Kategorie: / Ogród

Domisad.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.98
opinie o Domisad.pl
5 / 5 2026-06-13

Duży plus za kontakt z obsługą. Szybko odpowiedzieli na moje pytania i pomogli dobrać odpowiednie rośliny. Duży wybór i szybka dostawa brawo Domisad

5 / 5 2026-06-13

Bardzo szybka dostawa. Zamówienie złożone jednego dnia, a następnego już było u mnie. Wszystko dobrze zabezpieczone.

5 / 5 2026-06-13

Hortensje przyszły w idealnym stanie. Duże rośliny, pełne pąków i zgodne z opisem. Widać, że sklep dba o jakość.

5 / 5 2026-06-13

Kupiłam drzewka kolumnowe do małego ogrodu i jestem zachwycona. Rośliny były zdrowe, dobrze ukorzenione i starannie zapakowane. Polecam Dom i Sad!

1 / 5 2026-06-11

Zamówiłam clemayis błękitny anioł . Miała byc sadzonka 3 letnia w 3 litrowej doniczce... Porażka,powiem więcej dno dna . Za sama sadzonki zapłaciłam 60 zl i plus przesyłka 22 zł a przyszło cos połamane,zbiednieje i małe .... Nie zostawie tego tak dopóki mi nie oddadzą pieniędzy. TO JEST OSZUSTWO I ZŁODZIEJSTWO NIE POLECAM!!!!!!!!!! DNK DNA

1 / 5 2026-06-07

Firma bardzo nierzetelna. jakość sadzonek drzewk nieadekwatna do zamówienia . Kontakt z sprawie reklamacji na żenujacym poziomie. prosze nie zamawiać niczego w tej firmie !.

1 / 5 2026-06-07

Szczerze : NIE POLECAM. Zamówiłem 3 sadzonki mini drzewek w doniczkach po 89 zł za sztuk. Otrzymałem 1 sadzonke w doniczce a 2 w balocie !? po reklamacji dostarczono mi 2 minidrzewka w doniczce w tym 1 połamane a drugie wysokości 22 cm i to z objawami choroby ( kedzierzawośc liści). Po kolejnej rekamacji otrzymałem ponownie drzewko w balocie , na dodatek suche. Próby wyegzekwowania zwrotu pieniedzy i reklamacje bezskuteczne. Kontakt telefoniczny w sprawie reklamacji praktycznie niemożliwy. Firma wbrew zapisom na swojej stronie internetowej nie szanuje klienta. SADZONKI BARDZO ZŁEJ JAKOŚCI. tO MÓJ OSTATNI ZAKUP W TEJ FIRMIE!!!

3 / 5 2026-06-03

Zamówiłam drzewka kolumnowe,poprzednio jedno ( śliwa) nie przyjęło się, zwracałam.Dostalam w zamian owszem śliwę ale nie kolumnową. Niedawno zamówiłam 2 jabłonie, morelę i brzoskwinię.To co mi przysłano woła o pomstę do nieba.Tak ***skiego trakowania klienta chyba nigdzie nie ma.Przysłano 2 uschnięte badyle,na moją reklamację odpisano ,że mam czekać 30 dni,bo " się odbiją".Nic się nie odbija,chyba że mnie czkawką wybór tego sklepu.Nie polecam.Mega oszuści.Juz w momencie wysyłania drzewek było wiadomo,że uschnięte a mimo to wcisnęli klientowi.Ocena ZERO.!!!!!

1 / 5 2026-06-02

Nie polecam! Rośliny w złej kondycji, a do tego nie te które zamówiłem. Proces wyjaśnienia i reklamacji to kpina z klienta.

3 / 5 2026-05-31

Oszuści !!! Przysłali mi clematis wielokwiatowy jako suchą nitkę owiniętą wokół patyka !!!! Po wsadzeniu do ziemi po 4 tygodniach nie ma żadnych efektów. Proszę nie dajcie się nabrać.

1 / 5 2026-05-23

Gdyby była możliwość dałabym ZERO!!! OSZUŚCI. zamówione hortensje w większej ilości i różne odmiany. Przyszły praktycznie same suche badyle i niepodpisane. Nie wiadomo czy to sadzić, jak ułożyć skoro nie wiadomo czy to w ogóle hortensja, czy może po prostu wyrzucić na wysypisko prawie 1000 PLN. DRAMAT!!!

1 / 5 2026-05-22

Niestety dla mnie mega zawód zamówienie u Państwa. Zamówienie złożone 7 maja, do dzisiaj ani jednej informacji o przesyłce po stronie firmy. Maila szukałem też w spamie. Zadzwoniłem w środę z zapytaniem co z moją przesyłką, uzyskałem informację, że przesyłka na pewno będzie u mnie przed weekendem. Dzwonię dzisiaj i dowiaduję się że paczka będzie po weekendzie. Pytam co się stało, pani przy telefonie udzieliła mi informacji, że czekali aż przyjdzie miniJabłoń Delegrina. Na moje pytanie jak to możliwe skoro i teraz na ich sklepie jak i w trakcie zamawiania jest informacja o tym, że roślina jest w magazynie - nie była w stanie mi odpowiedzieć. Na pytanie dlaczego nie mogą mi jej przesłać w weekend, żebym dał radę z mamą na jej imieniny je posadzić (zamówienie czeka na realizacje już 14 dni), pani powiedziała, że zgodnie z informacją na stronie www, paczki przesyłają tylko od poniedziałku do czwartku i ona nic nie może z tym zrobić. Ciekawy jestem kiedy po weekendzie ta paczka przyjdzie. Przyznam że zagotowałem się przez telefon, gdy uświadomiłem sobie że zostałem okłamany nie tylko podczas zamawiania, ale także podczas zdobywania informacji telefonicznie. Na dodatek nie ma po stronie firmy chęci naprawy sytuacji i wysłania paczki dzisiaj, w piątek 22 maja.

1 / 5 2026-05-21

Nie polecam tego sprzedawcy. Rośliny, które kupiłam są niezgodne z zamówieniem a ich wygląd i kondycja są tak kiepskie , ze nadają się tylko do śmietnika.

3 / 5 2026-05-21

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą trzy dni temu odebrałam przesyłkę w której znajdowały inne rośliny aniżeli te które zamówiłam. Od trzech dni próbuje uzyskać informację kiedy prawidłowe rośliny do mnie zostaną wysłane- nie odpowiadają na Maile, od trzech dni nie odpowiadają na telefony, nie szanują klienta. Żałuję że cokolwiek u nich kupiłam i osobiście nie polecam

1 / 5 2026-05-21

Żadnego zainteresowania ze strony sprzedającego odnośnie problemów ze znaleźieniem przesyłki. Reklamacja to droga przez mękę ,a w zasadzie to jej niema. Umywanie "rąk" od wszystkiego, zasada my wiemy lepiej a Ty człowieku martw się sam, i mam wrażenie że gdzieś to widziałem w filmach Barei. Ogólnie nie polecam kupna w sieci z opcją wysyłki.Pozdrawiam

5 / 5 2026-05-19

Bardzo rzadko umieszczam opinie ae naprawdę polecam domisad

5 / 5 2026-05-18

Drzewko wiśni wygląda przepięknie. Mocny pień, zdrowe liście i świetnie rozwinięty system korzeniowy.

5 / 5 2026-05-18

To moje kolejne zamówienie hortensji i ponownie jestem zachwycona. Rośliny zawsze docierają zdrowe i bardzo dobrze rozwinięte.

5 / 5 2026-05-18

Hortensje przyszły bardzo dobrze zabezpieczone i w idealnym stanie. Nic nie było połamane, a rośliny wyglądały świeżo i zdrowo po rozpakowaniu.

3 / 5 2026-05-18

Rośliny prezentują się przepięknie. Liście są soczyście zielone, korzenie mocne, a całość wygląda bardzo profesjonalnie i jakościowo.

Rzetelne opinie o Domisad.pl

Domisad.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie