadowolony! polecam

5 / 5 2018-03-10

Do tej pory byłem usatysfakcjonowany z firmy. Internet działał szybko i w ciągu półtora roku tylko kilka razy nie działał przez maksymalnie 30 minut. Niestety, potrzebuję teraz faktury VAT i okazuje się, że abonament wynosi tylko 1 zł miesięcznie, a reszta kwoty to opłata za sprzęt, którego nigdy nie widziałem. Starania o kontakt w celu uzyskania dokumentu zakupu sprzętu okazały się bezskuteczne, ponieważ moje wiadomości są ignorowane. Przejrzałem umowę z moim mężem i nie widziałem tam nic o takiej miesięcznej opłacie, ale to nasz błąd, ponieważ pewnie tego nie zauważyliśmy. Jednakże, jako uczciwy człowiek, sądzę że słowna umowa również ma swoje znaczenie. Zachęcam wszystkich do dokładnej analizy umowy przed jej podpisaniem, aby uniknąć niespodzianek i mieć świadomość, że należy nastawić się na brak kontaktu ze sprzedawcą.

0 / 5 2018-02-14

Przedstawiamy zalecenia firmy Okazjoneo.pl s.c. dotyczące usług realizowanych przez firmę @ALFANET Małolepszy Marcin w obszarze rozwiązań internetowych i telefonicznych. Potwierdzamy, że firma @ALFANET Małolepszy Marcin solidnie wykonuje instalacje dostępu do internetu oraz telefonii cyfrowej, a także świadczy wzorowy serwis nad tymi usługami.

2018-01-04

Trzeba się zastanowić przed ...

2 / 5 2017-12-05

Nie polecam. Internet dostarczany przez Alfanet jest szybki, ale bardzo nie stabilny. Pozdrawiam

1 / 5 2017-09-04

Potwierdzam, że mam negatywną opinię na temat obsługi klientów, a zwłaszcza jednego pracownika (podaje numer telefonu komórkowego). Przydarzyło mi się to przynajmniej trzy razy i naprawdę przekroczył wszelkie granice. Przez kilka lat byli uprzejmi, gdy starali się o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Jednak po otrzymaniu wsparcia, ich "sentymenty" szybko zniknęły.

5 / 5 2017-09-04

mam od nich internet od wielu lat i jestem zadowolony, nawet jeśli coś nie działało serwis szybko reagował

5 / 5 2017-08-22

Zachowanie pracowników biura obsługi klienta jest absolutnie nieakceptowalne, ponieważ przejawia się ono chamstwem i butą. Mają pewność siebie na nieprzyzwoitym poziomie, a ich postawa jest pełna arogancji, tak jak w czasach PRL-u. Myślą, że wszystko robią doskonale, a klient jest tylko uciążliwością. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług! Rynek wkrótce oceni ich dochody w sposób znaczący.

2017-07-18

jestem z Alfanetem od prawie dwóch lat, ze światłowodami i firmą nie miałem nigdy żadnych problemów, pozdrawiam

5 / 5 2017-06-29

Przez cały okres od 2004 roku jestem związany z firmą Alfanet. Przez te wszystkie lata nie zdarzyło mi się jeszcze napotkać żadnych trudności w kontakcie z ich obsługą klienta oraz pracownikami. To zdecydowanie świadczy o tym, że mogę polecić tę firmę. Gdyby było inaczej, czy pozostawałbym z nimi przez tak długi czas, aż przez 14 lat?

5 / 5 2017-06-29

Przez cały okres od 2004 roku jestem związany z firmą Alfanet i muszę przyznać, że nigdy nie doświadczyłem żadnych problemów z obsługą klienta ani pracownikami. Jestem z nimi od tak długiego czasu, więc z pewnością polecam tę firmę. Gdyby było inaczej, to czy zapewne nie pozostałbym w niej przez 14 lat?

Rzetelne opinie o @ ALFANET Małolepszy Marcin

@ ALFANET Małolepszy Marcin

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://www.alfanet24.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48600356416

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie