Kategorie: / Ogród

Domisad.pl

3.17/5.00 - ilość ocen: 107
1 / 5 2020-10-07

Nigdy więcej! To jakaś oszukańcza firma. Zróbmy zbiorowy protest do prokuratury. Tak nie może być! Ja zamówiłam sadzonki (potrzebowałam na prezent) i nie otrzymałam w terminie. Po 7 dniach udało mi się dodzwonić i pani poinformowała mnie że sadzonki może otrzymam za 2 tygodnie. Odstąpiłam od zakupu i zażądałam zwrotu gotówki. I na tę gotówkę czekam już trzeci tydzień...i nie wiem czy kiedyś się doczekam. A rośliny na prezent musiałam kupić w innym sklepie, stacjonarnym.

5 / 5 2020-10-07

Przekonały mnie niskie ceny. Zamówienie zostało przyjęte i szybko zrealizowane. Cały czas dostawałam powiadomienia o stanie realizacji. Sadzonki zdrowe... Serio, nie mam czego się przyczepić.

1 / 5 2020-09-22

Zdecydowanie nie polecam. Kontak @ bardzo słaby, odpowiedzi po kilku dniach . Po 1,5 miesiące w końcu udało mi się dowiedzieć kiedy dostanę przesyłkę...za dwa miesiące! W sklepie nie było infiramcji, że wysyłka po 2 miesiącach od zakupu !!! Poprosiłam o zwrot pieniędzy dostałam po 14 dniach roboczych. Szkoda , że wcześniej nie przeczytałam opinii na temat tego sklepu , tylko zamroziłam sobie sporą sumę pieniędzy na 2 miesiące.

5 / 5 2020-09-21

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Personel nie odpowiada na reklamacje, a jest co reklamować, totalne ignorowanie klienta. Przestrzegam również przed zakupami - towar pięknie opakowany, ale zawartość często pozostawia wiele do życzenia.

5 / 5 2020-09-01

kilka dni temu otrzymałam przesyłkę sadzonek truskawek. Cudownie zapakowane totalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie. Jakość sadzonek wspaniała wszystkie się przyjęły. Bardzo mile zaskoczył mnie telefon przemiłej Pani z Firmy, która udzieliła wszelkich porad w temacie uprawy truskawek, odpowiadając na wszystkie nurtujące mnie pytania. Byłam w szoku bo to jest ewenement w relacjach handlowych i zdobyli moje całkowite zaufanie już będę stałą klientką firmy Dom i Sad. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!!

5 / 5 2020-07-28

Bardzo polecam

5 / 5 2020-07-19

Nie polecam tej firmy. Sadzonki są maleńkie. W każdym sklepie ogrodniczym można kupić dorodne i dużo większe o polowe taniej. Większość sadzonek obumiera po posadzeniu. Firma nie realizuje reklamacji. Brak pomocy z ich strony. Odradzam.

3 / 5 2020-07-10

Przeczytałem kilka opinii o tym sklepie ale niestety już po dokonanej transakcji i mam wrażenie , że sklep DomiSad wysyła przypadkowe sadzonki róż nie te zamówione. Zamawiałem kilka roślin , drzewka i niebieską różę wysokopienną a otrzymałem jakąś mizerną okrywową o kolorze różowym. Drzewka są jak na razie OK. Na dwie próby składania reklamacji sklep nie odpowiada dlatego też nie polecam tego kontrachęnta.

5 / 5 2020-07-08

zamowilem w tym sklepie 3 drzewka kolumnowe po 69 zl to co otrzymalem to tragedia otrzymalem 3 cienkie witki w tym grusza wiliams obumarla nawet listka nie wypuscila , w markecie ladniejsze drzewka kosztuja okolo 30 zl jezyna za 11 zl rowniez martwa , nie dajcie sie nabrac na zakupy w tym sklepie bo pieniadze wyzucone w bloto

1 / 5 2020-06-29

Chicałabym wszystkich przestrzec, przed kupowaniem w tym sklepie, a szczególnie róż! Jesienią zamówiłam 4 róże pnące, 2 fioletowe, 1 niebieską i 1 pomarańczową. Przyszły 4 sadzonki, podpisane, nawet nieźle zapakowane, przyjęły się wszystkie. Dbałam i dbałam, teraz zakwitły, i wszystkie są czerwono-różowe. To nawet nie są róże pnące!!! Na mój mail w tej sprawie nie odpowiedzieli. Negatywnej opinii na swojej stronie też nie zamieścili. Poniżej krytyki. Moja koleżanka też tam kupiła, i też dostała nie te róże, co trzeba. Kupowałam tam jeszcze maliny, rośliny cebulkowe, rododendron i hortensję. Dwa ostatnie muszę poczekać, aż zakwitną. Cebulowe ok, maliny w połowie się przyjęły, na razie rosną, więc też nie wiem, czy dostałam to, co kupowałam.

Domisad.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie