Kategorie: / Pozostałe

Chroma.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.79
opinie o Chroma.pl
1 / 5 2019-03-13

Straszna sytuacja. Wtorku zamówiłem towar o wartości 850 zł. Obiecano mi, że zostanie on zrealizowany w ciągu jednego dnia. Jednak mimo tego, system podał, że wysyłka nastąpi w czwartek, a dostawa dopiero w piątek. Jest to skandal. Sprawdzając w czwartek, czy przesyłka została już wysłana, okazało się, że sami zmienili wysyłkę i dostawę na piątek oraz poniedziałek. To już narusza prawa i ingeruje w umowę zawartą na odległość. Pracownik z głupkowatym uśmiechem powiedział mi, że zmienili regulamin i nie przysługuje mi reklamacja. To kpina!

2 / 5 2019-03-13

Podczas korzystania z programu w przeglądarce Chrome wszystko działa bez zarzutu. Jednakże, gdy trzeba porozmawiać z przedstawicielem działu handlowego, zaczynają się problemy. Nigdy wcześniej nie napotkałem na taką sytuację. Dopiero po pewnym czasie, wraz z klientem, odkryliśmy, że w dolnej partii zamówionych katalogów brakuje całej strony (czyli czterech). Od października odwoływałem się do działu reklamacji, jednakże bezskutecznie. Ostatecznie, udało mi się otrzymać rabat dla przyszłego zamówienia, ale niestety nigdy nie zostało ono zrealizowane. Po powtórnym skontaktowaniu się z panią Martą z działu handlowego, słyszałem tylko o potrzebie przypomnienia o sprawie, a później ciszę. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia i nie polecam jej gorąco.

0 / 5 2019-01-14

Drukarnia oferuje niskie ceny, ale jest tam kompletny nieporządek. Jeśli zamówisz usługę ekspresową, zdarza im się zapomnieć o jej wysłaniu. Ogólnie obsługa pozostawia wiele do życzenia, a uzyskanie jakiejkolwiek wyjaśnienia graniczy z cudem. Pracownicy są nieprzyjemni.

0 / 5 2019-01-14

W drukarni, mimo niskich cen, panuje kompletny chaos. Gdy zamawiasz pilny termin, często zapominają wysłać zamówienie na czas. Ogólnie obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, a wyjaśnienie jakiejkolwiek sprawy graniczy z niemożliwością. Pracownicy są nieuprzejmi i nieprzyjemni.

2 / 5 2018-11-17

W doskonały sposób pasuje do nich słowo "masakra". Nie spełniają warunków umowy i dodatkowo okłamują, twierdząc, że towar został wysłany, podczas gdy UPS potwierdza, że to nieprawda - nawet nie zlecali odbioru przesyłki, wygenerowali sobie tylko etykietę i myślą, że klient jest głupi! Brakują mi słów! Nigdy więcej! Nie polecam. Lepiej omijać szerokim łukiem!

3 / 5 2018-09-02

Moja reklamacja została odrzucona przez drukarnię, ponieważ nie sporządziłem protokołu z kurierem. Paczka wydawała się być w dobrym stanie, jednak zawarte w niej druki były pogniecione i połowa z nich była nieprzydatna. Okazało się, że nie jest to wina drukarni, a ja zostałem z dużą ilością bezużytecznych wydruków, za które zapłaciłem 1500 złotych. Nie polecam korzystania z tej drukarni i nigdy więcej tam nie zamówię.

0 / 5 2018-07-28

Od długiego czasu korzystam z usług drukarni, jednakże zauważyłam, że coś nie jest w porządku od roku. Dzisiaj w końcu osiągnęłam punkt krytyczny, ponieważ jestem bardzo zaniepokojona traktowaniem klientów. 24 sierpnia 2018 złożyłam zamówienie na drukowanie 5000 kopert w rozmiarze C4 i dwóch kolorach, co nie było moim pierwszym zamówieniem. Niestety, system odrzucał moje zlecenie przez cztery dni z powodu problemów z konwersją kolorów Pantone do CMYK. Ostatecznie wysłałam kolory Pantone w formacie PDF za pomocą poczty elektronicznej, a otrzymałam potwierdzenie tego zamówienia 28 sierpnia 2018. Jednakże trzy dni później, klientka poinformowała mnie, że nie otrzymała zamówienia, mimo że system informował mnie o jego wysyłce. Dzisiaj, 7 września 2018, moje zamówienie wciąż nie dotarło, a infolinia powiedziała mi, że zlecenie nie może zostać zrealizowane z powodu problemów technicznych i pieniądze zostaną mi zwrócone. Mimo to, system wciąż wyświetla informacje o jego wysyłce. Jestem zszokowana tym całym zachowaniem i braku słów, aby to opisać. Dlatego radzę wszystkim uważać.

0 / 5 2018-07-27

Sytuacja jest bardzo kiepska: zamawiałem arkusze na poniedziałek, jednak system miał wysłać je tego samego dnia, ale okazało się, że pojawi się dopiero w środę. Umówiłem klienta na czwartek, a potem dostałem maila, że wyślą go w piątek, a wcześniej powiedziano mi, że kurier nie odebrał i mieli awarię. Już minęły 4 dni od pierwotnego terminu. Kontaktując się z firmą, jestem zbywany brzydkimi słowami i obiecaniem oddzwonienia, ale na maile nie odpowiadają. To jest kompletny syf!

0 / 5 2018-07-22

Jeśli musisz wykonać jakieś zadanie w określonym terminie, nie polecam delegować go na stronie Chroma.pl, ponieważ w przypadku reklamacji będziesz czekać w nieskończoność na rozpatrzenie reklamacji.

0 / 5 2018-07-22

Jeżeli posiadasz jakieś zadanie do wykonania w określonym terminie, lepiej unikaj wysyłania go na Chroma.pl, ponieważ w przypadku reklamacji będziesz musiał czekać bardzo długo na rozpatrzenie.

0 / 5 2018-07-12

Słaba jakość obsługi, straszny sposób komunikacji drogą mailową, albo wcale. Ceny indywidualne są sporządzane w niedbały sposób, a potem podczas składania zamówienia odkrywa się, że coś tam zostało pominięte i podnoszą cenę. Panuje chaos, po kilku tygodniach trzeba prosić o otrzymanie faktury. Jednak nikt nie chce przyjąć odpowiedzialności...

2018-06-23

Zamówiłam katalogi zafoliowane, otrzymałam niezafoliowane. Cza, nery, zupełnie bez sensu.

2018-06-21

Dramatyczna obsługa reklamacji

5 / 5 2018-04-15

Ta drukarnia jest naprawdę godna polecenia! Wydruki są w wysokiej jakości i zawsze dostarczane na czas. Przez cały ten czas była dla mnie obsługiwana przez Panią Anetę S. Bardzo polecam tę Panią, nawet podczas ostatnich miesięcy ciąży, cały czas pracowała i sprawdzała, czy wszystko jest w porządku z produktami. To najlepsza drukarnia, z jaką miałem przyjemność współpracować!

5 / 5 2018-03-24

Nie można było się dodzwonić do nich w sprawie 3 zleceń. Jedno zlecenie zostało źle przycięte, a drugie miało pofalowany papier (reklamacje zostały uznane, ale straciłem tydzień czasu na załatwienie sprawy). Trzecie zlecenie było zrolowane w tubę w taki sposób, że baner po wyjęciu wyglądał jak szmata. W kwestii terminowości byli w porządku, ale nie reagowali na telefony, a na maila odpowiadali dopiero po 48 godzinach. Jakość druku nie była rewelacyjna, ale widziałem też gorsze.

5 / 5 2018-03-19

Wydruki są bardzo słabo wykonane, papier jest pogięty lub nawet podarty, a farba jest rozmazana. Około 30-40 sztuk z 100 wydruków jest niezdatnych. Komunikacja z obsługą jest bardzo trudna.

5 / 5 2018-03-19

Jakość druków jest bardzo niska - są słabo wykonane, papier jest zagięty, a nawet podarty, dodatkowo farba jest rozmazana. Z setki wydruków, około trzydziestu do czterdziestu trzeba wyrzucić. Jest bardzo trudno skontaktować się z obsługą!

2 / 5 2018-03-02

Nie dość, że doszło do rażącego błędu w druku i składzie zamówionych katalogów, zamieniając ich treści, to jeszcze reklamacja została odrzucona mimo, że klientowi przysługują słuszne roszczenia. To nieprofesjonalne podejście do biznesu, które deprecjonuje wysoką jakość usług. Zdecydowanie nie polecam.

0 / 5 2018-03-01

Ostrzegam przed Chroma.pl i podobnymi stronami internetowymi, gdzie robot wykonuje pracę zamiast człowieka. Przede wszystkim strona, na której składa się zamówienia, jest nieczytelna, co powoduje problemy. Dodatkowo, pracownicy nie wykazują dobrej woli, więc nie da się nic zrobić. Niska cena ma niestety swoje konsekwencje!

5 / 5 2018-01-22

Z Chromą współpracuję od ponad trzech lat. Zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem, szybko i bez problemu.

Rzetelne opinie o Chroma.pl

Chroma.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.chroma.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie