Kategorie: / Foto

Bluesklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.26
opinie o Bluesklep.pl
5 / 5 2019-03-21

Cała transakcja przebiegła bez problemów i w szybkim tempie. Przesyłka dotarła na miejsce po 4 dniach od złożenia zamówienia. Jednak, jedyny powód dla którego obniżam ocenę, to otrzymanie telefonu w innym kolorze niż zamawiałem (nawet potwierdzałem kolor w e-mailu). Ogólnie jestem zadowolony z usługi. Poniadto, możliwość śledzenia trasy przesyłki okazała się bardzo przydatna.

5 / 5 2019-03-15

Rewelacyjne miejsce do robienia zakupów. Nie ma żadnych trudności z kontaktowaniem się, przesyłka jest szybka, a towar dokładnie odpowiada opisowi. Jedyną szkodą jest fakt, że pochodzi z Niemiec, ale to właśnie powoduje tak niską cenę. Ogólnie wszystko jest w doskonałym porządku, gorąco polecam!

5 / 5 2019-03-15

Ten sklep jest wspaniały. Nie ma żadnych trudności z kontaktami, przesyłka jest szybka, a towar zgodny z opisem. Jedyna szkoda to fakt, że pochodzi z Niemiec, jednak właśnie dlatego jest taki niski w cenie. Wszystko jest w najlepszym porządku, gorąco polecam!

5 / 5 2019-03-13

Firma jak najbardziej w porządku, przesyłka zgodna z zamówieniem i na czas. Wszystkim potencjalnym kupującym polecam ten sklep.

0 / 5 2019-03-08

Wszystkie zakupy zostały dostarczone poprawnie, a zamówiony przedmiot jest w dobrym stanie. Jednak w sklepie, gdy go kupowałem, cena była inna niż ta, którą otrzymałem w wiadomości od sklepu. Chodziło o to, że dostawa miała być darmowa!

0 / 5 2019-03-08

Wszystko przyszło z dostawą i aparatem w dobrym stanie. Jednak w sklepie cena, za którą kupowałem, była inna niż ta, którą otrzymałem w wiadomości od sklepu. Chodziło o to, że dostawa miała być darmowa!

5 / 5 2019-03-06

Wcześniej miałem dobre doświadczenia z zakupami, ale teraz nie potraktowano mnie jako stałego klienta. Czekałem na towar przez trzy tygodnie, ale ostatecznie zrezygnowałem z zamówienia ze względu na frustracje. Nie będę już robił zakupów w tym sklepie, ponieważ nic dobrego mi się nie przydarzyło. Sprzedawca próbuje zrzucić winę na zaginięcie przesyłki, ale w rzeczywistości nie są w stanie dostarczyć zamówionego obiektywu. Słyszałem już o tym aż trzy razy i nie chcę słuchać tego więcej. To koniec i powtarzam, KONIEC.

0 / 5 2019-03-06

Ten sklep nie jest godny polecenia i lepiej unikać go. Zamówiłem telefon Nokia 5310 15.06 i dokonałem płatności. Otrzymałem potwierdzenie, że zamówienie zostanie zrealizowane, gdy towar będzie dostępny w sklepie. Niestety, nie było informacji na stronie internetowej sklepu, że nie ma towaru na stanie. Otrzymany 25.06 telefon okazał się nie działać, więc skontaktowałem się ze sklepem i poinformowałem o chęci zwrotu towaru. Pracownik zapewnił mnie, że to nie problem i zaoferował wymianę na nowy. Wysłałem telefon na swój koszt listem poleconym, ale przez długi czas nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Gdy dzwoniłem do sklepu, pracownicy byli niejednoznaczni i nie byli w stanie dostarczyć żadnych informacji dotyczących mojego zamówienia. Mimo, że minęło od tego czasu już kilka tygodni, to wciąż nie otrzymałem telefonu. Złożyłem wniosek o zwrot pieniędzy, ale zdaję sobie sprawę, że muszę trochę poczekać na rozpatrzenie mojej sprawy. W sumie, od momentu zamówienia (15.06) do dzisiaj (21.07) nie udało mi się otrzymać towaru. Nie rozumiem, jak ten sklep może nadal działać przy takiej sytuacji.

5 / 5 2019-02-20

Jestem w ogólności zadowolony z tego, jak zamówienie zostało zrealizowane. Chociaż nie było towaru dostępnego w sklepie, personel regularnie informował mnie o wszystkich decyzjach dotyczących oczekiwania. Sklep oferuje dobrą cenę - gorąco go polecam.

5 / 5 2019-02-20

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z realizacji mojego zamówienia. Pomimo tego, że nie było towaru dostępnego w sklepie, obsługa na bieżąco mnie informowała o wszystkich decyzjach związanych z moim oczekiwaniem. Dodatkowo, cena była bardzo korzystna, dlatego gorąco polecam ten sklep.

2 / 5 2019-02-14

Nie radzę kupować w tym sklepie, ponieważ pomimo dokonania przedpłaty już od 9 dni czekam na zamówiony aparat, który wciąż nie dotarł. Obsługa klienta nie jest zbyt pomocna, wciąż obiecuje różne daty dostawy, ale nie wykonuje żadnych działań. Gdy pytam o aparat, spotykam się z wymówkami i słyszę różne terminy dostawy, które nigdy nie są dotrzymane. Ostatecznie, gdy zwróciłam uwagę na to, że aparat jest prezentem urodzinowym dla mojego dziecka, obiecano mi wysłanie go w piątek, ale niestety nie zostało to zrealizowane i teraz jest piątkowy wieczór, a mój dziecko nadal nie dostało prezentu. Uważam, że takie lekceważenie klienta jest nie do zaakceptowania, dlatego nie polecam tego sklepu. Pomimo tego, że często robię zakupy przez internet, nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta.

5 / 5 2019-02-08

Fachowa i przyjazna obsługa, szybka wysyłka, polecam!

0 / 5 2019-01-31

Od kilku dni szukałem w sklepach aparatu Nikon D80 z obiektywem. Zdecydowałem się skorzystać z porównywarki i ustaliłem, że w Bluesklepie jest najtaniej. Wysłałem do nich maila z pytaniem o czas realizacji zamówienia i dostałem odpowiedź, że w ciągu 2-3 dni będzie gotowe. Rano weszłem na stronę i złożyłem zamówienie, ale po kilku godzinach otrzymałem maila, że towaru nie ma na stanie i nie wiedzą, kiedy będzie dostępny ani kiedy będzie mogli mi go wysłać. Bardzo się rozczarowałem, że próbują zatrzymać pieniądze klientów, obiecując niską cenę, a potem nie spełniając swoich obietnic. Powinni po prostu powiedzieć, gdy nie mają sprzętu na stanie.

5 / 5 2019-01-30

tranzakcja odbyła się bez przeszkód, towar dostarczony sprawnie. polecam

0 / 5 2019-01-25

Dziwaczne jest wystawianie do sprzedaży przedmiotów, których nie posiadamy. Długie oczekiwanie na telefon oraz inne nieprzyjemności wpływają negatywnie na moją opinię o sklepie, ale na plus należy zaliczyć dobre kontakty. Ogólnie rzecz biorąc, starają się dotrzymać zamówień.

0 / 5 2019-01-25

Dziwaczne jest wystawianie towaru na sprzedaż, którego nie posiadamy. Długi czas oczekiwania na telefon oraz inne formy rozrywki obniżają moją ocenę sklepu, jednak na plus zasługuje dobry kontakt. Mimo wszystko pracownicy starają się sprostać zamówieniom.

2 / 5 2019-01-25

Zamówiłem aparat cyfrowy 16 maja i otrzymałem informację, że zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko sprzęt trafi do sklepu, więc dokonałem wpłaty na należność. 25 maja zadałem pytanie w sprawie mojego zamówienia, a w odpowiedzi 26 maja dowiedziałem się, że muszę poczekać do 29 maja. 29 maja zrezygnowałem z zamówienia i poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale masowo napotykałem trudności. Ostatecznie przelałem mi pieniądze 10 czerwca, mimo że wcześniej twierdzili, że już dokonali wpłaty. Jestem bardzo niezadowolony z obsługi w tym sklepie i nie polecam go.

5 / 5 2019-01-23

Wczoraj otrzymałem obiektyw. Wszystko było OK. Obsługę klienta oceniam wysoko, bo nie było żadnych problemów.

5 / 5 2019-01-14

Produkt dobry,w fabrycznym opakowaniu.Menu w j. polskim + oprogramowanie. Jestem zadowolony z zakupu mimo długiego czasu realizacji (16 dni).

0 / 5 2019-01-10

Przesyłka dotarła punktualnie i wszystko zostało starannie zapakowane. Jednak, zauważono dwa drobne minusy. Telefon został sprowadzony z Anglii i ma angielski numer na pudełku oraz posiadał ładowarkę z angielską wtyczką i wymagało to zastosowania przejściówki, co w naszych warunkach jest nieco niewygodne, ale można z tym żyć. Poza tym, telefon był w doskonałym stanie, chociaż folie zabezpieczające były już zdjęte z ekranu i aparatu. Warto dodać, że gwarancja pochodzi od sklepu, a nie producenta.

Rzetelne opinie o Bluesklep.pl

Bluesklep.pl

Siedziba
PRUSZCZ GDANSKI

WWW
http://www.bluesklep.pl

Email
-

Telefon
0-801 003 148

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie